Dnem 22.8.2019 ukončil ve fotbalovém  klubu  SK Kovodružstvo Strážov již předem avizovanou hráčkou činnost Antonín Kopecký. Tento hráč odchází z našeho klubu podruhé. Poprvé ve Strážově hostoval na jaře 2004 kdy po sedmi létech působení v 1.A třídě z této soutěže náš tým sestoupil.
V létě roku 2018 se vrátil Tonda do Strážova z Mrákova kde působil od roku 2010 plných osm let. Tonda v minulém soutěžním ročníku 2018/19 nastoupil v okresním přeboru za SK Kovo z 26 hraných soutěžních utkání 21 x , z toho bylo 15 zápasů vítězných a jako záložník přispěl Strážovu šesti góly ke konečnému umístění na 2.místě. Ještě před tím, než definitivně se uskutečnil jeho návrat zpět do Mrákova nastoupil za Strážov v novém ročníku ve dvou zápasech. Dres SK Kovodružstvo Strážov, ve kterém podával stabilní, kvalitní výkony naposledy oblékl na domácím hřišti 18.8.2019 ve vítězném zápase s TJ Kašperské Hory.
Přejeme Tondovi v jeho další sportovní kariéře i mimo ní hodně zdraví a úspěchů a děkujeme mu za jeho roční úspěšné působení. Jeho odchodu je sice škoda, nicméně rádi na něj bude vzpomínat a vždy bude pro nás ve Strážově vítán, jako doma!


Podobné příspěvky