TOMÁŠ LINKEŠ SE PROBUDIL ZE ZIMNÍHO SPÁNKU

      Obávaný kanonýr SK Kovo Strážov Tomáš Linkeš byl s 25 góly nejlepším střelcem Strážova v předcházejícím soutěžním ročníku 2017/18 . V tomto ročníku ale zatím zůstával hodně dlužen své pověsti. Nicméně jak se zdá , Tomáš chytil jarní mízu a opět nachází svojí střeleckou formu. K pěti brankám z podzimu na jaře již přidal osm dalších. K rekordní vysoké výhře nad Sokolem Chudenice přispěl pěti góly . V posledním dosud odehraném okresního přeboru přidal další tři branky místní derby v Janovicích a svým hattrickem rozhodl pro Strážov nejen tento důležitý duel( 1:4) ale i přímý souboj o třetí místo !

Bude zajímavé sledovat ve zbývajících sedmi kolech souboj o nejlepšího střelce týmu v tomto ročníku. Dosud je v tomto duelu na trůnu střelce Strážova David Kološ se 17 góly a Tomáš Linkeš má na svém kontě o čtyři brankové zářezy na své pažbě méně.  Kdo bude nakonec lepší není úplně tak rozhodující, ale co bude důležité, aby tento souboj prospěl k co nejlepšímu umístění celému týmu. Ona vidina obhájení loňského druhého místa v okresním přeboru není vůbec nereálná.

A to nejlepší na vítězství v derby v Janovicích je to, že  se klukům konečně podařilo přivést do Strážova ze hřiště soupeřů  první jarní body z venku.

Podobné příspěvky