Náhled

ROZLOSOVÁNÍ TURNAJŮ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK
JARO 2020
DATUM DEN ČAS TURNAJ POŘADATEL 1.KOLO : 11. – 12.4. 2020
12.4. NE 10:00 1.1. Žichovice Nalžovské Hory Kolinec Nýrsko  
12.4. NE 10:00 1.2. Klatovy Chudenice Pačejov Švihov  
11.4. SO 12:00 1.3. Železná Ruda LUB/Mochtín Křenice    
12.4. NE 14:00 1.4. Horažďovice Hrádek B Plánice Sušice  
12.4. NE 14:00 1.5. Chanovice Kašperské Hory Bolešiny Luby 2011  
DATUM DEN ČAS TURNAJ POŘADATEL 2.KOLO : 18. – 19.4. 2020
19.4. NE 10:00 2.1. Plánice Bolešiny Hrádek A Strážov Luby 2011 
18.4. SO 10:00 2.2. Pačejov Luby Nalžovské Hory Horažďovice  
19.4. NE 14:00 2.3. Železná Ruda LUB/Mochtín Kolinec Švihov Hrádek B
19.4. SO 14:00 2.4. Sušice  Žichovice Chudenice Klatovy
19.4. NE 10:00 2.5. Nýrsko Křenice Chanovice Kašperské Hory
DATUM DEN ČAS TURNAJ POŘADATEL 3.KOLO : 25. – 26.4. 2020
-26.4. NE 10:00 3.1. Žichovice Chanovice Kašperské Hory Hrádek B  
26.4. NE 10:00 3.2. Bolešiny Nalžovské Hory Železná Ruda Nýrsko  
25.4. SO 10:00 3.3. Křenice Švihov Plánice Luby 2011  
26.4. NE 12:30 3.4. Chudenice hř. Unějovice Klatovy Pačejov    
26.4. NE 14:00 3.5. Kolinec LUB/Mochtín Sušice Horažďovice  
DATUM DEN ČAS TURNAJ POŘADATEL 4.KOLO : 2. – 3.5. 2020
2.5. SO 10:00 4.1. Klatovy Chanovice Nalžovské Hory Luby  
2.5. SO 12:45 4.2. Švihov Horažďovice Nýrsko Strážov  
3.5. NE 10:00 4.3. Kolinec Bolešiny Chudenice Hrádek A Luby 2011
2.5. SO 10:00 4.4. Kašperské Hory Křenice Plánice Žichovice Hrádek B
2.5. SO 10:00 4.5. Pačejov Železná Ruda LUB/Mochtín Sušice  
DATUM DEN ČAS TURNAJ POŘADATEL 5.KOLO : 9. – 10.5. 2020
10.5. SNE 10:00 5.1. Plánice Bolešiny Žichovice Luby 2011  
10.5. NE 14:00 5.2. Chanovice Kolinec Křenice Nalžovské Hory  
10.5. NE 14:00 5.3. Horažďovice Pačejov Klatovy Železná Ruda  
9.5. SO 12:30 5.4. Chudenice hř. Unějovice Kašperské Hory Nýrsko Sušice  
9.5. SO 10:00 5.5. LUB/Mochtín Hrádek B Švihov    
DATUM DEN ČAS TURNAJ POŘADATEL 6.KOLO : 16. – 17.5. 2020
16.5. SO 10:00 6.1. Hrádek B Plánice Žichovice Železná Ruda Křenice
17.5. NE 10:00 6.2. Sušice Śvihov Kolinec Luby  
16.5. SO 10:00 6.3. Strážov Klatovy Bolešiny Nýrsko Luby 2011
16.5. SO 10:00 6.4. Pačejov Nalžovské Hory Chudenice LUB/Mochtín
17.5. NE 10:00 6.5. Chanovice Kašperské Hory Horažďovice Hrádek A  
DATUM DEN ČAS TURNAJ POŘADATEL 7.KOLO : 23. – 24.5. 2020
23.5. SO 10:00 7.1. Žichovice LUB/Mochtín Kašperské Hory Chudenice  
24.5. NE 10:00 7.2. Klatovy Horažďovice Sušice Železná Ruda  
24.5. NE 10:00 7.3. Bolešiny Nýrsko Chanovice Pačejov  
23.5. SO 10:00 7.4. Křenice Plánice Švihov  
23 .5. SO 10:00 7.5. Hrádek B Kolinec Nalžovské Hory  Luby 2011  
DATUM DEN ČAS TURNAJ POŘADATEL 8.KOLO : 30. – 31.5. 2020
30.5. SO 10:00 8.1. Hrádek A Pačejov Žichovice Horažďovice  
31.5. NE 10:00 8.2. Sušice Luby Chudenice Švihov  
30.5. SO 10:00 8.3. Nýrsko Klatovy Železná Ruda Strážov  
31.5. NE 10:00 8.4. LUB/Mochtín Chanovice Hrádek B Plánice Luby 2011
30.5. SO 10:00 8.5. Kašperské Hory Nalžovské Hory Křenice Bolešiny Kolinec

Podrobnosti

Datum Čas
10.8.2021 6:48