Videa 2020

The YouTube ID of Insert video URL or ID here is invalid.

Videa 2020

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaSezónaHřištěČlánekDen zápasu
Strážov A — ChudeniceOkresní přebor2020/21-
Start Luby B(MŽ) — SK Klatovy B(MŽ)OP mladší žáci2020/21-
Sušice B (MP) — Luby B(MP)18/19MP - turnaj 11.10.20 Strážov2020/21-
Janovice (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj 11.10.20 Strážov2020/21-
Strážov (MP) 18/19 — Sušice B (MP)MP - turnaj 11.10.20 Strážov2020/21-
Luby B(MP)18/19 — S. Mochtín MPMP - turnaj 11.10.20 Strážov2020/21-
Sušice B (MP) — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj 11.10.20 Strážov2020/21-
S. Mochtín MP — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj 11.10.20 Strážov2020/21-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj 11.10.20 Strážov2020/21-
Janovice (MP) 18/19 — S. Mochtín MPMP - turnaj 11.10.20 Strážov2020/21-
Luby A MP (18/19) — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj 11.10.20 Strážov2020/21-
S. Mochtín MP — Sušice B (MP)MP - turnaj 11.10.20 Strážov2020/21-
S.Kolinec(MŽ) — SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2020/21-
SK Klatovy B (SP) — Sušice B (SP)SP – turnaj 10.10.20 Strážov2020/21-
Strážov(SP) — SK Klatovy B (SP)SP – turnaj 10.10.20 Strážov2020/21-
TJ Nezamyslice — FK Nýrsko BOkresní přebor2020/21-
Sokol Hradešice — Měcholupy AOkresní přebor2020/21-
F K Budětice 2012 — Dlouhá VesOkresní přebor2020/21-
Strážov(SP) — Sušice B (SP)SP – turnaj 10.10.20 Strážov2020/21-
Luby B — MěčínOkresní přebor2020/21-
Sokol Pačejov — S.PlániceOP mladší žáci2020/21-
Strážov — Sokol PačejovOP mladší žáci2020/21-
FK Nýrsko B — TJ K. HoryOkresní přebor2020/21-
Měčín — TJ NezamysliceOkresní přebor2020/21-
Strážov(SP) — Chanovice (SP)SP – turnaj 4.10.20 Hrádek2020/21-
N. Hory (SP) — Strážov(SP)SP – turnaj 4.10.20 Hrádek2020/21-
Chanovice (SP) — Hrádek B (SP)SP – turnaj 4.10.20 Hrádek2020/21-
Hrádek B (SP) — N. Hory (SP)SP – turnaj 4.10.20 Hrádek2020/21-
Hrádek B (SP) — Strážov(SP)SP – turnaj 4.10.20 Hrádek2020/21-
N. Hory (SP) — Chanovice (SP)SP – turnaj 4.10.20 Hrádek2020/21-
SK Klatovy B(MŽ) — Sokol KolinecOP mladší žáci2020/21-
Dlouhá Ves — Luby BOkresní přebor2020/21-
Janovice — Sokol HradešiceOkresní přebor2020/21-
Chudenice — Malý BorOkresní přebor2020/21-
Měcholupy A — Strážov AOkresní přebor2020/21-
F K Budětice 2012 — Sokol Mochtín BOkresní přebor2020/21-
SK Klatovy (MP) — Luby C (MP)MP - turnaj 3.10.20 Luby-
Strážov (MP) 18/19 — Luby C (MP)MP - turnaj 3.10.20 Luby2020/21-
SK Klatovy (MP) — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj 3.10.20 Luby2020/21-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj 3.10.20 Luby2020/21-
SK Bolešiny(MŽ) — StrážovOP mladší žáci2020/21-
Horažďovice B/Sv.Hrádek — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2020/21-
Malý Bor — Měcholupy AOkresní přebor2020/21-
Sokol Mochtín B — ChudeniceOkresní přebor2020/21-
Strážov A — JanoviceOkresní přebor2020/21-
TJ K. Hory — MěčínOkresní přebor2020/21-
S.Plánice — SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2020/21-
Sušice B (SP) — S. Mochtín MPMP - Turnaj 27.9.20 Mochtín2020/21-
Bolešiny (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - Turnaj 27.9.20 Mochtín2020/21-
S. Mochtín MP — Bolešiny (MP) 18/19MP - Turnaj 27.9.20 Mochtín2020/21-
Strážov (MP) 18/19 — Luby C (MP)MP - Turnaj 27.9.20 Mochtín2020/21-
Bolešiny (MP) 18/19 — Luby C (MP)MP - Turnaj 27.9.20 Mochtín2020/21-
Luby C (MP) — S. Mochtín MPMP - Turnaj 27.9.20 Mochtín2020/21-
Sušice B (MP) — Luby C (MP)MP - Turnaj 27.9.20 Mochtín2020/21-
S. Mochtín MP — Strážov (MP) 18/19MP - Turnaj 27.9.20 Mochtín2020/21-
Luby C (MP) — Bolešiny (MP) 18/19MP - Turnaj 27.9.20 Mochtín2020/21-
Strážov — SK Klatovy B(MŽ)OP mladší žáci2020/21-
Strážov (MP) 18/19 — Sušice B (MP)MP - Turnaj 27.9.20 Mochtín2020/21-
TJ Nezamyslice — Dlouhá VesOkresní přebor2020/21-
Sokol Hradešice — FK Nýrsko BOkresní přebor2020/21-
Luby B — F K Budětice 2012Okresní přebor2020/21-
Švihov (SP) — Sušice (SP)SP – turnaj 27.9.20 Švihov2020/21-
Horažďovice (SP) — Strážov(SP)SP – turnaj 27.9.20 Švihov2020/21-
Strážov(SP) — Sušice (SP)SP – turnaj 27.9.20 Švihov2020/21-
Švihov (SP) — Horažďovice (SP)SP – turnaj 27.9.20 Švihov2020/21-
FC Švihov (SP) — Strážov(SP)SP – turnaj 27.9.20 Švihov2020/21-
S.Kolinec(MŽ) — Horažďovice B/Sv.HrádekOP mladší žáci2020/21-
Nejmladší si zahráli na turnaji v Nýrsku
-
Horažďovice (SP) — Sušice (SP)SP – turnaj 27.9.20 Švihov2020/21-
Luby B — Sokol Mochtín BOkresní přebor2020/21-
FK Nýrsko B — Strážov AOkresní přebor2020/21-
Start Luby B(MŽ) — Sokol PačejovOP mladší žáci2020/21-
Janovice — Malý BorOkresní přebor2020/21-
Měcholupy A — ChudeniceOkresní přebor2020/21-
F K Budětice 2012 — TJ NezamysliceOkresní přebor2020/21-
Měčín — Sokol HradešiceOkresní přebor2020/21-
Dlouhá Ves — TJ K. HoryOkresní přebor2020/21-
Sušice A (MP 18/19) — Kolinec (MP)MP - turnaj 19.9.20 Strážov2020/21-
Strážov (MP) 18/19 — Sušice A (MP 18/19)MP - turnaj 19.9.20 Strážov2020/21-
Kolinec (MP) — Luby A MP (18/19)MP - turnaj 19.9.20 Strážov2020/21-
N. Hory (SP) — Strážov(SP)SP – turnaj 19.9.20 Bolešiny2020/21-
Luby B (SP) — Bolešiny (SP)SP – turnaj 19.9.20 Bolešiny2020/21-
Luby A MP (18/19) — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj 19.9.20 Strážov2020/21-
Luby B (SP) — Strážov(SP)SP – turnaj 19.9.20 Bolešiny2020/21-
Bolešiny (SP) — N. Hory (SP)SP – turnaj 19.9.20 Bolešiny2020/21-
Strážov (MP) 18/19 — Kolinec (MP)MP - turnaj 19.9.20 Strážov2020/21-
Bolešiny (SP) — Strážov(SP)SP – turnaj 19.9.20 Bolešiny2020/21-
SK Klatovy B(MŽ) — S.PlániceOP mladší žáci2020/21-
Luby A(MP) — Sušice A (MP 18/19)MP - turnaj 19.9.20 Strážov2020/21-
Horažďovice B/Sv.Hrádek — StrážovOP mladší žáci2020/21-
N. Hory (SP) — Luby B (SP)SP – turnaj 19.9.20 Bolešiny2020/21-
S.Plánice — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2020/21-
Strážov — S.Kolinec(MŽ)OP mladší žáci2020/21-
Sokol Pačejov — SK Klatovy B(MŽ)OP mladší žáci2020/21-
SK Bolešiny(MŽ) — Horažďovice B/Sv.HrádekOP mladší žáci2020/21-
Foto před utkáním Měčín - Strážov
-
Video z utkání Strážov - Měčín 13.9.2020Okresní přebor2020/21
-
Sokol Mochtín B — Měcholupy AOkresní přebor2020/21-
Strážov A — MěčínOkresní přebor2020/21-
Malý Bor — FK Nýrsko BOkresní přebor2020/21-
TJ K. Hory — F K Budětice 2012Okresní přebor2020/21-
S.Plánice — Horažďovice B/Sv.HrádekOP mladší žáci2020/21-
S. Mochtín MP — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj 13.9.20 Janovice2020/21-
Horažďovice(MP 18/19) — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj 13.9.20 Janovice2020/21-
Janovice (MP) 18/19 — Horažďovice(MP 18/19)MP - turnaj 13.9.20 Janovice2020/21-
Strážov (MP) 18/19 — SK Klatovy (MP)MP - turnaj 13.9.20 Janovice2020/21-
Horažďovice(MP 18/19) — SK Klatovy (MP)MP - turnaj 13.9.20 Janovice2020/21-
SK Klatovy (MP) — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj 13.9.20 Janovice2020/21-
S. Mochtín MP — SK Klatovy (MP)MP - turnaj 13.9.20 Janovice2020/21-
Janovice (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj 13.9.20 Janovice2020/21-
S. Mochtín MP — Horažďovice(MP 18/19)MP - turnaj 13.9.20 Janovice2020/21-
Strážov (MP) 18/19 — S. Mochtín MPMP - turnaj 13.9.20 Janovice2020/21-
TJ Nezamyslice — Luby BOkresní přebor2020/21-
Chudenice — JanoviceOkresní přebor2020/21-
Sokol Hradešice — Dlouhá VesOkresní přebor2020/21-
Sokol Pačejov — SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2020/21-
Strážov(SP) — Bolešiny (SP)SP – turnaj 12.9.20 Bolešiny2020/21-
Bolešiny (SP) — Hrádek A (SP)SP – turnaj 12.9.20 Bolešiny2020/21-
Hrádek A (SP) — Strážov(SP)SP – turnaj 12.9.20 Bolešiny2020/21-
S.Kolinec(MŽ) — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2020/21-
Luby B — TJ K. HoryOkresní přebor2020/21-
Start Luby B(MŽ) — StrážovOP mladší žáci2020/21-
FK Nýrsko B — ChudeniceOkresní přebor2020/21-
Strážov(SP) — Horažďovice (SP)SP – turnaj 6.9. Horažďovice2020/21-
S. Mochtín(SP) — Hrádek B (SP)SP – turnaj 6.9. Horažďovice-
Horažďovice (SP) — S. Mochtín(SP)SP – turnaj 6.9. Horažďovice2020/21-
Hrádek B (SP) — Strážov(SP)SP – turnaj 6.9. Horažďovice2020/21-
Horažďovice (SP) — Hrádek B (SP)SP – turnaj 6.9. Horažďovice2020/21-
S. Mochtín(SP) — Strážov(SP)SP – turnaj 6.9. Horažďovice2020/21-
Janovice — Měcholupy AOkresní přebor2020/21-
TJ Nezamyslice — Sokol Mochtín BOkresní přebor2020/21-
Měčín — Malý BorOkresní přebor2020/21-
Dlouhá Ves — Strážov AOkresní přebor2020/21-
F K Budětice 2012 — Sokol HradešiceOkresní přebor2020/21-
SK Klatovy (MP) — Luby A MP (18/19)MP - turnaj 5.9.20 Luby2020/21-
Bolešiny (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj 5.9.20 Luby2020/21-
Strážov (MP) 18/19 — Sušice A (MP 18/19)MP - turnaj 5.9.20 Luby2020/21-
Luby A MP (18/19) — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj 5.9.20 Luby2020/21-
Sušice A (MP 18/19) — Luby A MP (18/19)MP - turnaj 5.9.20 Luby2020/21-
Bolešiny (MP) 18/19 — SK Klatovy (MP)MP - turnaj 5.9.20 Luby2020/21-
Luby A MP (18/19) — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj 5.9.20 Luby2020/21-
SK Klatovy (MP) — Sušice A (MP 18/19)MP - turnaj 5.9.20 Luby2020/21-
Strážov (MP) 18/19 — SK Klatovy (MP)MP - turnaj 5.9.20 Luby2020/21-
SK Klatovy B(MŽ) — SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2020/21-
S.Kolinec(MŽ) — Sokol PačejovOP mladší žáci2020/21-
Strážov A — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj 5.9.20 Luby2020/21-
Sokol Mochtín B — JanoviceOkresní přebor2020/21-
Strážov — F K Budětice 2012Okresní přebor2020/21-
Malý Bor — Dlouhá VesOkresní přebor2020/21-
Sokol Hradešice — Luby BOkresní přebor2020/21-
TJ K. Hory — TJ NezamysliceOkresní přebor2020/21-
Měcholupy A — FK Nýrsko BOkresní přebor2020/21-
Chudenice — MěčínOkresní přebor2020/21-
Luby B — StrážovOkresní přebor2020/21-
TJ K. Hory — Sokol Mochtín BOkresní přebor2020/21-
FK Nýrsko B — JanoviceOkresní přebor2020/21-
Dlouhá Ves — ChudeniceOkresní přebor2020/21-
Měčín — Měcholupy AOkresní přebor2020/21-
TJ Nezamyslice — Sokol HradešiceOkresní přebor2020/21-
F K Budětice 2012 — Malý BorOkresní přebor2020/21-
Strážov A — Sokol BěšinyPŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2020/21-
Strážov A — FC ŠvihovPŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2020/21-
Sokol Kolinec — Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2020/21-
Strážov A — Sokol MrákovPŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2020/21-
Strážov A — Sokol MrákovPŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2019/20-
Strážov A — SK Klatovy (ml.dor.)PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2019/20-
Sokol Vrhaveč — Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2019/20-
Malý Bor — Luby BOkresní přebor2019/20-
S.Nal. Hory(MŽ) — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
Strážov — Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2019/20-
Měcholupy A — TJ NezamysliceOkresní přebor2019/20-
Janovice — F K Budětice 2012Okresní přebor2019/20-
Měčín — Sokol Mochtín BOkresní přebor2019/20-
Chudenice — TJ K. HoryOkresní přebor2019/20-
Strážov A — Sokol HradešiceOkresní přebor2019/20-
FK Okula Nýrsko B — Dlouhá VesOkresní přebor2019/20-
S.Plánice — FK O. Nýrsko BOP mladší žáci2019/20-
FC Švihov — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
Měčín/Bolešiny — T. Dlouhá VesOP mladší žáci2019/20-
Start Luby B(MŽ) — FC ŠvihovOP mladší žáci2019/20-
Svat. Hrádek(MŽ) — S.PlániceOP mladší žáci2019/20-
Sokol Mochtín B — Strážov AOkresní přebor2019/20-
Luby B — ChudeniceOkresní přebor2019/20-
S.Pačejov (SP) — Luby /Mochtín(SP)Turnaj SP 8.4 2019 Luby2019/20-
Strážov(SP) — Chanovice (SP)Turnaj SP 8.4 2019 Luby2019/20-
Chanovice (SP) — Klatovy (SP)Turnaj SP 8.4 2019 Luby2019/20-
Luby /Mochtín(SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 8.4 2019 Luby2019/20-
Kolinec (MP) — Luby A MP (18/19)Turnaj MP 8.2 2019 Strážov2019/20-
Strážov(SP) — S.Pačejov (SP)Turnaj SP 8.4 2019 Luby2019/20-
S. Mochtín MP — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 8.2 2019 Strážov2019/20-
Klatovy (SP) — Luby /Mochtín(SP)Turnaj SP 8.4 2019 Luby2019/20-
S.Pačejov (SP) — Klatovy (SP)Turnaj SP 8.4 2019 Luby2019/20-
Luby A MP (18/19) — S. Mochtín MPTurnaj MP 8.2 2019 Strážov2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — Kolinec (MP)Turnaj MP 8.2 2019 Strážov2019/20-
Luby /Mochtín(SP) — Chanovice (SP)Turnaj SP 8.4 2019 Luby2019/20-
Kolinec (MP) — S. Mochtín MPTurnaj MP 8.2 2019 Strážov2019/20-
FK O. Nýrsko B — StrážovOP mladší žáci2019/20-
Klatovy (SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 8.4 2019 Luby2019/20-
Chanovice (SP) — S.Pačejov (SP)Turnaj SP 8.4 2019 Luby2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — Luby A MP (18/19)Turnaj MP 8.2 2019 Strážov2019/20-
TJ K. Hory — Měcholupy AOkresní přebor2019/20-
TJ Nezamyslice — JanoviceOkresní přebor2019/20-
Dlouhá Ves — MěčínOkresní přebor2019/20-
F K Budětice 2012 — FK Okula Nýrsko BOkresní přebor2019/20-
Sokol Hradešice — Malý BorOkresní přebor2019/20-
Chanovice/Svérad. — Měčín/BolešinyOP mladší žáci2019/20-
T. Dlouhá Ves — S.Nal. Hory(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
Svat. Hrádek(MŽ) — FK O. Nýrsko BOP mladší žáci2019/20-
Malý Bor — Strážov AOkresní přebor2019/20-
S.Nal. Hory(MŽ) — Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2019/20-
Měčín — F K Budětice 2012Okresní přebor2019/20-
Chudenice — Sokol HradešiceOkresní přebor2019/20-
Janovice — TJ K. HoryOkresní přebor2019/20-
Dlouhá Ves — Sokol Mochtín BOkresní přebor2019/20-
FK Okula Nýrsko B — TJ NezamysliceOkresní přebor2019/20-
Měcholupy A — Luby BOkresní přebor2019/20-
S.Plánice — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 7.3 2019 Kolinec2019/20-
Luby B(MP)18/19 — Sv.Hrádek A (MP)18/19Turnaj MP 7.3 2019 Kolinec2019/20-
Kolinec (MP) — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 7.3 2019 Kolinec2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — Kolinec (MP)Turnaj MP 7.3 2019 Kolinec2019/20-
Měčín/Bolešiny — StrážovOP mladší žáci2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 7.3 2019 Kolinec2019/20-
Kolinec (MP) — Sv.Hrádek A (MP)18/19Turnaj MP 7.3 2019 Kolinec2019/20-
FC Švihov — T. Dlouhá VesOP mladší žáci2019/20-
Start Luby B(MŽ) — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
Luby B — JanoviceOkresní přebor2019/20-
Strážov A — ChudeniceOkresní přebor2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — Sv.Hrádek A (MP)18/19Turnaj MP 6.1 2019 Hrádek2019/20-
Luby B(MP)18/19 — Sušice A (MP 18/19)Turnaj MP 6.1 2019 Hrádek2019/20-
Luby B(MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 6.1 2019 Hrádek2019/20-
Sušice A (MP 18/19) — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 6.1 2019 Hrádek2019/20-
Luby B(MP)18/19 — Sv.Hrádek A (MP)18/19Turnaj MP 6.1 2019 Hrádek2019/20-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Sušice A (MP 18/19)Turnaj MP 6.1 2019 Hrádek2019/20-
FK O. Nýrsko B — Měčín/BolešinyOP mladší žáci2019/20-
Strážov — S.Nal. Hory(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
F K Budětice 2012 — Dlouhá VesOkresní přebor2019/20-
TJ Nezamyslice — MěčínOkresní přebor2019/20-
Sokol Hradešice — Měcholupy AOkresní přebor2019/20-
TJ K. Hory — FK Okula Nýrsko BOkresní přebor2019/20-
Sokol Mochtín B — Malý BorOkresní přebor2019/20-
Chanovice/Svérad. — FC ŠvihovOP mladší žáci2019/20-
Sokol Křenice — S.Kolinec (SP)Turnaj SP 6.5 2019 Strážov2019/20-
Švihov (SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 6.5 2019 Strážov2019/20-
Strážov(SP) — Sokol Křenice(SP)Turnaj SP 6.5 2019 Strážov2019/20-
S.Kolinec (SP) — Bolešiny (SP)Turnaj SP 6.5 2019 Strážov2019/20-
Bolešiny (SP) — FC Švihov (SP)Turnaj SP 6.5 2019 Strážov2019/20-
Sokol Křenice(SP) — Švihov (SP)Turnaj SP 6.5 2019 Strážov2019/20-
Strážov(SP) — Bolešiny (SP)Turnaj SP 6.5 2019 Strážov2019/20-
Strážov(SP) — S.Kolinec (SP)Turnaj SP 6.5 2019 Strážov2019/20-
S.Kolinec (SP) — FC Švihov (SP)Turnaj SP 6.5 2019 Strážov2019/20-
Bolešiny (SP) — Sokol Křenice(SP)Turnaj SP 6.5 2019 Strážov2019/20-
T. Dlouhá Ves — S.PlániceOP mladší žáci2019/20-
S.Nal. Hory(MŽ) — Měčín/BolešinyOP mladší žáci2019/20-
Start Luby B(MŽ) — FK O. Nýrsko BOP mladší žáci2019/20-
Svat. Hrádek(MŽ) — T. Dlouhá VesOP mladší žáci2019/20-
TJ Nezamyslice — Dlouhá VesOkresní přebor2019/20-
Chudenice — Malý BorOkresní přebor2019/20-
Chudenice — Malý BorOkresní přebor
-
F K Budětice 2012 — Sokol Mochtín BOkresní přebor2019/20-
Měčín — TJ K. HoryOkresní přebor2019/20-
Měcholupy A — Strážov AOkresní přebor2019/20-
Janovice — Sokol HradešiceOkresní přebor2019/20-
FK Okula Nýrsko B — Luby BOkresní přebor2019/20-
S.Plánice — Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2019/20-
Sušice B (MP) — Sušice A (MP 18/19)Turnaj MP 5.1 2019 Sušice2019/20-
S. Mochtín MP — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 5.1 2019 Sušice2019/20-
S. Mochtín MP — Luby A(MP)18/19Turnaj MP 5.1 2019 Sušice2019/20-
Sušice A (MP 18/19) — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 5.1 2019 Sušice2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — Sušice B (MP)Turnaj MP 5.1 2019 Sušice2019/20-
Luby A MP (18/19) — Sušice A (MP 18/19)Turnaj MP 5.1 2019 Sušice2019/20-
Sušice B (MP) — Luby A MP (18/19)Turnaj MP 5.1 2019 Sušice2019/20-
Sušice A (MP 18/19) — S. Mochtín MPTurnaj MP 5.1 2019 Sušice2019/20-
S. Mochtín MP — Sušice B (MP)Turnaj MP 5.1 2019 Sušice2019/20-
FC Švihov — StrážovOP mladší žáci2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — Luby A MP (18/19)Turnaj MP 5.1 2019 Sušice2019/20-
Strážov A — JanoviceOkresní přebor2019/20-
Malý Bor — Měcholupy AOkresní přebor2019/20-
Luby B — MěčínOkresní přebor2019/20-
Strážov — S.PlániceOP mladší žáci2019/20-
FK O. Nýrsko B — S.Nal. Hory(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
TJ K. Hory — Dlouhá VesOkresní přebor2019/20-
Sokol Hradešice — FK Okula Nýrsko BOkresní přebor2019/20-
Sokol Mochtín B — ChudeniceOkresní přebor2019/20-
TJ Nezamyslice — F K Budětice 2012Okresní přebor2019/20-
S. Mochtín MP — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 4.2 2019 Mochtín2019/20-
Luby B(MP)18/19 — Sušice A (MP 18/19)Turnaj MP 4.2 2019 Mochtín2019/20-
Chanovice/Svérad. — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
Strážov(SP) — S.Kolinec (SP)Turnaj SP 4.1 2019 Kolinec2019/20-
Sušice (SP) — N. Hory (SP)Turnaj SP 4.1 2019 Kolinec2019/20-
S.Kolinec (SP) — Sušice (SP)Turnaj SP 4.1 2019 Kolinec2019/20-
N. Hory (SP) — TJ Žichovice(SP)Turnaj SP 4.1 2019 Kolinec2019/20-
TJ Žichovice(SP) — S.Kolinec (SP)Turnaj SP 4.1 2019 Kolinec2019/20-
Luby B(MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 4.2 2019 Mochtín2019/20-
S. Mochtín MP — Sušice A (MP 18/19)Turnaj MP 4.2 2019 Mochtín2019/20-
Sušice (SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 4.1 2019 Kolinec2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — S. Mochtín MPTurnaj MP 4.2 2019 Mochtín2019/20-
Strážov(SP) — TJ Žichovice(SP)Turnaj SP 4.1 2019 Kolinec2019/20-
TJ Žichovice(SP) — Sušice (SP)Turnaj SP 4.1 2019 Kolinec2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — Sušice (MP 18/19)Turnaj MP 4.2 2019 Mochtín2019/20-
T. Dlouhá Ves — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
N. Hory (SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 4.1 2019 Kolinec2019/20-
Měčín/Bolešiny — FC ŠvihovOP mladší žáci2019/20-
Start Luby B(MŽ) — StrážovOP mladší žáci2019/20-
FC Švihov — FK O. Nýrsko BOP mladší žáci2019/20-
T. Dlouhá Ves — Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2019/20-
S.Plánice — S.Nal. Hory(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
Svat. Hrádek(MŽ) — Měčín/BolešinyOP mladší žáci2019/20-
Luby B — Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2019/20-
Svat. Hrádek(MŽ) — StrážovOP mladší žáci2019/20-
Luby C (MP) — Horažďovice(MP 18/19)Turnaj MP 3.1 2019 Luby B2019/20-
Bolešiny (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 3.1 2019 Luby B2019/20-
Luby B(MP)18/19 — Horažďovice(MP 18/19)Turnaj MP 3.1 2019 Luby B2019/20-
Horažďovice(MP 18/19) — Luby C (MP)Turnaj MP 3.1 2019 Luby B2019/20-
Luby B(MP)18/19 — Luby C (MP)Turnaj MP 3.1 2019 Luby B2019/20-
Horažďovice(MP 18/19) — Bolešiny (MP) 18/19Turnaj MP 3.1 2019 Luby B2019/20-
Luby C (MP) — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 3.1 2019 Luby B2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 3.1 2019 Luby B2019/20-
Bolešiny (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 3.1 2019 Luby B2019/20-
Luby C (MP) — Bolešiny (MP) 18/19Turnaj MP 3.1 2019 Luby B2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — Horažďovice(MP 18/19)Turnaj MP 3.1 2019 Luby B2019/20-
S.Plánice — Měčín/BolešinyOP mladší žáci2019/20-
Měcholupy A — ChudeniceOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice — Sokol Mochtín BOkresní přebor2019/20-
Měčín — Sokol HradešiceOkresní přebor2019/20-
Janovice — Malý BorOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A — ChudeniceOkresní přebor2019/20-
Dlouhá Ves — Luby BOkresní přebor2019/20-
F K Budětice 2012 — TJ K. HoryOkresní přebor2019/20-
FK Okula Nýrsko B — Strážov AOkresní přebor2019/20-
Janovice — Malý BorOkresní přebor2019/20-
FC Švihov — S.Nal. Hory(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
T. Dlouhá Ves — FK O. NýrskoOP mladší žáci2019/20-
Měčín/Bolešiny — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
Strážov — T. Dlouhá VesOP mladší žáci2019/20-
FK O. Nýrsko B — Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2019/20-
S.Nal. Hory(MŽ) — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
FC Švihov — S.PlániceOP mladší žáci2019/20-
Sušice A (MP 18/19) — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 2.1 2019 Strážov2019/20-
Sokol Mochtín B — Měcholupy AOkresní přebor2019/20-
Malý Bor — FK Okula Nýrsko BOkresní přebor2019/20-
Luby B — F K Budětice 2012Okresní přebor2019/20-
Strážov A — MěčínOkresní přebor2019/20-
Sokol Hradešice — Dlouhá VesOkresní přebor2019/20-
FK O. Nýrsko B — FC ŠvihovOP mladší žáci2019/20-
Strážov — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
TJ K. Hory — TJ NezamysliceOkresní přebor2019/20-
Chudenice — JanoviceOkresní přebor2019/20-
Chanovice/Svérad. — T. Dlouhá VesOP mladší žáci2019/20-
FK O. Nýrsko(SP) — Sokol Křenice(SP)Turnaj SP 2.2 2019 Chudenice2019/20-
Strážov(SP) — Sokol Chudenice (SP)Turnaj SP 2.2 2019 Chudenice2019/20-
Sokol Chudenice (SP) — FK O. Nýrsko(SP)Turnaj SP 2.2 2019 Chudenice2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — Luby C (MP)Turnaj MP 2.1 2019 Strážov2019/20-
FK O. Nýrsko(SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 2.2 2019 Chudenice2019/20-
Sokol Chudenice (SP) — Sokol Křenice(SP)Turnaj SP 2.2 2019 Chudenice2019/20-
S.Nal. Hory(MŽ) — S.PlániceOP mladší žáci2019/20-
Sušice A (MP 18/19) — Luby C (MP)Turnaj MP 2.1 2019 Strážov2019/20-
Sokol Křenice(SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 2.2 2019 Chudenice2019/20-
Měčín/Bolešiny — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
Svat. Hrádek(MŽ) — S.Nal. Hory(MŽ)OP mladší žáci2019/20-
Start Luby B(MŽ) — Měčín/BolešinyOP mladší žáci2019/20-
TJ Nezamyslice — Luby BOkresní přebor2019/20-
Janovice — Měcholupy AOkresní přebor2019/20-
TJ K. Hory — Sokol Mochtín BOkresní přebor2019/20
-
Dlouhá Ves — StrážovOkresní přebor2019/20-
Měčín — Malý BorOkresní přebor2019/20-
FK Okula Nýrsko B — ChudeniceOkresní přebor2019/20-
F K Budětice 2012 — Sokol HradešiceOkresní přebor2019/20-
S.Plánice — FC ŠvihovOP mladší žáci2019/20-
Chanovice/Svérad. — FK O. Nýrsko BOP mladší žáci2019/20-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — O.Nýrsko (MP) 18/19Turnaj MP 1.3 2019 Hrádek2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — Sušice A (MP 18/19)Turnaj MP 1.3 2019 Hrádek2019/20-
Sušice B (MP) — O.Nýrsko (MP)Turnaj MP 1.3 2019 Hrádek2019/20-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 1.3 2019 Hrádek2019/20-
Strážov (MP) 18/19 — O.Nýrsko (MP)Turnaj MP 1.3 2019 Hrádek2019/20-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Sušice B (MP)Turnaj MP 1.3 2019 Hrádek2019/20-
T. Dlouhá Ves — StrážovOP mladší žáci2019/20-
Luby B — TJ K. HoryOkresní přebor2019/20-
Strážov A — F K Budětice 2012Okresní přebor2019/20-
Malý Bor — Dlouhá VesOkresní přebor2019/20-
Sokol Hradešice — TJ NezamysliceOkresní přebor2019/20-
Chudenice — MěčínOkresní přebor2019/20-
Měcholupy A — FK Okula Nýrsko BOkresní přebor2019/20-
Sokol Mochtín B — JanoviceOkresní přebor2019/20-
S.Kolinec (SP) — N. Hory (SP)Turnaj SP 4.1 2019 Kolinec2019/20-
TJ Nezamyslice — Strážov AOkresní přebor2019/20-
TOkresní přebor-
TJ K. Hory — Sokol HradešiceOkresní přebor2019/20-
T. Dlouhá Ves — ChudeniceOkresní přebor2019/20-
Luby B — Sokol Mochtín BOkresní přebor2019/20-
F K Budětice 2012 — Malý BorOkresní přebor2019/20-
FK Okula Nýrsko B — JanoviceOkresní přebor2019/20-
Měčín — Měcholupy AOkresní přebor2019/20-
Malý Bor — TJ NezamysliceOkresní přebor2019/20-
Sokol Hradešice — Luby BOkresní přebor2019/20-
Strážov A — TJ K. HoryOkresní přebor2019/20-
Chudenice — F K Budětice 2012Okresní přebor2019/20-
Měcholupy A — T. Dlouhá VesOkresní přebor2019/20-
Janovice — MěčínOkresní přebor2019/20-
FK Okula Nýrsko B — Sokol Mochtín BOkresní přebor2019/20-
Sokol Mochtín B — Sokol HradešiceOkresní přebor2019/20-
Luby B — Strážov AOkresní přebor2019/20-
Dlouhá Ves — JanoviceOkresní přebor2019/20-
TJ Nezamyslice — ChudeniceOkresní přebor2019/20-
TJ K. Hory — Malý BorOkresní přebor2019/20-
Měčín — FK Okula Nýrsko BOkresní přebor2019/20
-
F K Budětice 2012 — Měcholupy AOkresní přebor2019/20-
Strážov A — Sokol LužanyPŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2019/20-
SP podzim 2019
-
Sokol Kamenice — Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2019/20-
Tabulky turnajů MP - podzim 2019
-
Strážov A — Sokol Mochtín BPŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2019/20-
Strážov A — KOŽNARMACHPŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2019/20-
Start Dešenice — Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2019/20-
Luby B — Sušice BOkresní přebor2018/19-
Chudenice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A — JanoviceOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice — Malý BorOkresní přebor2018/19-
Sokol Mochtín B — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Železná Ruda — Strážov AOkresní přebor2018/19-
F K Budětice 2012 — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Strážov — SK Bolešiny(MŽ)OP mladších žáků o 4.-6.místo2018/19-
Start Luby B(MŽ) — StrážovOP mladších žáků o 4.-6.místo2018/19-
Malý Bor — Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Strážov A — Luby BOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Sušice B — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Janovice — ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice — Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Sušice B — Strážov AOkresní přebor2018/19-
Luby B — Malý BorOkresní přebor2018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Luby A MP (18/19)Turnaj MP 8/20192018/19-
Chanovice/Svéradice — Klatovy (SP)Turnaj SP 8/20192018/19-
Luby A MP (18/19) — Sušice A (MP 18/19)Turnaj MP 8/20192018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 8/20192018/19-
Strážov(SP) — Chanovice/SvéradiceTurnaj SP 8/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Sušice A (MP 18/19)Turnaj MP 8/20192018/19-
Klatovy (SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 8/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Luby A MP (18/19)Turnaj MP 8/20192018/19-
Sušice A (MP 18/19) — Sv.Hrádek A (MP)18/19Turnaj MP 8/20192018/19-
Sokol Mochtín B — Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Chudenice — Sokol HradešiceOP mladší žáci2018/19-
Chudenice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
-
Železná Ruda — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
F K Budětice 2012 — JanoviceOkresní přebor2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) — Start Luby B(MŽ)OP mladších žáků o 4.-6.místo2018/19-
Malý Bor — Sušice BOkresní přebor2018/19-
Strážov A — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) — StrážovOP mladších žáků o 4.-6.místo2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19Turnaj MP 7/20192018/19-
Horažďovice (SP) — Sušice (SP)Turnaj SP 7/20192018/19-
Strážov(SP) — S.Pačejov (SP)Turnaj SP 7/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19Turnaj MP 7/20192018/19-
S.Pačejov (SP) — Horažďovice (SP)Turnaj SP 7/20192018/19-
Sušice (SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 7/20192018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 7/20192018/19-
S.Pačejov (SP) — Sušice (SP)Turnaj SP 7/20192018/19-
Strážov(SP) — Horažďovice (SP)Turnaj SP 7/20192018/19-
Janovice — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A — ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves — Luby BOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A — Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Strážov A — Malý BorOkresní přebor2018/19-
Strážov(SP) — Chanovice/SvéradiceTurnaj SP 6/20192018/19-
Chanovice/Svéradice — Horažďovice (SP)Turnaj SP 6/20192018/19-
Turnaj SP 6/20192018/19-
Horažďovice (SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 6/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Sušice A (MP 18/19)Turnaj MP 6/20192018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 6/20192018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Sušice A (MP 18/19)Turnaj MP 6/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 6/20192018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Sušice A (MP 18/19)Turnaj MP 6/20192018/19-
Luby B — Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Sokol Mochtín B — ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Sušice B — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Železná Ruda — JanoviceOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
F K Budětice 2012 — Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Strážov — Start Luby B(MŽ)OP mladších žáků o 4.-6.místo2018/19-
Start Luby B(MŽ) — SK Bolešiny(MŽ)OP mladších žáků o 4.-6.místo2018/19-
OP mladších žáků o 4.-6.místo2018/19
-
Strážov(SP) — Plánice (SP)Turnaj SP 5/20192018/19-
S.Pačejov (SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 5/20192018/19-
S.Pačejov (SP) — Plánice (SP)Turnaj SP 5/20192018/19-
Dlouhá Ves — Strážov AOkresní přebor2018/19-
Janovice — Luby BOkresní přebor2018/19-
Chudenice — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Měcholupy A — Sušice BOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice — Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Malý Bor — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Horažďovice(MP 18/19)Turnaj MP 5/20192018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 5/20192018/19-
Horažďovice(MP 18/19) — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 5/20192018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19Turnaj MP 5/20192018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 5/20192018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Horažďovice(MP 18/19)Turnaj MP 5/20192018/19-
Měčín/Švihov — T. Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
Chanovice/Svérad. — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Strážov — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
S.Plánice — SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Start Luby B(MŽ) — Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
Sušice B — JanoviceOkresní přebor2018/19-
Malý Bor — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Strážov A — Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Luby B — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice — ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Strážov(SP) — Luby B (SP)Turnaj SP 4/20192018/19-
S. Mochtín(SP) — FK O. NýrskoTurnaj SP 4/20192018/19-
Luby B(MP)18/19 — Křenice (MP)18/19Turnaj MP 4/20192018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 4/20192018/19-
Strážov(SP) — FK O. NýrskoTurnaj SP 4/20192018/19-
Luby B (SP) — S. Mochtín(SP)Turnaj SP 4/20192018/19-
Křenice (MP)18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19Turnaj MP 4/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 4/20192018/19-
S. Mochtín(SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 4/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Křenice (MP)18/19Turnaj MP 4/20192018/19-
Luby B (SP) — FK O. NýrskoTurnaj SP 4/20192018/19-
Luby B(MP)18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19Turnaj MP 4/20192018/19-
Sokol Mochtín B — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Železná Ruda — Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Chanovice/Svérad. — S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
Strážov — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda(MŽ) — SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda(MŽ) — Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves — StrážovOP mladší žáci2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) — Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) — S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
Měcholupy A — Malý BorOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice — Sušice BOkresní přebor2018/19-
O POUTI UVIDÍME DUEL BÝVALÝCH STRÁŽOVSKÝCH HRÁČŮ
-
FK O. Nýrsko — Strážov(SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
Luby A (SP) — Klatovy (SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
Klatovy (SP) — Horažďovice (SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
Strážov(SP) — Luby A (SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
Luby A (SP) — FK O. NýrskoTurnaj SP 3/20192018/19-
Horažďovice (SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
FK O. Nýrsko — Horažďovice (SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
Strážov(SP) — Klatovy (SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) — Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Klatovy (SP) — FK O. NýrskoTurnaj SP 3/20192018/19-
Horažďovice (SP) — Luby A (SP)Turnaj SP 3/20192018/19-
Dlouhá Ves — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A — Luby BOkresní přebor2018/19-
Chudenice — Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Janovice — Strážov AOkresní přebor2018/19-
F K Budětice 2012 — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Sv.Hrádek A (MP)18/19Turnaj MP 3/20192018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 3/20192018/19-
S.Plánice — StrážovOP mladší žáci2018/19-
Měčín/Švihov — Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19Turnaj MP 3/20192018/19-
S.Plánice — Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Chanovice/Svérad. — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Měčín/Švihov — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves — SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Start Luby B(MŽ) — Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Sušice B — Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Aktuání videoOkresní přebor2018/19-
Strážov A — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Luby B — ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Malý Bor — JanoviceOkresní přebor2018/19-
S.Plánice — Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
FK O. Nýrsko — Strážov(SP)Turnaj SP 2/20192018/19-
Luby A MP (18/19) — Žel. Ruda (MP)18/19Turnaj MP 2/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 2/20192018/19-
FK O. Nýrsko — Sušice (SP)Turnaj SP 2/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Luby A MP (18/19)Turnaj MP 2/20192018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 2/20192018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Žel. Ruda (MP)18/19Turnaj MP 2/20192018/19-
Luby A MP (18/19) — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 2/20192018/19-
Sušice (SP) — Strážov(SP)Turnaj SP 2/20192018/19-
Železná Ruda — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves — Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Sokol Mochtín B — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Chanovice/Svérad. — T. Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
Strážov — Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
O pouti se představí na pažitu bývalí hráči
-
Starší přípravka - Jaro 20192018/19
-
TJ Nezamyslice — Železná RudaOkresní přebor2018/19-
S.Pačejov (SP) — Chanovice/SvéradiceTurnaj SP 1/20192018/19-
Strážov(SP) — Luby A (SP)Turnaj SP 1/20192018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19Turnaj MP 6/20192018/19-
Chanovice/Svéradice — Luby A (SP)Turnaj SP 1/20192018/19-
Strážov(SP) — S.Pačejov (SP)Turnaj SP 1/20192018/19-
S.Pačejov (SP) — Luby A (SP)Turnaj SP 1/20192018/19-
Strážov(SP) — Chanovice/SvéradiceTurnaj SP 1/20192018/19-
-
Bolešiny A — Strážov AOkresní přebor2018/19-
Chudenice — Sušice BOkresní přebor2018/19
-
Janovice — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice — Malý BorOkresní přebor2018/19-
F K Budětice 2012 — Luby BOkresní přebor2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) — Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19Turnaj MP 1/20192018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Žel. Ruda (MP)18/19Turnaj MP 1/20192018/19-
Měčín/Švihov — StrážovOP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves — S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19Turnaj MP 1/20192018/19-
Žel.Ruda(MŽ) — Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Sokol Mochtín B — Železná RudaOkresní přebor2018/19
-
Strážov A — ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Malý Bor — Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Luby B — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A — JanoviceOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Sušice B — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Chudenice — Malý BorOkresní přebor2018/19-
Železná Ruda — Luby BOkresní přebor2018/19-
Janovice — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
F K Budětice 2012 — Strážov AOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice — Sušice BOkresní přebor2018/19-
Malý Bor — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Strážov — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Sušice B — Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A — Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Janovice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Sokol Mochtín B — Luby BOkresní přebor2018/19-
Chudenice — T. Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Sokol Kolinec — Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
SK Klatovy „B“ — Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
SK Kdyně 1920 — Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
Strážov A — Sokol DnešicePŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
S.Plánice — Strážov APŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ2018/19-
Los utkání SK Strážov
-
Sokol Mochtín B vs Strážov AOkresní přebor2018/19-
Luby B — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) — StrážovOP mladší žáci2018/19-
Dlouhá Ves vs Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Malý Bor vs Luby BOkresní přebor2018/19-
Janovice vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice vs ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Strážov A vs Sušice BOkresní přebor2018/19-
S.Plánice vs Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Strážov(MŽ) vs S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
Start Luby B(MŽ) vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Chudenice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Sušice B — Malý BorOkresní přebor2018/19-
Železná Ruda — Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice — JanoviceOkresní přebor2018/19-
FK Budětice 2012 vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Žel. Ruda (MP)18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Chanovice/Svérad. vs Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 — Luby B(MP)MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Žel. Ruda(MŽ) vs Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 8.2 v Hrádku2018/19-
Malý Bor vs Strážov AOkresní přebor2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 7.1 v Janovicích2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) vs Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Sušice BOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A vs Luby BOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Chudenice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Janovice vs Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Měčín/Švihov vs S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda(MŽ) vs Strážov(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Start Luby B(MŽ) vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Luby B vs JanoviceOkresní přebor2018/19-
Strážov A vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Strážov(MŽ) vs Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Sokol Mochtín B vs Malý BorOkresní přebor2018/19-
FK Budětice 2012 vs ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Sušice B vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Železná Ruda vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
S.Plánice vs T.Dl.Ves(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Chanovice/Svérad. vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
O.Nýrsko (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — O.Nýrsko (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
O.Nýrsko (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — O.Nýrsko (MP) 18/19MP - turnaj č. 6.1 ve Strážově2018/19-
Start Luby B(MŽ) vs StrážovOP mladší žáci2018/19-
Sokol Hradešice vs Luby BOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A vs Železná RudaOkresní přebor2018/19-
Měcholupy A vs Strážov AOkresní přebor2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) vs S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Křenice (MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Křenice (MP)18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Křenice (MP)18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) vs Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Křenice (MP)18/19MP - turnaj č. 5.1 v Lubech2018/19-
FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves vs Malý BorOkresní přebor2018/19-
Janovice vs Sušice BOkresní přebor2018/19-
Chudenice vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Strážov A vs JanoviceOkresní přebor2018/19-
Luby B vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
Sušice B vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Strážov(MŽ) vs Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
Nábor - Strážov 27.9.2018 video
-
Sokol Mochtín B vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Malý Bor vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Železná Ruda vs ChudeniceOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
S.Plánice vs Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Chanovice/Svérad. vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Sv.Hrádek A (MP)18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Luby B(MP)18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Sv.Hrádek A (MP)18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 — Luby B(MP)18/19MP - turnaj č. 4.1 v Chanovicích2018/19-
Měčín/Švihov vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Start Luby B(MŽ) vs S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) vs T. Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda(MŽ) vs Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) vs Strážov(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Start Luby B(MŽ) vs Chanovice/Svérad.OP mladší žáci2018/19-
Měcholupy A vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Sv.Hrádek B (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Janovice (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Strážov (MP) 18/19 — Haas Chanovice(MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Haas Chanovice(MP) 18/19 — Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Sv.Hrádek B (MP) 18/19 — Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č.3.1 v Bolešinech2018/19-
Svat. Hrádek(MŽ) vs Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Chudenice vs Luby BOkresní přebor2018/19-
Bolešiny A vs Sušice BOkresní přebor2018/19-
TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19-
Janovice vs Malý BorOkresní přebor2018/19-
Sokol Hradešice vs Strážov AOkresní přebor2018/19-
FK Budětice 2012 vs Železná RudaOkresní přebor2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) vs T. Dlouhá VesOP mladší žáci2018/19-
Žel. Ruda(MŽ) vs S.PlániceOP mladší žáci2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci-
T. Dlouhá Ves vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Strážov(MŽ) vs Chanovice/SvéradiceOP mladší žáci2018/19-
Měčín/Švihov vs Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
SK Bolešiny(MŽ) vs Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Sokol Mochtín B vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19-
Sušice B vs ChudeniceOkresní přebor2018/19-
Strážov A vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19-
S.Plánice vs Start Luby B(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
-
Strážov(MŽ) vs SK Bolešiny(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Luby B vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19-
Železná Ruda vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19-
Dlouhá Ves vs JanoviceOkresní přebor2018/19-
Malý Bor vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 vs Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Křenice (MP)18/19 vs Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Strážov (MP) 18/19 vs Křenice (MP)18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Janovice (MP) 18/19 vs Žel. Ruda (MP)18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Křenice (MP)18/19 vs Sv.Hrádek A (MP)18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 vs Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Janovice (MP) 18/19 vs Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Sv.Hrádek A (MP)18/19 vs Žel. Ruda (MP)18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Žel. Ruda (MP)18/19 vs Křenice (MP)18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
T. Dlouhá Ves vs Svat. Hrádek(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Janovice (MP) 18/19 vs Sv.Hrádek A (MP)18/19MP - turnaj č. 2.1 ve Strážově2018/19-
Měčín/Švihov vs Žel. Ruda(MŽ)OP mladší žáci2018/19-
Start Luby B(MŽ) vs Měčín/ŠvihovOP mladší žáci2018/19-
Sokol Hradešice vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19-
O.Nýrsko (MP) 18/19 vs Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Luby B(MP)18/19 vs Strážov (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Janovice (MP) 18/19 vs Luby B(MP)18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 vs Bolešiny (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Bolešiny (MP) 18/19 vs Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Luby B(MP)18/19 vs O.Nýrsko (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19-
Strážov (MP) 18/19 vs Janovice (MP) 18/19MP - turnaj č.1.1 v Janovicích2018/19