Start Dešenice vs FC Švihov B

Start Dešenice vs TJ Bezděkov

Start Dešenice vs Sokol Křenice

Start Dešenice vs SK Strážov “B”

V posledním podzimním zápase otevřeli skóre domácí v 11.minutě z pokutového kopu. O minutu později již bylo vyrovnáno rovněž z penalty, kterou proměnil Martin Plíhal  a tentýž hráč ve 14.minutě otočil vedení na stranu strážovské rezervy. Do konce prvního poločasu pak již narůstalo skóre v neprospěch domácích. Nejprve na 1:3 zvýšil Lukáš Kalivoda a gól do šatny ještě přidal ve 45.minutě Lukáš Janda. Ve druhém  poločase byli střelecky úspěšnější domácí, kteří tuto část zápasy vyhráli 3:Druhý poločas , kteří odcházeli do kabin za stavu 1:4. . Tentýž hráč se zapsal mezi střelce bran, nicméně přišly dvě pojistky v podobě branek Vojty Baštáře a Ondry Miškoviče . Poslední podzimní body tak putovaly do Strážova. Pro béčko Kovodružstva to byly body cenné, které znamenají, že do jarní části tento tým půjde s minimální jednobodovou ztrátou na druhý Bezděkov a třetí Švihov B. Na úspěšné podzimní sezóně  mají zásluhu nejen hráči, kteří se zasloužili o vítězství v Dešenicích ale všichni další, kteří v průběhu  podzimu za B tým nastoupili, a bylo jich nečekaně hodně . Dres B týmu obléklo celkem 32 hráčů !!!