Obrázky

V červnu 2009 oslavili muži SK Strážov 1.místo v 1.B třídě a postup do 1.A třídy

V  červnu roku 2009  se na hřišti ve Strážově odehrávala velká sláva. Po odehrání posledního domácího zápasu ročníku 2008/2009  bylo definitivně potvrzeno, že muži A SK Strážov vítězstvím v 1.B třídě se znovu vrátili do 1.A třídy.  Do druhé nejvyšší soutěže v kraji poprvé postoupili v roce 1996 a  setrvali v 1.A třídě nepřetržitě osm ročníků  do roku 2004. Continue reading “V červnu 2009 oslavili muži SK Strážov 1.místo v 1.B třídě a postup do 1.A třídy”

Dlouholetá tradice byla i letos zachována

Úderem 13.00 hodiny  na místním fotbalovém hřišti ve Strážově  se  vždy v první den nového roku koná tradiční novoroční fotbálek. Ne jinak tomu bylo i letos 1.1.2024 kdy si to proti sobě rozdali hráči SK Kovo Strážov, dorostenci (žluté vesty) versus muži. Již počet 23 účastníků dokazuje, že na velice solidním trávníku se odehrál skutečný první mač v tomto roce. K tomu aby byl pro klub i hráče úspěšný přejeme všem hodně štěstí a zdraví!

Continue reading “Dlouholetá tradice byla i letos zachována”

TERMÍNOVÁ LISTINA SOUTĚŽÍ OFS KLATOVY – JARO 2024

Okresní fotbalový svaz Klatovy zveřejnil termínovou listinu pro okresní fotbalové soutěže ročníku 2023/24 – JARO 2024. Z toho vyplývá jarní program utkání pro B tým mužů SK Strážov , že jarní část IV. třídy sk. A zahájí 12.kolem v neděli 14.dubna utkáním na domácím hřišti s lídrem tabulky Sokolem Běšiny.
Ve stejný víkend zahájí 10.kolem okresní přebor tým mladších žáků utkáním Luby B/Bolešiny – Strážov.
O týden dříve 13.kolem vstoupí do jarní části OP tým starších žáků SK Strážov utkáním Horažďovice B/Hrádek B – Strážov.
 Krajské soutěže ve kterých startují zbývající dva týmy Strážova A tým v 1.B třídě a dorost v KS dorostu zahájí o víkendu 23. a 24.3. 2024 Muži A utkáním Švihov – Strážov a dorost utkáním doma Strážov – Sokol Mrákov. Přesné termíny budeme znát (sobota, neděle a začátky) až začátkem března do kdy mají možnost účastníci soutěží měnit hrací dny a začátky u domácích zápasů.

Continue reading “TERMÍNOVÁ LISTINA SOUTĚŽÍ OFS KLATOVY – JARO 2024”

I v magický den v kalendáři bylo na strážovském hřišti opět rušno.

V pátek bývá v jak na jaře tak na podzim na strážovském fotbalovém hřišti nejvíce rušno. Ne jinak tomu byla i  v tento v tento říjnový den v kalendáři  magická třináctka. Na svém pravidelném tréninku se na tréninkovém i hlavním hřišti vystřídali dvě mládežnické kategorie a muži. Všichni aktéři měli k tomu velice kouzelné, teplé počasí.

Continue reading “I v magický den v kalendáři bylo na strážovském hřišti opět rušno.”