Bod na záchranu je ještě málo

1. B TŘÍDA B

 

VE HŘE JSOU HRÁDEK A STRÁŽOV,

OBĚMA CHYBÍ JEDEN BOD

 

           Jako by tomu osud chtěl a los naplnil! Tak zle také označit poslední derby mezi týmy z Pošumaví v 1. B třídě , který se v neděli odehrálo ve Strážově. Domácí sestupem ohroženi hostili druhý tým v tabulce Svatobor Hrádek. Oba týmy, oba z rozdílných důvodů potřebovaly vyhrát. Domácí, aby se definitivně zachránili a definitivu chtěli i hosté z Hrádku k tomu, aby v posledním kole již mohli v zápas doma se Žákavou brát jako přípravu na nejdůležitější vrchol  tohoto ročníku, baráž o postup do 1.A třídy. Hrádek byl k  zisku třech bodů blíže, neboť domácím se podařilo vyrovnat v poslední dvacetiminutovce, ale to již bylo z jeho strany všechno. Z penaltového souboje vyšel vítězně Svatobor, nicméně ani on svého s čím šel do utkání nedosáhl. Proto v posledním kole jak Strážov v Měčíně, tak Hrádek doma s SK Žákavou musí minimálně remizovat.    

          Své odehráno a odpracováno mají již Chanovice, které dokázaly přivést tři body ze hřiště vítěze celého ročníku této soutěže z Chlumčan a Dlouhá Ves, která přivezla dva body z horké půdy ze Žákavé. Poměrně úspěšně se držel i Mochtín na půdě rozjetého Starého Plzence, ale domácím se lépe zvládnutým druhým poločasem podařilo naplno bodovat.

    


  

SK KOVO STRÁŽOV – SVATOBOR  HRÁDEK 2:2 (1:2) PK 4:5

Branky: 13. Faltín Tomáš, 72. Chaluš . 26. Haratnt, 29. Brabec Milan .

Rozhodčí: Havránek Martin – Mazán Jan, Bogdan Gabriel. ŽK 1:3,  110 diváků.

Sestava SK Kovodružstvo Strážov: J. Franc – M. Denk, M. Chaluš, J. Flodr, D. Kološ, V. Čížek (71. M. Plíhal), O. Uruba, T. Faltín (ŽK), O. Jánský, J. Hosnedl (46. A. Bouberle), A. Presl.

Sestava Svatobor Hrádek: V. Ryba – M. Brabec, Z. Kodýdek (ŽK), M. Kolář, J. Brabec (ŽK) (79. L. Šoural), V. Skála (ŽK), T. Matějka, A. Štěpán, T. Harant, P. Franěk (74. R. Holeček), K. Mareš.

 

 

Podobné příspěvky