Report

V prvním domácím utkání k nám přijel soupeř z Blovic. I když jsme znali sílu soupeře v jeho kombinačních a rychlostních schopnostech, tak již v 7. minutě jsme po jeho typických akcích prohrávali 0:2. Hosté nadále pokračovali ve své hře a do konce poločasu přidali ještě jeden gól. V našich pár situacích jsme bohužel nebyli dostatečně přesní ve finální fázi, abychom dokázali snížit. Ve druhém poločase tempo zápasu trochu polevilo, i když hosté měli stále více míč na svých kopačkách. Toho využili ke vsítění další branky. Z naší strany se nepodařilo zužitkovat žádnou příležitost, a tak si hosté zaslouženě odvezli 3 body. V našem dresu poprvé debutoval Lukáš Mayer, který tak začíná navazovat na dráhu svého otce.