Žáci skončili na halovém turnaji třetí

Halový turnaj vyhráli žáci Sokola Mochtín, Strážov obsadil třetí místo


Hal.kopaná žáciVelká marodka hráčů So Mrákov a FK Staňkov ovlivnila jejich neúčast na plánovaném turnaji a tak nakonec startovalo 26.2.2017 na turnaji v halové kopané st. žáků, který uspořádala TJ Sokol Mochtín ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech, šest družstev. 

Hrálo se systémem každý s každým za řízení rozhodčích Jana Kadlece a Jiřího Koláře, ředitelem turnaje byl Karel Šot, jeho asistentem Stanislav Bejvl.
Bez porážky prošel turnajem “A” tým pořádající TJ Sokol Mochtín, který získal zlaté medaile, pohár a věcné ceny, jen zásluhou lepšího skore obsadil 2.místo zkušenější Švihov před Strážovem. Hrálo se s nasazením, bojovně, ale slušně, nikdo se nezranil, vládla sportovní atmosféra.

Konečná tabulka :

1. Sokol Mochtín A 17:2 15 bodů
2.    FC Švihov 11:3  10
3. Kovo  Strážov 6:3 10
4. Sokol Plánice 3:7 4
5. Sokol Mochtín B 2:10 4
6. Slavoj Stod 0:14 0

Ceny při závěrečném vyhlašování obdržela všechna družstva, ale i nejlepší jednotlivci : nej. brankář : Jakub Sláma – FC Švihov, nej.obránce : Ladislav Potužník – So Mochtín, nej.útočník : Denis Heidereich – SK Strážov, nej. hráčka : Valerie Brožíková – So Plánice, nej. hráč turnaje : Sebastian Weber – So Mochtín.

Podobné příspěvky