Strážov OP muži – 2018_19 souhrn

Výsledky OP 2018/19

Strážov OP muži – 2018_19 souhrn

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaSezónaHřištěČlánekDen zápasu
Okresní přebor2017/18
-
Sokol Hartmanice vs Tatran Dlouhá VesOkresní přebor2017/18
A1A1204
FK Budětice 2012 vs FK Svéradice BOkresní přebor2017/18
A1A1201
SRK Železná Ruda vs SK Malý BorOkresní přebor2017/18
A1A1203
Sokol Měčín vs TJ Měcholupy AOkresní přebor2017/18
A1A1205
SK Bolešiny - SK Kovo StrážovOkresní přebor2017/18A1A1207
TJ Sušice B vs Dukla JanoviceOkresní přebor2017/18
A1A1206
Sokol Chudenice vs SRK Železná RudaOkresní přebor2017/18
9
Tatran Dlouhá Ves vs Sokol MěčínOkresní přebor2017/18
10
SK Malý Bor vs Sokol HartmaniceOkresní přebor2017/18
12
SK Kovodr. Strážov vs FK Budětice 2012Okresní přebor2017/18A1A1301
Start Luby B vs Sokol ChudeniceOkresní přebor2017/18
A1A1202
FK Svéradice B vs Start Luby BOkresní přebor2017/18
A1A1307
TJ Měcholupy A vs TJ Sušice BOkresní přebor2017/18
A1A1303
Dukla Janovice vs SK BolešinyOkresní přebor2017/18
A1A1302
Sokol Hartmanice vs Sokol ChudeniceOkresní přebor2017/18
A1A0103
SRK Železná Ruda vs FK Svéradice BOkresní přebor2017/18
A1A0102
SK Bolešiny vs TJ Měcholupy AOkresní přebor2017/18
A1A0106
Sokol Měčín vs SK Malý BorOkresní přebor2017/18
A1A0104
SK Kovodr. Strážov vs Dukla JanoviceOkresní přebor2017/18A1A0107
Start Luby B vs FK Budětice 2012Okresní přebor2017/18
A1A0101
TJ Sušice B vs Tatran Dlouhá VesOkresní přebor2017/18
A1A0105
SRK Železná Ruda vs Sokol KolinecOP mladší žáci2017/18
F1A0203
FK Budětice 2012 vs Dukla JanoviceOkresní přebor2017/18
A1A0201
FK Svéradice B vs Sokol HartmaniceOkresní přebor2017/18
A1A0206
TJ Měcholupy A vs SK Kovodr. StrážovOkresní přebor2017/18A1A0202
Tatran Dlouhá Ves vs SK BolešinyOkresní přebor2017/18
A1A0203
Sokol Nalžovské Hory vs SK Klatovy 1898 BOP mladší žáci2017/18
F1A0201
SK Bolešiny vs SK Kovodružstvo StrážovOP mladší žáci2017/18F1A0202
Sokol Chudenice vs Sokol MěčínOkresní přebor2017/18
A1A0205
SK Malý Bor vs TJ Sušice BOkresní přebor2017/18
A1A0204
Start Luby B vs SRK Železná RudaOkresní přebor2017/18
A1A0207
Pozvánka na 9.-10.9.2017
-
SK Klatovy 1898 B vs SK BolešinyOP mladší žáci2017/18
F1A0303
Sokol Kolinec vs Sokol Nalžovské HoryOP mladší žáci2017/18
F1A0301
SK Kovo. Strážov vs FC Švihov2017/181.4 ST
Sokol Pačejov vs SK Klatovy BTurnaj MP 1.4. v Pačejově2017/181.4. MP
SK Kovodružstvo Strážov vs SRK Železná RudaTurnaj MP 1.4. v Pačejově2017/181.4. MP
Turnaj starších přípravek 1.4. Strážov 9.9.2017
-
Sokol Plánice vs Sokol Měčín2017/181.4 ST
Sokol Pačejov vs SK Kovo. StrážovTurnaj MP 1.4. v Pačejově2017/181.4. MP
SK Klatovy B vs SRK Železná RudaTurnaj MP 1.4. v Pačejově2017/181.4. MP
FC Švihov vs Sokol Měčín2017/181.4 ST
SK Kovo. Strážov vs Sokol Plánice2017/181.4 ST
SRK Železná Ruda vs Sokol PačejovTurnaj MP 1.4. v Pačejově2017/181.4. MP
SK Kovo. Strážov vs SK Klatovy BTurnaj MP 1.4. v Pačejově2017/181.4. MP
Sokol Měčín vs SK Kovo. Strážov2017/181.4 ST
Sokol Plánice vs FC Švihov2017/181.4 ST
Sokol Hartmanice vs Start Luby BOkresní přebor2017/18
A1A0302
Sokol Měčín vs FK Svéradice BOkresní přebor2017/18
A1A0303
SK Bolešiny vs SK Malý BorOkresní přebor2017/18
A1A0305
SRK Železná Ruda vs FK Budětice 2012Okresní přebor2017/18
A1A0301
Kovo.Strážov(Ž) vs SRK Železná RudaOP mladší žáci2017/18F1A0302
SK Kovo Strážov - Tatran Dlouhá VesOkresní přebor2017/18A1A0306
TJ Sušice B vs Sokol ChudeniceOkresní přebor2017/18
A1A0304
Dukla Janovice vs TJ Měcholupy AOkresní přebor2017/18
A1A0307
II.kolo OPMŽ Strážov - Ž.Ruda
-
Sokol Kolinec vs Kovo.Strážov(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A0403
SRK Železná Ruda vs SK Klatovy 1898 BOP mladší žáci2017/18
F1A0402
Kovo Strážov vs Horažďovice BTurnaj SP 2.2. v Mochtíně 16.9.2017/182.2.SP
Sokol Mochtín vs T. Dlouhá VesTurnaj SP 2.2. v Mochtíně 16.9.2017/182.2.SP
Sokol Nalžovské Hory vs SK BolešinyOP mladší žáci2017/18
F1A0401
T. Dlouhá Ves vs FK Horažďovice BTurnaj SP 2.2. v Mochtíně 16.9.2017/182.2.SP
Sokol Mochtín vs Kovo StrážovTurnaj SP 2.2. v Mochtíně 16.9.2017/182.2.SP
Kovo Strážov vs T. Dlouhá VesTurnaj SP 2.2. v Mochtíně 16.9.2017/182.2.SP
FK Horažďovice B vs Sokol MochtínTurnaj SP 2.2. v Mochtíně 16.9.2017/182.2.SP
FK Budětice 2012 vs TJ Měcholupy AOkresní přebor2017/18
A1A0401
Start Luby B vs Sokol MěčínOkresní přebor2017/18A1A0406
SRK Železná Ruda vs Sokol HartmaniceOkresní přebor2017/18
A1A0407
Tatran Dlouhá Ves vs Dukla JanoviceOkresní přebor2017/18
A1A0402
Sokol Chudenice vs SK BolešinyOkresní přebor2017/18
2A1A0404
Kovo. Strážov (MLP) VS Horažďovice BTurnaj MP 2.2. ve Strážově2017/182.2.MP
Start Luby A mp vs TJ Kaš. HoryTurnaj MP 2.2. ve Strážově2017/182.2.MP
Kovo. Strážov vs Start Luby A mpTurnaj MP 2.2. ve Strážově2017/182.2.MP
FK Horažďovice B vs TJ Kašp. HoryTurnaj MP 2.2. ve Strážově2017/182.2.MP
Start Luby A mp vs FK Horažďovice BTurnaj MP 2.2. ve Strážově2017/182.2.MP
TJ Kašp. Hory vs Kovo.Strážov(MLP)Turnaj MP 2.2. ve Strážově2017/182.2.MP
SK Malý Bor vs SK Kovodr. StrážovOkresní přebor2017/18A1A0403
FK Svéradice B vs TJ Sušice BOkresní přebor2017/18
A1A0405
SK Klatovy 1898 B vs Sokol KolinecOP mladší žáci2017/18
F1A0502
Sv.Hrádek (MP) vs Haas Chanovice(MP)Turnaj MP 3.3. v Nýrsku2017/183.3.MP
O.Nýrsko (MP) vs Kovo. Strážov (MLP)Turnaj MP 3.3. v Nýrsku2017/183.3.MP
Kovo. Strážov (MP) vs Haas Chanovice(MP)Turnaj MP 3.3. v Nýrsku2017/183.3.MP
O.Nýrsko (MP) vs Sv.Hrádek (MP)Turnaj MP 3.3. v Nýrsku2017/183.3.MP
Sv.Hrádek (MP) vs Kovo. Strážov (MP)Turnaj MP 3.3. v Nýrsku2017/183.3.MP
Haas Chanovice(MP) vs O.Nýrsko (MP)Turnaj MP 3.3. v Nýrsku2017/183.3.MP
Horažďovice B(SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 3.3. v Horažďovicích2017/183.3.SP
S.Pačejov (SP) - Janovice (SP)Turnaj SP 3.3. v Horažďovicích2017/183.3.SP
Sokol Hartmanice vs FK Budětice 2012Okresní přebor2017/18
A1A0501
Horažďovice B(SP) vs S.Pačejov (SP)Turnaj SP 3.3. v Horažďovicích2017/183.3.SP
Strážov(SP) vs Janovice (SP)Turnaj SP 3.3. v Horažďovicích2017/183.3.SP
Janovice (SP) vs Horažďovice B(SP)Turnaj SP 3.3. v Horažďovicích2017/183.3.SP
S.Pačejov (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 3.3. v Horažďovicích2017/183.3.SP
TJ Měcholupy A vs Tatran Dlouhá VesOkresní přebor2017/18
A1A0507
Sokol Měčín vs SRK Železná RudaOkresní přebor2017/18
A1A0502
Dukla Janovice vs SK Malý BorOkresní přebor2017/18
A1A0506
SK Kovodružstvo Strážov vs Sokol Nalžovské HoryOP mladší žáci2017/18F1A0501
SK Bolešiny vs SRK Železná RudaOP mladší žáci2017/18
F1A0503
SK Kovodr. Strážov vs Sokol ChudeniceOkresní přebor2017/18A1A0505
SK Bolešiny vs FK Svéradice BOkresní přebor2017/18
A1A0504
TJ Sušice B vs Start Luby BOkresní přebor2017/18
A1A0503
SK Klatovy 1898 B vs SK Kovodružstvo StrážovOP mladší žáci2017/18F1A0603
Křenice (MP) vs Strážov (MP)Turnaj MP 4.2. v Hrádku2017/18ML 4.2
Sv.Hrádek (MP) vs Kolinec (MP)Turnaj MP 4.2. v Hrádku2017/18ML 4.2
Kolinec (MP) vs Strážov (MP)Turnaj MP 4.2. v Hrádku2017/18ML 4.2
Hrádek A(MP) vs Křenice (MP)Turnaj MP 4.2. v Hrádku2017/18ML 4.2
Křenice (MP) vs Kolinec (MP)Turnaj MP 4.2. v Hrádku2017/18ML 4.2
Strážov (MP) vs Hrádek A(MP)Turnaj MP 4.2. v Hrádku2017/18ML 4.2
Sokol Hartmanice vs Sokol MěčínOkresní přebor2017/18
A1A0607
FK Svéradice B vs SK Kovodr. StrážovOkresní přebor2017/18A1A0604
Start Luby B vs SK BolešinyOkresní přebor2017/18
A1A0605
FK Budětice 2012 vs Tatran Dlouhá VesOkresní přebor2017/18
A1A0601
SRK Železná Ruda vs TJ Sušice BOkresní přebor2017/18
A1A0606
Sokol Chudenice vs Dukla JanoviceOkresní přebor2017/18
A1A0603
Sokol Nalžovské Hory vs SRK Železná RudaOP mladší žáci2017/18
F1A0601
SK Bolešiny vs Sokol KolinecOP mladší žáci2017/18
F1A0602
Strážov(SP) vs S. Měčín (STP)Turnaj SP 4.2. v Lubech2017/18SP 4.2
Luby B (SP) vs Bolešiny (SP)Turnaj SP 4.2. v Lubech2017/18SP 4.2
Strážov(SP) vs Luby B (SP)Turnaj SP 4.2. v Lubech2017/18SP 4.2
Bolešiny (SP) vs S. Měčín (SP)Turnaj SP 4.2. v Lubech2017/18SP 4.2
SK Malý Bor vs TJ Měcholupy AOkresní přebor2017/18
A1A0602
Strážov(SP) vs Bolešiny (SP)Turnaj SP 4.2. v Lubech2017/18SP 4.2
Luby B (SP) vs S. Měčín (STP)Turnaj SP 4.2. v Lubech2017/18SP 4.2
Sokol Kolinec vs Železná RudaOP mladší žáci2017/18
F1A0703
SK Klatovy 1898 B vs Sokol Nalžovské HoryOP mladší žáci2017/18
F1A0701
Strážov (MP) vs SK Klatovy B(MP)Turnaj MP 5.3. ve Strážově2017/185.3 MP
S. Měčín (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 5.3 v Měčíně2017/185.3.SP
Luby A (SP) vs Horažďovice B(SP)Turnaj SP 5.3 v Měčíně2017/185.3.SP
5.3. MP
Luby B(MP) vs Křenice (MP)Turnaj MP 5.3. ve Strážově2017/185.3. MP
Strážov (MP) vs Luby B(MP)Turnaj MP 5.3. ve Strážově2017/185.3. MP
SK Klatovy B(MP) vs Křenice (MP)Turnaj MP 5.3. ve Strážově2017/185.3. MP
S. Měčín (SP) vs Luby A (SP)Turnaj SP 5.3 v Měčíně2017/185.3.SP
Strážov(SP) vs Horažďovice B(SP)Turnaj SP 5.3 v Měčíně2017/185.3.SP
Křenice (MP) vs Strážov (MP)Turnaj MP 5.3. ve Strážově2017/185.3. MP
Luby B (MP) vs SK Klatovy B(MP)Turnaj MP 5.3. ve Strážově2017/185.3. MP
Luby A (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 5.3 v Měčíně2017/185.3.SP
Horažďovice B(SP) vs S. Měčín (SP)Turnaj SP 5.3 v Měčíně2017/185.3.SP
Sokol Měčín vs FK Budětice 2012Okresní přebor2017/18
A1A0701
Dukla Janovice vs FK Svéradice BOkresní přebor2017/18
A1A0705
SK Bolešiny vs SRK Železná RudaOkresní přebor2017/18
A1A0703
Tatran Dlouhá Ves vs SK Malý BorOkresní přebor2017/18
A1A0707
SK Kovodružstvo Strážov vs SK BolešinyOP mladší žáci2017/18F1A0702
TJ Měcholupy A vs Sokol ChudeniceOkresní přebor2017/18
A1A0706
TJ Sušice B vs Sokol HartmaniceOkresní přebor2017/18
A1A0702
SK Kovodr. Strážov vs Start Luby BOkresní přebor2017/18A1A0704
SRK Železná Ruda vs SK Kovodružstvo StrážovOP mladší žáci2017/18F1A0802
Sokol Hartmanice vs SK BolešinyOkresní přebor2017/18
A1A0806
Sokol Chudenice vs Tatran Dlouhá VesOkresní přebor2017/18
A1A0802
FK Budětice 2012 vs SK Malý BorOkresní přebor2017/18
A1A0801
SRK Železná Ruda vs SK Kovodr. StrážovOkresní přebor2017/18A1A0805
Sokol Měčín vs TJ Sušice BOkresní přebor2017/18
A1A0807
Strážov(SP) vs T.Dlouhá Ves(SP)Turnaj SP 6.2. ve Strážově2017/18SP 6.2
S.Pačejov (SP) vs Hrádek A (SP)Turnaj SP 6.2. ve Strážově2017/18SP 6.2
Sokol Nalžovské Hory vs Sokol KolinecOP mladší žáci2017/18
F1A0801
Strážov(SP) vs S.Pačejov (SP)Turnaj SP 6.2. ve Strážově2017/18SP 6.2
T.Dlouhá Ves(SP) vs Hrádek A (SP)Turnaj SP 6.2. ve Strážově2017/18SP 6.2
Hrádek A (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 6.2. ve Strážově2017/18SP 6.2
S.Pačejov (SP) vs T.Dlouhá Ves(SP)Turnaj SP 6.2. ve Strážově2017/18SP 6.2
Haas Chanovice(MP) vs Luby A(MP)Turnaj MP 6.2. v Chanovicích2017/18MP 6.2
Strážov (MP) vs Haas Chanovice(MP)Turnaj MP 6.2. v Chanovicích2017/18MP 6.2
SK Bolešiny vs SK Klatovy 1898 BOP mladší žáci2017/18
F1A0803
Strážov (MP) vs Křenice (MP)Turnaj MP 6.2. v Chanovicích2017/18MP 6.2
Luby A(MP) vs Křenice (MP)Turnaj MP 6.2. v ChanovicíchMP 6.2
Křenice (MP) vs Haas Chanovice(MP)Turnaj MP 6.2. v Chanovicích2017/18MP 6.2
Strážov (MP) vs Luby A(MP)Turnaj MP 6.2. v Chanovicích2017/18MP 6.2
FK Svéradice B vs TJ Měcholupy AOkresní přebor2017/18
A1A0803
Start Luby B vs Dukla JanoviceOkresní přebor2017/18
-
SK Klatovy 1898 B vs SRK Železná RudaOP mladší žáci2017/18
F1A0902
Haas Chanovice(MP) vs Sušice B (MP)Turnaj MP 7.1 ve Strážově2017/18MP 7.1
Strážov (MP) vs Haas Chanovice(MP)Turnaj MP 7.1 ve Strážově2017/18MP 7.1
Sušice B (MP) vs Strážov (MP)Turnaj MP 7.1 ve Strážově2017/18MP 7.1
SK Bolešiny vs Sokol Nalžovské HoryOP mladší žáci2017/182F1A0901
Sušice (SP) - Strážov(SP)Turnaj SP 7.1 v Sušici2017/18SP 7.1
Janovice (SP) vs Luby A (SP)Turnaj SP 7.1 v Sušici2017/18SP 6.27.1
Strážov(SP) vs Luby A (SP)Turnaj SP 7.1 v Sušici2017/18SP 7.1
Sušice (SP) vs Janovice (SP)Turnaj SP 7.1 v Sušici2017/18SP 7.1
TJ Měcholupy A vs Start Luby BOkresní přebor2017/18
A1A0905
Tatran Dlouhá Ves vs FK Svéradice BOkresní přebor2017/18
A1A0906
SK. Bolešiny vs Sokol MěčínOkresní přebor2017/18
A1A0902
Dukla Janovice vs SRK Železná RudaOkresní přebor2017/18
A1A0904
Luby A (SP) vs Sušice (SP)Turnaj SP 7.1 v Sušici2017/18SP 7.1
Janovice (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 7.1 v Sušici2017/18SP 7.1
SK Kovodružstvo Strážov vs Sokol KolinecOP mladší žáci2017/18F1A0903
TJ Sušice B vs FK Budětice 2012Okresní přebor2017/18
A1A0901
SK Kovo Strážov vs Sokol HartmaniceOkresní přebor2017/18A1A0903
SK Malý Bor vs Sokol ChudeniceOkresní přebor2017/18
-
Sokol Kolinec vs SK Klatovy 1898 BOP mladší žáci2017/18
F1A1002
SRK Železná Ruda vs SK BolešinyOP mladší žáci2017/18
F1A1003
S. Měčín(SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 8.3 v Mochtíně2017/18SP 8.3
Sokol Měčín vs SK Kovo StrážovOkresní přebor2017/18A1A1006
Sokol Hartmanice vs Dukla JanoviceOkresní přebor2017/18
A1A1005
FK Budětice 2012 vs Sokol ChudeniceOkresní přebor2017/18
A1A1001
Start Luby B vs Tatran Dlouhá VesOkresní přebor2017/18
A1A1003
SRK Železná Ruda vs TJ Měcholupy AOkresní přebor2017/18
A1A1004
FK Svéradice B vs SK Malý BorOkresní přebor2017/18
A1A1002
S. Mochtín(SP) vs S. Měčín (SP)Turnaj SP 8.3 v Mochtíně2017/18SP 8.3
Strážov(SP) vs S. Mochtín(SP)Turnaj SP 8.3 v Mochtíně2017/18SP 8.3
TJ Sušice B vs SK BolešinyOkresní přebor2017/18
A1A1007
Sokol Nalž.Hory vs SK Kovo StrážovOP mladší žáci2017/18
F1A1001
SRK Železná Ruda vs Sokol Nalžovské HoryOP mladší žáci2017/18
F1A0101
Sokol Kolinec vs SK BolešinyOP mladší žáci2017/18
F1A0102
TJ Měcholupy A vs Sokol HartmaniceOkresní přebor2017/18
A1A1104
Dukla Janovice vs Sokol MěčínOkresní přebor2017/18
A1A1103
Sokol Chudenice vs FK Svéradice BOkresní přebor2017/18
A1A1107
Tatran D. Ves vs Železná RudaOkresní přebor2017/18
A1A1105
SK Kovo. Strážov-SK Klatovy 1898 BOP mladší žáci2017/18F1A0103
SK Kovo Strážov vs TJ Sušice BOkresní přebor2017/18A1A1102
SK Malý Bor vs Start Luby BOkresní přebor2017/18
A1A1106
SK Bolešiny vs FK Budětice 2012Okresní přebor2017/18
A1A1101
SK Klatovy (dor.) vs TJ Sušice „C“/dor.IX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
Když jsme slavili naposledy postup
-
Když jsme slavili naposledy postup
-
SK Klatovy „B“ vs Sušice BIX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
Sokol Hradešice vs TJ Sušice „C“/dor.IX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
SK Klatovy (dor.) vs Strážov AIX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
TJ Sušice „C“/dor. vs Strážov AIX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
Sušice B vs SK Klatovy (dor.)IX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
Sokol Hradešice vs SK Klatovy „B“IX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
SK Klatovy (dor.) vs Sokol HradešiceIX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
SK Klatovy „B“ vs TJ Sušice „C“/dor.IX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
Strážov A vs Sušice BIX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
-
SK Klatovy „B“ vs SK Klatovy (dor.)IX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
TJ Sušice „C“/dor. vs Sušice BIX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
Sokol Hradešice vs Strážov AIX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
Strážov A vs SK Klatovy „B“IX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
Sušice B vs Sokol HradešiceIX.Zimní turnaj TJ Sušice 20182018-
Měcholupy vs BolešinyOkresní přebor2017/18-
Dlouhá Ves vs Sušice BOkresní přebor2017/18-
Janovice vs Strážov AOkresní přebor2017/18-
FK Budětice 2012 vs Luby BOkresní přebor2017/18-
Malý Bor vs MěčínOkresní přebor2017/18-
Hartmanice vs FK Svéradice BOkresní přebor2017/18-
Bolešiny A vs Dlouhá VesOkresní přebor2017/18-
Janovice vs BuděticeOkresní přebor2017/18-
Měčín vs ChudeniceOkresní přebor2017/18-
Sušice B vs Malý BorOkresní přebor2017/18-
Strážov A vs Měcholupy AOkresní přebor2017/18-
FK Budětice 2012 vs Železná RudaOkresní přebor2017/18-
Měcholupy vs JanoviceOkresní přebor2017/18-
Chudenice vs Sušice BOkresní přebor2017/18-
Dlouhá Ves vs Strážov AOkresní přebor2017/18-
Luby B vs HartmaniceOkresní přebor2017/18-
Malý Bor vs Bolešiny AOkresní přebor2017/18-
FK Svéradice B vs MěčínOkresní přebor2017/18-
S.Kolinec(MŽ) vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1102
Žel. Ruda(MŽ) vs S.Nal. Hory(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1101
Měcholupy vs BuděticeOkresní přebor2017/18-
Měčín vs Luby BOkresní přebor2017/18-
Železná Ruda vs HartmaniceOkresní přebor2017/18-
Železná Ruda(MP) vs SK Klatovy B(MP)Turnaj MP 9.3. v Sušici2017/18mp 9.3.
Sušice B (MP) vs Strážov (MP)Turnaj MP 9.3. v Sušici2017/18MP 9.3.
Pačejov (SP) vs Janovice (SP)Turnaj SP 9.3. 15.4. v Lubech2017/18SP 9.3.
Luby B (SP) vs Strážov (SP)Turnaj SP 9.3. 15.4. v Lubech2017/18SP 9.3.
Strážov(MŽ) vs SK Klatovy B(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1103
Strážov (MP) vs SK Klatovy B(MP)Turnaj MP 9.3. v Sušici2017/18MP 9.3.
Sušice B (MP) vs Železná Ruda(MP)Turnaj MP 9.3. v Sušici2017/18MP 9.3.
Strážov (SP) vs JanoviceTurnaj SP 9.3. 15.4. v Lubech2017/18SP 9.3.
Luby B (SP) vs S.Pačejov (SP)Turnaj SP 9.3. 15.4. v Lubech2017/18SP 9.3.
SK Klatovy B(MP) vs Sušice B (MP)Turnaj MP 9.3. v Sušici2017/18MP 9.3.
Železná Ruda(MP) vs Strážov (MP)Turnaj MP 9.3. v Sušici2017/18MP 9.3.
S.Pačejov (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 9.3. 15.4. v Lubech2017/18SP 9.3.
Janovice (SP) vs Luby B (SP)Turnaj SP 9.3. 15.4. v Lubech2017/18SP 9.3.
Strážov A vs Malý BorOkresní přebor2017/18-
Bolešiny A vs ChudeniceOkresní přebor2017/18-
Janovice vs Dlouhá VesOkresní přebor2017/18-
Sušice B vs Svéradice BOkresní přebor2017/18-
Strážov (MP) vs O.Nýrsko (MP)Turnaj 10.3. v Křenicích2017/18MP 10.3.
Žel. Ruda(MŽ) vs S.Kolinec(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1203
Křenice (MP) vs Strážov (MP)Turnaj 10.3. v Křenicích2017/18MP 10.3.
O.Nýrsko (MP) vs Křenice (MP)Turnaj 10.3. v Křenicích2017/18MP 10.3.
SK Bolešiny(MŽ) vs Strážov(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1202
FK Budětice 2012 vs HartmaniceOkresní přebor2017/18-
Železná Ruda vs MěčínOkresní přebor2017/18-
Chudenice vs StrážovOkresní přebor2017/18-
Dlouhá Ves vs Měcholupy AOkresní přebor2017/18-
S.Nal. Hory(MŽ) vs SK Klatovy B(MŽ)OP mladší žáci2017/18
F1A1201
Janovice (SP) vs Švihov (SP)Turnaj SP 10.4. 22.4. v Janovicích2017/18SP 10.4.
S.Plánice(SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 10.4. 22.4. v Janovicích2017/18SP 10.4.
Švihov (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 10.4. 22.4. v Janovicích2017/18SP 10.4.
Janovice (SP) vs S.Plánice(SP)Turnaj SP 10.4. 22.4. v Janovicích2017/18SP 10.4.
S.Plánice(SP) vs Švihov (SP)Turnaj SP 10.4. 22.4. v Janovicích2017/18SP 10.4.
Strážov(SP) vs Janovice (SP)Turnaj SP 10.4. 22.4. v Janovicích2017/18SP 10.4.
Luby B vs TJ Sušice BOkresní přebor2017/18-
Malý Bor vs JanoviceOkresní přebor2017/18-
FK Svéradice B vs Bolešiny AOkresní přebor2017/18-
S.Kolinec(MŽ) vs S.Nal. Hory(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1301
SK Klatovy B(MŽ) vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1303
Strážov (SP) vs Janovice (SP)Turnaj SP 11.2. 28.4. ve Strážově2017/18SP 11.2.
Hrádek B (MP) vs Kolinec (MP)Turnaj 11.2. v Hrádku2017/18MP 11.2.
Luby B (SP) vs S. Měčín(SP)Turnaj SP 11.2. 28.4. ve Strážově2017/18SP 11.2.
Křenice (MP) vs Strážov (MP)Turnaj 11.2. v Hrádku2017/18MP 11.2.
Strážov(SP) vs Janovice (SP)Turnaj 11.2. v Hrádku2017/18SP 11.2.
Kolinec (MP) vs Strážov (MP)Turnaj 11.2. v Hrádku2017/18MP 11.2.
Hrádek B (MP) vs Křenice (MP)Turnaj 11.2. v Hrádku2017/18MP 11.2.
Strážov(SP) vs Luby B (SP)Turnaj SP 11.2. 28.4. ve Strážově2017/18SP 11.2.
Janovice (SP) vs S. Měčín(SP)Turnaj SP 11.2. 28.4. ve Strážově2017/18SP 11.2.
Strážov (MP) vs Hrádek B (MP)Turnaj 11.2. v Hrádku2017/18MP 11.2.
Křenice (MP) vs Kolinec (MP)Turnaj 11.2. v Hrádku2017/18MP 11.2.
S. Měčín(SP)vs Strážov(SP)Turnaj SP 11.2. 28.4. ve Strážově2017/18SP 11.2.
Luby B (SP) vs Janovice (SP)Turnaj SP 11.2. 28.4. ve Strážově2017/18SP 11.2.
Bolešiny A vs Luby BOkresní přebor2017/18-
Měcholupy vs Malý BorOkresní přebor2017/18-
Janovice vs ChudeniceOkresní přebor2017/18-
Měčín vs HartmaniceOkresní přebor2017/18-
Dlouhá Ves vs FK Budětice 2012Okresní přebor2017/18-
Strážov(MŽ) vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1302
Strážov A vs Svéradice BOkresní přebor2017/18-
Sušice B vs Železná RudaOkresní přebor2017/18-
Chudenice vs HartmaniceOkresní přebor2017/18-
Železná Ruda vs Luby BOkresní přebor2017/18-
Kolinec(MŽ) vs Strážov(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A140
Žel. Ruda(MŽ) vs SK Klatovy B(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1402
Hartmanice vs Sušice BOkresní přebor2017/18-
FK Budětice 2012 vs MěčínOkresní přebor2017/18-
Železná Ruda vs Bolešiny AOkresní přebor2017/18-
Chudenice vs Měcholupy AOkresní přebor2017/18-
Luby A (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 12.1.6.5. v Lubech2017/18SP 12.1.
S.Nal. Hory(MŽ) vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2017/18
F1A1401
Bolešiny (SP) vs S. Mochtín(SP)Turnaj SP 12.1.6.5. v Lubech2017/18SP 12.1.
Strážov (MP) vs O.Nýrsko (MP)Turnaj 12.3. ve Strážově2017/18MP 12.3.
Hrádek A(MP) vs Haas Chanovice(MP)Turnaj 12.3. ve Strážově2017/18MP 12.3.
O.Nýrsko (MP) vs Haas Chanovice(MP)Turnaj 12.3. ve Strážově2017/18MP 12.3.
Strážov (MP) vs Hrádek B (MP)Turnaj 12.3. ve Strážově2017/18MP 11.2.
Luby A (SP) vs Bolešiny (SP)Turnaj SP 12.1.6.5. v Lubech2017/18SP 12.1.
Strážov(SP) vs S. Mochtín(SP)Turnaj SP 12.1.6.5. v Lubech2017/18SP 12.1.
Haas Chanovice(MP) vs Strážov (MP)Turnaj 12.3. ve Strážově2017/18MP 12.3.
Hrádek B (MP) vs O.Nýrsko (MP)Turnaj 12.3. ve Strážově2017/18MP 12.3.
S. Mochtín(SP) vs Luby A (SP)Turnaj SP 12.1.6.5. v Lubech2017/18SP 12.1.
Bolešiny (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 12.1.6.5. v Lubech2017/18SP 12.1.
Luby B vs StrážovOkresní přebor2017/18-
Malý Bor vs Dlouhá VesOkresní přebor2017/18-
FK Svéradice B vs JanoviceOkresní přebor2017/18-
Setkání bývalých hráčů Strážova 28.4.2018
-
FK Svéradice B vs Železná RudaOkresní přebor2017/18-
SK Klatovy B(MŽ) vs S.Kolinec(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1502
Strážov(SP) vs S. Mochtín(SP)Turnaj SP 13.2. 12.5. ve Strážově2017/18SP 13.2.
S. Mochtín(SP) vs Hrádek A (SP)Turnaj SP 13.2. 12.5. ve Strážově2017/18SP 13.2.
Hrádek A (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 13.2. 12.5. ve Strážově2017/18SP 13.2.
SK Bolešiny(MŽ) vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1503
O.Nýrsko (MP) vs Luby A(MP)Turnaj 13.2. v Nýrsku2017/18MP 13.2.
Strážov (MP) vs Křenice (MP)Turnaj 13.2. v Nýrsku2017/18MP 13.2.
O.Nýrsko (MP) vs Strážov (MP)Turnaj 13.2. v Nýrsku2017/18MP 13.2.
Luby A(MP) vs Křenice (MP)Turnaj 13.2. v Nýrsku2017/18MP 13.2.
Strážov (MP) vs Luby A(MP)Turnaj 13.2. v Nýrsku2017/18MP 13.2.
Bolešiny A vs HartmaniceOkresní přebor2017/18-
Měcholupy vs Svéradice BOkresní přebor2017/18-
Janovice vs Luby BOkresní přebor2017/18-
Dlouhá Ves vs ChudeniceOkresní přebor2017/18-
Strážov(MŽ) vs S.Nal. Hory(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1501
Malý Bor vs BuděticeOkresní přebor2017/18-
Strážov A vs Železná RudaOkresní přebor2017/18-
Sušice B vs MěčínOkresní přebor2017/18-
Křenice (MP) vs O.Nýrsko (MP)Turnaj 13.2. v Nýrsku2017/18MP 13.2.
SK Klatovy B(MŽ) vs Strážov(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1603
SK Bolešiny(MŽ) vs S.Kolinec(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1602
Hartmanice vs StrážovOkresní přebor2017/18-
Luby B vs Měcholupy AOkresní přebor2017/18-
FK Budětice 2012 vs Sušice BOkresní přebor2017/18-
Měčín vs Bolešiny AOkresní přebor2017/18-
Železná Ruda vs JanoviceOkresní přebor2017/18-
Chudenice vs Malý BorOkresní přebor2017/18-
Švihov (SP) vs Hrádek A (SP)Turnaj SP 14.3. 20.5. v Janovicích2017/18SP 14.3.
S.Nal. Hory(MŽ) vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2017/18
F1A1601
SK Klatovy B(MP) vs Luby A(MP)Turnaj 14.1 ve Strážově2017/18MP 14.1.
Strážov (MP) vs Železná Ruda(MP)Turnaj 14.1 ve Strážově2017/18MP 14.1.
Janovice (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 14.3. 20.5. v Janovicích2017/18SP 14.3.
Strážov (MP) vs SK Klatovy B(MP)Turnaj 14.1 ve Strážově2017/18MP 14.1.
Železná Ruda(MP) vs Luby A(MP)Turnaj 14.1 ve Strážově2017/18MP 14.1.
Strážov(SP) vs Hrádek A (SP)Turnaj SP 14.3. 20.5. v Janovicích2017/18SP 14.3.
Janovice (SP) vs Švihov (SP)Turnaj SP 14.3. 20.5. v Janovicích2017/18SP 14.3.
Luby A(MP) vs Strážov (MP)Turnaj 14.1 ve Strážově2017/18MP 14.1.
SK Klatovy B(MP) vs Železná Ruda(MP)Turnaj 14.1 ve Strážově2017/18MP 14.1.
Švihov (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 14.3. 20.5. v Janovicích2017/18SP 14.3.
Hrádek A (SP) vs Janovice (SP)Turnaj SP 14.3. 20.5. v Janovicích2017/18SP 14.3.
FK Svéradice B vs Dlouhá VesOkresní přebor2017/18-
S.Kolinec(MŽ) vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1703
SK Klatovy B(MŽ) vs S.Nal. Hory(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1701
Strážov (MP) vs Kolinec (MP)Turnaj 15.1. v Žel. Rudě2017/18MP 15.1.
Železná Ruda(MP) vs Hrádek B (MP)Turnaj 15.1. v Žel. Rudě2017/18MP 15.1.
Hrádek B (MP) vs Kolinec (MP)Turnaj 15.1. v Žel. Rudě2017/18MP 15.1.
Železná Ruda(MP) vs Strážov (MP)Turnaj 15.1. v Žel. Rudě2017/18MP 15.1.
Kolinec (MP) vs Železná Ruda(MP)Turnaj 15.1. v Žel. Rudě2017/18MP 15.1.
Strážov (MP) vs Hrádek B (MP)Turnaj 15.1. v Žel. Rudě2017/18MP 15.1.
Janovice vs HartmaniceOkresní přebor2017/18-
Malý Bor vs Svéradice BOkresní přebor2017/18-
Chudenice vs BuděticeOkresní přebor2017/18-
Dlouhá Ves vs Luby BOkresní přebor2017/18-
Strážov(MŽ) vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1702
S. Měčín(SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 15.3. 27.5. v Mochtíně2017/18ST 15.3.
S. Mochtín(SP) vs T.Dlouhá Ves(SP)Turnaj SP 15.3. 27.5. v Mochtíně2017/18ST 15.3.
S. Mochtín(SP) vs S. Měčín(SP)Turnaj SP 15.3. 27.5. v Mochtíně2017/18SP 15.3.
T.Dlouhá Ves(SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 15.3. 27.5. v Mochtíně2017/18ST 15.3.
S. Měčín(SP) vs T.Dlouhá Ves(SP)Turnaj SP 15.3. 27.5. v Mochtíně2017/18SP 15.3.
Strážov(SP) vs S. Mochtín(SP)Turnaj SP 15.3. 27.5. v Mochtíně2017/18ST 15.3.
Strážov A vs MěčínOkresní přebor2017/18-
Bolešiny A vs Sušice BOkresní přebor2017/18-
Měcholupy vs Železná RudaOkresní přebor2017/18-
Švihov (SP) vs Hrádek A (SP)Turnaj SP 16.2. 2.6. v Nýrsku2017/18SP 16.2.
Žel. Ruda(MŽ) vs Strážov(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1802
FK O. Nýrsko vs Strážov(SP)Turnaj SP 16.2. 2.6. v Nýrsku2017/18ST 16.2.
FK O. Nýrsko vs Švihov (SP)Turnaj SP 16.2. 2.6. v Nýrsku2017/18SP 16.2.
Strážov(SP) vs Hrádek A (SP)Turnaj SP 16.2. 2.6. v Nýrsku2017/18SP 16.2.
Švihov (SP) vs Strážov(SP)Turnaj SP 16.2. 2.6. v Nýrsku2017/18SP 16.2.
Hrádek A (SP) vs FK O. NýrskoTurnaj SP 16.2. 2.6. v Nýrsku2017/18SP 16.2.
SK Bolešiny(MŽ) vs SK Klatovy B(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1803
Hartmanice vs Měcholupy AOkresní přebor2017/18-
FK Svéradice B vs ChudeniceOkresní přebor2017/18-
FK Budětice 2012 vs Bolešiny AOkresní přebor2017/18-
Měčín vs JanoviceOkresní přebor2017/18-
Železná Ruda vs Dlouhá VesOkresní přebor2017/18-
Strážov (MP) vs Luby A(MP)Turnaj 16.1. ve Strážově2017/18MP 16.1.
S.Nal. Hory(MŽ) vs S.Kolinec(MŽ)OP mladší žáci2017/18
F1A1801
O.Nýrsko (MP) vs Horažďovice B (MP)Turnaj 16.1. ve Strážově2017/18MP 16.1.
Luby B(MP) vs Horažďovice B (MP)Turnaj 16.1. ve Strážově2017/18MP 16.1.
Strážov (MP) vs O.Nýrsko (MP)Turnaj 16.1. ve Strážově2017/18MP 16.1.
Horažďovice B (MP) vs Strážov (MP)Turnaj 16.1. ve Strážově2017/18MP 16.1.
O.Nýrsko (MP) vs Luby B(MP)Turnaj 16.1. ve Strážově2017/18MP 16.1.
Luby B vs Malý BorOkresní přebor2017/18-
Sušice B vs Strážov AOkresní přebor2017/18-
SK Klatovy B(MŽ) vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1902
SK Bolešiny(MŽ) vs S.Nal. Hory(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1901
Měcholupy vs MěčínOkresní přebor2017/18-
Janovice vs Sušice BOkresní přebor2017/18-
Chudenice vs Luby BOkresní přebor2017/18-
Dlouhá Ves vs HartmaniceOkresní přebor2017/18-
Strážov(MŽ) vs S.Kolinec(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A1903
Malý Bor vs Železná RudaOkresní přebor2017/18-
Strážov A vs Bolešiny AOkresní přebor2017/18-
FK Svéradice B vs FK Budětice 2012Okresní přebor2017/18-
S.Kolinec(MŽ) vs SK Klatovy B(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A2002
Žel. Ruda(MŽ) vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2017/18F1A2003
Hartmanice vs Malý BorOkresní přebor2017/18-
Bolešiny A vs JanoviceOkresní přebor2017/18-
Sušice B vs Měcholupy AOkresní přebor2017/18-
Měčín vs Dlouhá VesOkresní přebor2017/18-
Železná Ruda vs ChudeniceOkresní přebor2017/18-
Nal.Hory(MŽ) vs Strážov(MŽ)OP mladší žáci2017/18
F1A2001
Luby B vs Svéradice BOkresní přebor2017/18-
FK Budětice 2012 vs StrážovOkresní přebor2017/18-
SK Kdyně vs Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
Strážov A vs SK Klatovy „B“PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
Strážov A vs Start DešenicePŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
FK Budětice 2012 vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Chudenice vs JanoviceOkresní přebor2018/19-
Železná Ruda vs Malý BorOkresní přebor2018/19-
Sokol Mochtín B vs Sušice BOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Luby B vs Strážov AOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A vs ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Janovice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Strážov A vs Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Malý Bor vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Sušice B vs Luby BOkresní přebor2018/19-
F K Budětice 2012 vs Malý BorOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice vs JanoviceOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves vs ChudeniceOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice vs Strážov AOkresní přebor2018/19-
FK Budětice 2012 vs Malý BorOkresní přebor-
Železná Ruda vs Sušice BOkresní přebor2018/19-
Luby B vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Sokol Mochtín B vs JanoviceOkresní přebor2018/19-
Malý Bor vs ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Strážov A vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Luby B vs Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Sušice B vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Žel. Ruda(MŽ) vs T. Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
Chanovice/Svéradice vs Strážov(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
FK Budětice 2012 vs Sušice BOkresní přebor2018/19-
Chudenice vs Strážov AOkresní přebor2018/19-
Železná Ruda vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Janovice vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice vs Luby BOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A vs Malý BorOkresní přebor2018/19-
Strážov (MP) 18/19 vs O.Nýrsko (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 vs Luby B(MP)18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
O.Nýrsko (MP) 18/19 vs Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 vs Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Luby B(MP)18/19 vs O.Nýrsko (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 vs Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 vs Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Janovice (MP) 18/19 vs Luby B(MP)18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Luby B(MP)18/19 vs Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
O.Nýrsko (MP) 18/19 vs Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Sokol Hradešice vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Start Luby B(MŽ) vs Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Měčín/Švihov vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Janovice (MP) 18/19 vs Sv.Hrádek A (MP)18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 vs Křenice (MP)18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 vs Žel. Ruda (MP)18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Janovice (MP) 18/19 vs Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 vs Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Křenice (MP)18/19 vs Sv.Hrádek A (MP)18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Janovice (MP) 18/19 vs Žel. Ruda (MP)18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Strážov (MP) 18/19 vs Křenice (MP)18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Křenice (MP)18/19 vs Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 vs Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Malý Bor vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves vs JanoviceOkresní přebor2018/19-
Železná Ruda vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Luby B vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Strážov(MŽ) vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
-
S.Plánice vs Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Strážov A vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Sušice B vs ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Sokol Mochtín B vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) vs Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Měčín/Švihov vs Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Strážov(MŽ) vs Chanovice/SvéradiceOP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci-
Žel. Ruda(MŽ) vs S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) vs T. Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
FK Budětice 2012 vs Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice vs Strážov AOkresní přebor2018/19-
Janovice vs Malý BorOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A vs Sušice BOkresní přebor2018/19-
Chudenice vs Luby BOkresní přebor2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) vs Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Měcholupy A vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Start Luby B(MŽ) vs Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) vs Strážov(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda(MŽ) vs Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) vs T. Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
Start Luby B(MŽ) vs S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
Měčín/Švihov vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Sv.Hrádek A (MP)18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Sv.Hrádek A (MP)18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Chanovice/Svérad. vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
S.Plánice vs Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
TJ Nezamyslice vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Železná Ruda vs ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Sokol Mochtín B vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Malý Bor vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Nábor - Strážov 27.9.2018 video
-
Strážov(MŽ) vs Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
Sušice B vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Luby B vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Strážov A vs JanoviceOkresní přebor2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Chudenice vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Janovice vs Sušice BOkresní přebor2018/19-
FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves vs Malý BorOkresní přebor2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Křenice (MP)18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) vs Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Křenice (MP)18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Křenice (MP)18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Křenice (MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) vs S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
Měcholupy A vs Strážov AOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A vs Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice vs Luby BOkresní přebor2018/19-
Start Luby B(MŽ) vs StrážovOP mladší žáci2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — O.Nýrsko (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
O.Nýrsko (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — O.Nýrsko (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
O.Nýrsko (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Chanovice/Svérad. vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
S.Plánice vs T.Dl.Ves(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Železná Ruda vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Sušice B vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
FK Budětice 2012 vs ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Sokol Mochtín B vs Malý BorOkresní přebor2018/19-
Strážov(MŽ) vs Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Strážov A vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Luby B vs JanoviceOkresní přebor2018/19-
Start Luby B(MŽ) vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda(MŽ) vs Strážov(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
Měčín/Švihov vs S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
Bolešiny A vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Janovice vs Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Chudenice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A vs Luby BOkresní přebor2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Sušice BOkresní přebor2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) vs Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Malý Bor vs Strážov AOkresní přebor2018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Žel. Ruda(MŽ) vs Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 — Luby B(MP)MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Chanovice/Svérad. vs Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Žel. Ruda (MP)18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
FK Budětice 2012 vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Chudenice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Sušice B — Malý BorOkresní přebor2018/19-
Železná Ruda — Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice — JanoviceOkresní přebor2018/19-
Start Luby B(MŽ) vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Strážov(MŽ) vs S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
S.Plánice vs Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
Strážov A vs Sušice BOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice vs ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Janovice vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Malý Bor vs Luby BOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves vs Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) — StrážovOP mladší žáci2018/19-
Sokol Mochtín B vs Strážov AOkresní přebor2018/19-
Luby B — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Los utkání SK Strážov
-
S.Plánice — Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
Strážov A — Sokol DnešicePŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
SK Kdyně 1920 — Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
SK Klatovy „B“ — Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
Sokol Kolinec — Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
Chudenice — T. Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Sokol Mochtín B — Luby BOkresní přebor2018/19-
Janovice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A — Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Sušice B — Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Strážov — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Malý Bor — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice — Sušice BOkresní přebor2018/19-
F K Budětice 2012 — Strážov AOkresní přebor2018/19-
Janovice — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Železná Ruda — Luby BOkresní přebor2018/19-
Chudenice — Malý BorOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Sušice B — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A — JanoviceOkresní přebor2018/19-
Luby B — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Malý Bor — Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Strážov A — ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Sokol Mochtín B — Železná RudaOkresní přebor2018/19
-
Žel.Ruda(MŽ) — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 1/20192018/19-
T. Dlouhá Ves — S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
Měčín/Švihov — StrážovOP mladší žáci2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Žel. Ruda (MP)18/19Turnaj MP 1/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19Turnaj MP 1/20192018/19-
SK Bolešiny(MŽ) — Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
F K Budětice 2012 — Luby BOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice — Malý BorOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Janovice — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Chudenice — Sušice BOkresní přebor2018/19
-
Bolešiny A — Strážov AOkresní přebor2018/19-
-
Strážov(SP) — Chanovice/SvéradiceTurnaj SP 1/20192018/19-
S.Pačejov (SP) — Luby A (SP)Turnaj SP 1/20192018/19-
Strážov(SP) — S.Pačejov (SP)Turnaj SP 1/20192018/19-
Chanovice/Svéradice — Luby A (SP)Turnaj SP 1/20192018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 6/20192018/19-
Strážov(SP) — Luby A (SP)Turnaj SP 1/20192018/19-
S.Pačejov (SP) — Chanovice/SvéradiceTurnaj SP 1/20192018/19-
TJ Nezamyslice — Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Starší přípravka - Jaro 20192018/19
-
O pouti se představí na pažitu bývalí hráči
-
Strážov — Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Chanovice/Svérad. — T. Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
Sokol Mochtín B — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves — Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Železná Ruda — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Sušice (SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 2/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Žel. Ruda (MP)18/19Turnaj MP 2/20192018/19-
Luby A MP (18/19) — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 2/20192018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 2/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Luby A MP (18/19)Turnaj MP 2/20192018/19-
FK O. Nýrsko — Sušice (SP)Turnaj SP 2/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 2/20192018/19-
Luby A MP (18/19) — Žel. Ruda (MP)18/19Turnaj MP 2/20192018/19-
FK O. Nýrsko — Strážov(SP)Turnaj SP 2/20192018/19-
S.Plánice — Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Malý Bor — JanoviceOkresní přebor2018/19-
Luby B — ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Strážov A — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Aktuání videoOkresní přebor2018/19-
Sušice B — Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Start Luby B(MŽ) — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves — SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Měčín/Švihov — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Chanovice/Svérad. — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
S.Plánice — Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19Turnaj MP 3/20192018/19-
Měčín/Švihov — Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
S.Plánice — StrážovOP mladší žáci2018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 3/20192018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Sv.Hrádek A (MP)18/19Turnaj MP 3/20192018/19-
SK Bolešiny(MŽ) — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
F K Budětice 2012 — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Janovice — Strážov AOkresní přebor2018/19-
Chudenice — Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A — Luby BOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Horažďovice (SP) — Luby A (SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
Klatovy (SP) — FK O. NýrskoTurnaj SP 3/20192018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) — Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Strážov(SP) — Klatovy (SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
FK O. Nýrsko — Horažďovice (SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
Horažďovice (SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
Luby A (SP) — FK O. NýrskoTurnaj SP 3/20192018/19-
Strážov(SP) — Luby A (SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
Klatovy (SP) — Horažďovice (SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
Luby A (SP) — Klatovy (SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
FK O. Nýrsko — Strážov(SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
O POUTI UVIDÍME DUEL BÝVALÝCH STRÁŽOVSKÝCH HRÁČŮ
-
Sokol Hradešice — Sušice BOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A — Malý BorOkresní přebor2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) — S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) — Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves — StrážovOP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda(MŽ) — Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda(MŽ) — SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Strážov — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Chanovice/Svérad. — S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
Železná Ruda — Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Sokol Mochtín B — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19Turnaj MP 4/20192018/19-
Luby B (SP) — FK O. NýrskoTurnaj SP 4/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Křenice (MP)18/19Turnaj MP 4/20192018/19-
S. Mochtín(SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 4/20192018/19-
Křenice (MP)18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19Turnaj MP 4/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 4/20192018/19-
Luby B (SP) — S. Mochtín(SP)Turnaj SP 4/20192018/19-
Strážov(SP) — FK O. NýrskoTurnaj SP 4/20192018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 4/20192018/19-
Luby B(MP)18/19 — Křenice (MP)18/19Turnaj MP 4/20192018/19-
S. Mochtín(SP) — FK O. NýrskoTurnaj SP 4/20192018/19-
Strážov(SP) — Luby B (SP)Turnaj SP 4/20192018/19-
TJ Nezamyslice — ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Luby B — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Strážov A — Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Malý Bor — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Sušice B — JanoviceOkresní přebor2018/19-
Start Luby B(MŽ) — Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
S.Plánice — SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Strážov — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Chanovice/Svérad. — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Měčín/Švihov — T. Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Horažďovice(MP 18/19)Turnaj MP 5/20192018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 5/20192018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19Turnaj MP 5/20192018/19-
Horažďovice(MP 18/19) — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 5/20192018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 5/20192018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Horažďovice(MP 18/19)Turnaj MP 5/20192018/19-
Malý Bor — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice — Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19