Zimní turnaj ukončili duelem s klatovskou rezervou

  Týden před zahájením  mistrovských zápasů v 1.B třídě hráli muži Strážova své poslední utkání v rámci zimního turnaje

ZT Sušice konečné poř_

 v Sušici.  V utkání o třetí místo se střetli s dalším účastníkem krajské soutěže SK Klatovy 1898 B, kterému podlehli těsně 0:1. 
           Vítězem letošního ročníku se stal podle papírových předpokladů nejúspěšnější tým z Pošumaví po podzimní části 1.B třídy Svatobor Hrádek. Finále, které se hrálo na hřišti v Hrádku dokázal Svatobor otočit nepříznivý stav s Tatranem Dlouhá Ves z prvního poločasu a brankou z penalty čtyři minuty před koncem strhl vítězství na svojí stranu. Zápas o páté místo po výhře nad domácí rezervou získal Sokol Hradešice. Stínem závěrečných zápasů bylo nedostavení k utkání o 7.místo týmu SK Bolešiny, který prohrál s domácím kombinovaným celkem Sušice C/D kontumačně s skončil v turnaji poslední. 
       V generálce na jaro , kterou  zahájí Strážov již tuto sobotu 25.března na hřišti v Chotěšově duelem s domácím Sokolem  náš tým určitě nepropadl a pokud proti klatovské divizní rezervě neskóroval, pak to bylo třeba i proto, že si góly do sítě soupeřů schovává až na rozhodující zápasy . Ty budou na jaře důležité všechny. Takže kluci, hodně úspěchů  a věřme všichni s nimi, že to nakonec vše dobře dopadne!

SK  KLATOVY  „B“-SK KOVO  STRÁŽOV 1:0(1:0)

Branka: 31.min. Jan Votýpka. Rozhodčí : František Petrželka.

Sestava SK  Klatovy „B“:Jan Herman, Lukáš Homolka, Václav Vacovský, Lukáš Urs, Pavel Zahálka, Jakub Lysek, Filip Bláha, Václav Sýkora, Martin Skala, Jaromír Kozák a Tomáš Rendl.Střídali: Jan Votýpka a Jakub Pytel.
Sestava SK Kovodružstvo  Strážov: Jiří Franc, Vladimír Čížek, Michal Chaluš, Milan Denk, Jiří Hosnedl, Martin Plíhal, Luděk Soušek, Robert Kalista, Ondřej Schwarz, Tomáš Volf a David Kološ. Střídali: Petr Kollros