Report

Derby a zároveň souboj týmů z čela tabulky se hrál před početnou diváckou kulisou. Vstup do utkání vyšel lépe nám, bohužel slibné situace jsme nedokázali dotáhnout do úvodního gólu. Hosté hrozili svoji dlouhohrající sehranou ofenzivou, což prokázali při svém úvodním gólu. Do konce poločasu jsme však dokázali vyrovnat, když po zaváhání hostující obrany předložil Michal Chaluš míč Jirkovi Flodrovi a ten trefil z kraje vápna odkrytou bránu. Druhý poločas pokračoval v dobrém tempu. Bohužel dvěma nezvládnutými standartkami jsme dovolili soupeři odskočit na 1:3. Záhy si ale David Kološ našel dlouhý nákop Luďka Janky a krásně přeloboval hostujícího brankáře. A vyrovnání o chvíli později zajistil svým důrazem a připraveností Lukáš Kalivoda, když vběhl do hostující rozehrávky. Ke konci utkání pak přišla série rohových kopů hostí, kterou jsme nebyli schopni ukončit. Celé to vyústilo k odraženému balónu, který si připravil hostující hráč na vápno a svoji střelou toto derby rozhodl.