Sokol Vrhaveč B

Výsledky Vrhaveč vr B - jaro 2023

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaSezónaHřištěČlánekDen zápasu
Sokol Vrhaveč B vs S. Zavlekov2022-2023 IV.třída – jaro o 7.-12.místo2022/23-
Sokol Vrhaveč B vs SK Velhartice2022-2023 IV.třída – jaro o 7.-12.místo2022/23-
Sokol Vrhaveč B vs S. Kvasetice2022-2023 IV.třída – jaro o 7.-12.místo2022/23-
SK Strážov “B” vs Sokol Vrhaveč B2022-2023 IV.třída – jaro o 7.-12.místo2022/23-
TJ Hory M. Boží vs Sokol Vrhaveč B2022-2023 IV.třída – jaro o 7.-12.místo2022/23-
S. Zavlekov vs Sokol Vrhaveč B2022-2023 IV.třída – jaro o 7.-12.místo2022/23-
Sokol Vrhaveč B vs SK Strážov “B”2022-2023 IV.třída – jaro o 7.-12.místo2022/23-
SK Velhartice vs Sokol Vrhaveč B2022-2023 IV.třída – jaro o 7.-12.místo2022/23-
S. Kvasetice vs Sokol Vrhaveč B2022-2023 IV.třída – jaro o 7.-12.místo2022/23-
Sokol Vrhaveč B vs TJ Hory M. Boží2022-2023 IV.třída – jaro o 7.-12.místo2022/23-

Střelci branek OP straších žáků 23/24

PořadíHráčKlubGóly
1Bubela Zdeněk-29
2Křevký David-13
3Posavád Jakub-13
4Soušek VítKovo Strážov (d)12
5Melich Filip-11
6Tauer Vít-11
7Helfer Daniel-11
8Ocular Daniel-11
9Toman Marek-9
10Hujo Martin-9
11Andrii Chmola-9
12Klečka Martin-8
13Mareš JaroslavStart Luby B(Ž)7
14Matějka ŠimonKovo Strážov (d)6
15Janeček Vojtěch-6
16Trukmüller Lukáš-6
17Suda Jan-6
18Janda Tomáš (2010)-6
19Kopp ŠtěpánStart Luby B(Ž)5
20Bureš Martin-5
21Urbánek Jakub-5
22Hájek AdamBolešiny (Ž)4
23Holý Zdeněk-4
24Hrach JanStart Luby B(Ž)3
25Zajíček Luca RomanHoražďovice/Hrádek B3
26Nesnídal DominikS.Chudenice/Koloveč3
27Bláha Vladimír-3
28Müller Tomáš-3
29Truxa JanSK Strážov (Ž)3
30Pavelec Jan-3
31Stránský Sebastian-3
32Hrach JakubStart Luby B(Ž)2
33Hokr PatrikHoražďovice/Hrádek B2
34Vištiak JanHoražďovice/Hrádek B2
35Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)2
36Němeček VáclavS.Chudenice/Koloveč2
37Šíma ZdeněkStart Luby B(MŽ)2
38Jančovič MatějFC Švihov (Ž)2
39Bubela Tadeáš-2
40Brůha Zdeněk-2
41Prexl Vojtěch-2
42Česák Zdeněk-2
43Pacholík MartinHoražďovice/Hrádek B2
44Matějka František-2
45Bezanec Roman-2
46Kadlec Petr-2
47Peksa Ondřej-2
48Borovič Radek-2
49Behenský RomanPačejov/Chanovice2
50Procházka Daniel-2
51Běloušek Pavel-2
52Blahuta DominikHoražďov./Hrádek B1
53Jarolím FilipHoražďovice/Hrádek B1
54Stadnichenko DanyloHoražďovice/Hrádek B1
55Vítovec TomášStart Luby B(MŽ)1
56Kozák JakubFC Švihov (MŽ)1
57Šnejdar FilipS.Chudenice/Koloveč1
58Strejc Michal-1
59Nohel Alexandr Robinson-1
60Bláha Vojtěch-1
61Beran Jan-1
62Roháč Michal-1
63Ryba Václav-1
64Kopnický Matěj-1
65Křen Jakub-1
66Novák Jakub-1
67Hulec Milan-1
68Míka Pavel-1
69Těžký Mikuláš-1
70Ouda Jan-1
71Duchoň Tobiáš-1
72Mašek MichalSK Strážov (Ž)1
73Zábran RomanFC Švihov (Ž)1
74Kluch Jiří-1
75Kníže Milan-1
76Mayer LukášKovo Strážov (d)1

2023-2024 Souhrnná statistika hráčů IV.třídy

HráčKlubVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Hladík Michal-19000137240
Volf Tomáš-244301211010
Liška Jiří-50000122280
Miškovič Ondřej-19200127230
Frank Jakub-17100122280
Bešta Jiří-48910129211
Madera Radovan-287401211010
Zdrahal Jan-35310129210
Vejskal Stanislav-451001211010
Havlíček Pavel-47800129210
Šos Ladislav-19310122280
Janda Lukáš (1996)-28410126240
Voráček Pavel-50500122280
Vaverka Rudolf-31700126240
Řídký Ladislav-390411201110
Vališ Miroslav-322001211010
Volf Jaroslav-210001211010
Šefl JanSokol Běšiny242101110010
Kruliš LadislavKovo Strážov (d)18000116230
Rejthar Vlastimil-418511101100
Poupa MichalStart Dešenice51100114070
Štancl Martin-43010115240
Paleček Josef-431101101100
Bouberle David-21120117130
Důlovec Ondřej-29130112270
Razemberger Michal-24000111280
Pikhart Tomáš-52000112270
Baštář Vojtěch-25200117130
Plíhal Martin-471110117130
Cibulka LukášFC Švihov211200119110
Uldrich Lukáš-36000112270
Rejthar Filip-450401101100
Bureš Tomáš-24530118210
Kocum Jan-42010111280
Trefanec Ondřej-28120114160
Janoušek David-47000102170
Navara Martin-42100101270
König Lukáš-44610109010
Janeček Martin-24300104150
Dytrych Josef-58000104150
Pytelka Jaromír-25010107210
Krejčiřík Michal-49000101270
Šerý Kamil-48000105230
Paleček Miroslav-41120100190
Raška Josef-47000103160
Slouka DominikKovo Strážov (d)16010104240
Prantl LubošFC Švihov21100107210
Blahník Matyáš-24510108110
Hošek JaroslavFC Švihov38020108110
Kopecký Daniel-26010104060
Vlach Jiří-261110104150
Mužík Tomáš-24210109010
Matějka Václav-37140109010
Skýpala Jakub-241210108110
Kudják MiloslavFC Švihov5040097110
Ptáček Tomáš-1500097110
Dolanský AlešTJ Spůle 19942010093150
Langmajer Vladimír-4200092160
Krs Adam-2103096210
Potužník Jan-4821091170
Rosa PavelStart Dešenice4230094051
Jarko JosefStart Dešenice5200093060
Jiřinec Pavel-2500092250
Schwarz OndřejSokol Vrhaveč B2400097110
Šindelář Jan-2400098010
Topinka JakubFC Švihov3700097110
Vrba JindraFC Švihov B4040097110
Štampach AdamTJ Bezděkov2420096210
Šobek Michal-2452097110
Flor Milan-32142093060
Bořánek Miroslav ml.Start Dešenice2400194050
Zavadil Tomáš-2421090090
Schwarz PatrikSokol Křenice2600080170
Podhůrský Pavel-2830087100
Zdráhal LubošFC Švihov3600086110
Berka Petr-2221088000
Bláha Matěj-2412086200
Kalivoda LukášSK Strážov “B”2011084220
Franěk FrantišekSokol Vrhaveč B4011082240
Zavřel JiříTJ Spůle 19943810082150
Toman MarekSokol Běšiny2820088000
Dryje JosefSokol Vrhaveč B5210082150
Hromada TomášSokol Vrhaveč B3712081160
Mareš MichalSokol Neznašovy5001081250
Tykal PetrSokol Běšiny2350088000
Pikhart HanušSokol Neznašovy5000082150
Vališ JiříSokol Běšiny2590088000
Škoda PavelSokol Křenice2210080170
Ryba Tomáš-3810077000
Mašek MichalTJ Bezděkov2631074210
Koranda Michal-2421076100
Tomaka RobinStart Dešenice4203173040
Pohlreich JosefTJ Spůle 19945900073040
Legát MichalTJ Spůle 19944202072140
Brůža LukášSokol Neznašovy4211072050
Polívka AlešStart Dešenice2400072050
Petr RadovanTJ Spůle 19945210072140
Kilberger PetrStart Dešenice3610074030
Matějka JosefTJ Bezděkov2700075110
Bureš Karel-3300175200
Bernklau DavidFC Švihov B1820074210
Kavij MiroslavTJ Spůle 19942100072050
Kocum LukášSokol Neznašovy3701072140
Šobek Štěpán-1630074210
Pflug Ladislav-3800070160
Zvonar Tobias-1600071240
Zíka Josef-2401075110
Vaněk MiroslavSokol Neznašovy3750072230
Rajal JosefTJ Bezděkov2600063211
Svoboda JindřichFC Švihov B1710065100
Vacovský VáclavSokol Vrhaveč B3601060150
Trefanec Tomáš-3110062130
Pacner JindřichSokol Vrhaveč B5210061140
Halada MilanSokol Neznašovy3800061230
Mazánek JosefStart Dešenice4200061050
Kovács Ivan 92Start Dešenice3100062040
Flax Martin-2500063120
Sochaci KarelSokol Křenice3301060060
Lapáček Zdeněk-4340063120
Bořánek Miroslav st-4411063030
Hnojský LukášTJ Bezděkov2500064200
Lösch JakubSokol Křenice3631160150
Kolář MiroslavSokol Vrhaveč B2500060060
Heidenreich DanielSokol Běšiny2601066000
Čížek RadekFC Švihov B4210066000
Finta Ladislav-4700062130
Unzeitig FilipSokol Neznašovy4200061140
Pivoňka MichalTJ Bezděkov2500064200
Schwarz VáclavSokol Neznašovy4300060240
Švantner JanSokol Běšiny3500066000
Penc OndřejStart Dešenice2800062040
Babka Petr-1600051040
Kalivoda JakubSK Strážov “B”2720053020
Kopačka PetrSokol Vrhaveč B3800050140
Plánička Václav-4800052030
Toman Ondřej-2600051130
Černý MiroslavSokol Křenice3310050050
Svoboda JakubSokol Křenice3221050050
Starý JanTJ Spůle 19943201052030
Nevím MiroslavStart Dešenice3400051040
Kovács Jan (90).Start Dešenice3300052030
Reitmajer JanSokol Vrhaveč B2420051130
Ulrich Petr-2400055000
Šantora JakubTJ Bezděkov2200053110
Paleček DominikSokol Křenice1710050050
Rejthar Filip ml.Sokol Křenice1800050140
Plánička Václav-2600041120
Frýba MichalSokol Křenice5000040040
Málek MatějSokol Běšiny2421043010
More MichalStart Dešenice3710042020
Mayer Filip-3210044000
Baxa TomášSokol Křenice3500040040
Karlovský KryštofStart Dešenice2101042020
Kašpárek Václav-2960044000
Vostrý VáclavStart Dešenice4500042020
Hais JakubSokol Vrhaveč B2210040040
Červený TadeášSK Strážov “B”2140042110
Jiřík MichalKovo Strážov (d)1601044000
Hrach Václav 03Sokol Vrhaveč B2000041030
Bednář JanSokol Křenice3900040040
Šos JosefFC Švihov B5000042200
Sláma RadekFC Švihov3001042110
Vaněk Luboš-3400042020
Kovács TomášStart Dešenice3601041030
Popelka AdamFC Švihov3400042200
Červený MatyášSK Strážov “B”1900042110
Rampula LukášTJ Spůle 19943100042020
Vachtl VáclavFC Švihov B4401043010
Povolný PetrTJ Bezděkov2701043100
Hrach ŠtěpánTJ Spůle 19941900042020
Kopecký TomášStart Dešenice1910031020
Jedlička Jakub-2100031110
Šnejdar KarelSokol Běšiny4600033000
Malenka LukášSokol Vrhaveč B2800030120
Kodeš PetrSokol Běšiny3900032010
Tykal LukášSokol Křenice2900030030
Lužný JakubSokol Běšiny3050033000
Jaroš DavidSokol Běšiny2610033000
Míšek LukášStart Dešenice3630031020
Liebermann KonrádStart Dešenice2000032010
Petelík MichaelFC Švihov2500033000
Čech Karel-2200031020
Skála PetrTJ Spůle 19942500031020
Jirotka JanFC Švihov B1700032100
Fait ZbyněkSokol Vrhaveč B3700030030
Hadáček JakubTJ Bezděkov2600131200
Varga MiroslavTJ Spůle 19944600031020
Talaš JakubSokol Vrhaveč B2420031020
Bohatý MartinTJ Bezděkov4300032010
Holobradý PetrStart Dešenice3020032010
Kowalski MartinFC Švihov B4310033000
Slanina JanSokol Vrhaveč B2910030120
Reitmajer Petr 96Sokol Vrhaveč B5000031110
Bosman OldřichSK Strážov “B”3500032010
Vítovec PetrSokol Vrhaveč B2921030120
Macháček OndřejSokol Vrhaveč B2810030120
Petelík Václav-2000021010
Kasal MartinSokol Křenice4200020020
Kalivoda TomášSK Strážov “B”2600021010
Flax TomášTJ Spůle 19943700020020
Kopřiva TomášStart Dešenice3500020020
Hrach Václav 78Sokol Vrhaveč B4600020020
Kalivoda JanSokol Neznašovy4300020020
Košvanec VítTJ Spůle 19942110021010
Kieweg PavelTJ Spůle 19945600021010
Gažo FrantišekSokol Běšiny1910022000
Duchek Ladislav-3800022000
Mužík RadekSokol Běšiny2340022000
Koura RadimSokol Vrhaveč B3300020020
Štěch KarelSK Strážov “B”4401022000
Uldrich Kamil-4000020110
Janda DavidSokol Vrhaveč B4400021010
Paleček Josef st.-6800020020
Votípka Jan-3600020020
Lederer PavelTJ Spůle 19942000020020
Uldrich MichaelSokol Neznašovy1600020020
Kýček KarelStart Dešenice4800020020
Holiš MiroslavSokol Běšiny4100022000
Kozák JaromírSokol Vrhaveč B2722020020
Doubek ŠtěpánTJ Bezděkov2400022000
Pham Quyet TienFC Švihov2020021100
Poupa JiříStart Dešenice4800020020
Vostrý KarelStart Dešenice5100010010
Šedivec MartinSokol Vrhaveč B2000010010
Bernklau DavidKovo Strážov (d)1800010010
Ponocný PavelSokol Neznašovy4520010010
Hosnedl LukášKovo Strážov (d)1610011000
Sokola ŠtepánKovo Strážov (d)1600010100
Polívka MiroslavFC Švihov2010011000
Chval OndřejSK Strážov “B”2000011000
Moláček Martin-1600011000
Křepel TomášTJ Bezděkov2600011000
Kuchař JanTJ Bezděkov1700011000
Franc Jiří-3600010100
Daněk MartinFC Švihov1810010100
Vyskot MiroslavStart Dešenice3500011000
Vaníček PavelStart Dešenice2700010010
Popelka StanislavSokol Vrhaveč B4200010010
Hrach FrantišekSokol Vrhaveč B4300010010
Heřman ŠtěpánSokol Vrhaveč B4600010010
Kološ DavidSK Strážov “B”3300011000
Lorenc FrantišekSokol Vrhaveč B5630010100
Uruba OndraSK Strážov “B”3200011000
Hála VladimírSokol Běšiny4301010010
Joksch RostislavSokol Křenice3200010010
Rendl DanielSokol Běšiny2100011000
Kodýdek JiříSK Strážov “B”2100011000
Kresl MatějTJ Bezděkov2300010101
Aizner AdamFC Švihov2400011000
Sláma JakubFC Švihov2010010100
Bijedič JanTJ Bezděkov2400011000
Kreibich KarelSK Strážov “B”5800010010
Mundl KarelSokol Vrhaveč B3110011000
Terč KarelSokol Neznašovy4000010010
Köck PetrSokol Křenice3300010010
Lobovský RobertFC Švihov B1700011000
Valvoda StanislavSokol Vrhaveč B4400010010
Rejthar JanTJ Spůle 19942100011000
Fiala LukášSokol Vrhaveč B4402110010
Voráček TomášFC Švihov1600011000
Skřivánek JanSokol Vrhaveč B3340010010
Pressl OndřejSK Strážov “B”3800011000

2023-2024 Tabulka střelců branek IV.třída-skupina A

HráčKlubVěkGóly
Flor MilanStart Dešenice3214
Cibulka LukášFC Švihov2112
Skýpala JakubTJ Bezděkov2412
Vlach JiříTJ Spůle 19942611
Plíhal MartinSK Strážov “B”4711
Poupa MichalStart Dešenice511
Bešta JiříFC Švihov B489
Vališ JiříSokol Běšiny259
Havlíček PavelFC Švihov478
Rejthar VlastimilSokol Křenice418
Madera RadovanSokol Běšiny287
Vaverka RudolfSK Strážov “B”317
König LukášSokol Běšiny446
Kašpárek VáclavFC Švihov296
Voráček PavelSokol Neznašovy505
Lužný JakubSokol Běšiny305
Bureš TomášTJ Bezděkov245
Blahník MatyášTJ Bezděkov245
Tykal PetrSokol Běšiny235
Šobek MichalTJ Bezděkov245
Vaněk MiroslavSokol Neznašovy375
Volf TomášSokol Běšiny244
Lapáček Zdeněk-434
Vrba JindraFC Švihov B404
Červený TadeášSK Strážov “B”214
Janda Lukáš (1996)SK Strážov “B”284
Kudják MiloslavFC Švihov504
Mužík RadekSokol Běšiny234
Skřivánek JanSokol Vrhaveč B334
Mašek MichalTJ Bezděkov263
Zdrahal JanFC Švihov353
Rosa PavelStart Dešenice423
Míšek LukášStart Dešenice363
Šobek ŠtěpánTJ Bezděkov163
Podhůrský PavelTJ Bezděkov283
Lösch JakubSokol Křenice363
Šos Ladislav-193
Lorenc FrantišekSokol Vrhaveč B563
Janeček MartinTJ Spůle 1994243
Miškovič OndřejSK Strážov “B”192
Vališ MiroslavSokol Běšiny322
Bernklau DavidFC Švihov B182
Zavadil TomášSokol Křenice242
Kalivoda JakubSK Strážov “B”272
Baštář VojtěchSK Strážov “B”252
Svoboda JakubSokol Křenice322
Holobradý PetrStart Dešenice302
Štampach AdamTJ Bezděkov242
Málek MatějSokol Běšiny242
Berka PetrSokol Běšiny222
Reitmajer JanSokol Vrhaveč B242
Mužík TomášSokol Běšiny242
Koranda MichalTJ Bezděkov242
Talaš JakubSokol Vrhaveč B242
Šefl JanSokol Běšiny242
Potužník JanSokol Vrhaveč B482
Ponocný PavelSokol Neznašovy452
Pham Quyet TienFC Švihov202
Kozák JaromírSokol Vrhaveč B272
Toman MarekSokol Běšiny282
Vítovec PetrSokol Vrhaveč B292
More MichalStart Dešenice371
Jaroš DavidSokol Běšiny261
Paleček MiroslavSokol Křenice411
Navara MartinSokol Neznašovy421
Bouberle DavidKovo Strážov (d)211
Ryba Tomáš-381
Kalivoda LukášSK Strážov “B”201
Gažo FrantišekSokol Běšiny191
Matějka VáclavSokol Běšiny371
Důlovec OndřejSokol Vrhaveč B291
Paleček DominikSokol Křenice171
Mundl KarelSokol Vrhaveč B311
Čížek RadekFC Švihov B421
Macháček OndřejSokol Vrhaveč B281
Frank JakubSokol Neznašovy171
Brůža LukášSokol Neznašovy421
Sláma JakubFC Švihov201
Petr RadovanTJ Spůle 1994521
Kopecký TomášStart Dešenice191
Bláha MatějTJ Bezděkov241
Kilberger PetrStart Dešenice361
Košvanec VítTJ Spůle 1994211
Trefanec OndřejTJ Spůle 1994281
Paleček JosefSokol Křenice431
Dryje JosefSokol Vrhaveč B521
Bořánek Miroslav stStart Dešenice441
Polívka MiroslavFC Švihov201
Svoboda JindřichFC Švihov B171
Pacner JindřichSokol Vrhaveč B521
Trefanec Tomáš-311
Škoda PavelSokol Křenice221
Daněk MartinFC Švihov181
Dolanský AlešTJ Spůle 1994201
Mayer FilipSokol Běšiny321
Zavřel Jiří-381
Černý MiroslavSokol Křenice331
Slanina JanSokol Vrhaveč B291
Vejskal StanislavSokol Běšiny451
Hromada TomášSokol Vrhaveč B371
Prantl LubošFC Švihov211
Hais JakubSokol Vrhaveč B221
Franěk FrantišekSokol Vrhaveč B401
Hosnedl LukášKovo Strážov (d)161
Kowalski MartinFC Švihov B431

Tabulka IV.třída , skupina A 2023 -2024

PosKlubZVRPGVGIGDB
114112169244535
213110256173933
313102160223832
41372436261023
5136075056-618
6134182648-2213
7143293258-2611
81422102367-448
91301122256-341