Start Dešenice

Dešenice - statistika hráčů IV. tř. 2022-2023

Střelci branek IV.třída sk. A - podzim

HráčKlubVěkGólyOdehrané zápasy
Javůrek ŠtěpánSokol Dlažov35117
Flor MilanStart Dešenice3073
Vaněk MiroslavSokol Neznašovy3576
Lapáček ZdeněkTJ Spůle 19944264
Voráček PavelSokol Neznašovy4967
Poupa JiříStart Dešenice4656
Janda LukášSK Strážov “B”2657
Kalivoda LukášSK Strážov “B”1955
Fojt MartinSokol Neznašovy4243
Prodan OndřejStart Dešenice3246
Miškovič OndřejSK Strážov “B”1837
Razemberger MichalSokol Vrhaveč B2234
Kůra AugustinSokol Dlažov4033
Vacovský VáclavSokol Vrhaveč B3536
Vítovec PetrSokol Vrhaveč B2733
Červený TadeášSK Strážov “B”2037
Reitmajer Petr 96Sokol Vrhaveč B4921
Vostrý VáclavStart Dešenice4326
Slanina JanSokol Vrhaveč B2826
Vostrý KarelStart Dešenice5025
Vaverka RudolfSK Strážov “B”2927
Fremuth JakubSK Strážov “B”1517
Potužník JanSokol Vrhaveč B4712
Šimsa PetrSokol Dlažov2412
Hromada TomášSokol Vrhaveč B3615
Hromada LubošSokol Neznašovy4416
Vlach JiříTJ Spůle 19942411
Blahout VladimírSokol Dlažov4615
Hlaváček MartinSokol Dlažov4016
Varga MiroslavTJ Spůle 19944514
Prechtl PatrikStart Dešenice2815
Kilberger PetrStart Dešenice3415
Dolanský AlešTJ Spůle 19941913
Bouberle DavidSK Strážov “B”1916
Šmalcl DanielSK Strážov “B”2017
Liška JiříSokol Neznašovy4817
Kieweg JakubTJ Spůle 19943014
Vavírka MartinSK Strážov “B”1515
Franěk FrantišekSokol Vrhaveč B3814
Důlovec OndřejSokol Vrhaveč B2715
Mareš MichalSokol Neznašovy4916
Vlach JiříTJ Spůle 19942413
Dryje JosefSokol Vrhaveč B5117
Trefanec MichalStart Dešenice2513
Štefan LukášTJ Spůle 19942716

Statistika hráčů IV.třídy sk.A 2022/23

HráčKlubVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasy
Lutšenko VolodymyrStart Dešenice370007502
Kodeš PetrSokol Dlažov380007313
Kopecký DanielStart Dešenice240007502
Miškovič OndřejSK Strážov “B”183007403
Fremuth JakubSK Strážov “B”151007403
Homolka JakubSK Strážov “B”170007403
Janda LukášSK Strážov “B”265007403
Ouda PavelSokol Dlažov560007313
Vondřička TomášSokol Dlažov390007313
Voráček PavelSokol Neznašovy496107412
Raška JosefTJ Spůle 1994450007115
Kocum JanSokol Vrhaveč B400007214
Dryje JosefSokol Vrhaveč B511107214
Trefanec TomášTJ Spůle 1994290007115
Flax MartinTJ Spůle 1994240007115
Liška JiříSokol Neznašovy481007412
Javůrek ŠtěpánSokol Dlažov3511107313
Kruliš LadislavSK Strážov “B”160007403
Šimka JiříSokol Dlažov150007313
Červený TadeášSK Strážov “B”203007403
Vaverka RudolfSK Strážov “B”292007403
Šmalcl DanielSK Strážov “B”201007403
Tomaka RobinStart Dešenice400206402
Slanina JanSokol Vrhaveč B282006114
Hromada LubošSokol Neznašovy441106312
Poupa JiříStart Dešenice465106402
Kolář MartinSK Strážov “B”330106402
Ouda JanSokol Dlažov500006312
Hlaváček MartinSokol Dlažov401106213
Skála PetrTJ Spůle 1994230006105
Vaněk MiroslavSokol Neznašovy357106312
Vostrý VáclavStart Dešenice432006402
Ponocný PavelSokol Neznašovy440006312
Mareš MichalSokol Neznašovy491006312
Bouberle DavidSK Strážov “B”191006402
Prodan OndřejStart Dešenice324006501
Pikhart TomášSokol Neznašovy500006312
Kalivoda TomášSK Strážov “B”240006303
Frank JakubSokol Neznašovy150006312
Rosa PavelStart Dešenice400006402
Janoušek DavidSokol Vrhaveč B460006213
Pohlreich JosefTJ Spůle 1994570006015
Štefan LukášTJ Spůle 1994271006114
Zavřel JiříTJ Spůle 1994360006015
Vacovský VáclavSokol Vrhaveč B353106204
Šerý KamilSK Strážov “B”460005401
Vostrý KarelStart Dešenice502005302
Kolář MiroslavSokol Vrhaveč B240105113
Unzeitig FilipSokol Neznašovy410005302
Frank KarelSokol Vrhaveč B370005113
Hromada TomášSokol Vrhaveč B361005113
Trefanec OndřejTJ Spůle 1994260005113
Klátil FilipSK Strážov “B”190005203
Uldrich LukášSokol Neznašovy350005410
Kalivoda JanSokol Neznašovy420005212
Prechtl PatrikStart Dešenice281105302
Fait JanTJ Spůle 1994410005014
Kavij MiroslavTJ Spůle 1994190005113
Blahout VladimírSokol Dlažov461005212
Langmajer VladimírSokol Neznašovy400005311
Polívka AlešStart Dešenice230005302
Mazánek JosefStart Dešenice400005302
Vavírka MartinSK Strážov “B”151005302
Peleška PetrSokol Dlažov230005113
Kilberger PetrStart Dešenice341005401
Pacner JindřichSokol Vrhaveč B500005212
Důlovec OndřejSokol Vrhaveč B271005113
Mildner RadekSokol Dlažov410005113
Kalivoda LukášSK Strážov “B”195005401
Šos LadislavSokol Neznašovy180005311
Kovács Ivan 92Sokol Dlažov300005212
Kovács Ivan 71Sokol Dlažov500004202
Bříza FrantišekSokol Dlažov300004301
Krejčiřík MichalSokol Neznašovy470004400
Franěk FrantišekSokol Vrhaveč B381004112
Penc OndřejStart Dešenice260004301
Kieweg JakubTJ Spůle 1994301004013
Lapáček ZdeněkTJ Spůle 1994426004013
Schwarz VáclavSokol Neznašovy420004112
Soušek FrantišekTJ Spůle 1994490004013
Varga MiroslavTJ Spůle 1994451004103
Duda EduardSokol Dlažov610004202
Kocum LukášSokol Neznašovy350004301
Razemberger MichalSokol Vrhaveč B223004112
Holobradý PetrStart Dešenice280004202
Šedivec MartinSokol Vrhaveč B190004004
Skála JiříSokol Dlažov650004211
Toman OndřejSokol Vrhaveč B250004112
Buhuněk MartinSokol Dlažov320004112
Dyk JanStart Dešenice410003300
Kozák TomášTJ Spůle 1994290003003
Jahoda MarekTJ Spůle 1994310003012
Novák JiříSK Strážov “B”360003102
Dolanský AlešTJ Spůle 1994191003111
Navara MartinSokol Neznašovy400003210
Potužník JanSokol Vrhaveč B470003102
Vlach JiříTJ Spůle 1994241003003
Nevím MiroslavStart Dešenice330003201
Kovács JanSokol Dlažov300003201
Flor MilanStart Dešenice307003300
Vítovec PetrSokol Vrhaveč B273103102
Janeček MartinTJ Spůle 1994230003012
Bastl EduardSK Strážov “B”190003102
Pikhart HanušSokol Neznašovy480003111
Kůra AugustinSokol Dlažov403003210
Roda JiříSokol Dlažov590003102
Schwarz OndřejSokol Vrhaveč B230003102
Fojt MartinSokol Neznašovy424003201
Černý MartinTJ Spůle 199400003102
Trefanec MichalStart Dešenice251003201
Prener MartinSokol Dlažov240003111
Hrach Václav 03Sokol Vrhaveč B190003102
Hrach FrantišekSokol Vrhaveč B410002200
Popelka StanislavSokol Vrhaveč B410002101
Kalivoda JakubSK Strážov “B”250002101
Toman PavelSokol Dlažov480002101
Havrlant PetrSokol Neznašovy440002101
Šimsa PetrSokol Dlažov241002110
Dulka JosefSokol Dlažov470002200
Potužník JanSokol Vrhaveč B471002011
Kopačka PetrSokol Vrhaveč B360002101
Pangerl JosefSK Strážov “B”510002002
Plánička VáclavTJ Spůle 1994250002101
Kieweg PavelTJ Spůle 1994540001001
Holý MartinTJ Spůle 1994320001100
Hrach Václav 78Sokol Vrhaveč B440001001
Petr RadovanTJ Spůle 1994500001100
Leity JosefSokol Neznašovy290001100
Bureš DavidStart Dešenice230001100
Kopřiva TomášStart Dešenice340001001
Fiala LukášSokol Vrhaveč B430001001
Burcal OndřejSokol Vrhaveč B190001100
Plánička VáclavTJ Spůle 1994470001100
Mráz MiroslavSokol Vrhaveč B370001001
Toman JiříSK Strážov “B”430001001
Koura RadimSokol Vrhaveč B310001001
Pytel JiříSokol Vrhaveč B490001001
Reitmajer Petr 96Sokol Vrhaveč B492001100
Blahout VladimírSokol Dlažov460001100
Kalivoda MartinSK Strážov “B”150001100
Hryhorak IvanSK Strážov “B”330001100
Hryhorak VasylSK Strážov “B”370001100
Štěrba EduardStart Dešenice390001100
Štancl MartinSK Strážov “B”410001100
Uldrich KamilSokol Neznašovy380001100
Polák JosefTJ Spůle 1994250001001
Hebnar LubomírSokol Dlažov650001100
Vaníček PavelStart Dešenice260001100
Janáček DavidStart Dešenice260001100
Flax TomášTJ Spůle 1994350001001
Vlach JiříTJ Spůle 1994241001001

Tabulka IV.třída sk."A" 2022-2023

PosKlubZVRPGVGIGDB
1750235171815
274122012813
3740322111112
473131718-110
572141931-127
671151236-244