| | |

KDY SPADNE POMYSLNÉ SPORTOVNÍ ŠTĚSTÍ I NA NAŠE DOROSTENCE

UŽ TO MUSÍ PŘÍJÍT
To co platilo o domácích zápasech v předcházejících soutěžních ročnících u dorosteneckých utkání ve smyslu můj dům, můj hrad  se na podzim ani v jediném zápase na domácím hřišti nenaplnilo.  Na výborné výsledky zejména na podzim minulého roku, kdy  si strážovské hřiště bylo pro soupeře nedobytnou tvrzí se našim klukům zatím nepodařilo navázat. Na rozebírání příčin bude čas po skončení  letošní podzimní sezóny, nicméně ta hlavní  příčina je zcela evidentní. Dorostencům zvlhl střelecký prach . Zatímco dříve lovili míče se branky soupeři, nyní připadá daleko častěji tato role strážovským dorostencům.
Domácí zápasy jsou svým průběhem jako přes kopírák, kdy z utkání kterým by minimálně slušela u výsledku spravedlivá remíza tím šťastnějším kolektivem  který získal body byli zatím vždy na podzim  hosté. Obdobně tomu bylo i duelu se čtvrtým týmem tabulky FK Žákava. Konečné skóre  2:3 se přiblížil smolné poslední prohře doma  se Spartou Radkovice. Ke čtyřem bodům, které získal  Strážov  v tabulce na hřištích soupeřů v kolonce domácích výher zůstává nadále nula.
Čekání na první podzimní body na svém hřišti tak dorostenci musí odložit na další zápas. Ten se hraje již v neděli  26.10. od 10:00 hodin  opět ve Strážově a možnost nápravy budou mít naši kluci v duelu s dalším soupeřem z jižního Plzeňska se Sokolem Blovice. Budeme našim klukům držet palce, aby to konečně vyšlo a i diváci odcházeli k nedělnímu obědu sice s prázdným žaludkem, ale již nasyceni úspěchem  věřme že budoucích fotbalových nadějích  našeho klubu.
Z utkání dorostu Strážov – Žákava  přikládáme sestřih z utkání a branky

Podobné příspěvky