18Šteiner Rostislav0000
19Vaněk Luboš0000

Strážov -statistika , ročník 2018/2019

Statistika hráčů 2018/19

PořadíHráčKlubGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly

Strážov A — Sokol Mrákov

Hodnocení utkání trenérem Martinem Štanclem: “Od začátku zápasu mrákovští hráči prokazovali příslušnost ke špičce domažlické 1.B třídy. Velmi dobře kombinovali a hlavně výborný pohyb po hřišti nám ze začátku utkání činil problémy. Po prvních deseti minutách jsme hru vyrovnali a o to více mrzelo, že úvodní branku jsme Mrákovu v podstatě darovali nedorozuměním a špatnou kombinací mezi našimi stopery, které soupeř ve 30. minutě pohodlně využil. Druhá půle pokračovala podle podobného scénáře, více ze hry měli Mrákovští, což korunovali druhým gólem v 60. minutě. O pár minut později bylo ještě hůře, neboť rozhodčí odpískal penaltu po zákroku kapitána Chaluše a bylo to již o tři góly. Na tuto branku jsme dovedli odpovědět Preslem, který po přihrávce Souška korigoval na 1:3. Na 1:4 zvyšoval soupeř znovu po neuvěřitelné chybě v naší obraně a konečnou podobu výsledku dal opět po přihrávce Souška Mayer, který upravil v 88. minutě na 2:4 nejhezčí brankou utkání, když z brankové čáry krásným lobem přehodil mrákovského brankáře. Zápas skončil zaslouženým vítězstvím Mrákova, který byl po celé utkání o trochu lepším týmem. Z našeho pohledu se nejednalo o úplně povedené utkání, střídali jsme lepší a horší pasáže, ale nejvíce nás srážely hrubky v defenzivě, po kterých jsme třikrát inkasovali. Bylo znát, že Mrákov hraje “o patro výš”, v zápase se ale také projevila soupeřova znalost našeho týmu, neboť asistentem je zde Antonín Kopecký, který s námi odehrál celou loňskou sezonu. “

Strážov A — SK Klatovy (ml.dor.)

David Bouberle – poprvé skóroval za muže a dal hattrick

V neděli 23. 2. Strážovští muži nastoupili na umělé trávě v Sušici k druhému přípravnému zápasu. Soupeřem byl tentokrát mladší dorost Klatov. Rozdíl mezi dospělým a dorosteneckým fotbalem se projevoval hned od začátku a celkový výsledek tak odpovídá průběhu zápasu. Utkání se hrálo zejména ve druhém poločasu v těžkých větrných podmínkách, i tak se obě mužstva snažila o kombinaci. Hattrickem se blýskl mladý útočník David Bouberle, který poprvé skóroval za strážovské muže a následně přidal ještě další dvě branky.
Branky : David Bouberle 3, Aleš Presl 2, Zbyněk Toman, Tadeáš Červený, Michal Chaluš, Jiří Hosnedl, Rosťa Steiner a Jarda Vališ.
Utkání řídil zkušený arbitr Josef Abrhám.
Hráče Strážova nyní čeká víkendové soustředění.