STRÁŽOV POSILUJE – V PÁTEK ODJÍŽDÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ

STRÁŽOV POSILUJE – V PÁTEK ODJÍŽDÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ

Po zimní přestávce se do plného zatížení pustili také fotbalisté Kovodružstva Strážov. Již třetí týden polykají pod vedením trenérské dvojice Tomáš Strnad – Petr Presl tréninkové dávky venku i v tělocvičně. Do tréninku byly zařazeny také novinky jako jumping, spinning či TRX.  V pátek 16.2. odjíždějí na krátké víkendové soustředění do penzionu Andrea ve Skelné Huti.

„Zde a v blízkém okolí je vše, co k tréninku potřebujeme. Začínáme v pátek v nýrské hale oblíbeným „kruháčkem“, poté se přesouváme do penzionu a budeme trénovat v jeho blízkém okolí. K výběhům je to zde ideální poloha, malé hřiště je přímo u penzionu a pokud to tedy počasí dovolí, budeme trénovat tam. Pokud ne, využijeme umělku v Nýrsku či tréninkové hřiště v sousedním Rittsteigu. V sobotu máme na programu dvě tréninkové jednotky, poté bazén v Kötztingu. V neděli pak dopolední trénink a odpoledne zápas turnaje v Sušici“ představil plán jeden trenérské dvojice Tomáš Strnad. Ten u strážovského týmu na druhém místě okresního přeboru působí jako jeden z trenérů od od léta minulého roku. Na jaře se vrací po 14 sezónách strávených v sousedním Německu vrací i jako hráč a bude připraven i do jarních bojů v OP. Spolu s ním posílí SK Strážov v boji o postup také František Petrželka z Běšin. K jeho příchodu Tomáš Strnad řekl: „Jsem velmi rád, že se povedl příchod Franty Petrželky. Má pořád skvělou výkonnost, což dokazuje i na tréninku, navíc jeho zkušenosti a povaha nám pomohou na hřišti i v kabině.“

Tomáš Strnad na druhé straně lituje, že pro jaro sešlo z příchodu Tondy Kopeckého, který se rozhodl dále pokračovat v Mrákově a zkusit zachránit tamní 1.A třídu. O jeho dalším působení se Strážově je ale i nadále zájem a co nevyšlo na jaře může třeba vyjít v létě. Nicméně jak jsem se dozvěděl, na soustředění se Strážovem navíc odjíždí ještě jeden velmi zajímavý hráč a pokud by tento nejmenovaný hráč opravdu kolektiv posílil, byla by to doslova bomba! Tak se nechme překvapit.

Jen zbývá dodat, že nedělní zápas v Sušici 18.2. od 17:15 hodin sehraje Strážov na místní umělce za umělého osvětlení v rámci zimního turnaje s divizním dorostem SK Klatovy 1898.