Souhrnná statistika hráčů OPMŽ 2022-2023

HráčKlubDate of BirthVěkGólyŽluté kartyČervené kartyOdehrané zápasyVyhrané zápasyRemizované zápasyProhrané zápasyVlastní góly
Ribar TomášStart Luby B/Bolešiny(MŽ)22.11.20121100010010
Bauml FelixStart Luby B(MŽ)15.10.20111200010010
Kůta BohumilChanovice/Kasejovice17.1.20101400010010
Rubeš AdamKovo Strážov (d)13.3.20091500011000
Fiala JanChanovice/Kasejovice3.3.20111300010010
Holý PavelTJ Sušice “B”18.3.20111300011000
Vítek DavidTJ Sušice “B”12.9.20101330011000
Česák JanSK Bolešiny(MŽ)10.1.20131100010010
Janeček Vojtěch-17.3.20111300010010
Petlička JakubTJ Sušice “B”25.3.20121200011000
Jiřík JakubHrádek (MŽ)13.7.20111300010010
Laně TobiasSK Bolešiny(MŽ)10.1.20131100010010
Holý Zdeněk-7.4.20091500010010
Khín SteveHoražďovice B(MŽ)2.7.20121230011000
Vivatěnko PavelHoražďovice B(MŽ)24.6.20121200011000
Diepold VojtěchBolešiny (Ž)13.1.20111300010010
Šašek MarekTJ Sušice “B”10.11.20101340011000
Kalčík LukášStart Luby B(MŽ)13.7.20091500022000
Blahout JiříTJ Sušice “B”9.8.20101310021010
Matějka ŠimonKovo Strážov (d)17.2.20091530021010
Kopnický Matěj-5.8.20111210022000
Šanda PavelStart Luby B(MŽ)13.8.20111200021010
Novák Jakub-20.9.20091400020110
Kalčík MatyášStart Luby B(MŽ)9.2.20091500021100
Šlechta MatějStart Luby B/Bolešiny(MŽ)3.2.20121200020020
Kovářík JanBolešiny (Ž)15.9.20101300020020
Adamec JanChanovice/Kasejovice28.4.20121200021100
Jelínek MiroslavStart Luby B(MŽ)15.2.20111300020020
Nemrava DanielTJ Sušice “B”4.4.20121200031110
Dobiáš David-21.10.20101300030030
Prexl Vojtěch-12.9.20101310032010
Vítek JakubTJ Sušice “B”12.5.20111310031110
Toman MarekKovo Strážov (d)24.3.20091510031020
Vítek MatinTJ Sušice “B”8.12.20111210032100
Brunner MikulášStart Luby B(MŽ)16.5.20111300031110
Peksa Ondřej-12.8.20091400040040
Krosčen SamuelTJ Sušice “B”8.9.20121100043100
Svoboda AdamHoražďovice/Hrádek B16.2.20121200043010
Ducháč MatějTJ Sušice “B”2.3.20111320043010
Smolík JanStart Luby B(MŽ)4.10.20111200043010
Majer VáclavTJ Sušice “B”26.10.20121100042110
Mäntl AdamTJ Sušice “B”25.8.20101320042110
Mařík TomášTJ Sušice “B”9.9.20091400041210
Karkachov RomanTJ Sušice “B”23.1.20111310052210
Černý MaximStart Luby B(MŽ)9.4.20101400052120
Kouba JakubHrádek (MŽ)30.8.20111220054010
Zítek MiroslavSK Klatovy B/Mochtín24.5.20121200052120
Stránský Sebastian-13.9.20101300053110
Čakrt FilipTJ Sušice “B”6.10.20111210053110
Mach JosefTJ Sušice “B”12.2.20111320053020
Zach ŠimonChanovice/Kasejovice2.3.20121200053110
Bouše VítekChanovice/Kasejovice24.9.20121100053200
Pospíšil FrantišekTJ Sušice “B”26.10.20111210052210
Česák Zdeněk-9.8.20091450050140
Popule PatrikChanovice/Kasejovice13.12.20091400055000
Veselý LukášTJ Sušice “B”30.7.201112110054010
Zemen ŠtěpánHoražďov./Hrádek B29.10.20101340054010
Procházka PatrikHoražďov./Hrádek B11.9.20101320055000
Skryja MatyášTJ Sušice “B”31.8.20111200064110
Vaněk VojtěchTJ Sušice “B”8.4.20121230063120
Bláha MartinChanovice/Kasejovice17.6.20121220064110
Kubal VáclavHrádek (MŽ)25.2.20111370066000
Skryja TadeášTJ Sušice “B”31.8.20111200064110
Novák ZdeněkBolešiny (Ž)11.12.20111200060060
Boukal FilipChanovice/Kasejovice20.11.20131000063210
Hermančak MaximHoražďovice B(MŽ)10.3.20121200066000
Berényi OndřejHoražďov./Hrádek B15.9.20111220065010
Šrejma DanielTJ Sušice “B”23.1.20111330063210
Pilek JanHoražďov./Hrádek B18.4.20111300065010
Kopečný VáclavStart Luby B/Bolešiny(MŽ)20.12.20111200060150
Míka Pavel-12.4.20111340065010
Šantora Dennis-11.9.20091410060150
Šmat MichalTJ Sušice “B”9.10.20101300064110
Lysáček ŠtěpánTJ Sušice “B”20.4.20101420063120
Klečka ŠimonChanovice/Kasejovice21.3.20121200074120
Křížek OndřejTJ Sušice “B”13.7.20121210074210
Ryneš TomášSK Klatovy B/Mochtín5.12.20111200070160
Kolář DanielStart Luby B(MŽ)26.5.20111370074120
Pavelec Jan-22.5.20101400076010
Kučerka MichalStart Luby B(MŽ)13.11.20111210074120
Kotala MiroslavTJ Sušice “B”11.11.201013120073220
Kleibl MatyášStart Luby B(MŽ)6.4.20111330073130
Plechinger SebastianBolešiny (Ž)8.9.20101300070160
Končal MatyášHoražďovice B(MŽ)6.8.20111200075020
Šíma ZdeněkStart Luby B(MŽ)20.3.20091500074120
Kotalová PetraTJ Sušice “B”15.6.20091570074120
Skřivan TomášStart Luby B(MŽ)15.10.20101360074120
Hanzl MichaelTJ Sušice “B”24.2.20111300085210
Klečka DominikChanovice/Kasejovice24.6.20141000085210
Diepold VojtěchStart Luby B(MŽ)13.1.20111300085120
Peleška DavidTJ Sušice “B”20.8.20101330085210
Balvín Denis-12.10.20101360084130
Mach ŠimonChanovice/Kasejovice1.2.20111320085120
Kraft FilipBolešiny (Ž)17.1.20111300080081
Červený Matěj .Chanovice/Kasejovice10.5.20111300084220
Hodl JiříStart Luby B/Bolešiny(MŽ)15.3.20111310080170
Nohel Alexandr Robinson-29.12.20111200085120
Škanta MartinBolešiny (Ž)13.10.20101300080170
Filaus TomášChanovice/Kasejovice4.3.20111370095220
Motejzík JanChanovice/Kasejovice15.12.20101300095220
Mach KryštofChanovice/Kasejovice13.1.20131110095220
Motejzík FrantišekChanovice/Kasejovice15.12.20101320095220
Němec PavelHoražďovice/Hrádek B7.3.20111300098010
Křen Jakub-1.9.20101310095130
Reiser MiroslavBolešiny (Ž)1.11.20101310090181
Kuba PatrikTJ Sušice “B”5.9.2022110095220
Žigo FilipStart Luby B/Bolešiny(MŽ)18.3.20111300090180
Karesová BarboraStart Luby B(MŽ)5.11.20111200095131
Adamec VojtěchChanovice/Kasejovice23.11.201013100095220
Bártíková JulieChanovice/Kasejovice28.10.20101310095220
Vondraš PetrBolešiny (Ž)20.11.20111230090180
Matějka LukášBolešiny (Ž)15.9.201013000100190
Ryba Václav-22.9.201013100108020
Liška DominikSK Strážov (Ž)5.9.201211100103070
Kubal MatyášHrádek (MŽ)18.7.201113000108020
Šťastný Martin-21.10.201013100146170
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)4.2.200915400156180
Janda Tomáš (2010)Kovo Strážov (d)19.2.2010141600167180
Beneš LukášStrážov (MŽ)10.6.2010144001761100
Truxa JanSK Strážov (Ž)14.2.2010141001871100
Mašek MichalSK Strážov (Ž)22.11.2011127001871100
Janda LukášSK Strážov (Ž)18.9.2011120001871100
Matějka VáclavSK Strážov (Ž)26.10.2011120001981100
Denk Luboš KarelSK Strážov (Ž)4.7.2011134001981100
Matějka František-26.2.20101412002081110
Soušek VítKovo Strážov (d)9.1.20101418002081110

Bolešiny - mladší žáci 22/23

Tabulka střelců gólů OPMŽ 2022_23

HráčKlubVěkGólyOdehrané zápasy
Soušek VítKovo Strážov (d)141820
Janda Tomáš (2010)Kovo Strážov (d)141616
Kotala MiroslavTJ Sušice “B”13127
Matějka František-141220
Veselý LukášTJ Sušice “B”12115
Adamec VojtěchChanovice/Kasejovice13109
Kolář DanielStart Luby B(MŽ)1377
Kubal VáclavHrádek (MŽ)1376
Filaus TomášChanovice/Kasejovice1379
Kotalová PetraTJ Sušice “B”1577
Mašek MichalSK Strážov (Ž)12718
Skřivan TomášStart Luby B(MŽ)1367
Balvín Denis-1368
Česák Zdeněk-1455
Beneš LukášStrážov (MŽ)14417
Zemen ŠtěpánHoražďov./Hrádek B1345
Denk Luboš KarelSK Strážov (Ž)13419
Maňasová VeronikaSK Strážov (Ž)15415
Šašek MarekTJ Sušice “B”1341
Míka Pavel-1346
Kleibl MatyášStart Luby B(MŽ)1337
Vítek DavidTJ Sušice “B”1331
Vaněk VojtěchTJ Sušice “B”1236
Šrejma DanielTJ Sušice “B”1336
Vondraš PetrBolešiny (Ž)1239
Matějka ŠimonKovo Strážov (d)1532
Khín SteveHoražďovice B(MŽ)1231
Peleška DavidTJ Sušice “B”1338
Procházka PatrikHoražďov./Hrádek B1325
Bláha MartinChanovice/Kasejovice1226
Lysáček ŠtěpánTJ Sušice “B”1426
Mäntl AdamTJ Sušice “B”1324
Mach ŠimonChanovice/Kasejovice1328
Motejzík FrantišekChanovice/Kasejovice1329
Berényi OndřejHoražďov./Hrádek B1226
Kouba JakubHrádek (MŽ)1225
Ducháč MatějTJ Sušice “B”1324
Mach JosefTJ Sušice “B”1325
Vítek JakubTJ Sušice “B”1313
Reiser MiroslavBolešiny (Ž)1319
Prexl Vojtěch-1313
Ryba Václav-13110
Liška DominikSK Strážov (Ž)11110
Kopnický Matěj-1212
Truxa JanSK Strážov (Ž)14118
Křen Jakub-1319
Šantora Dennis-1416
Karkachov RomanTJ Sušice “B”1315
Hodl JiříStart Luby B/Bolešiny(MŽ)1318
Šťastný Martin-13114
Mach KryštofChanovice/Kasejovice1119
Toman MarekKovo Strážov (d)1513
Blahout JiříTJ Sušice “B”1312
Pospíšil FrantišekTJ Sušice “B”1215
Bártíková JulieChanovice/Kasejovice1319
Vítek MatinTJ Sušice “B”1213
Čakrt FilipTJ Sušice “B”1215
Kuba PatrikTJ Sušice “B”119
Kučerka MichalStart Luby B(MŽ)1217
Křížek OndřejTJ Sušice “B”1217