Report

Dne 27. 7. nastoupil náš tým na velmi pěkně připravené hřiště v Kolinci k dalšímu přípravnému zápasu, soupeřem byl tentokrát celek Kamenice hrající okresní přebor Praha – východ. Pohledné utkání, ve kterém se obě mužstva snažila o kombinační fotbal, přineslo celkem pět branek, z vítězství 3:2 se radovalo naše mužstvo, když dvě branky SK Kovo vsítil Jarda Vališ a třetí gól přidal Michal Chaluš.

Po příliš opatrné první desetiminutovce, kdy byl soupeř lepší, jsme vyrovnali hru a zaslouženě dvakrát skórovali (obě branky střelil Jarda Vališ) a zejména druhý gól byl výstavní. Kamenice do půle snížila, když potrestala naší zbytečnou ztrátu balonu na pravé straně. Po změně stran jsme předvedli několik povedených akcí, ale branku vstřelil až Michal Chaluš, který náběhem do vápna překvapil hostující obranu. Hosté deset minut před koncem snížili pěknou střelou z dvaceti metrů na 2:3 a pokusili se tak utkání ještě zdramatizovat. Další branka už ale nepadla a náš tým si tak v přípravě připsal další vítězství.

Zápas zhodnotil Martin Štancl:

“Děkuji soupeři za kvalitní hru, utkání bylo vyrovnané a nám se povedlo dovést jej do vítězného konce. I když jsme v průběhu zápasu měli nemálo hluchých míst plynoucích zejména z naprosto zbytečných ztrát míče při rozehrávce, hráči se snaží dodržovat pokyny a přenést na hřiště věci, které cvičíme, z čehož mám radost. Nemenší radost mám také z toho, že s námi jeli dva věkem ještě dorostenci, Tadeáš Červený a David Bouberle. Každý z nich odehrál slušnou porci minut a rozhodně se neztratili.”

Poznámka k soupeři:

Kamenice je obec ležící v okrese Praha-východ ve Středočeském kraji, 8 km jižně od hranic Prahy, asi 26 km jihovýchodně od centra Prahy. Žije zde přibližně 4 600 obyvatel. Jde o obec s pověřeným obecním úřadem, správní obvod zahrnuje obce Kamenice, Kostelec u Křížku, Křížkový Újezdec, Radějovice a Sulice.

Sokol Kamenice hrála dosud okresní přebor Praha-východ a je v Kolinci na Šumavě na soustředění.

Podrobnosti

Datum Čas Liga Sezóna
27.7.2019 14:00 PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ 2019/20

Hřiště

Kolinec
Kolinec 260, 341 42 Kolinec, Česko

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasVýsledek
Sokol Kamenice112
Strážov A213

Strážov A

Soukromý: Frous Michal záložník
Hosnedl Jiří obránce
Soušek Luděk záložník
Kološ David útočník
Chaluš Michal záložník
Vališ Jaroslav obránce
Michel Jan obránce
Toman Zbyněk útočník
Bouberle David útočník
Červený Tadeáš
Góly
0
3
Assists
0
0
Žluté karty
0
0
Červené karty
0
0

KO FT