Zimní turnaj TJ Sušice O pohár starosty města – 3.kolo

ZIMNÍ TURNAJ TJ SUŠICE O POHÁR STAROSTY MĚSTA

Foto  – Klatovský deník : Tomáš Kanta 

O víkendu strážovští odehráli další zápas zimního turnaje O pohár starosty města Sušice. Strážovským patřil úvod zápasu, kdy prvních 10 minut prakticky nepustili domácí z jejich poloviny. Když se začala hra vyrovnávat, šel Strážov přece jen do vedení – po závaru ve vápně se prosadil Frous. Po obdržené brance přece jen začali hrát i domácí fotbalisté a skóre se jim podařilo otočit. Nejdříve se po samostatné individuální akci prosadil Kratejl. Druhý gól padl po standardní situaci, kdy centr do vápna smolně prodloužil strážovský Chaluš za bezmocného brankáře Šíta.
Druhý poločas už byl z obou stran v o poznání pomalejším tempu, častěji míč na kopačkách a více nebezpečných situací přece jen měli fotbalisté Strážova. Na 2:2 vyrovnával Linkeš, kdy vystihl špatnou přihrávku obránců a sám před gólmanem nezaváhal. Po ose Šobek – Strnad – Frous a brejku na čtytři doteky přes celé hřiště posledně jmenovaný vstřelil svůj druhý gól v zápase a uzavřel skóre na 3:2 pro Strážov.

Tomáš Strnad k utkání: “K zápasu jsme bohužel opět neodjeli kompletní, máme zraněné i nemocné, Robert Kalista odjel služebně do zahraničí. Je to škoda, přípravné období se krátí, nemůžeme vyzkoušet všechny varianty, někteří kluci musejí hrát na “nesvém” místě v sestavě. Doufejme, že už příští týden budeme komplet. Utkání se Sušicí jsme vcelku dobře začali, poté ale polevili a domácí toho ihned využili k otočení stavu. Oba obdržené góly mne dost mrzí, oběma se dalo zabránit. U prvního jsme hráče mohli několikrát zastavit alespoň faulem, ale nepovedlo se, provedl to velmi kvalitně. Druhý jsme si dali sami po naprosto zbytečném faulu a následné standardní situaci. Tyto situace musíme hrát chytřeji, přemýšlet u toho. Druhý poločas nebyl z naší strany nikterak oslnivý, ale podařilo se nám alespoň otočit výsledek.”

SK KLATOVY 1898 „B“ – TJ SUŠICE „DOROST“ 5 : 1 ( 3 : 0 )

Branky: Ivanově Admir 2, Zdeněk Kotáb, Lukáš Urs a Bohumír Valeš – Filip Mašat

Rozhodčí: Jan Jakš 

SK KLATOVY „DOROST“ – SOKOL HRADEŠICE 5 : 1 ( 0 : 0 )

Branky: 76´ a 84´ Adam Arner, 60´ Michal Vlček, 65´ Matyáš Blahník, 87´ Jan Šimek – – 77´ David Vaněček

Rozhodčí: Martin Mácal

SK KOVODRUŽSTVO STRÁŽOV – TJ SUŠICE „B“ 3 : 2 ( 1 : 2 )

Branky: 12´ a 86´ Michal Frous, 46´ Jiří Hosnedl – 19´ Petr Kratejl, 21´ Pavel Hubáček

Rozhodčí: Petr Presl