PŘEDPOVĚĎ SE NAPLŇUJE – některé zápasy jich byly odloženy a sehrání dalších se nejeví jako reálné. V případě týmů SK Strážov je již jasné to, že před několika minutami byly odloženy oba zápasy žáků. Mladší žáci sehrají své utkání s TJ Žichovice místo 1.6. ve středu 5.6. od 18:00 hodin na domácím hřišti. Starší žáci pojedou k utkání Bolešin o den později ve čtvrtek . Jejich utkání se svými vrstevníky domácího celku má začátek v 18:00 hodin.
Rovněž dorost doma 2.6. hrát nebude. Svůj duel v krajské soutěži s celkem Chlumčany/Dobřany bude sehrán pravděpodobně 12.6.2024 od 18:00 hodin. Termín podléhá schválení řídící komisi této soutěže.
Děkujeme za přízeň a přikládáme aktuální přehled sehrání či odložení zápasů z tohoto víkendu. Muži A utkání 1.B třídy v silně kombinované sestavě v Blovicích v sobotu sehrají. Až neděli  odpoledne před tkáním se také ozvali funkcionáři  Sokola Neznašovy a oznámili, že  mají své hřiště pod vodou. Po dohodě mezi kluby bude tento duel sehrán na závěr tohoto ročníku v neděli 16.6.2024 od 15:00 na hřišti v Neznašovech.

Podobné příspěvky