Program IV.třídy - Běšiny 2023/24

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaSezónaHřištěČlánek
Start Dešenice vs Sokol BěšinyIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Běšiny vs SK Strážov “B”IV.třída - skupina A2023/24
Sokol Běšiny vs Sokol KřeniceIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Běšiny vs TJ BezděkovIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Neznašovy vs Sokol BěšinyIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Běšiny vs FC Švihov BIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Vrhaveč B vs Sokol BěšinyIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Běšiny vs TJ Spůle 1994IV.třída - skupina A2023/24
SK Strážov “B” vs Sokol BěšinyIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Křenice vs Sokol BěšinyIV.třída - skupina A2023/24
TJ Bezděkov vs Sokol BěšinyIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Běšiny vs Sokol NeznašovyIV.třída - skupina A2023/24
FC Švihov B vs Sokol BěšinyIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Běšiny vs Sokol Vrhaveč BIV.třída - skupina A2023/24
Sokol Běšiny vs Start DešeniceIV.třída - skupina A2023/24
TJ Spůle 1994 vs Sokol BěšinyIV.třída - skupina A2023/24

2023-2024 Souhrnná statistika hráčů IV.třídy

HráčKlubVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Madera Radovan-288401514010
Miškovič Ondřej-20200158250
Vejskal Stanislav-451001514010
Hladík Michal-20000157260
Vališ Miroslav-325001514010
Řídký Ladislav-400411511130
Volf Tomáš-256301514010
Poupa MichalStart Dešenice51700145090
Zdrahal Jan-353101411210
Volf Jaroslav-220001413010
Šos Ladislav-203101422100
Vaverka Rudolf-31700146260
Frank Jakub-171001422100
Rejthar Filip-450401411120
Rejthar Vlastimil-4111611411120
Voráček Pavel-515001422100
Liška Jiří-500001422100
Bouberle DavidKovo Strážov (d)21120148150
Havlíček Pavel-479101411210
Paleček Josef-431101411120
Štancl MartinSK Strážov “B”43010146260
Trefanec Ondřej-28120145180
Důlovec Ondřej-29130133280
König Lukáš-4410101312010
Plíhal MartinSK Strážov “B”471110138140
Pikhart Tomáš-52000132290
Šefl JanSokol Běšiny242101312010
Baštář Vojtěch-26200138140
Bešta Jiří-4911101310211
Matějka Václav-372401312010
Janeček Martin-25300135170
Paleček Miroslav-421201311110
Dytrych Josef-58120135170
Kopecký Daniel-26010135080
Skýpala Jakub-2418201310120
Mužík Tomáš-252101312010
Cibulka LukášFC Švihov2216001311110
Slouka DominikKovo Strážov (d)16210135260
Flor Milan-321920124080
Šerý KamilSK Strážov “B”48000126240
Raška Josef-47000123180
Štampach AdamTJ Bezděkov24200128220
Krejčiřík Michal-49000121290
Pytelka Jaromír-25020128220
Bořánek Miroslav ml.Start Dešenice24001125070
Šobek Michal-24620129120
Hošek JaroslavFC Švihov380201210110
Uldrich Lukáš-36010122280
Janda Lukáš (1996)SK Strážov “B”28410126240
Kruliš LadislavKovo Strážov (d)18000126240
Navara Martin-42100121290
Jarko JosefStart Dešenice52000124080
Langmajer Vladimír-42000112180
Potužník Jan-48310112180
Prantl LubošFC Švihov21100118210
Podhůrský Pavel-28610119110
Vrba JindraFC Švihov B40400119110
Krs Adam-21030117220
Kocum Jan-42010111280
Rosa PavelStart Dešenice42300114071
Bureš Tomáš-24530118210
Toman MarekSokol Běšiny282001110010
Razemberger Michal-24000111280
Vlach Jiří-261410115150
Tykal PetrTJ Bezděkov236001110010
Janoušek David-47000113170
Kalivoda LukášSK Strážov “B”21310105230
Berka Petr-222101010000
Jiřinec Pavel-25000102260
Blahník Matyáš-24510108110
Pohlreich JosefTJ Spůle 199459000104060
Dolanský AlešTJ Spůle 199420200103160
Zavřel JiříTJ Spůle 199438100102170
Matějka JosefTJ Bezděkov27010107120
Franěk FrantišekSokol Vrhaveč B40310103250
Zdráhal LubošFC Švihov36000108110
Mareš MichalSokol Neznašovy51010101270
Ptáček Tomáš-15000108110
Schwarz OndřejSokol Vrhaveč B25000108110
Škoda PavelSokol Křenice23100101180
Petr RadovanTJ Spůle 199452100103160
Polívka AlešStart Dešenice25000103070
Pikhart HanušSokol Neznašovy50000102170
Topinka JakubFC Švihov37000108110
Šindelář Jan-24000109010
Hromada TomášSokol Vrhaveč B37120102170
Bláha Matěj-25120107210
Kudják MiloslavFC Švihov50500108110
Lapáček Zdeněk-43100094140
Bořánek Miroslav st-4411094050
Zvonar Tobias-1700091260
Rajal JosefTJ Bezděkov2700095221
Koranda Michal-2421097110
Mašek MichalTJ Bezděkov2631095220
Zavadil Tomáš-2421090090
Pivoňka MichalTJ Bezděkov2500096210
Zíka Josef-2401097110
Kilberger PetrStart Dešenice3610094050
Lösch JakubSokol Křenice3651191170
Vaněk MiroslavSokol Neznašovy3751092250
Pflug Ladislav-3800080170
Schwarz PatrikSokol Křenice2600080170
Kovács Ivan 92Start Dešenice3100083050
Šobek Štěpán-1630085210
Sochaci KarelSokol Křenice3301080080
Rejthar Filip ml.Sokol Křenice1800081160
Vališ JiříSokol Běšiny2590088000
Dryje JosefSokol Vrhaveč B5310082150
Bureš Karel-3400186200
Halada MilanSokol Neznašovy3810081250
Finta Ladislav-4700083140
Černý MiroslavSokol Křenice3310081070
Kolář MiroslavSokol Vrhaveč B2510081070
Ryba Tomáš-3811088000
Kavij MiroslavTJ Spůle 19942100072050
Hnojský LukášTJ Bezděkov2500075200
Kopačka PetrSokol Vrhaveč B3800071150
Svoboda JindřichFC Švihov B1710076100
Čížek RadekFC Švihov B4211077000
Vacovský VáclavSokol Vrhaveč B3701071150
Brůža LukášSokol Neznašovy4211072050
Kocum LukášSokol Neznašovy3701072140
Tomaka RobinStart Dešenice4203173040
Penc OndřejStart Dešenice2800072050
Trefanec Tomáš-3110072140
Kovács Jan (90).Start Dešenice3300073040
Flax Martin-2600074120
Legát MichalTJ Spůle 19944202072140
Bernklau DavidFC Švihov B1820074210
More MichalStart Dešenice3820073040
Schwarz VáclavSokol Neznašovy4300070250
Svoboda JakubSokol Křenice3321071060
Málek MatějSokol Běšiny2452065010
Pacner JindřichSokol Vrhaveč B5210061140
Jedlička Jakub-2100062130
Šnejdar KarelSokol Běšiny4710066000
Unzeitig FilipSokol Neznašovy4200061140
Reitmajer JanSokol Vrhaveč B2420062130
Mazánek JosefStart Dešenice4200061050
Heidenreich DanielSokol Běšiny2601066000
Karlovský KryštofStart Dešenice2101062040
Kalivoda JakubSK Strážov “B”2720063030
Švantner JanSokol Běšiny3500066000
Kašpárek Václav-2980066000
Lužný JakubSokol Běšiny31110066000
Plánička Václav-4900062040
Bednář JanSokol Křenice3900061050
Hais JakubSokol Vrhaveč B2210061050
Liebermann KonrádStart Dešenice2000063030
Plánička Václav-2600062130
Holobradý PetrStart Dešenice3030063030
Toman Ondřej-2700061140
Babka Petr-1700051040
Slanina JanSokol Vrhaveč B2910051130
Baxa TomášSokol Křenice3500051040
Kowalski MartinFC Švihov B4411055000
Nevím MiroslavStart Dešenice3400051040
Ulrich Petr-2400055000
Jaroš DavidSokol Běšiny2711055000
Šantora JakubTJ Bezděkov2200053110
Vaněk LubošSK Strážov “B”3400052030
Mužík RadekSokol Běšiny2390055000
Paleček DominikSokol Křenice1810050050
Starý JanTJ Spůle 19943301052030
Frýba MichalSokol Křenice5100040040
Košvanec VítTJ Spůle 19942120042020
Čech Karel-2200041030
Vostrý VáclavStart Dešenice4500042020
Mayer Filip-3210044000
Křepel TomášTJ Bezděkov2600043010
Bernklau DavidKovo Strážov (d)1810041030
Červený TadeášSK Strážov “B”2240042110
Jiřík MichalKovo Strážov (d)1601044000
Hrach ŠtěpánTJ Spůle 19942000042020
Povolný PetrTJ Bezděkov2701043100
Malenka LukášSokol Vrhaveč B2910041120
Šos JosefFC Švihov B5000042200
Kovács TomášStart Dešenice3601041030
Hrach Václav 03Sokol Vrhaveč B2100041030
Červený MatyášSK Strážov “B”1900042110
Vachtl VáclavFC Švihov B4401043010
Popelka AdamFC Švihov3500042200
Sláma RadekFC Švihov3001042110
Reitmajer Petr 96Sokol Vrhaveč B5110041120
Rampula LukášTJ Spůle 19943100042020
Rejthar JanTJ Spůle 19942100032010
Kopecký TomášStart Dešenice2010031020
Kýček KarelStart Dešenice4800031020
Míšek LukášStart Dešenice3630031020
Petelík MichaelFC Švihov2500033000
Koura RadimSokol Vrhaveč B3300031020
Skála PetrTJ Spůle 19942500031020
Kodeš PetrSokol Běšiny3900032010
Flax TomášTJ Spůle 19943700030030
Franc JiříSK Strážov “B”3600031110
Varga MiroslavTJ Spůle 19944700031020
Kieweg PavelTJ Spůle 19945600032010
Bosman OldřichSK Strážov “B”3500032010
Jirotka JanFC Švihov B1800032100
Hadáček JakubTJ Bezděkov2600131200
Doubek ŠtěpánTJ Bezděkov2400032010
Tykal LukášSokol Křenice2900030030
Talaš JakubSokol Vrhaveč B2420031020
Bohatý MartinTJ Bezděkov4300032010
Zhvakin AleksandrSokol Běšiny300033000
Voráček TomášFC Švihov1600033000
Vítovec PetrSokol Vrhaveč B2921030120
Fait ZbyněkSokol Vrhaveč B3700030030
Uldrich Kamil-4000030120
Petelík Václav-2000032010
Macháček OndřejSokol Vrhaveč B2810030120
Hrach FrantišekSokol Vrhaveč B4300031020
Duchek Ladislav-3900022000
Kasal MartinSokol Křenice4200020020
Stýblo DavidKovo Strážov (d)1700020020
Moláček Martin-1600022000
Heřman ŠtěpánSokol Vrhaveč B4600020020
Hrach Václav 78Sokol Vrhaveč B4600020020
Pham Quyet TienFC Švihov2020021100
Adámek JaromírSokol Křenice3410021010
Daněk MartinFC Švihov1910021100
Hosnedl LukášKovo Strážov (d)1620022000
Uldrich MichaelSokol Neznašovy1600020020
Kalivoda TomášSK Strážov “B”2600021010
Poupa JiříStart Dešenice4800020020
Kalivoda JanSokol Neznašovy4300020020
Tomeš JanSokol Křenice3510021010
Polívka MiroslavFC Švihov2020022000
Kopřiva TomášStart Dešenice3600020020
Kozák JaromírSokol Vrhaveč B2722020020
Holiš MiroslavSokol Běšiny4100022000
Votípka Jan-3600020020
Lederer PavelTJ Spůle 19942000020020
Paleček Josef st.-6800020020
Gažo FrantišekSokol Běšiny1910022000
Štěch KarelSK Strážov “B”4401022000
Janda DavidSokol Vrhaveč B4400021010
Kološ DavidSK Strážov “B”3300011000
Joksch RostislavSokol Křenice3200010010
Jandoš VáclavSokol Běšiny3910011000
Lorenc FrantišekSokol Vrhaveč B5630010100
Terč KarelSokol Neznašovy4100010010
Vaníček PavelStart Dešenice2700010010
Mundl KarelSokol Vrhaveč B3110011000
Kuchař JanTJ Bezděkov1700011000
Bijedič JanTJ Bezděkov2400011000
Hála VladimírSokol Běšiny4301010010
Kodýdek JiříSK Strážov “B”2100011000
Vyskot MiroslavStart Dešenice3500011000
Kresl MatějTJ Bezděkov2300010101
Ponocný PavelSokol Neznašovy4520010010
Lobovský RobertFC Švihov B1700011000
Šedivec MartinSokol Vrhaveč B2000010010
Uruba OndraSK Strážov “B”3200011000
Baxa JanFC Švihov1701011000
Vostrý KarelStart Dešenice5100010010
Skřivánek JanSokol Vrhaveč B3340010010
Popelka StanislavSokol Vrhaveč B4300010010
Kreibich KarelSK Strážov “B”5800010010
Fiala LukášSokol Vrhaveč B4402110010
Sláma JakubFC Švihov2010010100
Valvoda StanislavSokol Vrhaveč B4400010010
Chval OndřejSK Strážov “B”2000011000
Aizner AdamFC Švihov2400011000
Rendl DanielSokol Běšiny2100011000
Pressl OndřejSK Strážov “B”3800011000
Köck PetrSokol Křenice3300010010
Sokola ŠtepánKovo Strážov (d)1600010100

2023-2024 Statistika hráčů Sokol Běšiny - IV.třída

2023-2024 Tabulka střelců branek IV.třída-skupina A

HráčKlubVěkGóly
Flor MilanStart Dešenice3219
Skýpala JakubTJ Bezděkov2418
Poupa MichalStart Dešenice517
Cibulka LukášFC Švihov2216
Vlach JiříTJ Spůle 19942614
Lužný JakubSokol Běšiny3111
Rejthar VlastimilSokol Křenice4111
Bešta JiříFC Švihov B4911
Plíhal MartinSK Strážov “B”4711
König LukášSokol Běšiny4410
Lapáček Zdeněk-4310
Mužík RadekSokol Běšiny239
Vališ JiříSokol Běšiny259
Havlíček PavelFC Švihov479
Kašpárek VáclavFC Švihov298
Madera RadovanSokol Běšiny288
Vaverka RudolfSK Strážov “B”317
Podhůrský PavelTJ Bezděkov286
Tykal PetrSokol Běšiny236
Volf TomášSokol Běšiny256
Šobek MichalTJ Bezděkov246
Bureš TomášTJ Bezděkov245
Voráček PavelSokol Neznašovy515
Blahník MatyášTJ Bezděkov245
Lösch JakubSokol Křenice365
Kudják MiloslavFC Švihov505
Málek MatějSokol Běšiny245
Vaněk MiroslavSokol Neznašovy375
Vališ MiroslavSokol Běšiny325
Skřivánek JanSokol Vrhaveč B334
Janda Lukáš (1996)SK Strážov “B”284
Vrba JindraFC Švihov B404
Červený TadeášSK Strážov “B”224
Šos Ladislav-203
Míšek LukášStart Dešenice363
Potužník JanSokol Vrhaveč B483
Lorenc FrantišekSokol Vrhaveč B563
Holobradý PetrStart Dešenice303
Mašek MichalTJ Bezděkov263
Janeček MartinTJ Spůle 1994253
Šobek ŠtěpánTJ Bezděkov163
Franěk FrantišekSokol Vrhaveč B403
Rosa PavelStart Dešenice423
Kalivoda LukášSK Strážov “B”213
Zdrahal JanFC Švihov353
Zavadil TomášSokol Křenice242
Miškovič OndřejSK Strážov “B”202
Polívka MiroslavFC Švihov202
More MichalStart Dešenice382
Kalivoda JakubSK Strážov “B”272
Svoboda JakubSokol Křenice332
Bernklau DavidFC Švihov B182
Košvanec VítTJ Spůle 1994212
Baštář VojtěchSK Strážov “B”262
Toman MarekSokol Běšiny282
Slouka DominikKovo Strážov (d)162
Berka PetrSokol Běšiny222
Štampach AdamTJ Bezděkov242
Vítovec PetrSokol Vrhaveč B292
Hosnedl LukášKovo Strážov (d)162
Koranda MichalTJ Bezděkov242
Šefl JanSokol Běšiny242
Mužík TomášSokol Běšiny252
Pham Quyet TienFC Švihov202
Kozák JaromírSokol Vrhaveč B272
Dolanský AlešTJ Spůle 1994202
Matějka VáclavSokol Běšiny372
Talaš JakubSokol Vrhaveč B242
Ponocný PavelSokol Neznašovy452
Reitmajer JanSokol Vrhaveč B242
Bláha MatějTJ Bezděkov251
Macháček OndřejSokol Vrhaveč B281
Mundl KarelSokol Vrhaveč B311
Jandoš VáclavSokol Běšiny391
Jaroš DavidSokol Běšiny271
Navara MartinSokol Neznašovy421
Sláma JakubFC Švihov201
Gažo FrantišekSokol Běšiny191
Dytrych JosefTJ Spůle 1994581
Paleček DominikSokol Křenice181
Čížek RadekFC Švihov B421
Bouberle DavidKovo Strážov (d)211
Kopecký TomášStart Dešenice201
Kilberger PetrStart Dešenice361
Šnejdar KarelSokol Běšiny471
Frank JakubSokol Neznašovy171
Brůža LukášSokol Neznašovy421
Ryba Tomáš-381
Důlovec OndřejSokol Vrhaveč B291
Paleček MiroslavSokol Křenice421
Petr RadovanTJ Spůle 1994521
Trefanec Tomáš-311
Pacner JindřichSokol Vrhaveč B521
Svoboda JindřichFC Švihov B171
Kolář MiroslavSokol Vrhaveč B251
Malenka LukášSokol Vrhaveč B291
Trefanec OndřejTJ Spůle 1994281
Hromada TomášSokol Vrhaveč B371
Paleček JosefSokol Křenice431
Bořánek Miroslav stStart Dešenice441
Dryje JosefSokol Vrhaveč B531
Mayer FilipSokol Běšiny321
Halada MilanSokol Neznašovy381
Vejskal StanislavSokol Běšiny451
Škoda PavelSokol Křenice231
Reitmajer Petr 96Sokol Vrhaveč B511
Hais JakubSokol Vrhaveč B221
Bernklau DavidKovo Strážov (d)181
Slanina JanSokol Vrhaveč B291
Černý MiroslavSokol Křenice331
Zavřel Jiří-381
Prantl LubošFC Švihov211
Kowalski MartinFC Švihov B441
Tomeš JanSokol Křenice351
Adámek JaromírSokol Křenice341
Daněk MartinFC Švihov191

Tabulka IV.třída , skupina A 2023 -2024

PosKlubZVRPGVGIGDB
116140286216542
216132181265541
316122271254638
4168264437726
5167096378-1521
61651103869-3116
71642103868-3014
81622122476-528
91611142974-454