V neděli 24. dubna v rámci tradiční pouti ve Strážově se na místním hřišti uskutečnilo setkání bývalých hráčů SK Kovodružstva Strážov.  Obavy organizátora tohoto setkání Michala Javorského, zda  se dostaví pozvaní hráči v dostatečném počtu, aby se mohli rozdělit proti sobě do dvou týmů v duelu hraném na celé hřišti se ukázaly jako zbytečné. Ani obavy z počasí se nenaplnily. Ba naopak se ukázalo i sluníčko v průběhu zápasu a to vše dokreslilo příjemnou atmosféru zápasu.
Do akce vyrazila na místní zelený pažit stará garda rozdělená takto :
Za družstvo „čtyřicátníků“ kteří nastoupili v barevné kombinaci černo-bílo-žluté nastoupili: Helm Lukáš (brankář) – Kollros Petr, Kalista Karel, Mundl Karel, Vizingr Petr, Kolář Martin, Panc Václav, Krejčiřík Zdeněk, Matějka Václav, Čížek Vladimír a Holub Radek.
Jejich soupeř tým „padesátiletých“ hrál v sestavě: Vacek Pavel(brankář) – Presl Petr, Presl Milan, Kreibich Karel, Janka Luděk, Smolík Roman, Janda Václav, Presl Štěpán, Pangerl Josef, Honzík Ivan, Šerý Kamil a Soukup Karel.
Výsledek z tohoto zápasu nebyl pro přítomné diváky aktéry na hřišti vůbec důležitý, nicméně pro splnění zpravodajských povinností doplňujeme: hrálo se 2×40 minut ;  výsledek zápasu
BÝVALÍ HRÁČI SK K. STRÁŽOV „40“ VS BÝVALÍ HRÁČI SK K. STRÁŽOV „50“ 2:3 (:2).
Branky : 67. Petr Kolloros, 77. Karel Mundl –  19.min. Štěpán Presl, 24.  Václav Janda, 64. Roman Smolík.

Podobné příspěvky