Report

V důležitém zápase jsme nenavázali na náš výkon v Měcholupech. Horší začátek do zápasu bychom těžko hledali, když už ve 14. minutě jsme po naší laxnosti prohrávali 0:3. Hostům jsme nechávali příliš prostoru a sami jsme nebyli schopni v první půlhodině předvést kloudnější akce. Výjimkou byla kombinace zakončená přihrávkou Jirky Flodra do ulice Broňovi Mayerovi, který se tváří v tvář brankáři nemýlil. Následně jsme si začali vytvářet více šancí. Po jedné z nich Broňa Mayer připravil míč Michalovi Chalušovi před vápno a jeho tečovaná střela znamenala poločasový výsledek 2:3. Ve druhém poločase jsme chtěli navázat na konec prvního, ale bohužel naše přihrávky do vápna v pohodě likvidovala hostující obrana. Naopak naše špatné bránění se ukázalo ještě jednou a hosté tak šli opět do dvoubrankového vedení. Ztrátu následně snížil Jarda Vališ z penalty po faulu na Kubu Kalivodu. Stejnou výhodu dostali i hosté, ale výborným zákrokem nás ve hře udržel Ondra Pressl. Bohužel jsme ale této příležitosti nevyužili a všechny body si odvezli hosté.