Pan Josef Soušek převzal Cenu Dr. Václava Jíry

Fotbalová asociace České republiky každoročně cenou Dr. Václava Jíry oceňuje osobnosti, které se v Česku významně podíleli na rozvoji fotbalu na celorepublikové či regionální úrovni.

Během posledního domácího zápasu převzal dlouholetý předseda našeho klubu pan Josef Soušek Cenu Dr. Václava Jíry z rukou zástupců OFS Klatovy pana Červeného a pana Krulicha, kterému mu bylo uděleno v rámci loňských jubilejních 75. narozenin. Pana Souška je možné označit za duši strážovského fotbalu, ve kterém se zapsal do historie jako hráč, trenér, předseda nebo správce areálu. Velkou měrou se podílel na úspěšných výsledcích strážovských týmů v minulých dekádách a také na přebudování našeho areálu do jeho současné nadstandardní podoby. Za všechnu vykonanou práci mu celá sportovní veřejnost mnoho děkuje a přeje hlavně zdraví do dalších let.
K tomu je nutné dodat, že Sportovní klub Kovodružstvo Strážov se tak pyšní tím, že má ve svých řadách dva funkcionáře, kteří byli touto cenou oceněni. Tím prvním byl Miroslavovi Sedlmaier, kterému byla Cena Dr. Václava Jíry byla FAČR udělena roce 2008.