Start Luby B(MŽ)

Souhrnná statistika hráčů OPMŽ 2022-2023

HráčKlubDate of BirthVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Bauml FelixStart Luby B(MŽ)15.10.20111000010010
Šanda PavelStart Luby B(MŽ)13.8.20111100010010
Kůta BohumilChanovice/Kasejovice17.1.20101200010010
Vítek DavidTJ Sušice “B”12.9.20101230011000
Česák JanSK Bolešiny(MŽ)10.1.2013900010010
Fiala JanChanovice/Kasejovice3.3.20111100010010
Brunner MikulášStart Luby B(MŽ)16.5.20111100010010
Laně TobiasSK Bolešiny(MŽ)10.1.2013900010010
Petlička JakubTJ Sušice “B”25.3.20121000011000
Vivatěnko PavelHoražďov./Hrádek B24.6.20121000011000
Holý ZdeněkBolešiny (Ž)7.4.20091300010010
Khín SteveHoražďov./Hrádek B2.7.20121030011000
Diepold VojtěchBolešiny (Ž)13.1.20111100010010
Šťastný MartinStrážov21.10.20101100011000
Kalčík MatyášStart Luby B(MŽ)9.2.20091300011000
Šašek MarekTJ Sušice “B”10.11.20101140011000
Ribar TomášSK Bolešiny(MŽ)22.11.2012900010010
Kalčík LukášStart Luby B(MŽ)13.7.20091300011000
Novák JakubBolešiny (Ž)20.9.20091300010100
Zítek MiroslavStart Luby B(MŽ)24.5.2022000020020
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)4.2.20091310020020
Matějka ŠimonSK Strážov (Ž)17.2.20091330021010
Jelínek MiroslavStart Luby B(MŽ)15.2.20111100020020
Nemrava DanielTJ Sušice “B”4.4.20121000021100
Mach JosefTJ Sušice “B”12.2.20111110022000
Popule PatrikChanovice/Kasejovice13.12.20091200022000
Vítek MatinTJ Sušice “B”8.12.20111010021100
Mařík TomášTJ Sušice “B”9.9.20091300020200
Adamec JanChanovice/Kasejovice28.4.20121000021100
Bouše VítekChanovice/Kasejovice24.9.20121000021100
Mäntl AdamTJ Sušice “B”25.8.20101200021100
Vítek JakubTJ Sušice “B”12.5.20111110021100
Smolík JanStart Luby B(MŽ)4.10.20111100021010
Majer VáclavTJ Sušice “B”26.10.2012900021100
Boukal FilipChanovice/Kasejovice20.11.2013800020110
Ducháč MatějTJ Sušice “B”2.3.20111110022000
Kovářík JanBolešiny (Ž)15.9.20101200020020
Veselý LukášTJ Sušice “B”30.7.20111110022000
Česák ZdeněkBolešiny (Ž)9.8.20091340020110
Šlechta MatějSK Bolešiny(MŽ)3.2.20121000020020
Zach ŠimonChanovice/Kasejovice3.2.20121000021010
Kolář DanielStart Luby B(MŽ)26.5.20111130031020
Pilek JanHoražďov./Hrádek B18.4.20111100033000
Míka PavelHoražďov./Hrádek B12.4.20111110033000
Černý MaximStart Luby B(MŽ)9.4.20101200031020
Svoboda AdamHoražďov./Hrádek B16.2.20121000032010
Kučerka MichalStart Luby B(MŽ)13.11.20111000031020
Čakrt FilipTJ Sušice “B”6.10.20111100032100
Vaněk VojtěchTJ Sušice “B”8.4.20121020032100
Stránský Sebastian-13.9.20101200032010
Kopečný VáclavBolešiny (Ž)20.12.20111000030120
Lysáček ŠtěpánTJ Sušice “B”20.4.20101210032100
Peksa OndřejBolešiny (Ž)12.8.20091300030030
Pospíšil FrantišekTJ Sušice “B”26.10.20111000031200
Krosčen SamuelTJ Sušice “B”8.9.20121000032100
Toman MarekSK Strážov (Ž)24.3.20091310031020
Karkachov RomanTJ Sušice “B”23.1.20111110031200
Šmat MichalTJ Sušice “B”9.10.20101100043100
Zemen ŠtěpánHoražďov./Hrádek B29.10.20101140043010
Janda Tomáš (2010)SK Strážov (Ž)19.2.20101220041030
Klečka DominikChanovice/Kasejovice24.6.2014800042110
Červený MatějChanovice/Kasejovice10.5.20111100041120
Liška DominikStrážov5.9.20121010041030
Beneš LukášStrážov10.6.20101210041030
Kraft FilipBolešiny (Ž)17.1.20111100040040
Ryneš TomášBolešiny (Ž)5.12.20111000040130
Škanta MartinBolešiny (Ž)13.10.20101100040130
Bláha MartinChanovice/Kasejovice17.6.20121010042110
Šrejma DanielTJ Sušice “B”1.3.20111130042200
Diepold VojtěchStart Luby B(MŽ)13.1.20111100042020
Šantora DennisBolešiny (Ž)11.9.20091310040130
Skřivan TomášStart Luby B(MŽ)15.10.20101130042020
Kleibl MatyášStart Luby B(MŽ)6.4.20111130041030
Nohel Alexandr RobinsonStart Luby B(MŽ)29.12.20111000042020
Šíma ZdeněkStart Luby B(MŽ)20.3.20091300042020
Hermančak MaximHoražďov./Hrádek B10.3.20121000044000
Skryja MatyášTJ Sušice “B”31.8.20111100043100
Skryja TadeášTJ Sušice “B”31.8.20111100043100
Kotala MiroslavTJ Sušice “B”11.11.20101180042200
Křížek OndřejTJ Sušice “B”13.7.20121010042200
Berényi OndřejHoražďov./Hrádek B15.9.20111110044000
Kotalová PetraTJ Sušice “B”15.6.20091360043100
Hodl JiříBolešiny (Ž)25.3.20111110050140
Janda LukášStrážov18.9.20111100052030
Reiser MiroslavBolešiny (Ž)1.11.20101110050140
Vondraš PetrBolešiny (Ž)20.11.20111020050140
Denk Luboš KarelStrážov4.7.20111100052030
Novák ZdeněkBolešiny (Ž)11.12.20111000050050
Křen JakubStart Luby B(MŽ)1.9.20101200052030
Balvín DenisStart Luby B(MŽ)12.10.20101130052030
Hanzl MichaelTJ Sušice “B”24.2.20111100053200
Kubal VáclavHoražďov./Hrádek B25.2.20111160055000
Kouba JakubHoražďov./Hrádek B11.8.20111120054010
Klečka ŠimonChanovice/Kasejovice21.3.20121000052120
Karesová BarboraStart Luby B(MŽ)5.11.20111000052031
Procházka PatrikHoražďov./Hrádek B11.9.20101220055000
Končal MatyášHoražďov./Hrádek B5.8.20111100054010
Mach KryštofChanovice/Kasejovice13.1.2013900052120
Motejzík FrantišekChanovice/Kasejovice15.12.20101110052120
Bártíková JulieChanovice/Kasejovice28.10.20101110052120
Adamec VojtěchChanovice/Kasejovice23.11.20101160052120
Filaus TomášChanovice/Kasejovice4.3.20111120052120
Motejzík JanChanovice/Kasejovice15.12.20101100052120
Mach ŠimonChanovice/Kasejovice1.2.20111100052120
Mašek MichalStrážov22.11.20111050062040
Soušek VítSK Strážov (Ž)9.1.20101230062040
Kubal MatyášHoražďov./Hrádek B18.7.20111100065010
Kuba PatrikTJ Sušice “B”5.9.2022000064200
Matějka FrantišekSK Strážov (Ž)26.2.20101240062040
Ryba VáclavHoražďov./Hrádek B22.9.20101200065010
Němec PavelHoražďov./Hrádek B7.3.20111100065010
Žigo FilipBolešiny (Ž)25.3.20111100060150
Peleška DavidTJ Sušice “B”20.8.20101220064200
Matějka VáclavStrážov26.10.20111000062040
Matějka LukášBolešiny (Ž)15.9.20101200060150
Plechinger SebastianBolešiny (Ž)8.9.20101200060150
Pavelec JanHoražďov./Hrádek B22.5.20101200065010

Luby B - mladší žáci 22/23

Tabulka střelců gólů OPMŽ 2022_23

HráčKlubVěkGólyOdehrané zápasy
Kotala MiroslavTJ Sušice “B”1184
Kotalová PetraTJ Sušice “B”1364
Kubal VáclavHoražďov./Hrádek B1165
Adamec VojtěchChanovice/Kasejovice1165
Mašek MichalStrážov1056
Zemen ŠtěpánHoražďov./Hrádek B1144
Česák ZdeněkBolešiny (Ž)1342
Matějka FrantišekSK Strážov (Ž)1246
Šašek MarekTJ Sušice “B”1141
Šrejma DanielTJ Sušice “B”1134
Soušek VítSK Strážov (Ž)1236
Vítek DavidTJ Sušice “B”1231
Khín SteveHoražďov./Hrádek B1031
Kolář DanielStart Luby B(MŽ)1133
Balvín DenisStart Luby B(MŽ)1135
Kleibl MatyášStart Luby B(MŽ)1134
Skřivan TomášStart Luby B(MŽ)1134
Matějka ŠimonSK Strážov (Ž)1332
Peleška DavidTJ Sušice “B”1226
Kouba JakubHoražďov./Hrádek B1125
Vaněk VojtěchTJ Sušice “B”1023
Vondraš PetrBolešiny (Ž)1025
Filaus TomášChanovice/Kasejovice1125
Procházka PatrikHoražďov./Hrádek B1225
Janda Tomáš (2010)SK Strážov (Ž)1224
Motejzík FrantišekChanovice/Kasejovice1115
Míka PavelHoražďov./Hrádek B1113
Reiser MiroslavBolešiny (Ž)1115
Bláha MartinChanovice/Kasejovice1014
Bártíková JulieChanovice/Kasejovice1115
Hodl JiříBolešiny (Ž)1115
Berényi OndřejHoražďov./Hrádek B1114
Vítek JakubTJ Sušice “B”1112
Toman MarekSK Strážov (Ž)1313
Ducháč MatějTJ Sušice “B”1112
Veselý LukášTJ Sušice “B”1112
Karkachov RomanTJ Sušice “B”1113
Lysáček ŠtěpánTJ Sušice “B”1213
Křížek OndřejTJ Sušice “B”1014
Šantora DennisBolešiny (Ž)1314
Mach JosefTJ Sušice “B”1112
Liška DominikStrážov1014
Vítek MatinTJ Sušice “B”1012
Beneš LukášStrážov1214
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)1312

2022-2023 Tabulka OPMŽdších žáků -

PosKlubZVRPGVGIGDB
1650131131815
2642036162014
363031927-89
462131321-87
562042122-16
66015930-211