Program IV.třídy - Křenice 2023/24

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaSezónaHřištěČlánek
TJ Spůle 1994 vs Sokol KřeniceIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Křenice vs Start DešeniceIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Běšiny vs Sokol KřeniceIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Křenice vs SK Strážov “B”IV.třída - skupina A2023/24
TJ Bezděkov vs Sokol KřeniceIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Křenice vs Sokol NeznašovyIV.třída - skupina A2023/24
FC Švihov B vs Sokol KřeniceIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Křenice vs Sokol Vrhaveč BIV.třída - skupina A2023/24
Start Dešenice vs Sokol KřeniceIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Křenice vs Sokol BěšinyIV.třída - skupina A2023/24
SK Strážov “B” vs Sokol KřeniceIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Křenice vs TJ BezděkovIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Neznašovy vs Sokol KřeniceIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Křenice vs FC Švihov BIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Křenice vs TJ Spůle 1994IV.třída - skupina A2023/24
Sokol Vrhaveč B vs Sokol KřeniceIV.třída - skupina A2023/24

2023-2024 Statistika hráčů S. Křenice - IV.třída

2023-2024 Souhrnná statistika hráčů IV.třídy

HráčKlubVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Vališ Miroslav-325001514010
Madera Radovan-288401514010
Vejskal Stanislav-451001514010
Volf Tomáš-246301514010
Hladík Michal-20000157260
Řídký Ladislav-400411511130
Rejthar Filip-450401411120
Rejthar Vlastimil-4111611411120
Vaverka Rudolf-31700146260
Miškovič Ondřej-20200147250
Paleček Josef-431101411120
Volf Jaroslav-210001413010
Frank Jakub-17100132290
Důlovec Ondřej-29130133280
Šos Ladislav-19310132290
Zdrahal Jan-353101310210
Štancl Martin-43010135260
Mužík Tomáš-252101312010
Paleček Miroslav-411201311110
Matějka Václav-372401312010
Voráček Pavel-50500132290
König Lukáš-4410101312010
Havlíček Pavel-479001310210
Liška Jiří-50000132290
Trefanec Ondřej-28120134180
Šefl JanSokol Běšiny242101312010
Bouberle David-21120137150
Poupa MichalStart Dešenice51400135080
Bešta Jiří-4811101310211
Baštář Vojtěch-25200127140
Plíhal Martin-471110127140
Janeček Martin-25300124170
Dytrych Josef-58010124170
Pikhart Tomáš-52000122280
Raška Josef-47000123180
Janda Lukáš (1996)-28410126240
Skýpala Jakub-2418101210110
Slouka DominikKovo Strážov (d)16110124260
Kruliš LadislavKovo Strážov (d)18000126240
Cibulka LukášFC Švihov2116001210110
Kopecký Daniel-26010125070
Bureš Tomáš-24530118210
Šerý Kamil-48000115240
Krejčiřík Michal-49000111280
Kocum Jan-42010111280
Navara Martin-42100111280
Flor Milan-321720114070
Potužník Jan-48310112180
Janoušek David-47000113170
Štampach AdamTJ Bezděkov24200118210
Bořánek Miroslav ml.Start Dešenice24001115060
Pytelka Jaromír-25020118210
Razemberger Michal-24000111280
Šobek Michal-24620119110
Hošek JaroslavFC Švihov38020119110
Uldrich Lukáš-36000112270
Prantl LubošFC Švihov21100118210
Jarko JosefStart Dešenice52000114070
Langmajer Vladimír-42000102170
Zavřel JiříTJ Spůle 199438100102170
Podhůrský Pavel-28600109100
Topinka JakubFC Švihov37000108110
Dolanský AlešTJ Spůle 199420200103160
Vrba JindraFC Švihov B40400108110
Ptáček Tomáš-15000108110
Vlach Jiří-261110104150
Berka Petr-222101010000
Rosa PavelStart Dešenice42300104061
Jiřinec Pavel-25000102260
Franěk FrantišekSokol Vrhaveč B40310103250
Toman MarekSokol Běšiny282001010000
Blahník Matyáš-24510108110
Kudják MiloslavFC Švihov50500108110
Schwarz OndřejSokol Vrhaveč B24000108110
Hromada TomášSokol Vrhaveč B37120102170
Tykal PetrTJ Bezděkov236001010000
Šindelář Jan-24000109010
Škoda PavelSokol Křenice22100101180
Krs Adam-21030107210
Pikhart HanušSokol Neznašovy5000092160
Zavadil Tomáš-2421090090
Pohlreich JosefTJ Spůle 19945900093060
Petr RadovanTJ Spůle 19945210092160
Kalivoda LukášSK Strážov “B”2021094230
Matějka JosefTJ Bezděkov2701097110
Zdráhal LubošFC Švihov3600097110
Lösch JakubSokol Křenice3651191170
Mareš MichalSokol Neznašovy5001091260
Polívka AlešStart Dešenice2400093060
Zíka Josef-2401097110
Bláha Matěj-2412097200
Kolář MiroslavSokol Vrhaveč B2510081070
Lapáček Zdeněk-4360083140
Bořánek Miroslav st-4411084040
Dryje JosefSokol Vrhaveč B5210082150
Pivoňka MichalTJ Bezděkov2500086200
Sochaci KarelSokol Křenice3301080080
Černý MiroslavSokol Křenice3310081070
Rejthar Filip ml.Sokol Křenice1800081160
Rajal JosefTJ Bezděkov2600085211
Schwarz PatrikSokol Křenice2600080170
Vaněk MiroslavSokol Neznašovy3750082240
Šobek Štěpán-1630085210
Koranda Michal-2421087100
Zvonar Tobias-1700081250
Bureš Karel-3400186200
Pflug Ladislav-3800080170
Kilberger PetrStart Dešenice3610084040
Vališ JiříSokol Běšiny2590088000
Mašek MichalTJ Bezděkov2631085210
Hnojský LukášTJ Bezděkov2500075200
Vacovský VáclavSokol Vrhaveč B3601071150
Tomaka RobinStart Dešenice4203173040
Svoboda JakubSokol Křenice3221071060
Svoboda JindřichFC Švihov B1710076100
Kopačka PetrSokol Vrhaveč B3800071150
Halada MilanSokol Neznašovy3800071240
Penc OndřejStart Dešenice2800072050
Kocum LukášSokol Neznašovy3701072140
Kavij MiroslavTJ Spůle 19942100072050
Trefanec Tomáš-3110072140
Ryba Tomáš-3810077000
Kovács Ivan 92Start Dešenice3100073040
Brůža LukášSokol Neznašovy4211072050
Bernklau DavidFC Švihov B1820074210
Finta Ladislav-4700072140
Legát MichalTJ Spůle 19944202072140
Schwarz VáclavSokol Neznašovy4300070250
Šnejdar KarelSokol Běšiny4610066000
Toman Ondřej-2700061140
Hais JakubSokol Vrhaveč B2210061050
Flax Martin-2500063120
Plánička Václav-4900062040
Heidenreich DanielSokol Běšiny2601066000
Kalivoda JakubSK Strážov “B”2720063030
Unzeitig FilipSokol Neznašovy4200061140
Čížek RadekFC Švihov B4210066000
Pacner JindřichSokol Vrhaveč B5210061140
More MichalStart Dešenice3720063030
Švantner JanSokol Běšiny3500066000
Mazánek JosefStart Dešenice4200061050
Lužný JakubSokol Běšiny30110066000
Kovács Jan (90).Start Dešenice3300063030
Reitmajer JanSokol Vrhaveč B2420062130
Málek MatějSokol Běšiny2452065010
Bednář JanSokol Křenice3900061050
Šantora JakubTJ Bezděkov2200053110
Mužík RadekSokol Běšiny2390055000
Babka Petr-1700051040
Karlovský KryštofStart Dešenice2101052030
Liebermann KonrádStart Dešenice2000053020
Starý JanTJ Spůle 19943301052030
Paleček DominikSokol Křenice1710050050
Jaroš DavidSokol Běšiny2711055000
Baxa TomášSokol Křenice3500051040
Ulrich Petr-2400055000
Jedlička Jakub-2100051130
Slanina JanSokol Vrhaveč B2910051130
Holobradý PetrStart Dešenice3020053020
Plánička Václav-2600051130
Nevím MiroslavStart Dešenice3400051040
Vaněk Luboš-3400052030
Kašpárek Václav-2980055000
Kowalski MartinFC Švihov B4410044000
Vostrý VáclavStart Dešenice4500042020
Čech Karel-2200041030
Frýba MichalSokol Křenice5100040040
Mayer Filip-3210044000
Červený TadeášSK Strážov “B”2240042110
Jiřík MichalKovo Strážov (d)1601044000
Malenka LukášSokol Vrhaveč B2810041120
Reitmajer Petr 96Sokol Vrhaveč B5010041120
Povolný PetrTJ Bezděkov2701043100
Červený MatyášSK Strážov “B”1900042110
Vachtl VáclavFC Švihov B4401043010
Hrach Václav 03Sokol Vrhaveč B2100041030
Rampula LukášTJ Spůle 19943100042020
Sláma RadekFC Švihov3001042110
Kovács TomášStart Dešenice3601041030
Šos JosefFC Švihov B5000042200
Popelka AdamFC Švihov3500042200
Hrach ŠtěpánTJ Spůle 19941900042020
Kopecký TomášStart Dešenice1910031020
Macháček OndřejSokol Vrhaveč B2810030120
Skála PetrTJ Spůle 19942500031020
Míšek LukášStart Dešenice3630031020
Varga MiroslavTJ Spůle 19944700031020
Koura RadimSokol Vrhaveč B3300031020
Kýček KarelStart Dešenice4800031020
Flax TomášTJ Spůle 19943700030030
Košvanec VítTJ Spůle 19942110031020
Tykal LukášSokol Křenice2900030030
Kodeš PetrSokol Běšiny3900032010
Hadáček JakubTJ Bezděkov2600131200
Křepel TomášTJ Bezděkov2600033000
Jirotka JanFC Švihov B1800032100
Bernklau DavidKovo Strážov (d)1810030030
Bohatý MartinTJ Bezděkov4300032010
Zhvakin AleksandrSokol Běšiny300033000
Uldrich Kamil-4000030120
Vítovec PetrSokol Vrhaveč B2921030120
Talaš JakubSokol Vrhaveč B2420031020
Bosman OldřichSK Strážov “B”3500032010
Fait ZbyněkSokol Vrhaveč B3700030030
Hrach FrantišekSokol Vrhaveč B4300031020
Petelík MichaelFC Švihov2500033000
Heřman ŠtěpánSokol Vrhaveč B4600020020
Duchek Ladislav-3900022000
Kozák JaromírSokol Vrhaveč B2722020020
Petelík Václav-2000021010
Votípka Jan-3600020020
Hrach Václav 78Sokol Vrhaveč B4600020020
Paleček Josef st.-6800020020
Kopřiva TomášStart Dešenice3500020020
Franc Jiří-3600020110
Kalivoda TomášSK Strážov “B”2600021010
Kalivoda JanSokol Neznašovy4300020020
Poupa JiříStart Dešenice4800020020
Pham Quyet TienFC Švihov2020021100
Doubek ŠtěpánTJ Bezděkov2400022000
Tomeš JanSokol Křenice3510021010
Adámek JaromírSokol Křenice3410021010
Uldrich MichaelSokol Neznašovy1600020020
Stýblo DavidKovo Strážov (d)1700020020
Kasal MartinSokol Křenice4200020020
Kieweg PavelTJ Spůle 19945600021010
Gažo FrantišekSokol Běšiny1910022000
Janda DavidSokol Vrhaveč B4400021010
Voráček TomášFC Švihov1600022000
Rejthar JanTJ Spůle 19942100021010
Štěch KarelSK Strážov “B”4401022000
Holiš MiroslavSokol Běšiny4100022000
Lederer PavelTJ Spůle 19942000020020
Bijedič JanTJ Bezděkov2400011000
Šedivec MartinSokol Vrhaveč B2000010010
Joksch RostislavSokol Křenice3200010010
Kološ DavidSK Strážov “B”3300011000
Ponocný PavelSokol Neznašovy4520010010
Vostrý KarelStart Dešenice5100010010
Polívka MiroslavFC Švihov2010011000
Kuchař JanTJ Bezděkov1700011000
Uruba OndraSK Strážov “B”3200011000
Lobovský RobertFC Švihov B1700011000
Kodýdek JiříSK Strážov “B”2100011000
Kresl MatějTJ Bezděkov2300010101
Terč KarelSokol Neznašovy4000010010
Mundl KarelSokol Vrhaveč B3110011000
Vyskot MiroslavStart Dešenice3500011000
Moláček Martin-1600011000
Jandoš VáclavSokol Běšiny3910011000
Lorenc FrantišekSokol Vrhaveč B5630010100
Skřivánek JanSokol Vrhaveč B3340010010
Daněk MartinFC Švihov1810010100
Pressl OndřejSK Strážov “B”3800011000
Chval OndřejSK Strážov “B”2000011000
Sokola ŠtepánKovo Strážov (d)1600010100
Hosnedl LukášKovo Strážov (d)1610011000
Valvoda StanislavSokol Vrhaveč B4400010010
Vaníček PavelStart Dešenice2700010010
Hála VladimírSokol Běšiny4301010010
Popelka StanislavSokol Vrhaveč B4300010010
Rendl DanielSokol Běšiny2100011000
Köck PetrSokol Křenice3300010010
Fiala LukášSokol Vrhaveč B4402110010
Kreibich KarelSK Strážov “B”5800010010
Aizner AdamFC Švihov2400011000
Sláma JakubFC Švihov2010010100

2023-2024 Tabulka střelců branek IV.třída-skupina A

HráčKlubVěkGóly
Skýpala JakubTJ Bezděkov2418
Flor MilanStart Dešenice3217
Cibulka LukášFC Švihov2116
Poupa MichalStart Dešenice514
Bešta JiříFC Švihov B4811
Lužný JakubSokol Běšiny3011
Vlach JiříTJ Spůle 19942611
Rejthar VlastimilSokol Křenice4111
Plíhal MartinSK Strážov “B”4711
König LukášSokol Běšiny4410
Vališ JiříSokol Běšiny259
Mužík RadekSokol Běšiny239
Havlíček PavelFC Švihov479
Kašpárek VáclavFC Švihov298
Madera RadovanSokol Běšiny288
Vaverka RudolfSK Strážov “B”317
Podhůrský PavelTJ Bezděkov286
Lapáček Zdeněk-436
Volf TomášSokol Běšiny246
Tykal PetrSokol Běšiny236
Šobek MichalTJ Bezděkov246
Vaněk MiroslavSokol Neznašovy375
Málek MatějSokol Běšiny245
Lösch JakubSokol Křenice365
Vališ MiroslavSokol Běšiny325
Voráček PavelSokol Neznašovy505
Bureš TomášTJ Bezděkov245
Blahník MatyášTJ Bezděkov245
Kudják MiloslavFC Švihov505
Vrba JindraFC Švihov B404
Červený TadeášSK Strážov “B”224
Skřivánek JanSokol Vrhaveč B334
Janda Lukáš (1996)SK Strážov “B”284
Zdrahal JanFC Švihov353
Mašek MichalTJ Bezděkov263
Míšek LukášStart Dešenice363
Franěk FrantišekSokol Vrhaveč B403
Šobek ŠtěpánTJ Bezděkov163
Šos Ladislav-193
Potužník JanSokol Vrhaveč B483
Lorenc FrantišekSokol Vrhaveč B563
Janeček MartinTJ Spůle 1994253
Rosa PavelStart Dešenice423
Kalivoda JakubSK Strážov “B”272
More MichalStart Dešenice372
Miškovič OndřejSK Strážov “B”202
Štampach AdamTJ Bezděkov242
Holobradý PetrStart Dešenice302
Berka PetrSokol Běšiny222
Vítovec PetrSokol Vrhaveč B292
Kalivoda LukášSK Strážov “B”202
Kozák JaromírSokol Vrhaveč B272
Zavadil TomášSokol Křenice242
Pham Quyet TienFC Švihov202
Svoboda JakubSokol Křenice322
Bernklau DavidFC Švihov B182
Talaš JakubSokol Vrhaveč B242
Reitmajer JanSokol Vrhaveč B242
Matějka VáclavSokol Běšiny372
Šefl JanSokol Běšiny242
Baštář VojtěchSK Strážov “B”252
Mužík TomášSokol Běšiny252
Koranda MichalTJ Bezděkov242
Dolanský AlešTJ Spůle 1994202
Toman MarekSokol Běšiny282
Ponocný PavelSokol Neznašovy452
Jaroš DavidSokol Běšiny271
Navara MartinSokol Neznašovy421
Šnejdar KarelSokol Běšiny461
Gažo FrantišekSokol Běšiny191
Bláha MatějTJ Bezděkov241
Kilberger PetrStart Dešenice361
Bouberle DavidKovo Strážov (d)211
Jandoš VáclavSokol Běšiny391
Ryba Tomáš-381
Paleček DominikSokol Křenice171
Mundl KarelSokol Vrhaveč B311
Důlovec OndřejSokol Vrhaveč B291
Brůža LukášSokol Neznašovy421
Macháček OndřejSokol Vrhaveč B281
Čížek RadekFC Švihov B421
Frank JakubSokol Neznašovy171
Kopecký TomášStart Dešenice191
Sláma JakubFC Švihov201
Paleček MiroslavSokol Křenice411
Košvanec VítTJ Spůle 1994211
Petr RadovanTJ Spůle 1994521
Malenka LukášSokol Vrhaveč B281
Dryje JosefSokol Vrhaveč B521
Paleček JosefSokol Křenice431
Kolář MiroslavSokol Vrhaveč B251
Polívka MiroslavFC Švihov201
Svoboda JindřichFC Švihov B171
Pacner JindřichSokol Vrhaveč B521
Trefanec Tomáš-311
Mayer FilipSokol Běšiny321
Hosnedl LukášKovo Strážov (d)161
Trefanec OndřejTJ Spůle 1994281
Daněk MartinFC Švihov181
Adámek JaromírSokol Křenice341
Tomeš JanSokol Křenice351
Zavřel Jiří-381
Slanina JanSokol Vrhaveč B291
Černý MiroslavSokol Křenice331
Bořánek Miroslav stStart Dešenice441
Hromada TomášSokol Vrhaveč B371
Reitmajer Petr 96Sokol Vrhaveč B501
Bernklau DavidKovo Strážov (d)181
Hais JakubSokol Vrhaveč B221
Kowalski MartinFC Švihov B441
Vejskal StanislavSokol Běšiny451
Slouka DominikKovo Strážov (d)161
Škoda PavelSokol Křenice221
Prantl LubošFC Švihov211

Tabulka IV.třída , skupina A 2023 -2024

PosKlubZVRPGVGIGDB
116140286216542
215122180265438
315122171244738
4157264136523
5157085769-1221
61642103868-3014
71541102963-3413
81522112373-508
91611142974-454