SK Klatovy 1898 B vs Pfeifer Chanovice

SK Klatovy 1898 B vs Sokol Losiná

SK Klatovy 1898 B vs Svatobor Hrádek

SK Klatovy 1898 B vs Strážov A

Do posledního zápasu podzimní části jsme šli v lehce kombinované sestavě oproti předchozím zápasům, zatímco soupeř využil doplnění z ostatních týmů, které už ukončily svou sezónu. Domácí byli v prvním poločase více na míči, kombinovali a vzhledem k naší nedůslednosti před a uvnitř pokutového území se dostali do tříbrankového vedení. My jsme měli v podstatě stejný počet nebezpečných šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. Ve druhém poločase se nám částečně podařilo vyrovnat hru, obzvláště po brance Ivana Hryhoraka, který využil dobrého napadání a potrestal chybu v domácí rozehrávce. Bohužel z dalších šancí jsme se již nedokázali prosadit a utkání tak zdramatizovat. Ani domácí nevyužili své příležitosti do otevřené obrany, takže utkání skončilo výsledkem 1:3 z našeho pohledu. Kluky je třeba pochválit za bojovný výkon, jen nás může mrzet ztracená efektivita v zakončení z předchozích zápasů.