Čeká je souboj o třetím místo

Třetím kolem skončila ve dvou skupinách základní část 8.ročníku zimního turnaje mužů O putovní pohár starosty města Sušice. ZT Sušice 3.koloBohužel hladký průběh turnje narušila v tomto kole neúčast B týmu SK Klatovy 1898 , který se k utkání s Tatranem Dlouhá Ves nedostavil. Klatovská divizní rezerva se ztrátou bodů vyhlášením kontumačního výsledku připravila o téměř již  jistou účast ve finále . V něm se střetnou vítězové skupin, účastníci 1.B třídy  Svatobor Hrádek a Tatran Dlouhá Ves.  Další dva týmy z 1.B třídy SK Klatovy B a SK Kovodružstvo čeká souboj o třetí místo.
Ve dnech 18.-19.3. bude mít závěr turnaje o konečné pořadí tento program. V sobotu  18.3.2017 od 17:00 hod. hrají o 5.místo SUŠICE “B”  – HRADEŠICE s od 18:45 hod. o 7. místo  SUŠICE “C/D” –  BOLEŠINY. V neděli 19.3. ve 12:00 hodin bude na programu souboj o třetí místo mezi Klatovy B a Strážovem . Finále Hrádek – Dlouhá Ves je na programu v sobotu 18.3. od 13:30 hod. na hřišti v Hrádku.

KOVO STRÁŽOV – SK BOLEŠINY 4:0(1:0)

Branky: 23´ Michal Chaluš, 48´ Milan Denk, 58´ Martin Plíhal, 74´ David Kološ
Rozhodčí: Kateřina  Petrželková
SK Kovodružstvo  Strážov: Jiří Franc, Luděk Janka, Vladimír Čížek, Michal Chaluš, Jiří Flodr, Milan Denk, Martin Plíhal, Ondřej Schwarz, Tomáš Volf, Robert Kalista a Luděk Soušek
Střídali: David Kološ a Jiří Hosnedl
SK  Bolešiny: Jiří Pitel, Petr Vizinger, Tomáš Stupka, Radek Farný, Ondřej Matějka, Radek Šindelář, Petr Bošek, Jan Jonáš, Vít Míšek, Luboš Vaněk a Martin Ceplecha. Střídali: Daniel Matoušek.