TOMÁŠ KALIVODA SI VEZE DOMŮ Z MS ŠESTÉ MÍSTO !

Štafeta juniorů na MS vybojovala super umístění !

V neděli bylo MSJ v lyžování  v americkém Park City završeno závodem štafet. Z juniorů se do boje o co nejlepší umístění pustila sestava Karel Macháč, Adam Tomáš Kalivoda se štafetou doběhl na 6.místě_1Matouš, Tomáš Kalivoda, Jan Pechoušek a společnými silami to dalo senzační 6. místo!

„Jel jsem druhý úsek a měl jsem tam kontakt nějakého Kanaďana, kterého jsem se snažil udržet. Pak se mi ale povedlo mu v druhém kole nastoupit. Trochu jsem šetřil síly ta první dvě kola, ale stejně to bylo hrozně těžký, takže jsem vlastně neušetřil vůbec nic. Zkusil jsem to ale urvat a podařilo se mi ještě stáhnout tři lidi,“ dodal Matouš.

Třetí úsek byl v podání Tomáše Kalivody ze Strážova , roč.nar.1998 závodící Fischer Ski klub Šumava Vimperk. „V prvním kole jsem pošetřil, ve druhém jsem nastoupil,“ řekl Kalivoda. „Tomáš je vorval a tím mě dostal pod tlak. Musel jsem jet před Švéďákem, Italem a Švýcarem a držel jsem si to do posledního kilometru, jenže pak mě Švýcar před finišem sjel a tam mi cukl na cílové rovince, to mě trochu mrzí. Ale my jsme se šetřili na příští rok na olympiádu, a tam jim to všem ukážeme!“ řekl odhodlaně finišman štafety Jan Pěchouček.

Tomáši blahopřejeme !!!!!!

Tomáš Kalivoda se štafetou doběhl na 6.místě

Podobné příspěvky