Komentář  2.kola OP mužů – 7.-8.8.2021
MUŽI  VÍTĚZSTVÍM VE ŠVIHOVĚ  MILE  PŘEKVAPILI 
     Ve druhém kole okresního přeboru zasáhli poprvé do  nového ročníku dva týmy, Sušice B a Chudenice, který mají svůj zápas odložený na 28.9.
Chudeničtí  poprvé v souboji o mistrovské body ve svém nově přebudovaném pěkném areálu a na renovované hrací ploše pokřtili cenným skalpem soupeře z Měčína.
Sušická rezerva  měla zdatného protivníka v  Malém Boru, který se mohl pyšnit nečekanou remízou  získanou ve Strážově.

Podrobnosti

Datum Čas Liga Sezóna
7.8.2021 17:00 Okresní přebor 2021/22

Strážovští odčinili svůj domácí výpadek v podobě   ztrátu bodu ve Švihově. Domácí nováček nedokázal bodově navázat na překvapivou výhru v Dlouhé Vsi, když hostům hodil laso jejich kanonýr Broněk Mayer, který je ve svých 46 létech zatím jediným střelcem. Po třech gólech v 1.kole dvakrát skóroval i na švihovském hřišti a s pěti brankami je na čele střelecké tabulky okresního přeboru.

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasVýsledek
FC Švihov000
Strážov A112

Spokojenost po dvou vítězstvích na úvod podzimu určitě vládne v Hradešicích, které se usadily na čele tabulky.
V Lubech došlo na derby B týmů dvou předních klubů v Pošumaví. Domácí z tohoto souboje vyšli překvapivě s vysokým vítězstvím, které je po dvou kolech vyneslo do čela tabulky.
Podruhé za sebou na svém hřišti hráli hráči reprezentující domácí Kašperské Hory. Výhra nad Mochtínem je v duelu s Nezamyslicemi stavila do role mírného favorita. Po průběhu zápasu bohatého na branky (3:3) byli ve střelbě penalt úspěšnější domácí a s pěti body se propracovali do první poloviny tabulky. Mezi týmy, které po dvou kolech skončily v tabulce bez bodů rozhodně již nenajdeme po výhře v Mochtíně třetí celek minulého nedohraného ročníku Duklu Janovice.

Úplný přehled výsledků, sestavy, střelce branek a tabulku najdete jednak na těchto klubových stránkách v části MUŽI  a na stránkách www.sumavanet.cz/fotbal  ZDE

Podrobnosti

Datum Čas Liga Sezóna
7.8.2021 17:00 Okresní přebor 2021/22

Hřiště

Švihov

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasVýsledek
FC Švihov000
Strážov A112

Podobné příspěvky