Start Luby B(MŽ)

Souhrnná statistika hráčů OPMŽ 2022-2023

HráčKlubDate of BirthVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Holý PavelTJ Sušice “B”18.3.20111200011000
Diepold VojtěchBolešiny (Ž)13.1.20111300010010
Bauml FelixStart Luby B(MŽ)15.10.20111200010010
Rubeš AdamKovo Strážov (d)13.3.20091400011000
Vivatěnko PavelHoražďovice B(MŽ)24.6.20121100011000
Ribar TomášStart Luby B/Bolešiny(MŽ)22.11.20121100010010
Janeček VojtěchHoražďovice B(MŽ)17.3.20111200010010
Khín SteveHoražďovice B(MŽ)2.7.20121130011000
Kůta BohumilChanovice/Kasejovice17.1.20101400010010
Jiřík JakubHrádek (MŽ)13.7.20111200010010
Vítek DavidTJ Sušice “B”12.9.20101330011000
Česák JanSK Bolešiny(MŽ)10.1.20131100010010
Laně TobiasSK Bolešiny(MŽ)10.1.20131100010010
Holý ZdeněkBolešiny (Ž)7.4.20091400010010
Fiala JanChanovice/Kasejovice3.3.20111200010010
Petlička JakubTJ Sušice “B”25.3.20121100011000
Šašek MarekTJ Sušice “B”10.11.20101340011000
Kopnický MatějHoražďovice B(MŽ)5.8.20111210022000
Šanda PavelStart Luby B(MŽ)13.8.20111200021010
Blahout JiříTJ Sušice “B”9.8.20101310021010
Kovářík JanBolešiny (Ž)15.9.20101300020020
Kalčík LukášStart Luby B(MŽ)13.7.20091400022000
Novák JakubBolešiny (Ž)20.9.20091400020110
Matějka ŠimonKovo Strážov (d)17.2.20091530021010
Adamec JanChanovice/Kasejovice28.4.20121100021100
Kalčík MatyášStart Luby B(MŽ)9.2.20091500021100
Šlechta MatějStart Luby B/Bolešiny(MŽ)3.2.20121200020020
Jelínek MiroslavStart Luby B(MŽ)15.2.20111300020020
Toman MarekKovo Strážov (d)24.3.20091410031020
Vítek JakubTJ Sušice “B”12.5.20111210031110
Brunner MikulášStart Luby B(MŽ)16.5.20111200031110
Dobiáš DavidBolešiny (Ž)21.10.20101300030030
Prexl VojtěchHoražďov./Hrádek B12.9.20101310032010
Vítek MatinTJ Sušice “B”8.12.20111210032100
Nemrava DanielTJ Sušice “B”4.4.20121100031110
Mařík TomášTJ Sušice “B”9.9.20091400041210
Peksa OndřejBolešiny (Ž)12.8.20091400040040
Mäntl AdamTJ Sušice “B”25.8.20101320042110
Smolík JanStart Luby B(MŽ)4.10.20111200043010
Majer VáclavTJ Sušice “B”26.10.20121100042110
Ducháč MatějTJ Sušice “B”2.3.20111220043010
Krosčen SamuelTJ Sušice “B”8.9.20121100043100
Svoboda AdamHoražďovice/Hrádek B16.2.20121200043010
Mach JosefTJ Sušice “B”12.2.20111320053020
Veselý LukášTJ Sušice “B”30.7.201112110054010
Zítek MiroslavSK Klatovy B/Mochtín24.5.20121100052120
Zach ŠimonChanovice/Kasejovice2.3.20121100053110
Karkachov RomanTJ Sušice “B”23.1.20111310052210
Kouba JakubHrádek (MŽ)30.8.20111220054010
Bouše VítekChanovice/Kasejovice24.9.20121100053200
Zemen ŠtěpánHoražďov./Hrádek B29.10.20101340054010
Procházka PatrikHoražďov./Hrádek B11.9.20101320055000
Česák ZdeněkBolešiny (Ž)9.8.20091450050140
Čakrt FilipTJ Sušice “B”6.10.20111210053110
Černý MaximStart Luby B(MŽ)9.4.20101300052120
Popule PatrikChanovice/Kasejovice13.12.20091400055000
Stránský SebastianStart Luby B(MŽ)13.9.20101300053110
Pospíšil FrantišekTJ Sušice “B”26.10.20111210052210
Kubal VáclavHrádek (MŽ)25.2.20111270066000
Hermančak MaximHoražďovice B(MŽ)10.3.20121100066000
Lysáček ŠtěpánTJ Sušice “B”20.4.20101320063120
Kopečný VáclavStart Luby B/Bolešiny(MŽ)20.12.20111200060150
Šrejma DanielTJ Sušice “B”23.1.20111330063210
Skryja TadeášTJ Sušice “B”31.8.20111200064110
Pilek JanHoražďov./Hrádek B18.4.20111200065010
Vaněk VojtěchTJ Sušice “B”8.4.20121130063120
Míka PavelHoražďov./Hrádek B12.4.20111240065010
Bláha MartinChanovice/Kasejovice17.6.20121120064110
Boukal FilipChanovice/Kasejovice20.11.20131000063210
Šmat MichalTJ Sušice “B”9.10.20101300064110
Berényi OndřejHoražďov./Hrádek B15.9.20111220065010
Skryja MatyášTJ Sušice “B”31.8.20111200064110
Šantora DennisBolešiny (Ž)11.9.20091410060150
Novák ZdeněkBolešiny (Ž)11.12.20111200060060
Končal MatyášHoražďovice B(MŽ)6.8.20111200075020
Pavelec JanHoražďov./Hrádek B22.5.20101300076010
Plechinger SebastianBolešiny (Ž)8.9.20101300070160
Ryneš TomášSK Klatovy B/Mochtín5.12.20111200070160
Kučerka MichalStart Luby B(MŽ)13.11.20111210074120
Kolář DanielStart Luby B(MŽ)26.5.20111270074120
Kleibl MatyášStart Luby B(MŽ)6.4.20111230073130
Šíma ZdeněkStart Luby B(MŽ)20.3.20091400074120
Kotala MiroslavTJ Sušice “B”11.11.201013120073220
Kotalová PetraTJ Sušice “B”15.6.20091470074120
Skřivan TomášStart Luby B(MŽ)15.10.20101360074120
Klečka ŠimonChanovice/Kasejovice21.3.20121100074120
Křížek OndřejTJ Sušice “B”13.7.20121110074210
Nohel Alexandr RobinsonStart Luby B(MŽ)29.12.20111200085120
Hanzl MichaelTJ Sušice “B”24.2.20111200085210
Balvín DenisStart Luby B(MŽ)12.10.20101360084130
Škanta MartinBolešiny (Ž)13.10.20101300080170
Klečka DominikChanovice/Kasejovice24.6.2014900085210
Hodl JiříStart Luby B/Bolešiny(MŽ)15.3.20111210080170
Červený Matěj .Chanovice/Kasejovice10.5.20111200084220
Diepold VojtěchStart Luby B(MŽ)13.1.20111300085120
Peleška DavidTJ Sušice “B”20.8.20101330085210
Kraft FilipBolešiny (Ž)17.1.20111300080081
Mach ŠimonChanovice/Kasejovice1.2.20111320085120
Vondraš PetrBolešiny (Ž)20.11.20111230090180
Žigo FilipStart Luby B/Bolešiny(MŽ)18.3.20111200090180
Motejzík JanChanovice/Kasejovice15.12.20101300095220
Křen JakubStart Luby B(MŽ)1.9.20101310095130
Adamec VojtěchChanovice/Kasejovice23.11.201013100095220
Němec PavelHrádek (MŽ)7.3.20111200098010
Karesová BarboraStart Luby B(MŽ)5.11.20111200095131
Mach KryštofChanovice/Kasejovice13.1.20131110095220
Reiser MiroslavBolešiny (Ž)1.11.20101310090181
Filaus TomášChanovice/Kasejovice4.3.20111270095220
Kuba PatrikTJ Sušice “B”5.9.2022110095220
Motejzík FrantišekChanovice/Kasejovice15.12.20101320095220
Bártíková JulieChanovice/Kasejovice28.10.20101310095220
Liška DominikStrážov (MŽ)5.9.201211100103070
Matějka LukášBolešiny (Ž)15.9.201013000100190
Kubal MatyášHrádek (MŽ)18.7.201112000108020
Ryba VáclavHoražďov./Hrádek B22.9.201013100108020
Šťastný MartinSK Strážov (Ž)21.10.201013100146170
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)4.2.200915400156180
Janda Tomáš (2010)Kovo Strážov (d)19.2.2010141600167180
Beneš LukášStrážov (MŽ)10.6.2010134001761100
Janda LukášSK Strážov (Ž)18.9.2011120001871100
Mašek MichalSK Strážov (Ž)22.11.2011127001871100
Truxa JanSK Strážov (Ž)14.2.2010141001871100
Denk Luboš KarelSK Strážov (Ž)4.7.2011124001981100
Matějka VáclavSK Strážov (Ž)26.10.2011120001981100
Matějka FrantišekSK Strážov (Ž)26.2.20101312002081110
Soušek VítSK Strážov (Ž)9.1.20101418002081110

Luby B - mladší žáci 22/23

Tabulka střelců gólů OPMŽ 2022_23

HráčKlubVěkGólyOdehrané zápasy
Soušek VítSK Strážov (Ž)141820
Janda Tomáš (2010)Kovo Strážov (d)141616
Matějka FrantišekSK Strážov (Ž)131220
Kotala MiroslavTJ Sušice “B”13127
Veselý LukášTJ Sušice “B”12115
Adamec VojtěchChanovice/Kasejovice13109
Kolář DanielStart Luby B(MŽ)1277
Filaus TomášChanovice/Kasejovice1279
Mašek MichalSK Strážov (Ž)12718
Kotalová PetraTJ Sušice “B”1477
Kubal VáclavHrádek (MŽ)1276
Skřivan TomášStart Luby B(MŽ)1367
Balvín DenisStart Luby B(MŽ)1368
Česák ZdeněkBolešiny (Ž)1455
Beneš LukášStrážov (MŽ)13417
Šašek MarekTJ Sušice “B”1341
Zemen ŠtěpánHoražďov./Hrádek B1345
Denk Luboš KarelSK Strážov (Ž)12419
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)15415
Míka PavelHoražďov./Hrádek B1246
Šrejma DanielTJ Sušice “B”1336
Matějka ŠimonKovo Strážov (d)1532
Vondraš PetrBolešiny (Ž)1239
Vítek DavidTJ Sušice “B”1331
Khín SteveHoražďovice B(MŽ)1131
Peleška DavidTJ Sušice “B”1338
Kleibl MatyášStart Luby B(MŽ)1237
Vaněk VojtěchTJ Sušice “B”1136
Lysáček ŠtěpánTJ Sušice “B”1326
Procházka PatrikHoražďov./Hrádek B1325
Motejzík FrantišekChanovice/Kasejovice1329
Mäntl AdamTJ Sušice “B”1324
Kouba JakubHrádek (MŽ)1225
Ducháč MatějTJ Sušice “B”1224
Mach ŠimonChanovice/Kasejovice1328
Bláha MartinChanovice/Kasejovice1126
Berényi OndřejHoražďov./Hrádek B1226
Mach JosefTJ Sušice “B”1325
Hodl JiříStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1218
Toman MarekKovo Strážov (d)1413
Mach KryštofChanovice/Kasejovice1119
Liška DominikStrážov (MŽ)11110
Blahout JiříTJ Sušice “B”1312
Vítek JakubTJ Sušice “B”1213
Čakrt FilipTJ Sušice “B”1215
Vítek MatinTJ Sušice “B”1213
Šantora DennisBolešiny (Ž)1416
Reiser MiroslavBolešiny (Ž)1319
Truxa JanSK Strážov (Ž)14118
Bártíková JulieChanovice/Kasejovice1319
Kuba PatrikTJ Sušice “B”119
Ryba VáclavHoražďov./Hrádek B13110
Šťastný MartinSK Strážov (Ž)13114
Křen JakubStart Luby B(MŽ)1319
Kučerka MichalStart Luby B(MŽ)1217
Křížek OndřejTJ Sušice “B”1117
Prexl VojtěchHoražďov./Hrádek B1313
Pospíšil FrantišekTJ Sušice “B”1215
Karkachov RomanTJ Sušice “B”1315
Kopnický MatějHoražďovice B(MŽ)1212