Nový ročník rozlosován – Josef Soušek oceněn OFS Klatovy

Aktiv Klatovy – Josef Soušek
Letní aktiv OFS 4.7.2017

           V úterý 4.7.2017 tak jako každoročně i letos proběhl v Klatovech letní losovací aktiv. Za SK Kovodružstvo Strážov se ho zúčastnil sekretář klubu Milan Presl a jako host bývalý dlouholetý předseda klubu a správce hřiště Josef Soušek. 
V rámci tohoto aktivu byl vyhodnocen uplynulý mistrovský ročník okresních soutěží 2016/2017. ? Na pódium vedle dalších  klubů vystoupil při vyhlašování pořadí prvních tří týmů v okresním přeboru starších žáků i sekretář našeho klubu Milan Presl, který převzal diplom za 3. místo pro kolektiv SK Kovodružstva Strážov . Pohár i medaile již byli hráčům předány při závěrečném pohárovém turnaji OFS Klatovy dne 3.6. 2017 na hřišti v Hradešicích. 

         V průběhu aktivu byli oceněni Výkonným výborem OFS Klatovy funkcionáři při jejich životních jubileí v roce 2017.  Z rukou předsedy OFS Jana Červeného převzal ocenění ČESTNÉ UZNÁNÍ A PAMĚTNÍ PLAKETU za dlouholetou, úspěšnou a obětavou práci na úseku kopané Josef Soušek, který své životní výročí 70. let oslaví v první dekády měsíce září tohoto roku. K tomuto ocenění Josefu  Souškovi  b l a h o p ř e j e m e.

V rámci aktivu byl rozlosován také nový soutěžní ročník 2017/2018. V osudí byly také týmy z našeho klubu. Družstvo mužů, které bude startovat v okresním přeboru tento ročník odstartuje již 12.srpna duelem na hřišti v Bolešinech s domácím SK. O týden později v neděli 20.srpna od 16:00 se poprvé představí svěřenci trenéra Petra Presla , kdy bude mít za soupeře kvalitní tým FK Budětice 2012.