Sokol Neznašovy

Neznašovy - statistika hráčů IV. tř. 2022-2023

HráčKlubDate of BirthVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Vaněk MiroslavSokol Neznašovy19.10.19863571063120
Pikhart TomášSokol Neznašovy10.5.19725000063120
Voráček PavelSokol Neznašovy18.7.19734941063120
Ponocný PavelSokol Neznašovy22.9.19784400063120
Liška JiříSokol Neznašovy6.3.19744810063120
Hromada LubošSokol Neznašovy8.4.19784411052120
Frank JakubSokol Neznašovy16.10.20061500052120
Kalivoda JanSokol Neznašovy7.9.19804200052120
Mareš MichalSokol Neznašovy4.7.19734900052120
Unzeitig FilipSokol Neznašovy31.7.19814100042020
Langmajer VladimírSokol Neznašovy18.12.19814000042110
Kocum LukášSokol Neznašovy19.12.19863500043010
Šos LadislavSokol Neznašovy15.7.20041800042110
Uldrich LukášSokol Neznašovy10.8.19873500043100
Schwarz VáclavSokol Neznašovy26.9.19804200030120
Pikhart HanušSokol Neznašovy1.4.19744800031110
Krejčiřík MichalSokol Neznašovy16.1.19754700033000
Fojt MartinSokol Neznašovy17.11.19794240032010
Havrlant PetrSokol Neznašovy22.2.19784400021010
Navara MartinSokol Neznašovy26.2.19824000021100
Uldrich KamilSokol Neznašovy29.1.19843800011000

Střelci branek IV.třída sk. A - podzim

Statistika hráčů IV.třídy sk.A 2022/23

HráčKlubVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasy
Janda LukášSK Strážov “B”263006303
Miškovič OndřejSK Strážov “B”183006303
Kocum JanSokol Vrhaveč B400006213
Vondřička TomášSokol Dlažov390006312
Ouda PavelSokol Dlažov560006312
Ouda JanSokol Dlažov500006312
Trefanec TomášTJ Spůle 1994290006114
Homolka JakubSK Strážov “B”170006303
Fremuth JakubSK Strážov “B”150006303
Raška JosefTJ Spůle 1994450006114
Kodeš PetrSokol Dlažov380006312
Pikhart TomášSokol Neznašovy500006312
Kopecký DanielStart Dešenice240006402
Lutšenko VolodymyrStart Dešenice370006402
Rosa PavelStart Dešenice400006402
Liška JiříSokol Neznašovy481006312
Ponocný PavelSokol Neznašovy440006312
Vaněk MiroslavSokol Neznašovy357106312
Voráček PavelSokol Neznašovy494106312
Dryje JosefSokol Vrhaveč B511106213
Flax MartinTJ Spůle 1994240006114
Javůrek ŠtěpánSokol Dlažov3411106312
Šimka JiříSokol Dlažov150006312
Kruliš LadislavSK Strážov “B”160006303
Vaverka RudolfSK Strážov “B”292006303
Šmalcl DanielSK Strážov “B”200006303
Červený TadeášSK Strážov “B”203006303
Polívka AlešStart Dešenice230005302
Tomaka RobinStart Dešenice400105302
Pohlreich JosefTJ Spůle 1994570005014
Blahout VladimírSokol Dlažov461005212
Prechtl PatrikStart Dešenice281105302
Vostrý KarelStart Dešenice492005302
Prodan OndřejStart Dešenice314005401
Poupa JiříStart Dešenice465105302
Vostrý VáclavStart Dešenice432005302
Vavírka MartinSK Strážov “B”151005302
Bouberle DavidSK Strážov “B”190005302
Vacovský VáclavSokol Vrhaveč B353105203
Kalivoda JanSokol Neznašovy420005212
Slanina JanSokol Vrhaveč B282005113
Frank JakubSokol Neznašovy150005212
Mareš MichalSokol Neznašovy490005212
Klátil FilipSK Strážov “B”190005203
Kolář MartinSK Strážov “B”330105302
Kalivoda TomášSK Strážov “B”240005203
Kavij MiroslavTJ Spůle 1994190005113
Hromada LubošSokol Neznašovy441105212
Důlovec OndřejSokol Vrhaveč B271005113
Zavřel JiříTJ Spůle 1994360005014
Hlaváček MartinSokol Dlažov401105212
Janoušek DavidSokol Vrhaveč B460005212
Pacner JindřichSokol Vrhaveč B500005212
Štefan LukášTJ Spůle 1994271005113
Skála PetrTJ Spůle 1994230005104
Frank KarelSokol Vrhaveč B370004112
Šos LadislavSokol Neznašovy180004211
Kocum LukášSokol Neznašovy350004301
Razemberger MichalSokol Vrhaveč B223004112
Hromada TomášSokol Vrhaveč B351004112
Bříza FrantišekSokol Dlažov300004301
Unzeitig FilipSokol Neznašovy410004202
Šerý KamilSK Strážov “B”460004301
Langmajer VladimírSokol Neznašovy400004211
Soušek FrantišekTJ Spůle 1994490004013
Kovács Ivan 92Sokol Dlažov300004211
Mildner RadekSokol Dlažov410004112
Peleška PetrSokol Dlažov230004112
Trefanec OndřejTJ Spůle 1994260004112
Mazánek JosefStart Dešenice400004202
Kalivoda LukášSK Strážov “B”195004301
Skála JiříSokol Dlažov650004211
Uldrich LukášSokol Neznašovy350004310
Kilberger PetrStart Dešenice340004301
Kolář MiroslavSokol Vrhaveč B230104112
Penc OndřejStart Dešenice260004301
Fait JanTJ Spůle 1994410004013
Franěk FrantišekSokol Vrhaveč B381004112
Pikhart HanušSokol Neznašovy480003111
Kovács Ivan 71Sokol Dlažov500003201
Vlach JiříTJ Spůle 1994241003003
Dolanský AlešTJ Spůle 1994181003111
Janeček MartinTJ Spůle 1994230003012
Schwarz VáclavSokol Neznašovy420003012
Kieweg JakubTJ Spůle 1994301003012
Lapáček ZdeněkTJ Spůle 1994425003012
Bastl EduardSK Strážov “B”190003102
Krejčiřík MichalSokol Neznašovy470003300
Holobradý PetrStart Dešenice280003102
Potužník JanSokol Vrhaveč B470003102
Varga MiroslavTJ Spůle 1994451003102
Fojt MartinSokol Neznašovy424003201
Kůra AugustinSokol Dlažov403003210
Buhuněk MartinSokol Dlažov320003111
Kovács JanSokol Dlažov300003201
Jahoda MarekTJ Spůle 1994310003012
Novák JiříSK Strážov “B”360003102
Hrach Václav 03Sokol Vrhaveč B190003102
Šedivec MartinSokol Vrhaveč B190003003
Duda EduardSokol Dlažov610003201
Schwarz OndřejSokol Vrhaveč B230003102
Toman OndřejSokol Vrhaveč B250003111
Nevím MiroslavStart Dešenice330002101
Kozák TomášTJ Spůle 1994290002002
Plánička VáclavTJ Spůle 1994240002101
Toman PavelSokol Dlažov480002101
Roda JiříSokol Dlažov590002101
Vítovec PetrSokol Vrhaveč B271102101
Šimsa PetrSokol Dlažov241002110
Dyk JanStart Dešenice410002200
Potužník JanSokol Vrhaveč B471002011
Dulka JosefSokol Dlažov470002200
Černý MartinTJ Spůle 199400002101
Havrlant PetrSokol Neznašovy440002101
Flor MilanStart Dešenice306002200
Trefanec MichalStart Dešenice251002101
Popelka StanislavSokol Vrhaveč B410002101
Prener MartinSokol Dlažov240002110
Navara MartinSokol Neznašovy400002110
Hrach FrantišekSokol Vrhaveč B410002200
Pangerl JosefSK Strážov “B”510002002
Kopačka PetrSokol Vrhaveč B360001100
Kieweg PavelTJ Spůle 1994540001001
Burcal OndřejSokol Vrhaveč B190001100
Toman JiříSK Strážov “B”430001001
Plánička VáclavTJ Spůle 1994470001100
Petr RadovanTJ Spůle 1994500001100
Bureš DavidStart Dešenice230001100
Holý MartinTJ Spůle 1994320001100
Kopřiva TomášStart Dešenice340001001
Hrach Václav 78Sokol Vrhaveč B440001001
Blahout VladimírSokol Dlažov460001100
Štancl MartinSK Strážov “B”410001100
Reitmajer Petr 96Sokol Vrhaveč B492001100
Kalivoda JakubSK Strážov “B”250001001
Kalivoda MartinSK Strážov “B”150001100
Štěrba EduardStart Dešenice390001100
Koura RadimSokol Vrhaveč B310001001
Uldrich KamilSokol Neznašovy380001100
Polák JosefTJ Spůle 1994250001001
Hebnar LubomírSokol Dlažov650001100
Vaníček PavelStart Dešenice260001100
Janáček DavidStart Dešenice260001100
Flax TomášTJ Spůle 1994350001001

Tabulka IV.třída sk."A" 2022-2023

PosKlubZVRPGVGIGDB
1640229151412
263121710710
363121713410
46303171169
562131728-117
661141030-204