PODZIM KLEPE NA DVEŘE

FOTBALOVÝ PODZIM KLEPE NA DVEŘE

fotbal_micuda_fotbalista_008_denik-380

Nový  ročník  fotbalových soutěží již pomalu klepe na dveře. Premiéra muže Strážova v 1.B třídě  čeká v neděli  28. srpna  na domácím hřišti v duelu s nováčkem soutěže TJ Chotěšov.

PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Ještě před tím absolvují po dovolené krátkou přípravu. Úvodní trénink mají  muži v pátek  5.srpna. V rámci přípravy na podzimní část mistrovské soutěže 1.B třídy sehrají tři přípravná utkání. Prvním soupeřem  SK Kovodr. Strážov bude tradiční soupeř, účastník okresního přeboru  FK Dukla Janovice . Zápas bude sehrán v úterý 9.8. od 18:00 hodin na hřišti ve Strážově.  

Dalším soupeřem bude 13.srpna  od 17:00 hodin druhý tým minulého ročníku 1.B třídy TJ Svatobor Hrádek. Místo utkání bude po dohodě mezi kluby ještě upřesněno.

Generálkou na nový ročník  bude přátelský zápas Koloveč – Strážov, který  se uskuteční 21.srpna od 16:00 hodin o místní pouti na hřišti v Kolovči.

ŽÁCI  A PŘÍPRAVKY ZAČNOU V ZÁŘÍ

SK Kovodružstva Strážov  čeká úvodní podzimní zápas v sobotu 3.9. od 10.00 hodin v5709809-gliice-polsko-fotbal-priprava-msfl-piast-gliwice-sfc-opava_denik-605Mochtíně s domácím Sokolem. Mladší a starší přípravky mají  první turnaje úvod podzimu o týden později. V neděli 11.9. mladší přípravku čeká turnaj na domácím hřišti , starší přípravka o den dříve zajíždí k odehrání svého úvodního turnaje do Železné Rudy.  Do té doby přejeme všem příjemnou pohodu při užívání zasloužené dovolené a prázdnin a děkujeme za zachování přízně k našemu klubu a těmto webovým fotbalovým stránkám.