FOTBALOVÝ PODZIM 2017 SKONČIL

FOTBALOVÉ KOLEKTIVY MAJÍ ZA SEBOU ÚSPĚŠNÝ PODZIM !

První dekáda měsíce listopadu je každoročně spojována se závěrem fotbalových soutěží řízených nejen Okresním fotbalovým svazem Klatovy. Ne jinak tomu bylo i letos. Termínová listina tohoto fotbalového svazu se naplnila, všechna utkání podle rozlosování pro toto soutěžní období byla odehrána. Splněno sehráním plánovaných zápasů mají i kolektivy, které přihlásil do nového ročníku náš klub  Sportovní klub Kovodružstvo Strážov.

Tým mužů  Strážova po sestupu z l.B třídy čekal na podzim těžký úkol, potvrdit společně s dalšími sestupujícími celky z Pošumaví do OP Sokolem Měčín a Tatranem Dlouhá Ves roli spolufavorita okresního přeboru. Jak nakonec průběh právě skončené první části ročníku – podzim 2017 uvedené týmy se této role zhostily bez problémů a přezimují na prvních třech místech tabulky. Druhé místo patří Strážovu, kterému se podařilo pod vedením trenéra Tomáše Strnada a vedoucího -předsedy klubu Petra Presla toto umístění upevnit výhrou v posledním zápase na domácím hřišti nad rezervou TJ Sušice.

Ze závěru tohoto zápasu zveřejňujeme několik fotografií, které v této souvislosti doplňuje pár fotek pořízených po posledním domácím zápase mladších žáků s favorizovaným B týmem SK Klatovy, který přezimuje suverénně na prvním místě. Kolektiv mladších žáků SK K.  Strážov pod vedením trenéra Broňka Mayera a vedoucího Václava Fikrleho se v průběhu podzimu jako nově vytvořený tým postupně stabilizoval, a i když se potýkal s různými problémy si nakonec nevedl rovněž špatně a skončil na podzim v okresního přeboru mladších žáků sk. A na 4.místě .

Další dvě družstva našeho klubu byla zapojena do soutěží přípravek. Starší přípravka pod vedením B.Mayera , za asistence Hracha a  V.Denka a  absolvovala sérii osmi turnajů, mladší přípravka kterou připravovala trenérské dvojice V.Pressl-Š.Presl  odehrála o jeden turnaj méně.

Všem kolektivům SK Kovodružstvo Strážov děkujeme za důstojnou reprezentační našeho klubu a přejeme jim nyní po dlouhé sezóně zasloužený odpočinek a přes zimní přestávku klid na přípravu, aby se jim vyhýbala zranění a na jaře od nich očekáváme neméně úspěšné výsledky jako tomu bylo letos na podzim.