Drtivou výhrou v Kašperských Horách si  vylepšil Strážov  skóre a udržel vedení v tabulce

           Na rozdíl od prvního utkání v novém ročníku na hřišti soupeře, kdy Strážov zajížděl do Švihova  čekala hráče daleká cesta do  Kašperských Hor. Při nepřítomnosti trenéra Martina Štancla musel vedoucí týmu Petr Presl  improvizovat v sestavě, nicméně dobrou zprávou bylo, že již byl k dispozici brankář Luboš Vaněk . Průběh zápasu ze kterého byly určité obavy ale všechny chmury rozehnal a přinesl  nakonec vysokou výhru. Střelecky se prosadili  2 góly Milan Denk jehož návrat do týmu je více než znatelný a  Rosťa Šteiner. Na tento zápas v Kašperských Horách bude mít bezesporu ty nelepší vzpomínky třeba po celý život čtrnáctiletý  Martin Kalivoda, který se naposledy střelecky prosazoval v týmu mladších žáků Strážově jehož byl kapitánem, ale premiérová branka mezi dospělými, to je prostě bomba!

Podrobnosti

Datum Čas Liga Sezóna
22.8.2021 15:00 Okresní přebor 2021/22

Hřiště

Kašperské Hory

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasVýsledek
TJ K. Hory000
Strážov A448

         Ve čtvrtém kole okresního přeboru se přihodilo to, co jinak vzhledem k povětrnostním podmínkám se může přihodit, nicméně se tak stává jen výjimečně. Museli bychom listovat zpět dost dlouho, abych takový případ v soutěžích dospělých řízených OFS Klatovy dohledali. Jedná se o nedohrané utkání z důvodu vyšší moci v Malém Boru. Duel Malý Bor – Nýrsko B byl po odehraných deseti minutách z důvodu podmáčeného hřiště a silného deště ukončeno a bude sehráno v náhradním termínu 28:9.2021.
Z dalších šesti zápasů tohoto kola nedošlo k žádným překvapením, nicméně z nich se nejvíce právě vyjímá vysoká výhra lídra v K.Horách. I přes nepříliš přesvědčivé dosavadní podzimní výsledky se určitě nečekala prohra Dlouhé Vsi v Nezamyslicích. Zde se podařilo domácímu trenérovi Milanu Jandovi střídání, kdy do druhé půle poslal Lukáše Hozmana a jen se mu odvděčil čistým hattrickem.
Ve střelecké pohodě je na začátku podzimu Patrik Petruška z Dukly Janovice, který v tomto kole pomohl dvěma góly k vítězství Dukly na hřišti v Chudenicích.
V neúplné tabulce ve které chybí odložené zápasy Malý Bor-Nýrsko B a Sušice B – Chudenice  se za sebou srovnala z dvoubodovou ztrátou za vedoucí Strážov čtveřice týmů Luby B, Janovice, Hradešice a doplňuje je FC Švihov, který jako nováček je štikou přeboru a vzhledem k k složení týmu z mladých hráčů je jeví tento kolektiv jako velmi perspektivní.
Úplný přehled výsledků   všech soutěží s účastí týmů z Pošumaví  nabízí www.sumavanet.cz/fotbal a trochu jinak než nabízí naše web.stránky najdete také  ZDE.

 

Podobné příspěvky