FK Nýrsko B

STŘELCI - OKRESNÍ PŘEBOR 2019/20

STŘELCI – OKRESNÍ PŘEBOR 2019/20

HráčKlubGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasy
Januš DanielMěčín192013
Sekyra JanF K Budětice 2012178013
Urban MiroslavJanovice106111
Benda JosefMěčín10108
Melka FrantišekSokol Hradešice92013
Bečka StanislavMěcholupy A94010
Toman ZbyněkStrážov A72012
Kološ DavidStrážov A71013
Mašek ZbyněkFK Nýrsko B7109
Jirotka JakubLuby B72112
Vaněček DavidSokol Hradešice6006
Švec PavelDlouhá Ves61013
Hájek MatějJanovice6209
Melka RomanF K Budětice 20126209
Šipla MiroslavMalý Bor62012
Šuba VladimírTJ K. Hory61012
Bártík JanTJ K. Hory6419
Řimnáč DanielTJ K. Hory62012
Němec DušanMěčín61011
Chaluš MichalStrážov A62013
Vachtl PavelChudenice6009
Aschenbrenner JanTJ Nezamyslice5007
Šlegl JanJanovice50013
Petruška PatrikJanovice57112
Kotlan DanielJanovice52010
Škvarenina MichalFK Nýrsko B50010
Panuška VáclavSokol Hradešice51013
Osvald JaromírSokol Mochtín B4407
Mirvald JakubTJ K. Hory49111
Jiřík JosefTJ Nezamyslice4309
Bastl MartinFK Nýrsko B4105
Miroš MartinF K Budětice 20124209
Fremuth VáclavChudenice4407
Buchta MichaelSokol Hradešice45013
Baumruk JanMěčín40012
Sládek DominikLuby B4106
Jandečka TomášMěcholupy A42011
Pavlík JakubFK Nýrsko B3003
Dolejš JiříSokol Mochtín B3004
Kulhánek MartinDlouhá Ves31013
Šlehofer MartinFK Nýrsko B33011
Veselka KarelMěcholupy A3417
Tomek PetrTJ K. Hory3006
Šleis KarelLuby B3105
Flodr JiříStrážov A3008
Šimek JanMěčín32011
Bálek DušanMěcholupy A3005
Pretzelmayer JaroslavSokol Mochtín B3309
Šatra PavelTJ Nezamyslice32011
Zhvakin Aleksan.Janovice37010
Janda LeonLuby B3208
Kodýtek MiroslavSokol Hradešice32011
Soupír JanChudenice3209
Červený OndřejMěcholupy A21010
Soupír JakubChudenice2307
Krotký JaroslavMěčín2008
Hozman VáclavF K Budětice 201220012
Frančík MartinSokol Hradešice21011
Jára KarelMalý Bor22012
Kodýdek ZdeněkDlouhá Ves26012
Schejbal DavidLuby B2105
Bohatý MartinJanovice21012
Novák DavidMěcholupy A20010
Hubený JanDlouhá Ves2206
Kůs AlešTJ K. Hory22010
Tůma LukášTJ Nezamyslice21011
Irlbek MarekLuby B20012
Taušek PetrFK Nýrsko B20010
Rupert JanChudenice24010
Kratochvíl MatyášF K Budětice 201221011
Duchek JanMěcholupy A2219
Valvoda StanislavDlouhá Ves2423
Švůgr MarekJanovice25012
Prokopec ZdeněkTJ Nezamyslice12013
Říha PetrSokol Hradešice10013
Bartoš JonášTJ Nezamyslice1004
Blažek FrantišekDlouhá Ves1317
Tureček JiříMěčín1003
Kubovec VojtěchTJ Nezamyslice11013
Pikhart HynekLuby B1005
Kaas VáclavMěcholupy A1108
Markovič JaroslavTJ K. Hory12011
Mužík MichalTJ K. Hory1008
Žiak JanSokol Mochtín B1003
Tomek MichalTJ K. Hory1207
Věneček MichalTJ Nezamyslice10013
Švajka PetrDlouhá Ves1209
Strejc StanislavSokol Mochtín B1106
Soukup TomášSokol Hradešice1008
Flosman PavelLuby B1008
Blahník MatyášSokol Mochtín B1004
Kocum PavelMalý Bor14010
Novák ZdeněkSokol Mochtín B1509
Novotný OndřejMěcholupy A1003
Holý JanLuby B1002
Červený TadeášStrážov A1009
Vítovec DominikFK Nýrsko B1105
Kripel MichalF K Budětice 201210013
Arnošt PetrSokol Hradešice1007
Brant TomášMěčín1309
Kopáček MiroslavMalý Bor1009
Zdichynec LukášSokol Hradešice11012
Mayer BroněkStrážov A1006
Vachtl PetrChudenice1003
Hájek JakubJanovice1003
Nováček FrantišekDlouhá Ves18310
Musil OndřejTJ Nezamyslice1408
Vávra DominikFK Nýrsko B1003
Homolka DavidF K Budětice 20121212
Duchek PetrMěčín17113
Vinter JiříF K Budětice 201210110
Stryczek MartinChudenice1104
Hlavin DavidF K Budětice 201211012
Jůzek DavidJanovice1107
Kotlan JosefJanovice1108
Rovňan RichardTJ K. Hory1001
Sládek MilanMalý Bor12010
Šašek DavidSokol Hradešice1005
Šveňha PatrikJanovice1104
Klíma JanMěčín12012
Čížek VáclavMěcholupy A1205
Valenta MatějFK Nýrsko B1005
Ježek MartinChudenice14010
Havlíček JanLuby B1106
Zoubek LukášChudenice1109
Nehoda MichalFK Nýrsko B1007
Prokop MarekSokol Mochtín B1006
Kubík DavidMěčín1308
Soušek LuděkStrážov A11010
Presl AlešStrážov A13010
Vališ JaroslavStrážov A1106
Kaňák JanMěcholupy A1007
Šmalcl DanielFK Nýrsko B0001
Švec PetrDlouhá Ves0019
Bronislav MayerStrážov A0000
Miroš PetrF K Budětice 20120108
Vacovský TomášFK Nýrsko B0001
Hájek LukášFK Nýrsko B0001
Brož JanMěcholupy A0004
Svoboda MartinLuby B0001
Přibyl OndřejLuby B0409
Mach TomášLuby B0000
Polena MatějSokol Hradešice0002
Velek TomášSokol Mochtín B0000
Burian DavidSokol Mochtín B0000
Schmid MichalTJ K. Hory0004
Bárta ZdeněkBolešiny (MP) 18/190000
Melichar PavelBolešiny (MP) 18/190000
Nováček TomášSokol Hradešice0000
Kanta DavidMěcholupy A0000
Švátora JiříSokol Mochtín B0107
Panuška MiroslavSokol Hradešice0206
Bejvl HynekSokol Hradešice0000
Gardoň PetrJanovice0000
Švátora PetrSokol Mochtín B0208
Kolárik LukášSokol Mochtín B0001
Trčan PetrDlouhá Ves01012
Šteiner RostislavStrážov A0000
Drmola VojtěchJanovice0208
Král JanSokol Hradešice0104
Rygal MarekMěčín0003
Vaněček FilipSokol Hradešice01011
Jiřík JanTJ Nezamyslice0012
Šafránek JanSokol Mochtín B0000
Mach MartinF K Budětice 20120001
Urban PetrChudenice0102
Šup OndřejSokol Mochtín B0207
Jarabica StanislavSokol Mochtín B0109
Peleška JiříSokol Mochtín B00012
Kolář JiříSokol Mochtín B0000
Podskalský DavidTJ Nezamyslice00011
Lukačik JosefJanovice0101
Hybšman ZdeněkMěcholupy A0001
Nový KarelTJ K. Hory0003
Vonášek DominikDlouhá Ves0108
Pretzelmayer ViliamSokol Mochtín B0001
Šlais MartinTJ Nezamyslice0108
Pánek JaromírTJ Nezamyslice04111
Jiřík JaroslavFK Nýrsko B0001
Švec ŠtěpánFK Nýrsko B0001
Plánička ZdeněkSokol Mochtín B0003
Čeleda Jiří-0001
Korytář KarelSokol Hradešice0004
Hořejší LuděkJanovice0103
Sova JiříTJ Nezamyslice0002
Spasov SpasSokol Mochtín B0004
Krotký AdamMěčín0006
Valenta TomášFK Nýrsko B0003
Sivák MartinTJ K. Hory0008
Starec OldřichSokol Hradešice0001
Jarko MartinFK Nýrsko B0002
Rajtmajer KamilSokol Mochtín B0003
Loskot RomanFK Nýrsko B0005
Irlbek FilipFK Nýrsko B0005
Tomanec LukášDlouhá Ves0005
Pukač KristiánFK Nýrsko B0000
Švec ŠtěpánFK Nýrsko B0006
Hoidn FrantišekFK Nýrsko B0003
Duchek LukášMěčín05013
Reich ArnoštMěčín0000
Šimek MarekMěčín0008
Hvězda JiříFK Nýrsko B0003
Šatra LiborTJ Nezamyslice0002
Votava TomášLuby B0001
Kolář MichalTJ K. Hory00010
Šuba VáclavTJ K. Hory01012
Kurc VojtěchLuby B0117
Kaliský VladimírTJ Nezamyslice0107
Bílý LukášTJ K. Hory00012
Trumpeš MartinFK Nýrsko B0004
Karlík MichalChudenice0003
Buchta MilanSokol Hradešice0001
Kašák JosefTJ K. Hory0008
Sádlík MartinSokol Mochtín B0106
Rajtmajer PetrSokol Mochtín B0007
Kůs DanielTJ K. Hory0004
Václavovic LukášFK Nýrsko B0003
Jiřík JanFK Nýrsko B0001
Šot OndřejSokol Mochtín B0101
Krejčí JaroslavTJ Nezamyslice0002
More DominikLuby B0003
Sting JiříChudenice0305
Majer MichalChudenice0107
Malát FilipFK Nýrsko B0002
Bláha MatějChudenice0106
Hampl MartinTJ Nezamyslice0009
Babka TomášSokol Mochtín B0000
Reiser JakubFK Nýrsko B0003
Toul MartinFK Nýrsko B0001
Jelínek PavelJanovice0000
Schweigl DominikLuby B0000
Koželuh VojtěchLuby B0000
Raška JanSokol Hradešice0001
Staněk PavelSokol Mochtín B0003
Kapusta MatějSokol Mochtín B0102
Prokop DanielSokol Mochtín B0003
Fiala JanSokol Hradešice0009
Rehák VojtěchLuby B0001
Smolík PavelLuby B0000
Vinický RadekTJ Nezamyslice0002
Vejskal MartinLuby B0000
Hozman LukášTJ Nezamyslice0002
Trejbal FilipTJ Nezamyslice0000
Schejbal JakubSokol Mochtín B0000
Molnár LudovítMěcholupy A0000
Bouberle DavidStrážov A00010
Kubovec JosefTJ Nezamyslice0318
Guman JosefLuby B00010
Kalivoda LukášStrážov A00011
Janovský PetrFK Nýrsko B0107
Hozman JosefTJ Nezamyslice0405
Němec JanMalý Bor01011
Dlouhý FrantišekTJ Nezamyslice0000
Polena MartinMalý Bor01010
Švec RadekLuby B0000
Šilha RadekLuby B0000
Plánička VáclavLuby B0000
Petřík VáclavMalý Bor0004
Sládek DominikMalý Bor0000
Cotiga Ionut-VirgilMalý Bor0000
Hlaváč MilanMalý Bor00011
Trubač LukášMalý Bor02011
Šipla DavidMalý Bor0208
Hosnedl AdamLuby B0008
Kubík MartinMěčín0205
Krotký JaroslavMěčín0004
Kojan RadekMěčín0000
Jareš OndřejMěčín0005
Jarolím FrantišekDlouhá Ves0007
Vaněk LubošStrážov A0000
Blahouš LukášBolešiny (MP) 18/190000
Javorský TomášMěcholupy A0207
Šůs MiroslavLuby B0000
Kafka FilipLuby B0001
Dražka PetrBolešiny (MP) 18/190001
Raišl DominikLuby B0002
Kodýdek JiříMalý Bor0005
Touš JanMěčín0000
Chmelík DavidF K Budětice 20120000
Vinter JindřichF K Budětice 20120000
Příhoda VáclavDlouhá Ves0005
Hanzl RadekDlouhá Ves01010
Mašek MichalLuby B0003
Sýkora FilipLuby B0000
Heřman ŠtěpánLuby B0107
Čížek AlešLuby B0001
Voráček PřemyslLuby B0307
Hromada VlastimilLuby B0104
Tušinovský JanF K Budětice 20120001
Štancl MartinStrážov A0005
Veselý MaximiliánDlouhá Ves0000
Beránek Pavel ml.Dlouhá Ves0002
Sperl PavelDlouhá Ves0127
Černý DominikLuby B0305
Kubík StanislavMěcholupy A0002
Kanta Michal (86)Měcholupy A0000
Hlaváč RadimMalý Bor0107
Paroubek MarekF K Budětice 201203012
Kvapil DavidJanovice0001
Kodýdek JiříDlouhá Ves0001
Melka VojtěchMalý Bor0005
Sydorenko VasylMěcholupy A0000
Kraus MichalChudenice0002
Korda VáclavF K Budětice 201203011
Toucha PavelF K Budětice 20120105
Adamec JiříF K Budětice 20120000
Novotný MartinF K Budětice 20120000
Goby OndřejDlouhá Ves03113
Frančík ZdeněkF K Budětice 201200010
Štěch MartinF K Budětice 201205013
Uruba OndraStrážov A0004
Janka LuděkStrážov A0106
Michel JanStrážov A03010
Franc JiříStrážov A01011
Plíhal MartinStrážov A0106
Šít DominikFK Nýrsko B0002
Keřlík VáclavJanovice0103
Duchoň DrahošChudenice0000
Valečka JanMěcholupy A0208
Bejm PetrChudenice0005
Havlíček PavelMěcholupy A0000
Majer LukášMěcholupy A0003
Zadražil ZdeněkMěcholupy A0003
Kovařík JiříMěcholupy A00011
Zelenka FrantišekMěcholupy A0008
Baxa TomášChudenice0202
Göttinger OtaChudenice0000
Hodan StanislavChudenice0004
Vild ZdeněkJanovice0002
Kadlec PetrChudenice0404
Macura JiříJanovice0009
Jelínek LadislavJanovice0000
Suk TomášJanovice0203
Müller JanJanovice0006
Drmola LubošJanovice0000
Černý LukášLuby B0103
Kvítek PatrikLuby B0000
Kadlec JanMěcholupy A01010
Chodl FrantišekMalý Bor02012
Král MilanMěčín0000
Kindelmann LukášTJ Nezamyslice02010
Goldschmid JosefJanovice0000
Lorenc PavelSokol Mochtín B0002
Kodeš PetrLuby B0007
Hosnedl JiříStrážov A06010
Bláha FilipMěcholupy A0000
Šnejdar KarelMěčín0005
Slivoň VáclavJanovice0002
Čabrada KarelMěcholupy A0105
Rendl DanielLuby B0002
Holý RadekJanovice0000
Křivánek JosefSokol Mochtín B0108
Vodička FrantišekMalý Bor0000
Klaus DavidDlouhá Ves0003
Göttinger KamilChudenice0001
Sysel MarekLuby B0001
Červený MichaelLuby B0102
Bureš KarelChudenice0308
Pazdera JakubF K Budětice 20120000
Jahoda MichalBolešiny (MP) 18/190000
Vlk TomášSokol Mochtín B0005
Podráský JiříSokol Mochtín B02011
Jaroš DavidDlouhá Ves03011
Šmrha LukášSokol Hradešice0000
Pichler DanielTJ Nezamyslice0000
Bříza FrantišekChudenice0003
Keřlík AdamJanovice0000
Martínek MichalJanovice0008
Šimán JiříChudenice0000
Drozda LukášChudenice0000
Metlička VáclavSokol Hradešice0000
Melka MilanSokol Hradešice0001
Frančík MichalSokol Hradešice0009
Kašpar LubomírSokol Mochtín B0000
Melka LukášSokol Hradešice0309
Melka PatrikSokol Hradešice0109
Vávra DanielSušice B0000
Kanta TomášSokol Mochtín B0003
Troch RomanSokol Mochtín B0000
Bouzek VáclavSokol Mochtín B0001
Pavlík JaroslavSokol Mochtín B0004
Sukovatý OndřejSokol Mochtín B0000
Skýpala JakubLuby B0002
Šmrha MiroslavMalý Bor0017
Pivoňka MatějLuby B0000
Švehla FrantišekBolešiny (MP) 18/190000
Cole JeromeLuby B0000
Slifka MichalF K Budětice 20120000
Janečka PetrF K Budětice 20120000
Johánek MarekLuby B0000
Sysel PetrLuby B0001
Chmelík ZbyněkF K Budětice 20120000
Šveňha PetrJanovice0000
Dvořák VáclavMalý Bor0004
Hora MilanLuby B0000
Pivoňka MichalLuby B0000
Křížek MiroslavLuby B0107
Kalaš JanLuby B0000
Lucák MarekChudenice0000
Josefík JiříF K Budětice 201203011
Fiala LubošF K Budětice 201201012
Šlajch RadekMěčín0006
Šťastný JakubLuby B0001
Blohmann TomášLuby B0000
Bureš TomášLuby B0001
Mańas VítLuby B0000
Jiřinec PavelLuby B0000
Štilip JakubLuby B0000
Jahoda MarekMěcholupy A0000
Čipera PavelLuby B0101
Voráč JanLuby B0001
Novák PetrMěcholupy A0000
Pivoňka MarekBolešiny (MP) 18/190000
Pivoňka MarekLuby B0000
Papež MilanLuby B0000
Novák MartinF K Budětice 20120000
Petlan FrantišekLuby B0000
Havlovic MarekLuby B0003
Nový JiříLuby B0104
Špindler ViktorJanovice0206
Maršálek DavidBolešiny (MP) 18/190000
Červený JanBolešiny (MP) 18/190000
Krůs MartinDlouhá Ves0000
Presl PetrStrážov A0208
Jakubec LukášBolešiny (MP) 18/190000
Nešpor JakubLuby B0000
Kroupar PavelJanovice0000

Strážov muži - statistika - OKRESNÍ PŘEBOR

Statistika -muži 2020/21

HráčKlubGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVlastní góly
Chaluš MichalStrážov A62080
Kološ DavidStrážov A40060
Toman ZbyněkStrážov A41070
Flodr JiříStrážov A21070
Kodýdek Zdeněk-10010
Blažek František-10010
Vachtl Pavel-10010
Stryczek Martin-10010
Soupír Jakub-10010
Bouberle DavidStrážov A10050
Mayer BroněkStrážov A10050
Uruba OndraStrážov A11050
Vališ JaroslavStrážov A12080
Tomanec Lukáš-10010
Šteiner RostislavStrážov A10080
Soušek LuděkStrážov A11030
Chudý Jan-00000
Bureš Karel-00000
Göttinger Kamil-00000
Bláha Filip-00000
Drozda Lukáš-00000
Šimán Jiří-00000
Bříza František-00000
Tuček Štěpán-00000
Vonášek Dominik-00000
Vichr Tomáš-00000
Švec PetrDlouhá Ves00000
Raiser JakubFK Nýrsko B00000
Sting Jiří-00000
Bláha Matěj-00000
Rehák Vojtěch-00000
Bronislav MayerStrážov A00000
Vachtl Petr-00000
Čipera Pavel-00000
Červený TadeášStrážov A00060
Sládek DominikLuby B00000
Guman Josef-00000
Kalivoda LukášStrážov A01080
Karlík Michal-00000
Nováček František-00000
Kašák JosefTJ K. Hory00000
Jaroš David-00000
Mańas Vít-00000
Nový Jiří-00000
Fremuth Václav-00000
Presl AlešStrážov A00000
Plíhal MartinStrážov A01060
Franc JiříStrážov A00071
Michel JanStrážov A00070
Janka LuděkBolešiny (MP) 18/1900000
Soupír Jan-00000
Kraus Michal-00000
Valvoda Stanislav-00000
Mirvald JakubTJ K. Hory00000
Švec Pavel-00000
Goby Ondřej-00000
Zoubek Lukáš-00000
Nový Jakub-00000
Hubáček Patrik-00000
Göttinger Ota-00000
Krůs Martin-00000
Štancl MartinStrážov A00000
Presl PetrStrážov A00000
Nešpor Jakub-00000
Havlovic Marek-00000
Hosnedl JiříStrážov A01020
Sysel Petr-00000
Voráček Přemysl-00000
Veselý Maximilián-00000
Rupert Jan-00000
Beránek Pavel ml.-00000
Švajka Petr-00000
Kafka Filip-00000
Jarolím František-00000
Vaněk LubošStrážov A01080
Baxa Tomáš-00000
Vozka DanielLuby B00000

Tabulka – Okresní přebor 2019-20

PosKlubZVRPGVGIGDB
113103035102534
21353150222832
31391343232028
4138232821727
5135442524122
6137153134-322
7136163430417
8135033532317
9133642531-617
10136163230216
11134272537-1215
12132381335-228
131321102145-248
141321102750-237

Tabulka - Okresní přebor 2020-21

PosKlubZVRPGVGIGDB
185102415916
2020000013
3000000012
4000000011
58305153209
68230141809
700002038-146
810100001
983051824-61
1000000000
1000000000
1000000000
1000000000
1000000000