Budem hrát okresní přebor , no a co…

 V LONI POŠUMAVÍ V 1.B TŘÍDĚ BEZ ÚJMY, LETOS MÍŘÍ DO OKRESU STRÁŽOV A DLOUHÁ VES, MĚČÍN SE POKUSÍ ODVRÁTIT SESTUP V BARÁŽI, HRÁDEK BUDE BOJOVAT O 1.A TŘÍDU, CHANOVICE SKONČILY NA 3.MÍSTĚ 

          Po klidném minulém ročníku 2015/2016 kdy nakonec žádný tým do okresu 1.B třídu neopustil přinesl závěr ročníku letošního z pohledu celků z Pošumaví velké zemětřesení. Pokud se jednalo o jeden sestupující tým do okresního přeboru, pak to byl  víceméně standard, který nepřekvapil. Klid z minulého ročníku je ta tam a nyní se kalich hořkosti v podobě sestupu dvou týmů Strážova a dost nečekaně i Tatranu Dlouhá Ves  do OP naplnil.Tyto sestupy, jakož to jako účast Měčína v baráži o záchranu jsou již i oficiální , což potvrdila na svém webu již řídící sportovně technická komise KFS v Plzni. A to ještě Měčín nemá nic jisté, v baráži ho čeká jeden ze dvou soupeřů z 2.místa OP, kteří získali v sedmi okresech kraje největší počet bodů a jeden z nich bude Sokol Hradešice, pak stejně jako v 1.A třídě může dojít k souboji dvou klubů k našeho okresu.
        Nechme se překvapit. Při nejlepší variantě (Měčín nenarazí na Hradešice a ty zase by byly úspěšné v baráži a vybojovaly by si postup, pak by do OP byl doplněn tým , který skončí na 3., případně 4.místě ve třetí třídě.
Pro fotbal ve Strážově, který má dlouhou a úspěšnou tradici jedna ta úspěšná etapa končí, jiná třeba znovu úspěšná a něco ještě úspěšnější třeba dnem 17.6.2017, kdy náš tým mužů sestoupil do okresního přeboru začíná . Budeme hrát okresní přebor no a co ??? Kdo má fotbal rád, bude chodit i na nižší soutěže. V okrese je hraje  49 týmů a OP se nehraje v Pošumaví již v žádném “zapadákově”. 

 

Podobné příspěvky