Report

MARODKA SE PŘED POSLEDNÍM LETOŠNÍM DUELEM NA SVÉM HŘIŠTI ROZROSTLA, ALE BODY ZŮSTALY DOMA !

Měl to být poslední letošní podzimní zápas v okresním přeboru, ale z důvodu odloženého duelu pro nezpůsobilý terén í předposledního podzimního kola v Mochtíně se konec sezóny o týden odkládá.

K duelu z předposledním týmem tabulky s TJ Sušice měl z důvodu neuvěřitelně marodce týmu trenér Strážova Petr Presl hodně těžké. Ještě fakticky několik minut před zápasem neměl k dispozici ani celou jedenáctku . K těm dlouhodobě zraněným hráčům Michalu Chaloušovi, Jirkovi Flodrovi, hrajícímu kouči Tomáši Strnadovi, Martinovi Štanclovi, Jardovi Vališovi, Michalu Šobkovi přibyl po posledním zápase také poslední útočník Tomáš Linkeš a když k tomu přidáme chybějící Frantu Petrželkovu a Martina Plíhala a Roberta Kalistu, tak musel na hřiště prakticky kdo ještě byl relativně k dosažení. K torzu týmu se přidal obětavě i Luděk Janka , který již zanechal aktivní činnosti a na lavičku usedl i nakonec zasáhl do hry bez tréninku rovněž Ondra Jánský . Ještě že soupeř přijel rovněž v sestavě , že mohli nastoupit alespoň v jedenácti, a tak zůstaly tři body i přes vzpomínané trampoty se sestavou i přestože , že v brance hostů čaroval gólman David Konečný doma. I tak , i když to bylo vítězství hubené, znamenalo to pro Strážov potvrzení stoprocentní domácí úspěšnosti (šestá výhra v řadě se součtem domácího skóre 22:6. Bez ohledu na výsledek v Mochtíně to znamená, že v minulém ročníku stříbrný Strážov přezimuje v tabulce na třetím místě, což v případě přes zimu uzdravené marodky to pro jaro znamená důstojnou výchozí pozici pro rozhodující druhou část tohoto ročníku. Pro nejlepšího podzimního střelce Davida Kološe tento duel byl příjemný v tom, že se mu podařilo uzavřít brankový účet v podobě desáté branky v síti soupeře.

Branky: 71. Kopecký Antonín, 90. Kološ David (pen.),, 50 diváků.| Rozhodčí: Stach Vladislav

Našim klukům, kteří museli v průběhu podzimu často překonávat sami sebe a někteří se sebezapřením z důvodu různých šrámů obětavě naskakovali do zápasů je třeba za dobře odvedenou práci na hřišti poděkovat a popřát jim do posledního zápasu v Mochtíně hodně štěstí bez kterého žádný úspěšný sportovec, a to ani fotbalista neobejde!

Je jen škoda, že u toho nemohla být tak jako u většiny předcházejících domácích zápasů kamera. Za to se všem omlouvám, ale z rodinných důvodů to prostě nešlo.

Miroslav Sedlmaier

Podrobnosti

Datum Čas Liga Sezóna
3.11.2018 14:00 Okresní přebor 2018/19

Hřiště

Strážov
19020, 340 21 Strážov, Česko

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasVýsledek
Strážov A022
Sušice B000

KO KO 38 71 80 90 FT