Luby B

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaSezónaHřištěČlánek
FK Budětice 2012 vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Chudenice vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Sušice BOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Luby B vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Janovice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Strážov A vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Sušice B vs Luby BOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Luby B vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Strážov A vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Luby B vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Sušice B vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Chudenice vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Janovice vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Luby BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Luby B vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Strážov A vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sušice B vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Janovice vs Malý BorOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Chudenice vs Luby BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Železná Ruda vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Sušice B vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Luby B vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Strážov A vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Chudenice vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Janovice vs Sušice BOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs Luby BOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sušice B vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Strážov A vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Luby B vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Janovice vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Chudenice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs Luby BOkresní přebor2018/19
T. Dlouhá Ves vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs Strážov AOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Chudenice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sušice B — Malý BorOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — JanoviceOkresní přebor2018/19
Strážov A vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Janovice vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Malý Bor vs Luby BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Luby B — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Chudenice — T. Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — Luby BOkresní přebor2018/19
Janovice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sušice B — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Strážov — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Malý Bor — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Sušice BOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — Strážov AOkresní přebor2018/19
Janovice — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Luby BOkresní přebor2018/19
Chudenice — Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Sušice B — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — JanoviceOkresní přebor2018/19
Luby B — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Strážov A — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — Železná RudaOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — Luby BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Malý BorOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Janovice — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Chudenice — Sušice BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — Strážov AOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Malý Bor — JanoviceOkresní přebor2018/19
Luby B — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Strážov A — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Aktuání videoOkresní přebor2018/19
Sušice B — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Janovice — Strážov AOkresní přebor2018/19
Chudenice — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — Luby BOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Sušice BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Malý BorOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Luby B — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Strážov A — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Sušice B — JanoviceOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Sušice BOkresní přebor2018/19
Chudenice — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Janovice — Luby BOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Strážov AOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — JanoviceOkresní přebor2018/19
Sušice B — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Luby B — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Strážov A — Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Luby BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Janovice — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Strážov A — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Sušice BOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — JanoviceOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Chudenice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Luby B — Malý BorOkresní přebor2018/19
Sušice B — Strážov AOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Janovice — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Sušice B — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Strážov A — Luby BOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Železná RudaOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Strážov AOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Malý BorOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — JanoviceOkresní přebor2018/19
Chudenice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Luby B — Sušice BOkresní přebor2018/19
Janovice — Malý BorOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — ChudeniceOkresní přebor2018/19

Luby B - statistka hráčů

2018/19

PořadíHráčKlubGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Heřman ŠtěpánLuby B1002073100
2Irlbek MarekLuby B3402062120
3Voráček PřemyslLuby B1361177190
4Hosnedl AdamLuby B000176290
5Pivoňka MichalLuby B1101632110
6Rašek JosefLuby B310154290
7Pikhart HynekLuby B000144370
8Křížek MiroslavLuby B230144370
9Červený MichaelLuby B000145360
10Plánička VáclavLuby B110136070
11Flosman PavelLuby B10094140
12Petlan FrantišekLuby B10093150
13Mašek MichalLuby B01091350
14Havlovic MarekLuby B00091260
15Nový JiříLuby B02083050
16Čížek VladimírLuby B01083140
17Přibyl OndřejLuby B00084130
18Blohmann TomášLuby B01081160
19Bureš TomášLuby B13084130
20Raišl DominikLuby B52071150
21Jiřinec PavelLuby B01072140
22Šleis KarelLuby B52073130
23Černý LukášLuby B00071150
24Kalaš JanLuby B00061140
25Jirotka JakubLuby B00061230
26Čipera PavelLuby B41164020
27Janda LeonLuby B00052120
28Čížek AlešLuby B00052120
29Švec RadekLuby B01040130
30Sysel PetrLuby B02140040
31Johánek MarekLuby B00042020
32Šťastný JakubLuby B10031020
33Černý DominikLuby B00030030
34Sydorenko VasylMěcholupy A02031110
35Sysel MarekLuby B00032010
36Štilip JakubLuby B00030030
37Mach TomášLuby B00031020
38Rendl DanielLuby B00031020
39Holý JanLuby B00021010
40Smolík PavelLuby B20021010
41Pivoňka MarekLuby B12121010
42Koželuh VojtěchLuby B00021010
43Schweigl DominikLuby B00020020
44Jirotka JakubLuby B00020020
45Svoboda MartinLuby B00121010
46Kvítek PatrikLuby B00010010
47Voráč JanLuby B10011000
48Mańas VítLuby B10010010
49Vejskal MartinLuby B00010010
50Hromada VlastimilLuby B01010010
51Rehák VojtěchLuby B00011000
52Šilha RadekLuby B00010010
53Sýkora FilipLuby B00000000
54Kodeš PetrLuby B00000000
55Pivoňka MatějLuby B00000000
56Nešpor JakubLuby B00000000
57Kafka FilipLuby B00000000
58Skýpala JakubLuby B00000000
59Hora MilanLuby B00000000
60Šůs MiroslavLuby B00000000
61Cole JeromeLuby B00000000
62Papež MilanLuby B00000000
63Janda Leon (Copy)Luby B00000000

Luby B - střelci

hráči-góly

PořadíHráčKlubGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
1Šleis KarelLuby B60072050
2Sydorenko VasylLuby B510155190
3Černý LukášLuby B410167270
4Pivoňka MatějLuby B30064020
5Raišl DominikLuby B310103250
6Irlbek MarekLuby B3001761100
7Šůs MiroslavLuby B31064020
8Šťastný JakubLuby B250104060
9Voráček PřemyslLuby B240167180
10Sysel PetrLuby B21083140
11Pivoňka MichalLuby B20031020
12Rückl ZdeněkLuby B131104150
13Havlovic MarekLuby B10071240
14Johánek MarekLuby B10030030
15Plánička VáclavLuby B1001751110
16Hosnedl AdamLuby B10092250
17Rašek JosefLuby B11092250
18Kvítek PatrikLuby B10010010
19Hora MilanLuby B15152120
20Nešpor JakubLuby B01011000
21Kafka FilipLuby B00011000
22Černý DominikLuby B00061140
23Hromada VlastimilLuby B010126060
24Štilip JakubLuby B00031020
25Heřman ŠtěpánLuby B000156090
26Strolený PetrLuby B00020020
27Sýkora FilipLuby B01042020
28Mašek MichalLuby B000134180
29Blohmann TomášLuby B0201641110
30Bureš TomášLuby B00061140
31Kalaš JanLuby B00021010
32Křížek MiroslavLuby B03182060
33Mańas VítLuby B00020110
34Šilha RadekLuby B0301752100
35Švec RadekLuby B030113170
36Janda LeonLuby B00010010
37Voráč JanLuby B00010010
38Čipera PavelLuby B01020020
39Jiřinec PavelLuby B00031110
40Skýpala JakubLuby B02021010
41Jirotka JakubLuby B00010010
42Červený MichaelLuby B01061140
43Sysel MarekLuby B01040130
44Pikhart HynekLuby B00020020
45Nový JiříLuby B00051040
46Rendl DanielLuby B00010010
47Flosman PavelLuby B00010010
48Cole JeromeLuby B00010010
49Pivoňka MarekLuby B00010010
50Čížek AlešLuby B00032010
51Petlan FrantišekLuby B00021010
52Papež MilanLuby B00040040
53Janda Leon (Copy)Luby B00000000

Luby - střelci

hráči-góly

PořadíHráčKlubGólyOdehrané zápasy
1Voráček PřemyslLuby B1317
2Šleis KarelLuby B57
3Raišl DominikLuby B57
4Čipera PavelLuby B46
5Irlbek MarekLuby B320
6Rašek JosefLuby B315
7Křížek MiroslavLuby B214
8Smolík PavelLuby B22
9Heřman ŠtěpánLuby B120
10Mańas VítLuby B11
11Plánička VáclavLuby B113
12Šťastný JakubLuby B13
13Flosman PavelLuby B19
14Petlan FrantišekLuby B19
15Pivoňka MichalLuby B116
16Bureš TomášLuby B18
17Voráč JanLuby B11
18Pivoňka MarekLuby B12
19Hora MilanLuby B00
20Čížek AlešLuby B05
21Švec RadekLuby B04
22Šůs MiroslavLuby B00
23Hosnedl AdamLuby B017
24Kafka FilipLuby B00
25Hromada VlastimilLuby B01
26Černý DominikLuby B03
27Kalaš JanLuby B06
28Cole JeromeLuby B00
29Sýkora FilipLuby B00
30Mašek MichalLuby B09
31Pivoňka MatějLuby B00
32Johánek MarekLuby B04
33Blohmann TomášLuby B08
34Sysel PetrLuby B04
35Sydorenko VasylLuby B03
36Havlovic MarekLuby B09
37Šilha RadekLuby B01
38Holý JanLuby B02
39Štilip JakubLuby B03
40Papež MilanLuby B00
41Jiřinec PavelLuby B07
42Skýpala JakubLuby B00
43Jirotka JakubLuby B06
44Červený MichaelLuby B014
45Sysel MarekLuby B03
46Janda LeonLuby B05
47Rendl DanielLuby B03
48Nešpor JakubLuby B00
49Kodeš PetrLuby B00
50Svoboda MartinLuby B02
51Černý LukášLuby B07
52Přibyl OndřejLuby B08
53Mach TomášLuby B03
54Jirotka JakubLuby B02
55Čížek VladimírLuby B08
56Schweigl DominikLuby B02
57Koželuh VojtěchLuby B02
58Rehák VojtěchLuby B01
59Vejskal MartinLuby B01
60Nový JiříLuby B08
61Pikhart HynekLuby B014
62Kvítek PatrikLuby B01
63Janda Leon (Copy)Luby B00

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

STŘELCI - OKRESNÍ PŘEBOR 2019/20

STŘELCI – OKRESNÍ PŘEBOR 2019/20

HráčKlubGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasy
Januš DanielMěčín192013
Sekyra JanF K Budětice 2012178013
Benda JosefMěčín10108
Urban MiroslavJanovice106111
Melka FrantišekSokol Hradešice92013
Bečka StanislavMěcholupy A94010
Jirotka JakubLuby B72112
Mašek ZbyněkFK Nýrsko B7109
Kološ DavidStrážov A71013
Toman ZbyněkStrážov A72012
Hájek MatějJanovice6209
Šuba VladimírTJ K. Hory61012
Řimnáč DanielTJ K. Hory62012
Šipla MiroslavMalý Bor62012
Švec PavelDlouhá Ves61013
Melka RomanF K Budětice 20126209
Němec DušanMěčín61011
Vachtl PavelChudenice6009
Vaněček DavidSokol Hradešice6006
Chaluš MichalStrážov A62013
Bártík JanTJ K. Hory6419
Petruška PatrikJanovice57112
Kotlan DanielJanovice52010
Šlegl JanJanovice50013
Škvarenina MichalFK Nýrsko B50010
Panuška VáclavSokol Hradešice51013
Aschenbrenner JanTJ Nezamyslice5007
Mirvald JakubTJ K. Hory49111
Fremuth VáclavChudenice4407
Buchta MichaelSokol Hradešice45013
Osvald JaromírSokol Mochtín B4407
Baumruk JanMěčín40012
Jiřík JosefTJ Nezamyslice4309
Bastl MartinFK Nýrsko B4105
Miroš MartinF K Budětice 20124209
Sládek DominikLuby B4106
Jandečka TomášMěcholupy A42011
Veselka KarelMěcholupy A3417
Šimek JanMěčín32011
Tomek PetrTJ K. Hory3006
Janda LeonLuby B3208
Pavlík JakubFK Nýrsko B3003
Pretzelmayer JaroslavSokol Mochtín B3309
Kodýtek MiroslavSokol Hradešice32011
Šleis KarelLuby B3105
Šatra PavelTJ Nezamyslice32011
Šlehofer MartinFK Nýrsko B33011
Kulhánek MartinDlouhá Ves31013
Dolejš JiříSokol Mochtín B3004
Flodr JiříStrážov A3008
Bálek DušanMěcholupy A3005
Zhvakin Aleksan.Janovice37010
Soupír JanChudenice3209
Kodýdek ZdeněkDlouhá Ves26012
Vávra DominikFK Nýrsko B2307
Červený OndřejMěcholupy A21010
Hozman VáclavF K Budětice 201220012
Švůgr MarekJanovice25012
Irlbek MarekLuby B20012
Novák DavidMěcholupy A20010
Rupert JanChudenice24010
Soupír JakubChudenice2307
Valvoda StanislavDlouhá Ves2423
Kratochvíl MatyášF K Budětice 201221011
Krotký JaroslavMěčín2008
Taušek PetrFK Nýrsko B20010
Schejbal DavidLuby B2105
Bohatý MartinJanovice21012
Kůs AlešTJ K. Hory22010
Tůma LukášTJ Nezamyslice21011
Jára KarelMalý Bor22012
Duchek JanMěcholupy A2219
Hubený JanDlouhá Ves2206
Frančík MartinSokol Hradešice21011
Vachtl PetrChudenice1003
Blažek FrantišekDlouhá Ves1317
Švajka PetrDlouhá Ves1209
Mayer BroněkStrážov A1006
Vítovec DominikFK Nýrsko B1105
Červený TadeášStrážov A1009
Hlavin DavidF K Budětice 201211012
Homolka DavidF K Budětice 20121212
Nováček FrantišekDlouhá Ves18310
Bureš TomášFK Nýrsko B1007
Kripel MichalF K Budětice 201210013
Brant TomášMěčín1309
Kopáček MiroslavMalý Bor1009
Rovňan RichardTJ K. Hory1001
Říha PetrSokol Hradešice10013
Presl AlešStrážov A13010
Věneček MichalTJ Nezamyslice10013
Kubovec VojtěchTJ Nezamyslice11013
Prokopec ZdeněkTJ Nezamyslice12013
Bartoš JonášTJ Nezamyslice1004
Soukup TomášSokol Hradešice1008
Zdichynec LukášSokol Hradešice11012
Soušek LuděkStrážov A11010
Vališ JaroslavStrážov A1106
Arnošt PetrSokol Hradešice1007
Novotný OndřejMěcholupy A1003
Kaas VáclavMěcholupy A1108
Novák ZdeněkSokol Mochtín B1509
Blahník MatyášSokol Mochtín B1004
Strejc StanislavSokol Mochtín B1106
Kocum PavelMalý Bor14010
Holý JanLuby B1002
Flosman PavelLuby B1008
Pikhart HynekLuby B1005
Tureček JiříMěčín1003
Hájek JakubJanovice1003
Žiak JanSokol Mochtín B1003
Markovič JaroslavTJ K. Hory12011
Zoubek LukášChudenice1109
Mužík MichalTJ K. Hory1008
Stryczek MartinChudenice1104
Klíma JanMěčín12012
Kaňák JanMěcholupy A1007
Havlíček JanLuby B1106
Prokop MarekSokol Mochtín B1006
Duchek PetrMěčín17113
Čížek VáclavMěcholupy A1205
Valenta MatějFK Nýrsko B1005
Nehoda MichalFK Nýrsko B1007
Jůzek DavidJanovice1107
Kotlan JosefJanovice1108
Vávra DominikFK Nýrsko B1003
Ježek MartinChudenice14010
Šveňha PatrikJanovice1104
Šašek DavidSokol Hradešice1005
Kubík DavidMěčín1308
Vinter JiříF K Budětice 201210110
Sládek MilanMalý Bor12010
Musil OndřejTJ Nezamyslice1408
Tomek MichalTJ K. Hory1207
Jiřík JaroslavFK Nýrsko B0001
Sivák MartinTJ K. Hory0008
Starec OldřichSokol Hradešice0001
Plánička ZdeněkSokol Mochtín B0003
Trčan PetrDlouhá Ves01012
Velek TomášSokol Mochtín B0000
Panuška MiroslavSokol Hradešice0206
Kolárik LukášSokol Mochtín B0001
Miroš PetrF K Budětice 20120108
Šuba VáclavTJ K. Hory01012
Mach MartinF K Budětice 20120001
Kolář MichalTJ K. Hory00010
Svoboda MartinLuby B0001
Kůs DanielTJ K. Hory0004
Schmid MichalTJ K. Hory0004
Šmalcl DanielFK Nýrsko B0001
Přibyl OndřejLuby B0409
Švec PetrDlouhá Ves0019
Polena MatějSokol Hradešice0002
Mach TomášLuby B0000
Burian DavidSokol Mochtín B0000
Bárta ZdeněkBolešiny (MP) 18/190000
Rajtmajer KamilSokol Mochtín B0003
Melichar PavelBolešiny (MP) 18/190000
Nováček TomášSokol Hradešice0000
Kanta DavidMěcholupy A0000
Pánek JaromírTJ Nezamyslice04111
Prokop DanielSokol Mochtín B0003
Šlais MartinTJ Nezamyslice0108
Vaněček FilipSokol Hradešice01011
More DominikLuby B0003
Malát FilipFK Nýrsko B0002
Reiser JakubFK Nýrsko B0003
Toul MartinFK Nýrsko B0001
Gardoň PetrJanovice0000
Raška JanSokol Hradešice0001
Podskalský DavidTJ Nezamyslice00011
Kašák JosefTJ K. Hory0008
Jiřík JanTJ Nezamyslice0012
Vacovský TomášFK Nýrsko B0001
Korytář KarelSokol Hradešice0004
Švec ŠtěpánFK Nýrsko B0001
Kubovec JosefTJ Nezamyslice0318
Švátora JiříSokol Mochtín B0107
Pretzelmayer ViliamSokol Mochtín B0001
Šafránek JanSokol Mochtín B0000
Šup OndřejSokol Mochtín B0207
Šteiner RostislavStrážov A0000
Lukačik JosefJanovice0101
Jarabica StanislavSokol Mochtín B0109
Peleška JiříSokol Mochtín B00012
Kolář JiříSokol Mochtín B0000
Hybšman ZdeněkMěcholupy A0001
Drmola VojtěchJanovice0208
Vonášek DominikDlouhá Ves0108
Čeleda JiříSokol Mochtín B0001
Tomanec LukášDlouhá Ves0005
Švec ŠtěpánFK Nýrsko B0006
Rajtmajer PetrSokol Mochtín B0007
Jiřík JanFK Nýrsko B0001
Molnár LudovítMěcholupy A0000
Kaliský VladimírTJ Nezamyslice0107
Bouberle DavidStrážov A00010
Krotký AdamMěčín0006
Reich ArnoštMěčín0000
Duchek LukášMěčín05013
Guman JosefLuby B00010
Kalivoda LukášStrážov A00011
Spasov SpasSokol Mochtín B0004
Bláha MatějChudenice0106
Janovský PetrFK Nýrsko B0107
Brož JanMěcholupy A0004
Hvězda JiříFK Nýrsko B0003
Kurc VojtěchLuby B0117
Václavovic LukášFK Nýrsko B0003
Valenta TomášFK Nýrsko B0003
Nový KarelTJ K. Hory0003
Trumpeš MartinFK Nýrsko B0004
Karlík MichalChudenice0003
Hořejší LuděkJanovice0103
Jarko MartinFK Nýrsko B0002
Buchta MilanSokol Hradešice0001
Loskot RomanFK Nýrsko B0005
Sádlík MartinSokol Mochtín B0106
Irlbek FilipFK Nýrsko B0005
Pukač KristiánFK Nýrsko B0000
Schejbal JakubSokol Mochtín B0000
Trejbal FilipTJ Nezamyslice0000
Bejvl HynekSokol Hradešice0000
Rygal MarekMěčín0003
Švátora PetrSokol Mochtín B0208
Hájek LukášFK Nýrsko B0001
Hoidn FrantišekFK Nýrsko B0003
Šot OndřejSokol Mochtín B0101
Král JanSokol Hradešice0104
Hozman JosefTJ Nezamyslice0405
Bílý LukášTJ K. Hory00012
Majer MichalChudenice0107
Šimek MarekMěčín0008
Sova JiříTJ Nezamyslice0002
Hampl MartinTJ Nezamyslice0009
Babka TomášSokol Mochtín B0000
Votava TomášLuby B0001
Hozman LukášTJ Nezamyslice0002
Jelínek PavelJanovice0000
Schweigl DominikLuby B0000
Koželuh VojtěchLuby B0000
Staněk PavelSokol Mochtín B0003
Urban PetrChudenice0102
Krejčí JaroslavTJ Nezamyslice0002
Kapusta MatějSokol Mochtín B0102
Fiala JanSokol Hradešice0009
Rehák VojtěchLuby B0001
Smolík PavelLuby B0000
Vinický RadekTJ Nezamyslice0002
Vejskal MartinLuby B0000
Sting JiříChudenice0305
Kodeš PetrLuby B0007
Šatra LiborTJ Nezamyslice0002
Polena MartinMalý Bor01010
Švec RadekLuby B0000
Šilha RadekLuby B0000
Plánička VáclavLuby B0000
Petřík VáclavMalý Bor0004
Sládek DominikMalý Bor0000
Cotiga Ionut-VirgilMalý Bor0000
Hlaváč MilanMalý Bor00011
Trubač LukášMalý Bor02011
Šipla DavidMalý Bor0208
Hosnedl AdamLuby B0008
Kubík MartinMěčín0205
Krotký JaroslavMěčín0004
Kojan RadekMěčín0000
Jareš OndřejMěčín0005
Jarolím FrantišekDlouhá Ves0007
Vaněk LubošStrážov A0000
Blahouš LukášBolešiny (MP) 18/190000
Javorský TomášMěcholupy A0207
Šůs MiroslavLuby B0000
Kafka FilipLuby B0001
Dražka PetrBolešiny (MP) 18/190001
Raišl DominikLuby B0002
Kodýdek JiříMalý Bor0005
Touš JanMěčín0000
Chmelík DavidF K Budětice 20120000
Vinter JindřichF K Budětice 20120000
Příhoda VáclavDlouhá Ves0005
Hanzl RadekDlouhá Ves01010
Mašek MichalLuby B0003
Sýkora FilipLuby B0000
Heřman ŠtěpánLuby B0107
Čížek AlešLuby B0001
Voráček PřemyslLuby B0307
Hromada VlastimilLuby B0104
Tušinovský JanF K Budětice 20120001
Štancl MartinStrážov A0005
Veselý MaximiliánDlouhá Ves0000
Beránek Pavel ml.Dlouhá Ves0002
Sperl PavelDlouhá Ves0127
Černý DominikLuby B0305
Kubík StanislavMěcholupy A0002
Kanta Michal (86)Měcholupy A0000
Hlaváč RadimMalý Bor0107
Paroubek MarekF K Budětice 201203012
Kvapil DavidJanovice0001
Kodýdek JiříDlouhá Ves0001
Melka VojtěchMalý Bor0005
Sydorenko VasylMěcholupy A0000
Kraus MichalChudenice0002
Korda VáclavF K Budětice 201203011
Toucha PavelF K Budětice 20120105
Adamec JiříF K Budětice 20120000
Novotný MartinF K Budětice 20120000
Goby OndřejDlouhá Ves03113
Frančík ZdeněkF K Budětice 201200010
Štěch MartinF K Budětice 201205013
Uruba OndraStrážov A0004
Janka LuděkStrážov A0106
Michel JanStrážov A03010
Franc JiříStrážov A01011
Plíhal MartinStrážov A0106
Šít DominikFK Nýrsko B0002
Keřlík VáclavJanovice0103
Duchoň DrahošChudenice0000
Valečka JanMěcholupy A0208
Bejm PetrChudenice0005
Havlíček PavelMěcholupy A0000
Majer LukášMěcholupy A0003
Zadražil ZdeněkMěcholupy A0003
Kovařík JiříMěcholupy A00011
Zelenka FrantišekMěcholupy A0008
Baxa TomášChudenice0202
Göttinger OtaChudenice0000
Hodan StanislavChudenice0004
Vild ZdeněkJanovice0002
Kadlec PetrChudenice0404
Macura JiříJanovice0009
Jelínek LadislavJanovice0000
Suk TomášJanovice0203
Müller JanJanovice0006
Drmola LubošJanovice0000
Černý LukášLuby B0103
Kvítek PatrikLuby B0000
Kadlec JanMěcholupy A01010
Chodl FrantišekMalý Bor02012
Král MilanMěčín0000
Dlouhý FrantišekTJ Nezamyslice0000
Rendl DanielLuby B0002
Vlk TomášSokol Mochtín B0005
Lorenc PavelSokol Mochtín B0002
Hosnedl JiříStrážov A06010
Němec JanMalý Bor01011
Bláha FilipMěcholupy A0000
Šnejdar KarelMěčín0005
Slivoň VáclavJanovice0002
Čabrada KarelMěcholupy A0105
Goldschmid JosefJanovice0000
Podráský JiříSokol Mochtín B02011
Holý RadekJanovice0000
Vodička FrantišekMalý Bor0000
Klaus DavidDlouhá Ves0003
Göttinger KamilChudenice0001
Sysel MarekLuby B0001
Červený MichaelLuby B0102
Bureš KarelChudenice0308
Pazdera JakubF K Budětice 20120000
Křivánek JosefSokol Mochtín B0108
Kašpar LubomírSokol Mochtín B0000
Skýpala JakubLuby B0002
Melka MilanSokol Hradešice0001
Kindelmann LukášTJ Nezamyslice02010
Pichler DanielTJ Nezamyslice0000
Bříza FrantišekChudenice0003
Keřlík AdamJanovice0000
Martínek MichalJanovice0008
Šimán JiříChudenice0000
Drozda LukášChudenice0000
Metlička VáclavSokol Hradešice0000
Šmrha LukášSokol Hradešice0000
Sukovatý OndřejSokol Mochtín B0000
Frančík MichalSokol Hradešice0009
Melka LukášSokol Hradešice0309
Melka PatrikSokol Hradešice0109
Vávra DanielSušice B0000
Kanta TomášSokol Mochtín B0003
Troch RomanSokol Mochtín B0000
Bouzek VáclavSokol Mochtín B0001
Pavlík JaroslavSokol Mochtín B0004
Jahoda MichalBolešiny (MP) 18/190000
Jaroš DavidDlouhá Ves03011
Pivoňka MatějLuby B0000
Švehla FrantišekBolešiny (MP) 18/190000
Cole JeromeLuby B0000
Slifka MichalF K Budětice 20120000
Janečka PetrF K Budětice 20120000
Johánek MarekLuby B0000
Sysel PetrLuby B0001
Chmelík ZbyněkF K Budětice 20120000
Šveňha PetrJanovice0000
Dvořák VáclavMalý Bor0004
Hora MilanLuby B0000
Pivoňka MichalLuby B0000
Křížek MiroslavLuby B0107
Kalaš JanLuby B0000
Lucák MarekChudenice0000
Josefík JiříF K Budětice 201203011
Fiala LubošF K Budětice 201201012
Šlajch RadekMěčín0006
Šťastný JakubLuby B0001
Blohmann TomášLuby B0000
Bureš TomášLuby B0001
Mańas VítLuby B0000
Šmrha MiroslavMalý Bor0017