DLOUHOVEŠTÍ I STRÁŽOVŠTÍ SI DOMA PORADILI S LÍDREM – NYNÍ SI TO ROZDAJÍ SPOLU

Od roku 2005 patří Tatran Dlouhá Ves k nejčastějším soupeřům strážovských fotbalistů. Za těchto 14 let spolu oba týmy sehrály 24 zápasů a úspěšnější byli muži ze Strážova, kteří dosáhli 14 vítězství a devětkrát se radoval z výhry Tatran . Kuriozní rozhodně je, že z těchto 24 zápasů skončil pouze jediný dělbou bodů a byl to právě poslední vzájemný duel hraný ve Strážově v září roku 2017 a skončil výsledkem 3:3. Nicméně tuto domácí ztrátu bodů doma strážovští borci vrátili i s úroky hned v následném vzájemném klání na hřišti v Dlouhé Vsi, kde dosáhli rekordní výhry ve vzájemných zápasech 7:1 !

Jak ukázal poslední dosud sehraný zápas mezi Strážovem a – Dlouhou Vsí z podzimu 2018 ve kterém zvítězili domácí 2:1, lze označit výsledek 1:7 z roku 2017 v D. Vsi „úletem“ z ostatních běžných fotbalových výsledků , kterými vzájemné souboje končily.

Při pohledu na tabulku, ve které po dvaceti odehraných kolech dělí třetí Strážov od Dlouhé Vsi, která je devátá výrazný rozdíl 19 bodů, což teoreticky staví do role favorita sobotního zápasu v Dlouhé Vsi hosty. Pokud tento fakt ale Strážov nepotvrdí kvalitní hrou a góly v síti domácích, pak teorie zůstává pouze teorií. Jako varování stačí připomenout, že tomu není tak dlouho, bylo to v 18.kole a z Dlouhé Vsi se vrátil bez bodů po prohře 4:3 také lídr tabulky TJ Měcholupy !