2021-2022 OP mladších žáků – góly

2021-2022 MŽ statistika střelců branek

HráčKlubVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVlastní góly
Kotiš VáclavHoražďov./Hrádek B123800150
Bubela ZdeněkS.Kolinec(MŽ)132900190
Dundr OldřichStart Luby B(MŽ)112100150
Česák ZdeněkSK Bolešiny(MŽ)131700190
Helfer DanielS.Kolinec(MŽ)131400150
Šanda PavelStart Luby B(MŽ)111300160
Zahálka DavidStart Luby B(MŽ)101300140
Žák MatyášStart Luby B(MŽ)111200100
Matějka FrantišekSK Strážov (Ž)121200190
Těžký MikulášS.Kolinec(MŽ)121100170
Trukmüller LukášS.Kolinec(MŽ)111000190
Šillar Jan MirkoStart Luby B(MŽ)1290090
Koudelka OndřejHoražďov./Hrádek B13900130
Holý ZdeněkBolešiny (Ž)13900160
Czerwek ViktorHoražďov./Hrádek B12800100
Bubela TadeášS.Kolinec(MŽ)10800180
Hrnčák TobiášS.Chudenice(MŽ)070070
Rubeš AdamSK Strážov (Ž)1370080
Pechan MarekStart Luby B(MŽ)11700160
Skřivan TomášStart Luby B(MŽ)11600120
Matějka MatyášStart Luby B(MŽ)10600160
Korbel OndřejHoražďov./Hrádek B1160020
Šebesta VáclavHoražďov./Hrádek B1160070
Florea Sebastian KristianStart Luby B(MŽ)11600150
Borovič RadekHoražďov./Hrádek B11600150
Bílek DominikHoražďov./Hrádek B1360090
Makovcová KarolínaHoražďov./Hrádek B13600110
Doubrava MatyášS.Kolinec(MŽ)12500160
Frýzek PetrHoražďov./Hrádek B1150050
Kohút LukášStrážov1250081
Kluch JiříS.Kolinec(MŽ)12500100
Šimpach MatějS.Chudenice(MŽ)0500120
Janda Tomáš (2010)Strážov12500200
Šuhajda DominikHoražďov./Hrádek B1240050
Matějka ŠimonSK Strážov (Ž)13400100
Vacík JakubHoražďov./Hrádek B1240020
Duchoň TobiášS.Chudenice(MŽ)1040070
Šantora DennisSK Bolešiny(MŽ)12400100
Makovec JanHoražďov./Hrádek B13400160
Kalaš JanStart Luby B(MŽ)1340010
Szabó RichardS.Kolinec(MŽ)1230040
Holeček DavidHoražďov./Hrádek B1230040
Bauml FelixStart Luby B(MŽ)10300120
Pavelec JanHoražďov./Hrádek B12300170
Faltys MartinHoražďov./Hrádek B13300110
Mazanec JosefS.Kolinec(MŽ)1130050
Kraft FilipSK Bolešiny(MŽ)11300160
Kočí VojtěchHoražďov./Hrádek B1130080
Hulec MilanS.Chudenice(MŽ)0300120
Holeček ŠimonHoražďov./Hrádek B1130090
Pretl DavidS.Kolinec(MŽ)12300180
Beneš LukášStrážov12300200
Janda SamuelStrážov12300180
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)13300110
Stránský SebastianStart Luby B(MŽ)1120030
Peksa OndřejBolešiny (Ž)13200190
Suda JanBolešiny (Ž)12200190
Zemen ŠtěpánHoražďov./Hrádek B1120080
Svítil PatrikStrážov12200160
Křížek OndřejS.Kolinec(MŽ)9210190
Koželuh JanS.Kolinec(MŽ)13200190
Soušek VítSK Strážov (Ž)12200180
Toman MarekSK Strážov (Ž)13200130
Prexl VojtěchHoražďov./Hrádek B11200150
Kalčík LukášStart Luby B(MŽ)1320010
Pančenko MartinHoražďov./Hrádek B11200130
Schmidt SamuelS.Chudenice(MŽ)0200150
Wiederstein DominikS.Chudenice(MŽ)0200140
Šlechta VladimírHoražďov./Hrádek B020040
Hodan ŠtěpánStart Luby B(MŽ)11200160
Otáhal VlastimilHoražďov./Hrádek B1110020
Pop IvanStart Luby B(MŽ)11100150
Begerl Alexia FranziskaStart Luby B(MŽ)1210040
Šmejkal DanielS.Chudenice(MŽ)11100120
Jandová ZuzanaS.Chudenice(MŽ)11100100
Diepold VojtěchSK Bolešiny(MŽ)1110080
Kolář JakubHoražďov./Hrádek B210010
Škanta MartinSK Bolešiny(MŽ)11100140
Kanta VladimírStart Luby B(MŽ)10100110
Adamec MartinS.Chudenice(MŽ)0100160
Tomášek VojtěchS.Chudenice(MŽ)0100140
Homolka VítekS.Chudenice(MŽ)0100140
Drázda PetrHoražďov./Hrádek B1210010
Jančovič MatějS.Chudenice(MŽ)0100150
Šimanovský FilipHoražďov./Hrádek B1010010
Kadlec PetrS.Chudenice(MŽ)0100160
Křen JakubStart Luby B(MŽ)11100110
Přerost MarekS.Kolinec(MŽ)12110170