DVA BODY ZE DVOU ZÁPASŮ VENKU JE ZKRÁTKA MÁLO!

ČTYŘI ZTRACENÉ BODY ZE DVOU ZÁPASŮ ZA SEBOU VENKU JIŽ NYNÍ V TABULCE CHYBÍ !

Po Malém Boru, kde již vedli 0:2 i další duel na hřišti soupeře hosté opět v závěr druhé půle nezvládli. Přestože od 26.minuty vedli brankou Tomáše Linkeše a od 30.minuty hráli v početní převaze, kdy domácí Chaloupka (ten neudržel svoje nervy na uzdě po souboji s Martinem Plíhalem ) musel předčasně po vyloučení pod sprchy vedení neudrželi. I když vyhráli nakonec na penalty, prakticky o bod přišli. Může za to nedostatečná koncentrace hráčů anebo, že by jim docházeli z závěru síly?  S nováčkem soutěže, kterého na jaře ještě dělil rozdíl dvou tříd tato ztráta musí mrzet o to víc, zvláště, když největší konkurenti v boji o postup své duely na hřištích soupeřů bezpečně zvládli.

Jak se zdá zkušenosti z vyšší soutěže, které by měly být  pro  hráče Strážova bonusem  nestačí. Zkrátka nedá se nic dělat, musí asi do hry přidat trochu víc. Třeba bojovnější duch a více nasazení, i když to stojí síly a někdy to i bolí, ale pocit vítězství třeba i v duelech kdy se nedaří vždy všechno nahradí! Pokud si to nebudou hráči uvědomovat nyní, pak se může stát to, že jim prostě vlak mířící do cílové destinace označující POSTUP ujíždět. Takže se snad polepší a již   příště, třeba  doma s rezervou Lub, která jistě nevynechá svojí šanci nasadit do hry proti svému odvěkému rivalovi to nejlepší, co bude mít k dispozici to nám naší chlapci  udělají větší radost . Určitě je  nečeká v neděli 7. října na domácím pažitu žádná procházka růžovým sadem a výkon , který předvedli proti Chudenicícm, ikdyž přinesl tři body by nemusel na lubskou rezervu stačit!