Sokol Mochtín B

Výsledky OP mužů - roč.2018/2019

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaSezónaHřištěČlánek
FK Budětice 2012 vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Chudenice vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Sušice BOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Luby B vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Janovice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Strážov A vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Sušice B vs Luby BOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Luby B vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Strážov A vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Luby B vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Sušice B vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Chudenice vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Janovice vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Luby BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Luby B vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Strážov A vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sušice B vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Janovice vs Malý BorOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Chudenice vs Luby BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Železná Ruda vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Sušice B vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Luby B vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Strážov A vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Chudenice vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Janovice vs Sušice BOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs Luby BOkresní přebor2018/19
Železná Ruda vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sušice B vs Měcholupy AOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Malý BorOkresní přebor2018/19
Strážov A vs Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Luby B vs JanoviceOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Janovice vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Chudenice vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs Luby BOkresní přebor2018/19
T. Dlouhá Ves vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Malý Bor vs Strážov AOkresní přebor2018/19
FK Budětice 2012 vs Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Chudenice vs Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sušice B — Malý BorOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — JanoviceOkresní přebor2018/19
Strážov A vs Sušice BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A vs Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice vs ChudeniceOkresní přebor2018/19
Janovice vs FK Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Malý Bor vs Luby BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A vs TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves vs Železná RudaOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B vs Strážov AOkresní přebor2018/19
Luby B — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Chudenice — T. Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — Luby BOkresní přebor2018/19
Janovice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sušice B — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Strážov — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Malý Bor — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Sušice BOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — Strážov AOkresní přebor2018/19
Janovice — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Luby BOkresní přebor2018/19
Chudenice — Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Sušice B — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — JanoviceOkresní přebor2018/19
Luby B — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Strážov A — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — Železná RudaOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — Luby BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Malý BorOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Janovice — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Chudenice — Sušice BOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — Strážov AOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Malý Bor — JanoviceOkresní přebor2018/19
Luby B — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Strážov A — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Aktuání videoOkresní přebor2018/19
Sušice B — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Janovice — Strážov AOkresní přebor2018/19
Chudenice — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — Luby BOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Sušice BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Malý BorOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Luby B — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Strážov A — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Sušice B — JanoviceOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Sušice BOkresní přebor2018/19
Chudenice — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Janovice — Luby BOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Strážov AOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — JanoviceOkresní přebor2018/19
Sušice B — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Luby B — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Strážov A — Malý BorOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — Luby BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — Železná RudaOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Janovice — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Strážov A — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Sušice BOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — JanoviceOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Chudenice — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Luby B — Malý BorOkresní přebor2018/19
Sušice B — Strážov AOkresní přebor2018/19
Sokol Hradešice — Bolešiny AOkresní přebor2018/19
Janovice — ChudeniceOkresní přebor2018/19
Dlouhá Ves — TJ NezamysliceOkresní přebor2018/19
Sušice B — Sokol Mochtín BOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — F K Budětice 2012Okresní přebor2018/19
Strážov A — Luby BOkresní přebor2018/19
Malý Bor — Železná RudaOkresní přebor2018/19
F K Budětice 2012 — Dlouhá VesOkresní přebor2018/19
Železná Ruda — Strážov AOkresní přebor2018/19
Sokol Mochtín B — Sokol HradešiceOkresní přebor2018/19
TJ Nezamyslice — Malý BorOkresní přebor2018/19
Bolešiny A — JanoviceOkresní přebor2018/19
Chudenice — Měcholupy AOkresní přebor2018/19
Luby B — Sušice BOkresní přebor2018/19
Janovice — Malý BorOkresní přebor2018/19
Měcholupy A — ChudeniceOkresní přebor2018/19

Mochtín B - muži - góly

Střelci branek - Mochtín B

Mochtín B - muži - statistika 2018/19

Statistika hráčů 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

Nejlepší střelci branek 2018/19

STŘELCI - OKRESNÍ PŘEBOR 2019/20

STŘELCI – OKRESNÍ PŘEBOR 2019/20

HráčKlubGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasy
Januš DanielMěčín192013
Sekyra JanF K Budětice 2012178013
Urban MiroslavJanovice106111
Benda JosefMěčín10108
Bečka StanislavMěcholupy A94010
Melka FrantišekSokol Hradešice92013
Kološ DavidStrážov A71013
Mašek ZbyněkFK Nýrsko B7109
Jirotka JakubLuby B72112
Toman ZbyněkStrážov A72012
Švec PavelDlouhá Ves61013
Řimnáč DanielTJ K. Hory62012
Němec DušanMěčín61011
Šipla MiroslavMalý Bor62012
Šuba VladimírTJ K. Hory61012
Bártík JanTJ K. Hory6419
Hájek MatějJanovice6209
Vaněček DavidSokol Hradešice6006
Melka RomanF K Budětice 20126209
Chaluš MichalStrážov A62013
Vachtl PavelChudenice6009
Škvarenina MichalFK Nýrsko B50010
Kotlan DanielJanovice52010
Šlegl JanJanovice50013
Panuška VáclavSokol Hradešice51013
Aschenbrenner JanTJ Nezamyslice5007
Petruška PatrikJanovice57112
Buchta MichaelSokol Hradešice45013
Baumruk JanMěčín40012
Fremuth VáclavChudenice4407
Mirvald JakubTJ K. Hory49111
Jandečka TomášMěcholupy A42011
Jiřík JosefTJ Nezamyslice4309
Sládek DominikLuby B4106
Miroš MartinF K Budětice 20124209
Bastl MartinFK Nýrsko B4105
Osvald JaromírSokol Mochtín B4407
Pavlík JakubFK Nýrsko B3003
Kulhánek MartinDlouhá Ves31013
Šleis KarelLuby B3105
Tomek PetrTJ K. Hory3006
Dolejš JiříSokol Mochtín B3004
Flodr JiříStrážov A3008
Zhvakin Aleksan.Janovice37010
Soupír JanChudenice3209
Šatra PavelTJ Nezamyslice32011
Kodýtek MiroslavSokol Hradešice32011
Pretzelmayer JaroslavSokol Mochtín B3309
Janda LeonLuby B3208
Veselka KarelMěcholupy A3417
Šimek JanMěčín32011
Bálek DušanMěcholupy A3005
Šlehofer MartinFK Nýrsko B33011
Jára KarelMalý Bor22012
Tůma LukášTJ Nezamyslice21011
Hubený JanDlouhá Ves2206
Rupert JanChudenice24010
Frančík MartinSokol Hradešice21011
Kůs AlešTJ K. Hory22010
Švůgr MarekJanovice25012
Irlbek MarekLuby B20012
Červený OndřejMěcholupy A21010
Schejbal DavidLuby B2105
Novák DavidMěcholupy A20010
Bohatý MartinJanovice21012
Taušek PetrFK Nýrsko B20010
Kratochvíl MatyášF K Budětice 201221011
Soupír JakubChudenice2307
Kodýdek ZdeněkDlouhá Ves26012
Hozman VáclavF K Budětice 201220012
Duchek JanMěcholupy A2219
Krotký JaroslavMěčín2008
Valvoda StanislavDlouhá Ves2423
Novotný OndřejMěcholupy A1003
Rovňan RichardTJ K. Hory1001
Nováček FrantišekDlouhá Ves18310
Říha PetrSokol Hradešice10013
Vachtl PetrChudenice1003
Valenta MatějFK Nýrsko B1005
Švajka PetrDlouhá Ves1209
Tureček JiříMěčín1003
Blažek FrantišekDlouhá Ves1317
Markovič JaroslavTJ K. Hory12011
Mužík MichalTJ K. Hory1008
Ježek MartinChudenice14010
Hájek JakubJanovice1003
Novák ZdeněkSokol Mochtín B1509
Čížek VáclavMěcholupy A1205
Strejc StanislavSokol Mochtín B1106
Blahník MatyášSokol Mochtín B1004
Musil OndřejTJ Nezamyslice1408
Klíma JanMěčín12012
Brant TomášMěčín1309
Mayer BronislavStrážov A1006
Kocum PavelMalý Bor14010
Vítovec DominikFK Nýrsko B1105
Kopáček MiroslavMalý Bor1009
Červený TadeášStrážov A1009
Sládek MilanMalý Bor12010
Holý JanLuby B1002
Flosman PavelLuby B1008
Pikhart HynekLuby B1005
Kripel MichalF K Budětice 201210013
Tomek MichalTJ K. Hory1207
Zoubek LukášChudenice1109
Žiak JanSokol Mochtín B1003
Vališ JaroslavStrážov A1106
Prokop MarekSokol Mochtín B1006
Havlíček JanLuby B1106
Šveňha PatrikJanovice1104
Bartoš JonášTJ Nezamyslice1004
Soukup TomášSokol Hradešice1008
Duchek PetrMěčín17113
Prokopec ZdeněkTJ Nezamyslice12013
Hlavin DavidF K Budětice 201211012
Kaňák JanMěcholupy A1007
Kubík DavidMěčín1308
Kubovec VojtěchTJ Nezamyslice11013
Zdichynec LukášSokol Hradešice11012
Šašek DavidSokol Hradešice1005
Nehoda MichalFK Nýrsko B1007
Vinter JiříF K Budětice 201210110
Homolka DavidF K Budětice 20121212
Soušek LuděkStrážov A11010
Arnošt PetrSokol Hradešice1007
Kotlan JosefJanovice1108
Vávra DominikFK Nýrsko B1003
Kaas VáclavMěcholupy A1108
Stryczek MartinChudenice1104
Jůzek DavidJanovice1107
Věneček MichalTJ Nezamyslice10013
Presl AlešStrážov A13010
Polena MatějSokol Hradešice0002
Mach TomášLuby B0000
Sting JiříChudenice0305
Burian DavidSokol Mochtín B0000
Švátora JiříSokol Mochtín B0107
Urban PetrChudenice0102
Šot OndřejSokol Mochtín B0101
Bárta ZdeněkBolešiny (MP) 18/190000
Melichar PavelBolešiny (MP) 18/190000
Nováček TomášSokol Hradešice0000
Rygal MarekMěčín0003
Švátora PetrSokol Mochtín B0208
Bejvl HynekSokol Hradešice0000
Přibyl OndřejLuby B0409
Kanta DavidMěcholupy A0000
Švec PetrDlouhá Ves0019
Sivák MartinTJ K. Hory0008
Svoboda MartinLuby B0001
Šup OndřejSokol Mochtín B0207
Podskalský DavidTJ Nezamyslice00011
Gardoň PetrJanovice0000
Jiřík JanTJ Nezamyslice0012
Korytář KarelSokol Hradešice0004
Šteiner RostislavStrážov A0000
Lukačik JosefJanovice0101
Vaněček FilipSokol Hradešice01011
Čeleda Jiří-0001
Šafránek JanSokol Mochtín B0000
Mach MartinF K Budětice 20120001
Šmalcl DanielFK Nýrsko B0001
Jarabica StanislavSokol Mochtín B0109
Král JanSokol Hradešice0104
Peleška JiříSokol Mochtín B00012
Kolář JiříSokol Mochtín B0000
Hybšman ZdeněkMěcholupy A0001
Drmola VojtěchJanovice0208
Vonášek DominikDlouhá Ves0108
Šlais MartinTJ Nezamyslice0108
Pánek JaromírTJ Nezamyslice04111
Plánička ZdeněkSokol Mochtín B0003
Trčan PetrDlouhá Ves01012
Velek TomášSokol Mochtín B0000
Kolárik LukášSokol Mochtín B0001
Miroš PetrF K Budětice 20120108
Majer MichalChudenice0107
Trejbal FilipTJ Nezamyslice0000
Sova JiříTJ Nezamyslice0002
Bílý LukášTJ K. Hory00012
Rajtmajer PetrSokol Mochtín B0007
Spasov SpasSokol Mochtín B0004
Bláha MatějChudenice0106
Pretzelmayer ViliamSokol Mochtín B0001
Kůs DanielTJ K. Hory0004
Kašák JosefTJ K. Hory0008
Panuška MiroslavSokol Hradešice0206
Buchta MilanSokol Hradešice0001
Schmid MichalTJ K. Hory0004
Šuba VáclavTJ K. Hory01012
Kolář MichalTJ K. Hory00010
Brož JanMěcholupy A0004
Šatra LiborTJ Nezamyslice0002
Šimek MarekMěčín0008
Sádlík MartinSokol Mochtín B0106
Karlík MichalChudenice0003
Reich ArnoštMěčín0000
Votava TomášLuby B0001
Prokop DanielSokol Mochtín B0003
Kubovec JosefTJ Nezamyslice0318
Rajtmajer KamilSokol Mochtín B0003
Tomanec LukášDlouhá Ves0005
Švec ŠtěpánFK Nýrsko B0006
Hoidn FrantišekFK Nýrsko B0003
Raška JanSokol Hradešice0001
Trumpeš MartinFK Nýrsko B0004
Kurc VojtěchLuby B0117
Kaliský VladimírTJ Nezamyslice0107
Toul MartinFK Nýrsko B0001
Reiser JakubFK Nýrsko B0003
Malát FilipFK Nýrsko B0002
More DominikLuby B0003
Krotký AdamMěčín0006
Duchek LukášMěčín05013
Hampl MartinTJ Nezamyslice0009
Krejčí JaroslavTJ Nezamyslice0002
Vejskal MartinLuby B0000
Vinický RadekTJ Nezamyslice0002
Smolík PavelLuby B0000
Rehák VojtěchLuby B0001
Fiala JanSokol Hradešice0009
Kapusta MatějSokol Mochtín B0102
Staněk PavelSokol Mochtín B0003
Starec OldřichSokol Hradešice0001
Hořejší LuděkJanovice0103
Koželuh VojtěchLuby B0000
Schweigl DominikLuby B0000
Jelínek PavelJanovice0000
Nový KarelTJ K. Hory0003
Babka TomášSokol Mochtín B0000
Hozman LukášTJ Nezamyslice0002
Schejbal JakubSokol Mochtín B0000
Pukač KristiánFK Nýrsko B0000
Václavovic LukášFK Nýrsko B0003
Irlbek FilipFK Nýrsko B0005
Loskot RomanFK Nýrsko B0005
Jarko MartinFK Nýrsko B0002
Hájek LukášFK Nýrsko B0001
Vacovský TomášFK Nýrsko B0001
Valenta TomášFK Nýrsko B0003
Hvězda JiříFK Nýrsko B0003
Molnár LudovítMěcholupy A0000
Jiřík JanFK Nýrsko B0001
Janovský PetrFK Nýrsko B0107
Švec ŠtěpánFK Nýrsko B0001
Kalivoda LukášStrážov A00011
Guman JosefLuby B00010
Jiřík JaroslavFK Nýrsko B0001
Bouberle DavidStrážov A00010
Hozman JosefTJ Nezamyslice0405
Němec JanMalý Bor01011
Dlouhý FrantišekTJ Nezamyslice0000
Trubač LukášMalý Bor02011
Švec RadekLuby B0000
Šilha RadekLuby B0000
Plánička VáclavLuby B0000
Petřík VáclavMalý Bor0004
Sládek DominikMalý Bor0000
Cotiga Ionut-VirgilMalý Bor0000
Hlaváč MilanMalý Bor00011
Polena MartinMalý Bor01010
Hosnedl AdamLuby B0008
Šipla DavidMalý Bor0208
Kubík MartinMěčín0205
Krotký JaroslavMěčín0004
Kojan RadekMěčín0000
Jareš OndřejMěčín0005
Jarolím FrantišekDlouhá Ves0007
Vaněk LubošStrážov A0000
Blahouš LukášBolešiny (MP) 18/190000
Šůs MiroslavLuby B0000
Kafka FilipLuby B0001
Kubík StanislavMěcholupy A0002
Raišl DominikLuby B0002
Kodýdek JiříMalý Bor0005
Touš JanMěčín0000
Chmelík DavidF K Budětice 20120000
Vinter JindřichF K Budětice 20120000
Příhoda VáclavDlouhá Ves0005
Hanzl RadekDlouhá Ves01010
Mašek MichalLuby B0003
Sýkora FilipLuby B0000
Heřman ŠtěpánLuby B0107
Čížek AlešLuby B0001
Voráček PřemyslLuby B0307
Hromada VlastimilLuby B0104
Tušinovský JanF K Budětice 20120001
Štancl MartinStrážov A0005
Veselý MaximiliánDlouhá Ves0000
Beránek Pavel ml.Dlouhá Ves0002
Sperl PavelDlouhá Ves0127
Černý DominikLuby B0305
Javorský TomášMěcholupy A0207
Dražka PetrBolešiny (MP) 18/190001
Hlaváč RadimMalý Bor0107
Adamec JiříF K Budětice 20120000
Keřlík VáclavJanovice0103
Kvapil DavidJanovice0001
Kodýdek JiříDlouhá Ves0001
Melka VojtěchMalý Bor0005
Sydorenko VasylMěcholupy A0000
Kraus MichalChudenice0002
Korda VáclavF K Budětice 201203011
Toucha PavelF K Budětice 20120105
Paroubek MarekF K Budětice 201203012
Duchoň DrahošChudenice0000
Novotný MartinF K Budětice 20120000
Frančík ZdeněkF K Budětice 201200010
Štěch MartinF K Budětice 201205013
Uruba OndraStrážov A0004
Janka LuděkStrážov A0106
Michel JanStrážov A03010
Franc JiříStrážov A01011
Plíhal MartinStrážov A0106
Goby OndřejDlouhá Ves03113
Kadlec PetrChudenice0404
Kanta Michal (86)Měcholupy A0000
Hodan StanislavChudenice0004
Valečka JanMěcholupy A0208
Havlíček PavelMěcholupy A0000
Majer LukášMěcholupy A0003
Zadražil ZdeněkMěcholupy A0003
Kovařík JiříMěcholupy A00011
Zelenka FrantišekMěcholupy A0008
Baxa TomášChudenice0202
Göttinger OtaChudenice0000
Bejm PetrChudenice0005
Kadlec JanMěcholupy A01010
Vild ZdeněkJanovice0002
Macura JiříJanovice0009
Jelínek LadislavJanovice0000
Suk TomášJanovice0203
Müller JanJanovice0006
Drmola LubošJanovice0000
Černý LukášLuby B0103
Kvítek PatrikLuby B0000
Chodl FrantišekMalý Bor02012
Král MilanMěčín0000
Kindelmann LukášTJ Nezamyslice02010
Goldschmid JosefJanovice0000
Lorenc PavelSokol Mochtín B0002
Kodeš PetrLuby B0007
Hosnedl JiříStrážov A06010
Bláha FilipMěcholupy A0000
Šnejdar KarelMěčín0005
Slivoň VáclavJanovice0002
Čabrada KarelMěcholupy A0105
Rendl DanielLuby B0002
Holý RadekJanovice0000
Křivánek JosefSokol Mochtín B0108
Vodička FrantišekMalý Bor0000
Klaus DavidDlouhá Ves0003
Göttinger KamilChudenice0001
Sysel MarekLuby B0001
Červený MichaelLuby B0102
Bureš KarelChudenice0308
Pazdera JakubF K Budětice 20120000
Jahoda MichalBolešiny (MP) 18/190000
Vlk TomášSokol Mochtín B0005
Podráský JiříSokol Mochtín B02011
Jaroš DavidDlouhá Ves03011
Šmrha LukášSokol Hradešice0000
Pichler DanielTJ Nezamyslice0000
Bříza FrantišekChudenice0003
Keřlík AdamJanovice0000
Martínek MichalJanovice0008
Šimán JiříChudenice0000
Drozda LukášChudenice0000
Metlička VáclavSokol Hradešice0000
Melka MilanSokol Hradešice0001
Frančík MichalSokol Hradešice0009
Kašpar LubomírSokol Mochtín B0000
Melka LukášSokol Hradešice0309
Melka PatrikSokol Hradešice0109
Vávra DanielSušice B0000
Kanta TomášSokol Mochtín B0003
Troch RomanSokol Mochtín B0000
Bouzek VáclavSokol Mochtín B0001
Pavlík JaroslavSokol Mochtín B0004
Sukovatý OndřejSokol Mochtín B0000
Skýpala JakubLuby B0002
Šmrha MiroslavMalý Bor0017
Pivoňka MatějLuby B0000
Švehla FrantišekBolešiny (MP) 18/190000
Cole JeromeLuby B0000
Slifka MichalF K Budětice 20120000
Janečka PetrF K Budětice 20120000
Johánek MarekLuby B0000
Sysel PetrLuby B0001
Chmelík ZbyněkF K Budětice 20120000
Šveňha PetrJanovice0000
Dvořák VáclavMalý Bor0004
Hora MilanLuby B0000
Pivoňka MichalLuby B0000
Křížek MiroslavLuby B0107
Kalaš JanLuby B0000
Lucák MarekChudenice0000
Josefík JiříF K Budětice 201203011
Fiala LubošF K Budětice 201201012
Šlajch RadekMěčín0006
Šťastný JakubLuby B0001
Blohmann TomášLuby B0000
Bureš TomášLuby B0001
Mańas VítLuby B0000
Jiřinec PavelLuby B0000
Štilip JakubLuby B0000
Jahoda MarekMěcholupy A0000
Čipera PavelLuby B0101
Voráč JanLuby B0001
Novák PetrMěcholupy A0000
Pivoňka MarekBolešiny (MP) 18/190000
Pivoňka MarekLuby B0000
Papež MilanLuby B0000
Novák MartinF K Budětice 20120000
Petlan FrantišekLuby B0000
Havlovic MarekLuby B0003
Nový JiříLuby B0104
Špindler ViktorJanovice0206
Maršálek DavidBolešiny (MP) 18/190000
Červený JanBolešiny (MP) 18/190000
Krůs MartinDlouhá Ves0000
Presl PetrStrážov A0208
Jakubec LukášBolešiny (MP) 18/190000
Nešpor JakubLuby B0000
Kroupar PavelJanovice0000

Strážov muži - statistika - OKRESNÍ PŘEBOR

Statistika -muži 2020/21

HráčKlubGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVlastní góly
Chaluš MichalStrážov A62080
Kološ DavidStrážov A40060
Toman ZbyněkStrážov A41070
Flodr JiříStrážov A21070
Kodýdek ZdeněkDlouhá Ves10010
Blažek František-10010
Vachtl Pavel-10010
Stryczek Martin-10010
Soupír JakubChudenice10010
Bouberle DavidStrážov A10050
Mayer BronislavStrážov A10050
Uruba OndraStrážov A11050
Vališ JaroslavStrážov A12080
Tomanec Lukáš-10010
Šteiner RostislavStrážov A10080
Soušek LuděkStrážov A11030
Chudý Jan-00000
Bureš Karel-00000
Göttinger Kamil-00000
Bláha Filip-00000
Drozda Lukáš-00000
Šimán Jiří-00000
Bříza František-00000
Tuček Štěpán-00000
Vonášek Dominik-00000
Vichr Tomáš-00000
Švec PetrDlouhá Ves00000
Vozka DanielLuby B00000
Sting Jiří-00000
Bláha Matěj-00000
Rehák Vojtěch-00000
Raiser JakubFK Nýrsko B00000
Vachtl Petr-00000
Čipera Pavel-00000
Červený TadeášStrážov A00060
Sládek DominikLuby B00000
Guman Josef-00000
Kalivoda LukášStrážov A01080
Karlík Michal-00000
Nováček František-00000
Kašák JosefTJ K. Hory00000
Jaroš David-00000
Mańas Vít-00000
Nový Jiří-00000
Fremuth Václav-00000
Presl AlešStrážov A00000
Plíhal MartinStrážov A01060
Franc JiříStrážov A00071
Michel JanStrážov A00070
Janka LuděkBolešiny (MP) 18/1900000
Soupír JanChudenice00000
Kraus Michal-00000
Valvoda Stanislav-00000
Mirvald JakubTJ K. Hory00000
Švec PavelDlouhá Ves00000
Goby Ondřej-00000
Zoubek Lukáš-00000
Nový Jakub-00000
Hubáček Patrik-00000
Göttinger Ota-00000
Krůs Martin-00000
Štancl MartinStrážov A00000
Presl PetrStrážov A00000
Nešpor Jakub-00000
Havlovic Marek-00000
Hosnedl JiříStrážov A01020
Sysel Petr-00000
Voráček PřemyslLuby B00000
Veselý Maximilián-00000
Rupert Jan-00000
Beránek Pavel ml.-00000
Švajka Petr-00000
Kafka Filip-00000
Jarolím František-00000
Vaněk LubošStrážov A01080
Baxa Tomáš-00000
Forman MichaelMalý Bor00000

Okresní přebor 2018/19

PosKlubZVRPGVGIGDB
126194387325763
226191689335658
326182686413757
426152981641749
52612776053747
6261411170462144
7261241059533941
826106105346839
92684146569-431
102684144963-1430
112684145679-2330
122657144990-4124
132654174579-1921
1426242021121-9712

Tabulka – Okresní přebor 2019-20

PosKlubZVRPGVGIGDB
113103035102534
21353150222832
31391343232028
4138232821727
5135442524122
6137153134-322
7136163430417
8135033532317
9133642531-617
10136163230216
11134272537-1215
12132381335-228
131321102145-248
141321102750-237

Tabulka - Okresní přebor 2020-21

PosKlubZVRPGVGIGDB
186022832518
286022214818
385122415916
4850323121115
57412157813
674122115613
782231514113
883231517-212
983141213-111
1082331418-39
1183051824-69
1283051532-189
1381252038-146
148017727-201