CHANOVICE – STRÁŽOV 1:3 (1:1) 

Petr Presl

V Chanovicích nečekal strážovský tým nijak jednoduchý duel s domácími hráči i vzhledem k postavení obou týmů v tabulce 1.B. třídy.

Po herně rozpačitém začátku, kdy se hosté na hřišti spíše 15 minut hledali a nehráli koncentrovaně, se podařilo domácímu Petříkovi v 9. minutě krásnou střelou pod břevno z hranice 20-ti metrů, když trefil odražený míč po rohovém kopu. Poté se naštěstí hra vyrovnala a hosté začali podnikat nebezpečné brejky na domácí branku. Vyrovnání zařídil šťastnou tečí kapitán Michal Chaluš ve 31. minutě. V druhé části pak David Kološ z rychlého brejku po vysunutí Martinem Plíhalem nedal domácímu gólmanovi šanci a nájezd proměnil. Dvoubrankové vedení zařídil tentýž hráč z penalty nařízené za ruku v pokutovém území domácích. Zápletkou byla další penalta na druhé straně, kterou ovšem výborně chytající strážovský gólman Jirka Franc chytil a podržel tým i několika dalšími zákroky během utkání. Zbytek duelu už přinesl jen kontrolu stavu a velkou radost strážovských hráčů na jeho konci, o kterou se podělili s hrstkou věrných příznivců. Tým opět potvrdil svou kvalitu a soudržnost, když dokázal znovu zvrátit nepříznivě se vyvíjející stav a také za to jim patří uznání i důležité body.

Branky: Petřík Jiří –  72. a 80.(PK) Kološ David, 31. Chaluš

Rozhodčí: Mazanec Marek, 50 diváků, ŽK 1:0.

Sestava SK Kovodružstvo Strážov: J. Franc – M. Denk, M. Chaluš, J. Flodr, V. Čížek, D. Kološ, M. Plíhal, T. Faltín, L. Janka, J. Hosnedl, A. Presl.

 

 

bg Chanovice

Podobné příspěvky