Aktuální statistiky – mladší žáci

Souhrnná statistika hráčů OPMŽ 2022-2023

HráčKlubDate of BirthVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Šašek MarekTJ Sušice “B”10.11.20101340011000
Vítek DavidTJ Sušice “B”12.9.20101330011000
Fiala JanChanovice/Kasejovice3.3.20111300010010
Petlička JakubTJ Sušice “B”25.3.20121200011000
Holý Zdeněk-7.4.20091500010010
Kůta BohumilChanovice/Kasejovice17.1.20101400010010
Bauml FelixStart Luby B(MŽ)15.10.20111200010010
Vivatěnko PavelHoražďovice B(MŽ)24.6.20121100011000
Ribar TomášStart Luby B/Bolešiny(MŽ)22.11.20121100010010
Diepold VojtěchBolešiny (Ž)13.1.20111300010010
Khín SteveHoražďovice B(MŽ)2.7.20121130011000
Holý PavelTJ Sušice “B”18.3.20111300011000
Janeček Vojtěch-17.3.20111300010010
Laně TobiasSK Bolešiny(MŽ)10.1.20131100010010
Rubeš Adam-13.3.20091500011000
Jiřík JakubHrádek (MŽ)13.7.20111200010010
Česák JanSK Bolešiny(MŽ)10.1.20131100010010
Novák Jakub-20.9.20091400020110
Jelínek MiroslavStart Luby B(MŽ)15.2.20111300020020
Blahout JiříTJ Sušice “B”9.8.20101310021010
Šanda PavelStart Luby B(MŽ)13.8.20111200021010
Šlechta MatějStart Luby B/Bolešiny(MŽ)3.2.20121200020020
Adamec JanChanovice/Kasejovice28.4.20121200021100
Kopnický Matěj-5.8.20111210022000
Kalčík LukášStart Luby B(MŽ)13.7.20091400022000
Kalčík MatyášStart Luby B(MŽ)9.2.20091500021100
Matějka ŠimonKovo Strážov (d)17.2.20091530021010
Kovářík JanBolešiny (Ž)15.9.20101300020020
Dobiáš David-21.10.20101300030030
Prexl Vojtěch-12.9.20101310032010
Vítek JakubTJ Sušice “B”12.5.20111310031110
Vítek MatinTJ Sušice “B”8.12.20111210032100
Nemrava DanielTJ Sušice “B”4.4.20121200031110
Toman Marek-24.3.20091510031020
Brunner MikulášStart Luby B(MŽ)16.5.20111300031110
Ducháč MatějTJ Sušice “B”2.3.20111320043010
Smolík JanStart Luby B(MŽ)4.10.20111200043010
Mäntl AdamTJ Sušice “B”25.8.20101320042110
Peksa Ondřej-12.8.20091400040040
Majer VáclavTJ Sušice “B”26.10.20121100042110
Mařík TomášTJ Sušice “B”9.9.20091400041210
Krosčen SamuelTJ Sušice “B”8.9.20121100043100
Svoboda AdamHoražďovice/Hrádek B16.2.20121200043010
Kouba JakubHrádek (MŽ)30.8.20111220054010
Veselý LukášTJ Sušice “B”30.7.201112110054010
Mach JosefTJ Sušice “B”12.2.20111320053020
Karkachov RomanTJ Sušice “B”23.1.20111310052210
Stránský Sebastian-13.9.20101300053110
Česák Zdeněk-9.8.20091450050140
Zítek MiroslavSK Klatovy B/Mochtín24.5.20121200052120
Popule PatrikChanovice/Kasejovice13.12.20091400055000
Zach ŠimonChanovice/Kasejovice2.3.20121200053110
Procházka PatrikHoražďov./Hrádek B11.9.20101320055000
Pospíšil FrantišekTJ Sušice “B”26.10.20111210052210
Čakrt FilipTJ Sušice “B”6.10.20111210053110
Černý MaximStart Luby B(MŽ)9.4.20101400052120
Bouše VítekChanovice/Kasejovice24.9.20121100053200
Zemen ŠtěpánHoražďov./Hrádek B29.10.20101340054010
Kubal VáclavHrádek (MŽ)25.2.20111370066000
Lysáček ŠtěpánTJ Sušice “B”20.4.20101420063120
Kopečný VáclavStart Luby B/Bolešiny(MŽ)20.12.20111200060150
Berényi OndřejHoražďov./Hrádek B15.9.20111220065010
Vaněk VojtěchTJ Sušice “B”8.4.20121230063120
Šmat MichalTJ Sušice “B”9.10.20101300064110
Skryja TadeášTJ Sušice “B”31.8.20111200064110
Boukal FilipChanovice/Kasejovice20.11.20131000063210
Hermančak MaximHoražďovice B(MŽ)10.3.20121200066000
Novák ZdeněkBolešiny (Ž)11.12.20111200060060
Míka Pavel-12.4.20111340065010
Šrejma DanielTJ Sušice “B”23.1.20111330063210
Šantora Dennis-11.9.20091410060150
Bláha MartinChanovice/Kasejovice17.6.20121120064110
Pilek JanHoražďov./Hrádek B18.4.20111300065010
Skryja MatyášTJ Sušice “B”31.8.20111200064110
Kotalová PetraTJ Sušice “B”15.6.20091470074120
Ryneš TomášSK Klatovy B/Mochtín5.12.20111200070160
Klečka ŠimonChanovice/Kasejovice21.3.20121200074120
Plechinger SebastianBolešiny (Ž)8.9.20101300070160
Kleibl MatyášStart Luby B(MŽ)6.4.20111330073130
Kolář DanielStart Luby B(MŽ)26.5.20111270074120
Pavelec Jan-22.5.20101400076010
Kučerka MichalStart Luby B(MŽ)13.11.20111210074120
Skřivan TomášStart Luby B(MŽ)15.10.20101360074120
Končal MatyášHoražďovice B(MŽ)6.8.20111200075020
Křížek OndřejTJ Sušice “B”13.7.20121110074210
Kotala MiroslavTJ Sušice “B”11.11.201013120073220
Šíma ZdeněkStart Luby B(MŽ)20.3.20091500074120
Nohel Alexandr Robinson-29.12.20111200085120
Klečka DominikChanovice/Kasejovice24.6.2014900085210
Peleška DavidTJ Sušice “B”20.8.20101330085210
Diepold VojtěchStart Luby B(MŽ)13.1.20111300085120
Mach ŠimonChanovice/Kasejovice1.2.20111320085120
Kraft FilipBolešiny (Ž)17.1.20111300080081
Balvín Denis-12.10.20101360084130
Červený Matěj .Chanovice/Kasejovice10.5.20111300084220
Hodl JiříStart Luby B/Bolešiny(MŽ)15.3.20111310080170
Škanta MartinBolešiny (Ž)13.10.20101300080170
Hanzl MichaelTJ Sušice “B”24.2.20111300085210
Filaus TomášChanovice/Kasejovice4.3.20111370095220
Motejzík FrantišekChanovice/Kasejovice15.12.20101320095220
Motejzík JanChanovice/Kasejovice15.12.20101300095220
Adamec VojtěchChanovice/Kasejovice23.11.201013100095220
Němec PavelHoražďovice/Hrádek B7.3.20111300098010
Vondraš PetrBolešiny (Ž)20.11.20111230090180
Reiser MiroslavBolešiny (Ž)1.11.20101310090181
Karesová BarboraStart Luby B(MŽ)5.11.20111200095131
Mach KryštofChanovice/Kasejovice13.1.20131110095220
Bártíková JulieChanovice/Kasejovice28.10.20101310095220
Kuba PatrikTJ Sušice “B”5.9.2022110095220
Žigo FilipStart Luby B/Bolešiny(MŽ)18.3.20111300090180
Křen Jakub-1.9.20101310095130
Matějka LukášBolešiny (Ž)15.9.201013000100190
Liška DominikSK Strážov (Ž)5.9.201211100103070
Ryba Václav-22.9.201013100108020
Kubal MatyášHrádek (MŽ)18.7.201112000108020
Šťastný MartinSK Strážov (Ž)21.10.201013100146170
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)4.2.200915400156180
Janda Tomáš (2010)-19.2.2010141600167180
Beneš LukášStrážov (MŽ)10.6.2010134001761100
Mašek MichalSK Strážov (Ž)22.11.2011127001871100
Truxa JanSK Strážov (Ž)14.2.2010141001871100
Janda LukášSK Strážov (Ž)18.9.2011120001871100
Matějka VáclavSK Strážov (Ž)26.10.2011120001981100
Denk Luboš KarelSK Strážov (Ž)4.7.2011124001981100
Soušek VítKovo Strážov (d)9.1.20101418002081110
Matějka František-26.2.20101412002081110


2021-2022 MŽ statistika střelců branek

HráčKlubVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVlastní góly
Kotiš VáclavHoražďov./Hrádek B143800150
Bubela ZdeněkS.Kolinec(MŽ)152900190
Dundr OldřichStart Luby B(MŽ)122100150
Česák ZdeněkSK Bolešiny(MŽ)141700190
Helfer DanielS.Kolinec(MŽ)141400150
Zahálka DavidStart Luby B(MŽ)121300140
Šanda PavelStart Luby B(MŽ)121300160
Žák MatyášStart Luby B(MŽ)121200100
Matějka FrantišekSK Strážov (Ž)141200190
Těžký MikulášS.Kolinec(MŽ)141100170
Trukmüller LukášS.Kolinec(MŽ)131000190
Holý ZdeněkBolešiny (Ž)15900160
Bubela TadeášS.Kolinec(MŽ)17800180
Czerwek ViktorHoražďov./Hrádek B14800100
Hrnčák TobiášS.Chudenice(MŽ)270070
Rubeš AdamSK Strážov (Ž)1570080
Pechan MarekStart Luby B(MŽ)13700160
Makovcová KarolínaHoražďov./Hrádek B15600110
Korbel OndřejHoražďov./Hrádek B1360020
Bílek DominikHoražďov./Hrádek B1560090
Šebesta VáclavHoražďovice/Hrádek B1360070
Skřivan TomášStart Luby B(MŽ)13600120
Matějka MatyášStart Luby B(MŽ)12600160
Florea Sebastian KristianStart Luby B(MŽ)13600150
Borovič RadekHoražďov./Hrádek B13600150
Doubrava MatyášS.Kolinec(MŽ)14500160
Kluch JiříS.Kolinec(MŽ)14500100
Janda Tomáš (2010)Strážov (MŽ)14500200
Frýzek PetrHoražďov./Hrádek B1250050
Kohút LukášStrážov (MŽ)1350081
Duchoň TobiášS.Chudenice(MŽ)1240070
Vacík JakubHoražďov./Hrádek B1440020
Šuhajda DominikHoražďov./Hrádek B1440050
Matějka ŠimonKovo Strážov (d)15400100
Kalaš JanStart Luby B(MŽ)1540010
Mazanec JosefS. Kolinec (SŽ)1330050
Bauml FelixStart Luby B(MŽ)12300120
Beneš LukášStrážov (MŽ)13300200
Szabó RichardS.Kolinec(MŽ)1330040
Holeček ŠimonHoražďov./Hrádek B1330090
Pretl DavidS.Kolinec(MŽ)14300180
Kraft FilipSK Bolešiny(MŽ)13300160
Hulec Milan-2300120
Pavelec JanHoražďov./Hrádek B14300170
Faltys MartinHoražďov./Hrádek B14300110
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)15300110
Kočí VojtěchHoražďov./Hrádek B1330080
Holeček DavidHoražďov./Hrádek B1330040
Janda SamuelStrážov (MŽ)14300180
Soušek VítKovo Strážov (d)14200180
Hodan ŠtěpánStart Luby B(MŽ)13200160
Prexl VojtěchHoražďov./Hrádek B13200150
Stránský SebastianStart Luby B(MŽ)1320030
Zemen ŠtěpánHoražďov./Hrádek B1320080
Křížek OndřejS.Kolinec(MŽ)11210190
Schmidt SamuelS.Chudenice(MŽ)2200150
Peksa Ondřej-14200190
Toman MarekSK Strážov (Ž)15200130
Koželuh JanS.Kolinec(MŽ)14200190
Suda Jan-14200190
Pančenko MartinHoražďov./Hrádek B13200130
Šlechta Vladimír-1020040
Wiederstein DominikS.Chudenice(MŽ)2200140
Svítil PatrikStrážov (MŽ)13200160
Kalčík LukášStart Luby B(MŽ)1420010
Adamec MartinS.Chudenice(MŽ)2100160
Otáhal VlastimilHoražďovice/Hrádek B1310020
Kadlec PetrS.Chudenice(MŽ)2100160
Begerl Alexia FranziskaStart Luby B(MŽ)1410040
Drázda PetrHoražďov./Hrádek B1410010
Jandová ZuzanaS.Chudenice(MŽ)13100100
Tomášek VojtěchS.Chudenice(MŽ)2100140
Přerost MarekS.Kolinec(MŽ)14110170
Křen Jakub-13100110
Homolka VítekS.Chudenice(MŽ)13100140
Pop IvanStart Luby B(MŽ)13100150
Škanta MartinBolešiny (Ž)13100140
Šmejkal DanielS.Chudenice(MŽ)13100120
Kanta VladimírStart Luby B(MŽ)12100110
Kolář JakubHoražďov./Hrádek B410010
Šimanovský FilipHoražďov./Hrádek B1210010
Diepold VojtěchSK Bolešiny(MŽ)1310080