Kluci ze Strážova mají z krajského finále bronz

Z KRAJSKÉHO FINÁLE PŘIVEDL VÝBĚR OFS KLATOVY V KATEGORII STARŠÍCH PŘÍPRAVEK BRONZOVÉ MEDAILE!

Ve čtvrtek 14.6.2018 se v Domažlicích uskutečnilo krajské finále okresních výběrů Plzeňského kraje. Turnaj pořádaný Krajským fotbalovým svazem přinesl cenný úspěch výběru OFS Klatovy, který pod vedením trenérů Josefa Jurašiho (Okula Nýrsko) a Tomáše Jandy (SK Klatovy 1898) prokázal svoji kvalitu a ve vyrovnaném souboji těch nejlepších nakonec dosáhl na třetí místo.

Dres okresního výběru oblékli mimo jiné i dva hráči SK Kovodružstva Strážov a ze svého startu určitě mají velkou radost, neboť si z Domažlic přivezli bronzové medaile . Těmi vyvolenými byli Pavel Truhlář (na foto vedle stojícího trenéra T.Jandy první zleva)  a Lukáš Mayer (na foto  klečící v přední řadě první zprava ). Klukům ze Strážova, stejně jako jejich spoluhráčům patří upřimná gratulace ! 

Trenér Juraši zhodnotil vystoupení svých svěřenců těmito slovy : ” Všichni nominovaní hráči potvrdili oprávněnost nominace, individuálně i týmově se proti soupeřům prosazovali, vytvářeli si spousty brankových příležitostí a jen nepřesné zakončení nás stali lepší umístění. V obou prohraných zápasech kluci vedli 1:0 resp.2:0, v zápase s Domažlickým výběrem byl pro kluky obrovskou překážkou jejich vynikající gólman . V zápase s OFS Tachov jsme inkasovali z brejkových situaci a bohužel jedinou slabší chvilku si vybral náš výborný brankář, kdy jsme inkasovali rozhodující branku slabou skákavou střelou z dálky a ta k naší smůle zapadla k tyči. Jinak kluky musím jen chválit a hlavně jejich klubové trenéry.”

Výběr U 11 OFS Klatovy reprezentovali hráči z těchto klubů : SK Klatovy 1898 – Lajpold Denis,Gashi Denis,Moláček Martin; TJ Sušice – Bauer Václav,Kmec Andrej,Hubáček Marek; Start Luby – Pitra Jindřich,Novosad Matěj,Javorský Jonáš, Okula Nýrsko – Göndör Gabriel,Kamenský Dominik,Voráček Jan; SK Kovo Strážov – Mayer Lukáš,Truhlář Pavela FK Horažďovice – Pančenko Tomáš.