Úvodní stránka

[vc_row][vc_column][vc_posts_slider type=”flexslider_slide” count=”15″ interval=”10″ slides_content=”teaser” slides_title=”1″ thumb_size=”500×500″ posttypes=”post”][vc_column_text]

Bolešiny A — Strážov A

Okresní přebor


 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_custom_heading text=”STRÁŽOV – muži -výsledky mistrovských utkání” font_container=”tag:h1|font_size:35|text_align:center|color:%2368ed09″ google_fonts=”font_family:Exo%3A100%2C100italic%2C200%2C200italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” css=”.vc_custom_1534512836843{padding-bottom: 12px !important;}”][vc_column_text css_animation=”right-to-left” css=”.vc_custom_1531504971984{padding-bottom: 12px !important;}”][/vc_column_text][vc_custom_heading text=”TABULKA OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ 2018/2019″ font_container=”tag:h1|font_size:35|text_align:center|color:%2368ed09″ google_fonts=”font_family:Exo%3A100%2C100italic%2C200%2C200italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” css=”.vc_custom_1534578815476{padding-bottom: 12px !important;}”][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]

Okresní přebor 2018/19

PosKlubZVRPGVGIGDB
126194387325763
2261241059533941
32684146569-431
42684144963-1430
52657144990-4124
626242021121-9712
[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”STATISTIKA HRÁČŮ – OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ ” font_container=”tag:h1|font_size:30|text_align:center” google_fonts=”font_family:Exo%3A100%2C100italic%2C200%2C200italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” css=”.vc_custom_1534579321325{padding-bottom: 12px !important;}”][vc_column_text css_animation=”bottom-to-top”]

Statistika hráčů 2018/19

PořadíHráčKlubGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Strnad TomášStrážov A5101612040
2Toman ZbyněkStrážov A520129030
3Presl PetrStrážov A00053110

2018 – 2019 Nejlepší střelci branek OP muži

HráčKlubVěkGólyOdehrané zápasy
Flodr JiříStrážov A28111
Hosnedl JiříStrážov A29225
Soušek LuděkStrážov A24625
Kološ DavidStrážov A312326
Chaluš MichalStrážov A33310
Linkeš TomášStrážov A272222
Vališ JaroslavStrážov A29418
Kalista RobertStrážov A3303
Presl AlešStrážov A27013
Plíhal MartinSK Strážov “B”45012
Franc JiříSK Strážov “B”34014
Michel JanStrážov A38124
Uruba OndraStrážov A30116
Melka RomanF K Budětice 201232416
Štěch MartinF K Budětice 201227222
Sekyra JanF K Budětice 201230423
Frančík ZdeněkF K Budětice 201243011
Hozman VáclavF K Budětice 2012321523
Novotný MartinF K Budětice 201244114
Paroubek MarekF K Budětice 201227220
Homolka DavidF K Budětice 20123709
Vinter JiříF K Budětice 201239014
Adamec JiříF K Budětice 20122800
Toucha PavelF K Budětice 20124608
Hlavin DavidF K Budětice 201228522
Korda VáclavF K Budětice 201239218
Soupír JanChudenice291420
Kraus MichalChudenice29313
Sydorenko VasylLuby B3718
Loos MartinŽelezná Ruda46411
Škach JosefŽelezná Ruda4403
Sládek MilanMalý Bor31022
Šipla MiroslavMalý Bor321221
Melka VojtěchMalý Bor27313
Kastl Lukᚎelezná Ruda4100
Ceplecha MartinBolešiny A3736
Stupka TomášBolešiny A29420
Kodýdek JiříDlouhá Ves4001
Valvoda StanislavDlouhá Ves42418
Mirvald JakubDlouhá Ves33815
Pechek PetrDlouhá Ves3600
Švec PavelDlouhá Ves26822
Bálek DušanMěcholupy A292623
Čížek VáclavMěcholupy A26520
Petruška PatrikJanovice31415
Kvapil DavidJanovice3701
Zhvakin Aleksan.Janovice3238
Keřlík VáclavJanovice52017
Hájek MatějJanovice362322
Urban MiroslavJanovice301722
Goby OndřejDlouhá Ves30423
Reitmaier MichalDlouhá Ves2900
Duchoň DrahošChudenice4000
Ježek MartinChudenice3416
Zoubek LukášChudenice24021
Kadlec PetrChudenice4205
Hájek VítězslavŽelezná Ruda4707
Kadlec JanŽelezná Ruda27016
Lehečka JakubŽelezná Ruda3804
Bechyně PetrŽelezná Ruda4400
Greiner DavidŽelezná Ruda4468
Kvítek PatrikLuby B2601
Černý LukášLuby B3007
Drmola LubošJanovice2808
Müller JanJanovice39113
Suk TomášJanovice3518
Šveňha PatrikJanovice25216
Farný RadekBolešiny A29422
Duchek JanMěcholupy A28923
Bečka StanislavMěcholupy A262121
Vítovec FilipSušice B25015
Klíma VáclavSušice B33020
Blažek LukášSušice B37120
Jelínek LadislavJanovice2302
Macura JiříJanovice38221
Šlegl JanJanovice38822
Diviš RolandJanovice2717
Kotlan JosefJanovice33116
Vild ZdeněkJanovice3405
Jůzek DavidJanovice30310
Konečný DavidSušice B33013
Nový JakubSušice B2405
Hubáček PatrikSušice B2418
Farták JosefSušice B3301
Žežulka VáclavSušice B32316
Kulhánek MartinSušice B4918
Svoboda FloriánSušice B2200
Lőffelmann JanSušice B2302
Hubáček PavelSušice B51110
Mottl RadekSušice B5406
Sotona PetrSušice B34314
Kačírek FrantišekŽelezná Ruda3604
Bejm PetrChudenice40011
Hodan StanislavChudenice3627
Fremuth VáclavChudenice34023
Göttinger OtaChudenice25016
Soupír JakubChudenice25521
Osvald JaromírChudenice38315
Stryczek MartinChudenice29417
Rupert JanChudenice29315
Vachtl PavelChudenice25523
Baxa TomášChudenice33016
Paštěka VítŽelezná Ruda4009
Hach KarelŽelezná Ruda25019
Kroupa LubošŽelezná Ruda4205
Zelenka FrantišekMěcholupy A27016
Soukup PetrŽelezná Ruda4200
Trejbal AloisŽelezná Ruda3400
Balda JaroslavŽelezná Ruda5804
Holický DavidŽelezná Ruda4309
Kovařík JiříBolešiny (MP) 18/1930021
Zadražil ZdeněkMěcholupy A44118
Majer LukášMěcholupy A40019
Havlíček PavelMěcholupy A45218
Červený OndřejMěcholupy A33212
Valečka JanMěcholupy A36016
Kanta Michal (86)Měcholupy A3603
Dražka PetrMěcholupy A40115
Kubík StanislavMěcholupy A4004
Novák DavidMěcholupy A24120
Javorský TomášMěcholupy A24016
Vaněk LubošSK Strážov “B”32013
Bauer ŠtěpánBolešiny A2207
Matějka PavelBolešiny A29720
Jandík ZdeněkBolešiny A30310
Šilhavý KarelBolešiny A45218
Šindelář RadekBolešiny A271422
Kolář DavidBolešiny A27317
Bošek PetrBolešiny A32113
Hodl JiříBolešiny A3800
Jonáš JanBolešiny A3000
Novák TomášBolešiny A2306
Matoušek TomášBolešiny A2000
Kalčík JakubSokol Hradešice3309
Šipla DavidMalý Bor29117
Polena MartinMalý Bor27015
Trubač LukášMalý Bor34023
Hlaváč MilanMalý Bor281224
Cotiga Ionut-VirgilMalý Bor33423
Jára KarelMalý Bor35320
Sládek DominikMalý Bor2439
Petržílka DavidMalý Bor2700
Petřík VáclavMalý Bor25318
Sládek LadislavMalý Bor2300
Plánička VáclavLuby B25113
Šilha RadekLuby B2501
Šleis KarelLuby B2457
Švec RadekLuby B3304
Šůs MiroslavLuby B3800
Irlbek MarekLuby B23320
Hosnedl AdamLuby B23017
Kafka FilipLuby B2200
Čížek AlešLuby B2905
Černý DominikLuby B2203
Sperl PavelDlouhá Ves41119
Blažek FrantišekDlouhá Ves26524
Hubený JanDlouhá Ves44821
Švajka PetrDlouhá Ves34219
Beránek Pavel ml.Dlouhá Ves25315
Veselý MaximiliánDlouhá Ves2613
Beránek Pavel st.Dlouhá Ves5104
Štancl MartinSK Strážov “B”41010
Tušinovský JanF K Budětice 20124903
Hromada VlastimilLuby B3401
Voráček PřemyslLuby B321317
Heřman ŠtěpánLuby B45120
Raišl DominikLuby B2957
Sýkora FilipLuby B3000
Mašek MichalLuby B2409
Marek TomášSušice B4100
Chmelík PetrSušice B3201
Hanzl RadekDlouhá Ves43023
Waldman PetrDlouhá Ves2601
Příhoda VáclavDlouhá Ves50017
Vinter JindřichF K Budětice 20122702
Chmelík DavidF K Budětice 20122402
Matoušek DanielBolešiny A24312
Pitel JiříBolešiny A29520
Vraný DominikBolešiny A2944
Kodýdek JiříMalý Bor4505
Chodl FrantišekMalý Bor35422
Hlaváč RadimMalý Bor21114
Pivoňka MatějLuby B2100
Kalivoda MartinSK Strážov “B”1600
Blohmann TomášLuby B2708
Šťastný JakubLuby B3113
Velacký PavelŽelezná Ruda2907
Jelínek JiříŽelezná Ruda2503
Fiala LubošF K Budětice 201237522
Josefík JiříF K Budětice 201229022
Kripel MichalF K Budětice 201228019
Vašák DominikSušice B2924
Lucák MarekChudenice3708
Vizinger PetrBolešiny A30512
Kalaš JanLuby B4406
Křížek Miroslav-33214
Hora MilanLuby B3000
Švehla František-3800
Gajdušek MarekŽelezná Ruda3319
Dvořák VáclavMalý Bor31116
Kopáček Miroslav-22110
Stupka Lukáš-23117
Krouský MichalSušice B2102
Šveňha PetrJanovice2803
Chmelík ZbyněkF K Budětice 20122801
Šobek MichalStrážov A2214
Sysel Petr-3104
Johánek MarekLuby B2904
Badarau Stefan-Aurel-3400
Brož FilipŽelezná Ruda40017
Janečka PetrF K Budětice 20124079
Slifka MichalF K Budětice 20123709
Cole JeromeLuby B3200
Bureš Tomáš-2318
Pivoňka MichalLuby B23116
Mańas Vít-2111
Havlovic Marek-3309
Slováček DavidBolešiny A4600
Nešpor Jakub-2800
Budil MarekSušice B3200
Presl PetrStrážov A5405
Krůs Martin-4200
Hrubec PavelSušice B4724
Miroš MartinF K Budětice 201222020
Červený Jan-2702
Špindler Viktor-33015
Nový Jiří-3108
Petlan FrantišekLuby B4419
Štilip JakubLuby B2103
Jánský OndřejStrážov A3001
Novák MartinF K Budětice 20123100
Papež MilanLuby B3000
Pivoňka MarekLuby B2912
Pivoňka Marek-2901
Kroupar JanŽelezná Ruda4204
Klíma Tomáš-2923
Klamár Martin-2026
Voráč JanLuby B3111
Čipera Pavel-3146
Stelzer JakubChudenice2200
Jahoda Marek-3100
Petrželka FrantišekStrážov A45111
Strnad TomášStrážov A41516
Švůgr Marek-27012
Jiřinec PavelLuby B2307
Kaas VáclavMěcholupy A23113
Šmrha Miroslav-34214
Jaroš David-25021
Procházka JiříStrážov A2603
Mareš DavidŽelezná Ruda400
Gill KarelSušice B400
Skýpala JakubLuby B2300
Rašek JosefLuby B25315
Hájek JakubJanovice3905
Červený Michael-20014
Němec StanislavŽelezná Ruda412
Balíček MichalŽelezná Ruda409
Rovňan DušanDlouhá Ves402
Novák JakubSušice B408
Černý Tomᚎelezná Ruda401
Sysel MarekLuby B3503
Göttinger Kamil-4010
Martínek AlešBolešiny A2606
Holý RadekJanovice3601
Goldschmid JosefJanovice3602
Janda LeonLuby B2005
Pikhart Hynek-20014
Rendl DanielLuby B403
Čabrada KarelMěcholupy A25013
Slivoň VáclavJanovice428
Bláha FilipMěcholupy A25212
Kořán MatějŽelezná Ruda27015
Říha OndřejŽelezná Ruda29012
Kocum PavelMalý Bor29210
Němec Jan-37120
Kodeš Petr-38016
Lorenc PavelSokol Mochtín B24015
Strejc Stanislav-24619
Vlk Tomáš-40419
Křivánek JosefSokol Mochtín B39124
Novák Zdeněk-39110
Podráský Jiří-35019
Kašpar LubomírSokol Mochtín B3205
Pretzelmayer JaroslavSokol Mochtín B241319
Sukovatý OndřejSokol Mochtín B2911
Pavlík Jaroslav-57013
Bouzek VáclavSokol Mochtín B5803
Troch RomanSokol Mochtín B4002
Kanta Tomáš-41118
Frasila CristinelSušice B3503
Koryťák ZdeněkSušice B4501
Kojzar VojtěchSušice B2206
Zahálka PavelBolešiny A35517
Rückl ZdeněkBolešiny A34519
Vávra DanielSokol Hradešice405
Kodýtek Miroslav-28822
Panuška VáclavSokol Hradešice27424
Melka PatrikSokol Hradešice30423
Melka FrantišekSokol Hradešice301324
Melka LukášSokol Hradešice3228
Arnošt PetrSokol Hradešice37218
Vaněček DavidSokol Hradešice24818
Buchta MichaelSokol Hradešice241024
Frančík Michal-20010
Šmrha LukášSokol Hradešice31722
Melka MilanSokol Hradešice33115
Frančík MartinSokol Hradešice20319
Soukup TomášSokol Hradešice21114
Drozda Lukáš-32010
Šimán Jiří-25117
Keřlík AdamJanovice2107
Bříza František-30211
Pichler Daniel-24012
Věneček MichalTJ Nezamyslice23721
Kindelmann Lukáš-24125
Dlouhý FrantišekTJ Nezamyslice26615
Tuček Štěpán-31220
Šatra LiborTJ Nezamyslice4010
Hozman Josef-23015
Jiřík JosefTJ Nezamyslice28122
Tůma Lukáš-36412
Kubovec VojtěchTJ Nezamyslice28018
Prokopec ZdeněkTJ Nezamyslice28425
Šatra PavelTJ Nezamyslice231222
Bartoš Jonáš-36213
Hlaváč MarekTJ Nezamyslice27210
Podskalský David-22317
Jiřík JanTJ Nezamyslice33511
Korytář KarelSokol Hradešice27021
Zdichynec LukášSokol Hradešice28322
Vaněček Filip-26016
Šafránek JanSokol Mochtín B2339
Šup Ondřej-44010
Jarabica StanislavSokol Mochtín B50214
Peleška Jiří-25117
Kolář JiříSokol Mochtín B48015
Hybšman ZdeněkMěcholupy A3238
Jarko MarekJanovice2011
Vonášek Dominik-29212
Kroupa JanŽelezná Ruda400
Novotný OndřejMěcholupy A25319
Vetrák RomanŽelezná Ruda407
Šlais MartinTJ Nezamyslice37419
Pánek Jaromír-41223
Procházka JosefTJ Nezamyslice2636
Štufka AlexandrŽelezná Ruda2107
Hanzlík LiborŽelezná Ruda5201
Špička DanielDlouhá Ves2045
Blahník Matyáš-23014
Plánička Zdeněk-3313
Trčan Petr-29418
Velek TomášSokol Mochtín B2312
Kolárik LukášSokol Mochtín B3813
Miroš PetrF K Budětice 201221010
Vichr Tomáš-2402
Holý JanLuby B2002
Fencl FilipŽelezná Ruda4006
Vörös AdamŽelezná Ruda3204
Holiš TomášSokol Mochtín B3703
Aschenbrenner JanTJ Nezamyslice3629
Svoboda MartinLuby B2202
Přibyl Ondřej-1908
Halama MartinŽelezná Ruda5008
Švec PetrDlouhá Ves30118
Polena Matěj-2101
Mach TomášLuby B2803
Burian DavidSokol Mochtín B2401
Míka Tomáš-2100
Bárta Zdeněk-3513
Melichar Pavel-2802
Jindra LukášBolešiny A2501
Nováček Tomáš-26217
Kanta DavidMěcholupy A3602
Švátora Jiří-4507
Mašat FilipSušice B2103
Soumar OndřejSušice B2113
Trojan VítězslavBolešiny A2401
Bejvl HynekSokol Hradešice2205
Novák MichalSušice B1903
Chalupský JaroslavŽelezná Ruda40010
Tonner MiroslavSušice B2802
Nguyen HynekŽelezná Ruda2601
Fait MartinŽelezná Ruda2607
Švátora Petr-4539
Denk MilanStrážov A3000
Toman ZbyněkStrážov A36512
Šot OndřejSokol Mochtín B2902
Veselka KarelMěcholupy A3229
Sting Jiří-2017
Majer Michal-3708
Říha PetrSokol Hradešice19011
Sova JiříTJ Nezamyslice3402
Hampl MartinTJ Nezamyslice2009
Míček FrantišekSušice B3901
Holický MarekŽelezná Ruda3902
Hána JiříŽelezná Ruda2405
Babka TomášSokol Mochtín B3311
Houška ZdeněkŽelezná Ruda2519
Říha KarelŽelezná Ruda3209
Jirotka JakubLuby B2102
Čížek VladimírLuby B4608
Kratochvíl MatyášF K Budětice 2012339
Jelínek PavelJanovice4701
Diviš VáclavŽelezná Ruda3513
Schweigl DominikLuby B2502
Koželuh VojtěchLuby B3002
Staněk PavelSokol Mochtín B3202
Krejčí JaroslavTJ Nezamyslice3023
Němec VáclavSušice B302
Kapusta MatějSokol Mochtín B2301
Podlipský JosefSušice B302
Simbartl VáclavBolešiny A3901
Fiala JanSokol Hradešice1903
Rehák Vojtěch-2001
Smolík PavelLuby B4022
Pscheidt Tomᚎelezná Ruda312
Vinický RadekTJ Nezamyslice3901
Vejskal MartinLuby B3501
Hozman LukášTJ Nezamyslice2402
Trejbal FilipTJ Nezamyslice2301
Schejbal JakubSokol Mochtín B301
Molnár LudovítMěcholupy A301
Mandák RadekJanovice300
Tomanec Lukáš-4100
Gardoň PetrJanovice2702
Kroupar PavelJanovice3401
[/vc_column_text][vc_separator][vc_custom_heading text=”OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ ” font_container=”tag:h1|font_size:35|text_align:center|color:%23499b06″ use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1531570098976{padding-bottom: 12px !important;}”][vc_column_text css_animation=”right-to-left” css=”.vc_custom_1531569574210{padding-bottom: 12px !important;}”]
[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”TABULKA OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ” font_container=”tag:h1|font_size:30|text_align:center” google_fonts=”font_family:Exo%3A100%2C100italic%2C200%2C200italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” css=”.vc_custom_1534580061174{padding-bottom: 12px !important;}”][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]

OP mladší žáci 2018/19

PosKlubZVRPGVGIGDB
1161420102208246
216114196336340
31685371234530
41642104563-1814
51641113853-1213
616001618210-1500
[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”BILANCE HRÁČŮ STRÁŽOVA – OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2018/2019″ font_container=”tag:h1|font_size:30|text_align:center” google_fonts=”font_family:Exo%3A100%2C100italic%2C200%2C200italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” css=”.vc_custom_1534580386557{padding-bottom: 12px !important;}”][vc_column_text css_animation=”bottom-to-top”]

Statistika mladších žáků - 2018/2019

HráčGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Mayer Lukáš1300209380
Hrachová Magdalena100209380
Kohút Vojtěch100199370
Fikrle Dominik2300199370
Hanzlík Jakub1000156360
Dubská Lucia200103250
Truhlář Pavel00010010
Bouberlová Hana00011000
Mayer Lukáš00000000
Beneš Adam00000000
Fikrle Dominik00000000
Kalivodová Hana00000000
[/vc_column_text][vc_separator][vc_custom_heading text=”TURNAJE MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK – 2018/2019″ font_container=”tag:h1|font_size:35|text_align:center|color:%230955ed” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1531570081936{padding-bottom: 12px !important;}”][vc_column_text css_animation=”right-to-left” css=”.vc_custom_1531583362806{padding-bottom: 12px !important;}”][/vc_column_text][vc_custom_heading text=”BILANCE – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – STRÁŽOV – 2018/2019″ font_container=”tag:h1|font_size:30|text_align:center|color:%2302f4ec” google_fonts=”font_family:Exo%3A100%2C100italic%2C200%2C200italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text css_animation=”bottom-to-top”]

Bilance hráčů MP

PořadíHráčGólyOdehrané zápasy
1Pressl Vojtěch15550
2Kohút Lukáš2350
[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”TABULKY TURNAJŮ MP 2018/ 2019″ font_container=”tag:h2|font_size:30|text_align:center” google_fonts=”font_family:Exo%3A100%2C100italic%2C200%2C200italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text css_animation=”bottom-to-top”]

Turnaj v Chanovicích 1/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
12200343316
22101819-113
32002929-200

Turnaj MP ve Strážově 2/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
13300163139
23201171166
33102918-93
43003616-100

Turnaj 3/2019 v Hrádku

PosKlubZVRPGVGIGDB
1Sv.Hrádek A (MP)18/191100142123
221011017-73
3100138-50


Turnaj ve Strážově 4/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
13300247179
23201259166
3Sv.Hrádek B (MP) 18/193102725-183
43003722-150

Turnaj v Hrádku 5/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
13102161243
2Sv.Hrádek A (MP)18/1911007433
3Sv.Hrádek B (MP) 18/19100119-80

Turnaj MP v Janovicích 6/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000

Turnaj MP v Janovicích 7/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
12200272256
21001010-100
31001217-150

Turnaj MP ve Strážově 8/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
133002110119
23201181086
332011415-16
4Sv.Hrádek A (MP)18/193003624-180

Tabulka turnaje mladších přípravek 9.9.2018 v Janovicích

PosKlubZVRPGVGIGDB
1440027101712
24301326269
34202212106
441031123-123
54004233-310

15.9.2018 - Tabulka turnaje mladších přípravek ve Strážově

PosKlubZVRPGVGIGDB
143102471710
1Sv.Hrádek A (MP)18/1943102471710
34202916-76
44013820-121
54013823-151

22.9.2018 - Tabulka turnaje mladších přípravek - hřiště v Bolešinech

PosKlubZVRPGVGIGDB
144003523312
2Sv.Hrádek B (MP) 18/194301237169
342021316-36
44103824-163
54004434-300

29.9.2018 Tabulka turnaje mladších přípravek - hřiště v Chanovicích

PosKlubZVRPGVGIGDB
1Sv.Hrádek A (MP)18/1944003743312
24301348269
341031324-113
4400210130
5400210120

6.10.2018 tabulka turnaje mladších přípravek - hřiště v Lubech

PosKlubZVRPGVGIGDB
144002171412
243012210129
34202141316
4Sv.Hrádek B (MP) 18/194103619-133
54004822-140

13.10.2018 Tabulka turnaje mladších přípravek - hřiště ve Strážově

PosKlubZVRPGVGIGDB
1440033102312
243013512239
342021823-56
441031525-103
54004233-310

20.10.2018 - Tabulka turnaje mladších přípravek - hřiště v Janovicích

PosKlubZVRPGVGIGDB
1440040112912
24202161606
342021417-36
440021422-80
5Sv.Hrádek B (MP) 18/194004725-180

[vc_separator][vc_custom_heading text=”TURNAJE STARŠÍCH PŘÍPRAVEK – JARO 2019 ” font_container=”tag:h1|font_size:35|text_align:center|color:%23499b06″ use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1531570098976{padding-bottom: 12px !important;}”][vc_column_text css_animation=”right-to-left” css=”.vc_custom_1531569574210{padding-bottom: 12px !important;}”]


[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”BILANCE – STARŠÍ PŘÍPRAVKA SK STRÁŽOV – JARO 2019″ font_container=”tag:h1|font_size:30|text_align:center|color:%2302f4ec” google_fonts=”font_family:Exo%3A100%2C100italic%2C200%2C200italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text css_animation=”bottom-to-top”]

Přípravka starší - Strážov -jaro 2019

HráčGólyOdehrané zápasyVyhrané zápasyProhrané zápasy
Hosnedl Lukáš31394
Jiřík Michal01798
Matásek Zdeněk1521138
Mayer Lukáš3022139
Hrach David118108
Kakeš Martin01578
[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”TABULKY TURNAJŮ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK JARO 2019″ font_container=”tag:h2|font_size:30|text_align:center” google_fonts=”font_family:Exo%3A100%2C100italic%2C200%2C200italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic%2C900%2C900italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][vc_column_text css_animation=”bottom-to-top”][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]


Strážov turnaj č.1/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
13300324289
23201221936
331021314-13
43003535-300


Turnaj SP v Nýrsku 2/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
12200271266
22101617-113
32002318-150


Turnaj SP 3/20199 ve Strážově

PosKlubZVRPGVGIGDB
144002732412
243012611159
341031325-123
44103922-133
54103822-143

Turnaj v Lubech 4/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
13300531529
232011125-146
33102825-173
43003526-210

Turnaj v Pačejově 5/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
1220011656
221017613
32002612-60

Turnaj v Chanovicích 6/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
12200161066
22101141133
320021322-90

Turnaj v Sušici 7/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
1330016799
2320116886
33102151233
43003525-200

Turnaj v Klatovech 8/2019

PosKlubZVRPGVGIGDB
12200187116
22101151413
300000000
42002820-120
[/vc_column_text]