STRÁŽOV MÁ NOVÝ TRENÉRSKÝ TANDEM

STRÁŽOV POVEDE NOVÝ TRENÉRSKÝ TANDEM PETR PRESL – MARTIN ŠTANCL

Petr Presl – trenér,
předseda klubu

Jak již bylo na fotbalových web. stránkách Strážova v pátek 19. 7. 2019 zahájilo místní družstvo mužů přípravu na rychle se blížící sezonu okresního přeboru.

Na prvním tréninku byl představen nový trenérský tandem  Martin Štancl – Petr Presl. Tato změna byla vyvolána ukončením činnosti v klubu dosavadního kouče Tomáše Strnada . Ten se po dvou úspěšných ročnících působení u týmu rozhodl přijmout nabídku k trénování ve SRN.

Pohyb v realizačním týmu není jediný, značné změny doznala také soupiska pro nový ročník. Po uplynulé sezoně tým opustilo několik hráčů a je jasné, že v aktuálním ročníku bude nutné pracovat s užším kádrem, než tomu bylo doposud. Podle informací získaných od trenérské dvojice Petr Presl – Martin Štancl došlo v kádru mužů SK Strážov dosud k těmto změnám:

Odešli : F. Petrželka – návrat do Běšin ,   A. Kopecký – návrat do Mrákova, M. Frous – ukončení činnosti, T. Strnad – odchod do SRN, T. Linkeš – přestup do Kdyně.

Příchody: B. Mayer – obnovení činnosti,  D.Vácha – ukončení hostování v Nýrsku + 2 hráči v jednání…

Pro strážovské fotbalisty se tak o víkendu naplno rozběhla krátká příprava. Příští víkend se představí na hřišti v Kolinci, kde se utká v přátelském utkání s celkem Kamenice (středních Čechy) a následovat bude generálka na nový ročník. Soupeř by měl být znám velmi brzo a příznivci strážovské kopané o něm budou informováni.

Podobné příspěvky