Pačejov/Chanovice

Střelci branek OP straších žáků 22/23

PořadíHráčKlubGóly
1Hosnedl LukášSK Strážov (Ž)11
2Novák DominikSK Strážov (Ž)11
3Emeriáš PatrikBolešiny (Ž)8
4Bubela ZdeněkS. Kolinec7
5Těžký MikulášS. Kolinec6
6Helfer DanielS. Kolinec6
7Slouka DominikSK Strážov (Ž)6
8Makovcová KarolínaHoražďov./Hrádek B6
9Žák PetrS.Chudenice/Sl.Koloveč6
10Soukup MatějHoražďov./Hrádek B5
11Kalčík LukášStart Luby B(MŽ)5
12Klečka LukášPačejov/Chanovice4
13Toman MarekSK Strážov (Ž)4
14Papay VítStart Luby B(Ž)3
15Pacholík MartinHoražďov./Hrádek B3
16Končal MiroslavHoražďovice/Hrádek B3
17Matějka ŠimonSK Strážov (Ž)3
18Vavírka MartinSK Strážov (Ž)3
19Matásek ZdeněkSK Strážov (Ž)3
20Duchoň TobiášS.Chudenice(MŽ)3
21Pavelec OndřejHoražďovice/Hrádek B2
22Makovec JanHoražďov./Hrádek B2
23Zajíček Luca RomanHoražďovice/Hrádek B2
24Hulec MilanS.Chudenice(MŽ)2
25Boř JanHoražďovice/Hrádek B2
26Bubela TadeášS. Kolinec2
27Suda JanBolešiny (Ž)2
28Faltys MartinHoražďov./Hrádek B2
29Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)2
30Velkoborský TadeášBolešiny (Ž)2
31Červeňák KristiánHoražďovice/Hrádek B2
32Ocular DanielFC Švihov (Ž)2
33Soušek VítSK Strážov (Ž)1
34Holzknecht DominikStart Luby B(Ž)1
35Kolář MartinHoražďovice/Hrádek B1
36Hrach DavidSK Strážov (Ž)1
37Holý HynekStart Luby B(Ž)1
38Holý ZdeněkBolešiny (Ž)1
39Sklenář JakubStart Luby B(Ž)1
40Beníšek TomášPačejov/Chanovice1
41Beran JanBolešiny (Ž)1
42Šlechta VladimírHoražďov./Hrádek B1
43Koželuh JanS. Kolinec1
44Posavád JakubPačejov/Chanovice1
45Hrabačka MikulášPačejov/Chanovice1
46Jiřík Artur-1
47Langhamer Jan-1
48Hanzlíková NikolaFC Švihov (Ž)1
49Vondřička JanS. Kolinec1
50Kaleja DavidBolešiny (Ž)1

Statistika hráčů - Pačejov/Svéradice 22/23

2022_2023 Statistika OP starších žáků

HráčKlubVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasy
Těžký MatějS. Kolinec140006
Přerost MarekS. Kolinec120006
Zábran PavelS.Chudenice/Sl.Koloveč120006
Žežulka Jiří-130006
Holý ZdeněkBolešiny (Ž)131006
Těžký MikulášS. Kolinec126006
Peksa OndřejBolešiny (Ž)130006
Suda JanBolešiny (Ž)132106
Helfer DanielS. Kolinec136006
Roháč MichalBolešiny (Ž)130006
Koželuh JanS. Kolinec131006
Holzknecht DominikStart Luby B(Ž)141106
Bureš MartinBolešiny (Ž)140006
Pretl DavidS. Kolinec120006
Bubela ZdeněkS. Kolinec137006
Bubela TadeášS. Kolinec112006
Mastný LukášBolešiny (Ž)140006
Kadlec PetrS.Chudenice(MŽ)10006
Kadlec PavelS.Chudenice(MŽ)10006
Hulec MilanS.Chudenice(MŽ)12006
Homolka OndřejS.Chudenice(MŽ)10006
Papay VítStart Luby B(Ž)143006
Homolka VítekS.Chudenice(MŽ)110006
Smolík LukášPačejov/Chanovice130006
Ladman MichalPačejov/Chanovice140006
Posavád JakubPačejov/Chanovice131006
Behenský RomanPačejov/Chanovice120006
Hujo MartinS.Chudenice/Sl.Koloveč120006
Rada JiříPačejov/Chanovice120006
Šantora DennisBolešiny (Ž)130006
Beran JanBolešiny (Ž)131005
Jílková SáraFC Švihov (Ž)120005
Bezděk KryštofFC Švihov (Ž)110005
Bezanec RomanFC Švihov (Ž)120005
Písařík MiroslavS.Chudenice/Sl.Koloveč140005
Kluch JiříS. Kolinec120005
Beníšek TomášPačejov/Chanovice151005
Veselá JolanaPačejov/Chanovice140005
Brůha Zdeněk-130005
Duchoň TobiášS.Chudenice(MŽ)103005
Buchta PavelPačejov/Chanovice120005
Šmejkal DanielS.Chudenice(MŽ)120005
Čada PavelBolešiny (Ž)130005
Janovcová PavlínaPačejov/Chanovice160005
Janovcová MariePačejov/Chanovice110005
Matějka ŠimonSK Strážov (Ž)133005
Uldrich MichaelStart Luby B(Ž)150005
Trylč FrantišekStart Luby B(Ž)140005
Begerl Alexia Franziska-130005
Janovec JakubPačejov/Chanovice90005
Novák DominikSK Strážov (Ž)1411105
Sklenář JakubStart Luby B(Ž)11005
Adamec MartinS.Chudenice(MŽ)10005
Hosnedl LukášSK Strážov (Ž)1411005
Toman MarekSK Strážov (Ž)134005
Veringerová AdélaPačejov/Chanovice150005
Hrach DavidSK Strážov (Ž)141005
Ocular DanielFC Švihov (Ž)132005
Jiřík MichalSK Strážov (Ž)140005
Slouka DominikSK Strážov (Ž)146105
Velkoborský TadeášBolešiny (Ž)132005
Rubeš AdamSK Strážov (Ž)130005
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)132005
Matásek ZdeněkSK Strážov (Ž)143005
Bubela ŠtěpánS. Kolinec150004
Končal MiroslavHoražďovice/Hrádek B133004
Makovec JanHoražďov./Hrádek B132004
Hrdlička VítBolešiny (Ž)140004
Šimpach MatějFC Švihov (Ž)120004
Pacholík MartinHoražďov./Hrádek B133004
Kozák JakubFC Švihov (Ž)110004
Ležáková AdélaPačejov/Chanovice120004
Pavelec OndřejHoražďovice/Hrádek B132004
Mazancová DanielaStart Luby B(MŽ)130004
Zajíček Luca RomanHoražďovice/Hrádek B142004
Boř JanHoražďovice/Hrádek B132004
Hnojská EliškaPačejov/Chanovice131004
Procházka DanielS. Kolinec141004
Švehla LukášFC Švihov (Ž)120004
Vondřička JanS. Kolinec131004
Vavírka MartinSK Strážov “B”153004
Klečka LukášPačejov/Chanovice124004
Boublík JiříS. Kolinec100004
Běloch TomášBolešiny (Ž)130004
Holý HynekStart Luby B(Ž)141004
Soukup MatějHoražďovice/Hrádek B135003
Kadlec VojtěchFC Švihov (Ž)110003
Hanzlíková NikolaFC Švihov (Ž)111003
Wiederstein DominikS.Chudenice(MŽ)10003
Kalčík LukášStart Luby B(MŽ)135103
Žák PetrS.Chudenice/Sl.Koloveč156003
Posavádová LuciePačejov/Chanovice151003
Szabó RichardS. Kolinec120003
Průcha Dominik-140003
Šafránek JakubFC Švihov (Ž)110003
Kaleja DavidBolešiny (Ž)151003
Bílek DominikHoražďovice/Hrádek B130003
Červeňák KristiánHoražďovice/Hrádek B132003
Faltys MartinHoražďov./Hrádek B132003
Česák ZdeněkBolešiny (Ž)131003
Jiřík Artur-141103
Emeriáš PatrikBolešiny (Ž)158003
Němeček VáclavS.Chudenice/Sl.Koloveč140003
Doubrava MatyášS. Kolinec120003
Janda Tomáš (2010)SK Strážov (Ž)120002
Mareš PetrS. Kolinec140002
Benda VáclavHoražďovice/Hrádek B140002
Kojzar MarcelBolešiny (Ž)140002
Zábran RomanFC Švihov (Ž)130002
Laitl OndřejS.Chudenice/Sl.Koloveč120102
Šlechta VladimírHoražďov./Hrádek B91002
Soušek VítSK Strážov (Ž)121002
Hoffmann MatyášStart Luby B(MŽ)00002
Pech ŠtěpánS. Kolinec140002
Altman VojtěchS.Chudenice(MŽ)120002
Velkoborský JanBolešiny (Ž)130002
Makovcová KarolínaHoražďov./Hrádek B136002
Jančovič MatějFC Švihov (Ž)120002
Prexl VojtěchHoražďov./Hrádek B120002
Hozman Denis-140001
Uldrych Pavel-30001
Holý Vojtěch-30001
Langhamer Jan-151001
Bernklanová TerezaS.Chudenice/Sl.Koloveč121001
Běloušek PavelStart Luby B(MŽ)130001
Hadrava Zdeněk-150001
Holý Tomáš-150001
Matějka FrantišekSK Strážov (Ž)120001
Kraft FilipBolešiny (Ž)110001
Prexl TomášHoražďovice/Hrádek B130001
Koudelka OndřejHoražďovice/Hrádek B130001
Kolář MartinHoražďovice/Hrádek B141001
Novák JakubBolešiny (Ž)130001
Holeček MatyášHoražďovice/Hrádek B140001
Hrabačka MikulášPačejov/Chanovice131001
Sedláček RadekS.Chudenice/Sl.Koloveč120001

Tabulka OP starších žáků 2022/23

PosKlubZVRPGVGIGDB
155004734415
26303241869
36303141319
463031619-39
542113311227
66213161517
762041246-346
85104643-373